Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mehmet_can1

Ilk kür enjeksiyonu yapimi hakkinda

Önerilen İletiler

Mehmet_can1    0

Arkadaşlar merhaba iyi günler, ilk kürüm için bir hocadan danışmanlık aldım (isim vermek yasak mı bilmediğim için riske girmemek adına paylaşmıyorum).

Ürünler elime ulaştığında enjeksiyonu kime nasıl yaptıracağım konusunda fikrinize ihtiyacım var. 

Eczanelere sordum, sıcak bakmıyorlar. Kendim yapmayı düşünüyorum fakat en azından ilk iğneyi tecrübeli bir elden yaptırmak daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu iğne konusunda çözüme ulaşmam için önerileriniz nelerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Omuzdan insülin enjektörü ile max 1 ml vurabilirsin yada bacaktan 3 4 ml gider siyah uç ile kendin yapabilirsin 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16

Hocam bacaktan vurma topuna hiç girme sakat gezersin kalçadan en temizi YouTube de videolar var kendine enjekte etmekte korkun yoksa vur kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum 3 hafta bacaktan vurdum 3 hafta sakat gezdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Testocu, 32 dakika önce yazdı:

herkes dönemez arkaya dogru kalçadan yapamaz ondan bacak diye yazdım

Kalçanın  dış kenarından yapılıyor zaten, çok zor bir dönüş olmaz :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

bende bel fıtıgı var ben dönemiyorum belki arkadaştada vardır  , dönünce belime bir agrı saplanıyor nedense 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Testocu, 14 dakika önce yazdı:

bende bel fıtıgı var ben dönemiyorum belki arkadaştada vardır  , dönünce belime bir agrı saplanıyor nedense 

Bel fıtığı var ise , BB ile uğraşmak da ayrı bir meziyet hocam :) Aman dikkat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mehmet_can1    0
ahmet377, 7 saat önce yazdı:

Özel hastanelerde 7 TL ye falan yapıyorlar

Peki ya özel için reçete yazdırmam gerekir mi? Sağlık ocağı da aklıma gelmişti ama doktorun burun kıvırma ihtimali bayağı yüksek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Mehmet_can1, 8 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba iyi günler, ilk kürüm için bir hocadan danışmanlık aldım (isim vermek yasak mı bilmediğim için riske girmemek adına paylaşmıyorum).

Ürünler elime ulaştığında enjeksiyonu kime nasıl yaptıracağım konusunda fikrinize ihtiyacım var. 

Eczanelere sordum, sıcak bakmıyorlar. Kendim yapmayı düşünüyorum fakat en azından ilk iğneyi tecrübeli bir elden yaptırmak daha iyi olur diye düşünüyorum. Bu iğne konusunda çözüme ulaşmam için önerileriniz nelerdir

dostum kalçadan en rahatı dön vur kafan rahat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mehmet_can1    0
symbol, 1 saat önce yazdı:

Hocam bacaktan vurma topuna hiç girme sakat gezersin kalçadan en temizi YouTube de videolar var kendine enjekte etmekte korkun yoksa vur kendi tecrübelerime dayanarak söylüyorum 3 hafta bacaktan vurdum 3 hafta sakat gezdim

Hocam kendime enjekte korkum değil de, yanlış enjekte etmekte endişem var. Siftahı yatalak olmadan açmak istiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Bende ilk enjekteyi bugün yapacağım sanırım özel hastanede yaptıracağım daha sonrasını popodan yapıcam yotube de birsürü bilgi verici video var isderseniz biraz bakının faydalı bulursunuz mutlaka.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28

ben siyah uçlu ile bacaktan vuruyorum en rahatı kalcayla çok uğraştım zamanında yok ödem oluyor oturamıyorsun yatamıyorsun sıkıntı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Testocu, 7 saat önce yazdı:

Omuzdan insülin enjektörü ile max 1 ml vurabilirsin yada bacaktan 3 4 ml gider siyah uç ile kendin yapabilirsin 

sol omza 1.5  sağ omza 1 vurdum sıkıntı olur mu ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141
Can4212, 25 dakika önce yazdı:

sol omza 1.5  sağ omza 1 vurdum sıkıntı olur mu ki

agrı şişlik var mı vurdugun yerde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74

İlkini bir bilene yaptırmak daha güvenilir olur o yüzden çevrendeki tüm eczaneleri gez illa ki yardımcı olacak biri çıkar, neredeyse on eczane gezip bir tanesinde denk getirmiştim ben :D ek olarak bulunduğun şehrin öğrenci gruplarına yaz ücretli enjeksiyon yapabilecek hemşire aradığını büyük ihtimalle yapacak biri çıkar sonuçta hayrına yapmicak :) ilkini bilgili birisine yaptırdıktan sonra devamını kendin yapabilmek için; kalçadan enjeksiyon yapılışını iyice araştır, teorik bilgiye hakim olduğunu düşündüğünde cesaretini topla ve ilk enjeksiyonu yap ondan sonrası geliyor zaten, ben de ilkini korkarak vurmuştum şimdi bir sağ bir sol rahatlıkla yapıyorum. Kalçadan vurduktan sonra 500-1000 adım fln at yani biraz dolaş hafif de olsa ödem yapıp akşam yatarken rahatsız etmesin tabi ki kullandığın ilacın steril olduğunu ve enjeksiyonun temiz yapıldığını varsayıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
fatman, 4 saat önce yazdı:

ben siyah uçlu ile bacaktan vuruyorum en rahatı kalcayla çok uğraştım zamanında yok ödem oluyor oturamıyorsun yatamıyorsun sıkıntı 

Hocam bacaktan vurup nasıl rahat yürüye biliyosun ben turuncu uçla vuruyodum ondan mı şişlik oluyodu yoksa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mehmet_can1    0
Ruthless, Bir saat önce yazdı:

İlkini bir bilene yaptırmak daha güvenilir olur o yüzden çevrendeki tüm eczaneleri gez illa ki yardımcı olacak biri çıkar, neredeyse on eczane gezip bir tanesinde denk getirmiştim ben :D ek olarak bulunduğun şehrin öğrenci gruplarına yaz ücretli enjeksiyon yapabilecek hemşire aradığını büyük ihtimalle yapacak biri çıkar sonuçta hayrına yapmicak :) ilkini bilgili birisine yaptırdıktan sonra devamını kendin yapabilmek için; kalçadan enjeksiyon yapılışını iyice araştır, teorik bilgiye hakim olduğunu düşündüğünde cesaretini topla ve ilk enjeksiyonu yap ondan sonrası geliyor zaten, ben de ilkini korkarak vurmuştum şimdi bir sağ bir sol rahatlıkla yapıyorum. Kalçadan vurduktan sonra 500-1000 adım fln at yani biraz dolaş hafif de olsa ödem yapıp akşam yatarken rahatsız etmesin tabi ki kullandığın ilacın steril olduğunu ve enjeksiyonun temiz yapıldığını varsayıyorum. 

Öğrenci bulma tavsiyesini deneyeceğim teşekkür ederim. Bu arada kalçadan enjeksiyon yaparken dikkat ettiğin teorik/pratik detaylardan bahseder misin. (Mesela vurulacak kısmı seçtiğimde ne/nasıl hissetmem gerekiyor gibisinden detaylar) 

Bilen birisinin vereceği ayrıntılar işi her zaman kolaylaştırır. Forumda sağlamından bilgi içeriği de kalmış olur :)

tarihinde Mehmet_can1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
symbol, 3 saat önce yazdı:

Hocam bacaktan vurup nasıl rahat yürüye biliyosun ben turuncu uçla vuruyodum ondan mı şişlik oluyodu yoksa 

bacak kalınlığını ve yağ oranını bilmiyorum turuncu kısa gelip deri altında kalıyo olabilir çok zorluyorsan evingen E vitamini ile karıştırıp vur ödemi nerdeyse 0 lıyor kısa esterli ilaçlarda şişlik yapıyor ben 1ml evingen 1ml sustanon vuruyorum 0 ağrı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ruthless    74
Mehmet_can1, 2 saat önce yazdı:

Öğrenci bulma tavsiyesini deneyeceğim teşekkür ederim. Bu arada kalçadan enjeksiyon yaparken dikkat ettiğin teorik/pratik detaylardan bahseder misin. (Mesela vurulacak kısmı seçtiğimde ne/nasıl hissetmem gerekiyor gibisinden detaylar) 

Bilen birisinin vereceği ayrıntılar işi her zaman kolaylaştırır. Forumda sağlamından bilgi içeriği de kalmış olur :)

Yeşil olan iğneyi kullanıyorum, klasik yöntem; kalçayı dörde bölüp dış üst tarafta çok fazla bacağa yakın olmicak bir yere nefes alarak iğneyi batırıyorum, bazen hafif acıyor iğne girerken ama öyle engel olacak bi acı değil o yüzden sorun olmuyor. İğneyi dibe kadar soktuktan sonra pistonlu geri çekip kan kontrolünü yapıyorum, bunu her enjeksiyonda mutlaka yaparım şakaya gelmez çünkü, kan çıkarsa hemen iğneyi çekip kalçanın diğer tarafına geçiyorum aynı tarafta tekrar denemiyorum. İğneyi sokmadan önce mutlaka alkol oranı yüksek ıslak mendille enjeksiyon bölgesini bir iki kez siliyorum; Migros'ta Deepfresh marka bi mendil var onu kullanıyorum alkol oranı çok iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.