Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatman

Yeni eczane zamları hayırlı olsun

Önerilen İletiler

metinav    4.553

Alıp kenara koyanlar şanslı.Bundan sonra artık eczaneden ilaç da alınmaz o derece fiyatlar arttı...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Hadi biz keyfe keder kürdeyiz yani ilaç kullanıyoruz.

Çoğu ilaç zaten SSK listesinin dışında. Bu insanlar ne yapacak? Yazıktır, ayıptır. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
rastlantisal, 12 dakika önce yazdı:

Hadi biz keyfe keder kürdeyiz yani ilaç kullanıyoruz.

Çoğu ilaç zaten SSK listesinin dışında. Bu insanlar ne yapacak? Yazıktır, ayıptır. 

Aynen öyle.Tam bir kapitalist ekonomi rüzgarları esiyor ülkede.Parası olanın insan yerine konulduğu, olmayanın yaşam hakkının görülmediği bir noktaya evriliyor bu gidişat...Her zaman söylerim : ilaç şirletleri gıda tesisleriyle aynı, eczaneler de marketlerle aynı.Amaç sadece ticarettir, asla insani ve vicdani tarafı yok.Bir liralık maliyetin üzerine en az %100 kar koymadan asla satmazlar.Semptomları geçiştirmeye-bastırmaya endeksli, ve asla sorunu ortadan kaldırmaya çalışmayan bir ilaç tasarım bakışı var ortada...Dünyayı yöneten 3 büyük sanayi var.Biri ilaç sanayi ve tıp sektörü, diğeri gıda sanayi ve zirai tarım uygulamaları, üçüncü de silah sanayi...Bunları elinde tutan tüm insanlığı yönetir.

Ülke olarak bu üç konuda bağımsız olabildiğimiz oranda halkımız refah içinde ve huzurlu olur.Yoksa birilerinin pazarı olmaya devam ederiz...

• Beğen 8
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Aynen öyle.Tam bir kapitalist ekonomi rüzgarları esiyor ülkede.Parası olanın insan yerine konulduğu, olmayanın yaşam hakkının görülmediği bir noktaya evriliyor bu gidişat...Her zaman söylerim : ilaç şirletleri gıda tesisleriyle aynı, eczaneler de marketlerle aynı.Amaç sadece ticarettir, asla insani ve vicdani tarafı yok.Bir liralık maliyetin üzerine en az %100 kar koymadan asla satmazlar.Semptomları geçiştirmeye-bastırmaya endeksli, ve asla sorunu ortadan kaldırmaya çalışmayan bir ilaç tasarım bakışı var ortada...Dünyayı yöneten 3 büyük sanayi var.Biri ilaç sanayi ve tıp sektörü, diğeri gıda sanayi ve zirai tarım uygulamaları, üçüncü de silah sanayi...Bunları elinde tutan tüm insanlığı yönetir.

Ülke olarak bu üç konuda bağımsız olabildiğimiz oranda halkımız refah içinde ve huzurlu olur.Yoksa birilerinin pazarı olmaya devam ederiz...

İşin kötüsü, artık teslimiyeti seçme yada seçmeme hakkı da yok. Misalen paralı köprü yapıldı. Geçmem ben banane lan ödemiyorum deme hakkında yok. Çünkü devlet bunu senden alıyor. İstersen Hakkari / Yüksekovanın en tepe köyünde yaşa. Bir şekilde bunu ödüyorsun. Aynı şey ilaçlar içinde geçerli. Alternatifimiz olmadığı gibi, 1900lerin başında peydahlanan kapitalist tıp yüzünden binlerce yıllık tecrübe ile öğrenilmiş ve kuşaktan kuşağa aktarılmış çözüm odaklı tıp öcüleştiriliyor. Nihayeti işte bu. 

Maalesef bizim halkımız (biz) gibi dogmatik düşünceleri hayatının odağına koymuş toplumların sefillikten başka yolu olmuyor. Nihayetinde bin delili değil bir paçavra fikri kanun kabul edip tüm hayatı boyunca yaşıyorlar.

İşler daha iyiye gitmeyecek. Şuan olduğumuz nokta dip değil bilakis dip çok aşağıda ve biz oraya çok hızla iniyoruz. Çünkü toplumumuzun yaşam alanı esasen orası...

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
fatman, 3 saat önce yazdı:

Dün itibari ile ilaçlara %37 zam geldi hepimize hayırlı olsun 

zamlar 3-4 gün oldu geleli diye biliyorum. Çumartesi günü 1 antibiyotik ve 1 arvelese 58 tl para aldılar 

Zammın gelmesinin şöyle bir güzelliği oldu. Eczacım bana gelecek hafta pregnly geleceğini söyledi ve doğrusa çok sevindirici

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Askabar, 17 dakika önce yazdı:

zamlar 3-4 gün oldu geleli diye biliyorum. Çumartesi günü 1 antibiyotik ve 1 arvelese 58 tl para aldılar 

Zammın gelmesinin şöyle bir güzelliği oldu. Eczacım bana gelecek hafta pregnly geleceğini söyledi ve doğrusa çok sevindirici

Alır direk dolaba atarım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Askabar, 27 dakika önce yazdı:

Abi eczanelere ilaç tedarik eden bir tanıdığım zam gelmeden önce herkesin elindeki malı tuttuğunu söylüyordu

Bundan sonra ilaç bulmak fazla sıkıntı olmayacak ama bedeli biraz tuzlu olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Askabar, 36 dakika önce yazdı:

Bunun doğruluğunu araştırırsan çok sevinirim dostum mutlaka haber et 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Emrahtkty, 36 dakika önce yazdı:

Tamamdır dostum  eczacı haber verince yazarım buraya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Emrahtkty, 36 dakika önce yazdı:

2 eczacı tanıdık aradım. Pregnlyin artık depoların listesinden bile silindiğini söylediler. 

Bir tanesi 3 adet chromium bulmuş 5000lik. Son kullanma tarihini öğrenecek. Eğer süresi çoksa alırım direk 2 tane atarım dolaba :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 20 dakika önce yazdı:

2 eczacı tanıdık aradım. Pregnlyin artık depoların listesinden bile silindiğini söylediler. 

Bir tanesi 3 adet chromium bulmuş 5000lik. Son kullanma tarihini öğrenecek. Eğer süresi çoksa alırım direk 2 tane atarım dolaba :D

Ben de girmiyor ülkeye diye bilğyorım ama bakalım ne cıkacak abi sonunda 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Dün konusu geçicince baktırdığımı söylemiştim. Son kullanma tarihi de 2024 olunca 2 tane sipariş ettim. Dursun dolapta. Nihayetinde bana hep lazım olacak.

Bundan sonra düzenli olarak eczanelere gelip gelmeyeceği hakkında henüz net bir şey yok. Bir kaç aya netleşir o konu dedi eczacı tanıdık.

Bugün kargoya verilecek gelince barkod kontrolü de yapar paylaşırım.

WhatsApp Image 2022-02-22 at 09.52.29.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Dün konusu geçicince baktırdığımı söylemiştim. Son kullanma tarihi de 2024 olunca 2 tane sipariş ettim. Dursun dolapta. Nihayetinde bana hep lazım olacak.

Bundan sonra düzenli olarak eczanelere gelip gelmeyeceği hakkında henüz net bir şey yok. Bir kaç aya netleşir o konu dedi eczacı tanıdık.

Bugün kargoya verilecek gelince barkod kontrolü de yapar paylaşırım.

ne kadara aldın abi bende 10 haftaya filan pct düşünüyorumda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Askabar, 13 dakika önce yazdı:

ne kadara aldın abi bende 10 haftaya filan pct düşünüyorumda 

2 tanesine 270 verdim. Gelişi daha ucuz eczanelere lakin sağolsun rica ettim diye aradı buldu getirtti vs. Bilerek fazla ödedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    840
Aydınbaba, 1 saat önce yazdı:

Genotropin 1000 tl olmuş 😡😡

32 iu mu? O.o

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    93

Depodan almaya çalışıcam zaten kalanını şuan düşük adetli aldım . Bikaç depoyla görüşücem bidahaki hafta eczane geliş fiyatına verseler bile kâr . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.