Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ziyar

Bulk kürü yapacağım.

Önerilen İletiler

ziyar    0

20 Yaşında 175 boyunda 58 kiloyum Tren-Deca ile ilk kürümü yapmaya karar verdim .

2 yıldır amatör orta siklet boksörüydüm , annemin vefat etmesi üzerine 75 kilodan 58 kiloya düştüm . Bir bulk kürü yaparak eski kariyerime geri dönmeyi düşünüyorum .

Miligram düzenlemesini nasıl yapmalıyım neye göre yapmalıyım ?

Kısa sürede yüksek verim alabileceğim ilaçlar nelerdir ?

iyi forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vural2    990

Dece testo olabilir mi hocam o ? Öncelikle başın sağolsun.Benim önerim ilaç kullanmaman yönünde olur.Bir boksör kütlesini ilaç kullanmadan da kazanabilir çünkü boksörün görüntüye ihtiyaç duyduğunu düşünmüyorum.Bknz.Joshua nın fiziği o kadar iyi olmasına rağmen götlü göbekli biri adamı yok etti.Boksla pek ilgim yok anlayacagın gibi çat pat arada bakarım.Dedigim gibi zaten anneni kaybetmişsin,mental olarak kötü bir noktadasın.Bu ilaçlar mental olarak da seni etkiler.Kullanmanı önermem.Yine de aklıma koydum yapıcam diyorsan.Bir şeyler söyleyeyim Deca,testo kürü yapılabilir fakat bu işleri bilmeyen biri büyük ihtimalle libido,aromatize problemleri yaşar.Bolde-testo yapabilirsin yanına turinabol ekleyip.4 ay gibi bir kullanımda iyi bir beslenme-antrenman ile seni ileri taşır.Mgler kilondan ötürü 1-1 bile başlanabilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ziyar    0
Vural2, 18 dakika önce yazdı:

Dece testo olabilir mi hocam o ? Öncelikle başın sağolsun.Benim önerim ilaç kullanmaman yönünde olur.Bir boksör kütlesini ilaç kullanmadan da kazanabilir çünkü boksörün görüntüye ihtiyaç duyduğunu düşünmüyorum.Bknz.Joshua nın fiziği o kadar iyi olmasına rağmen götlü göbekli biri adamı yok etti.Boksla pek ilgim yok anlayacagın gibi çat pat arada bakarım.Dedigim gibi zaten anneni kaybetmişsin,mental olarak kötü bir noktadasın.Bu ilaçlar mental olarak da seni etkiler.Kullanmanı önermem.Yine de aklıma koydum yapıcam diyorsan.Bir şeyler söyleyeyim Deca,testo kürü yapılabilir fakat bu işleri bilmeyen biri büyük ihtimalle libido,aromatize problemleri yaşar.Bolde-testo yapabilirsin yanına turinabol ekleyip.4 ay gibi bir kullanımda iyi bir beslenme-antrenman ile seni ileri taşır.Mgler kilondan ötürü 1-1 bile başlanabilir.

Cevabınız ve değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim , ben bokstan ziyade artık kendi vücudumu dolu ve şişkin görmek istiyorum hocam . Kendimi tanıdım tanıyalı %7 ve 10 yağ oranları arasındaydım.O yüzden kür yapmanın vücudumu estetik hale getireceğine inanıyorum. Bolde , testo ve turinabol kürü mantıklı geldi . 1-1 den kastınız 1 ampül 1 tablet şeklinde midir ve de ürünleri nereden temin edebiliriz hocam ?

tarihinde ziyar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
ziyar, 7 saat önce yazdı:

Cevabınız ve değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim , ben bokstan ziyade artık kendi vücudumu dolu ve şişkin görmek istiyorum hocam . Kendimi tanıdım tanıyalı %7 ve 10 yağ oranları arasındaydım.O yüzden kür yapmanın vücudumu estetik hale getireceğine inanıyorum. Bolde , testo ve turinabol kürü mantıklı geldi . 1-1 den kastınız 1 ampül 1 tablet şeklinde midir ve de ürünleri nereden temin edebiliriz hocam ?

1 ml 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
ziyar, 12 saat önce yazdı:

20 Yaşında 175 boyunda 58 kiloyum Tren-Deca ile ilk kürümü yapmaya karar verdim .

2 yıldır amatör orta siklet boksörüydüm , annemin vefat etmesi üzerine 75 kilodan 58 kiloya düştüm . Bir bulk kürü yaparak eski kariyerime geri dönmeyi düşünüyorum .

Miligram düzenlemesini nasıl yapmalıyım neye göre yapmalıyım ?

Kısa sürede yüksek verim alabileceğim ilaçlar nelerdir ?

iyi forumlar

Dostum başın sağolsun, anladığım kadarıyla PTSD (Tramva sonrası stres bozukluğu) durumuna girmiş vücudun, böylelikle de baya bir kilo kaybetmişsin. Böyle bir durumda şahsen 19-nor grubu ilaçlara başvurman mantıklı olmaz çünkü sorun yaşama olasılığın daha yüksek. Ayrıca boldenon kullanmanı da tavsiye etmem, yapacaksan testosteron ve yanına turinabol ya da DHT türevi winstrol, oxandrolone kullanman senin için daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
ziyar, 12 saat önce yazdı:

Rica ederim.1er ml testo ve bolde 30-50mg turinabol.İlaç satıcısı ya da yönlendirme yapmak forumda yasak.Sitede whatsapp ikonu var ordan bilgi alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Feng, 6 saat önce yazdı:

Ml basina mg ilactan ilaca degisiyor 

Farkındayım hocam 200-250 bandında genelde yeterli olacaktır diye düşündüm.58kg birine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Feng, 34 dakika önce yazdı:

300lükler de var da arkadaş başına iş almasın diye dedim

1 yıldır kür yapıyorum 300 yazıp 300 koyulan bir ilaca rast gelmedim darısı başımıza :D Keşke bana gelse öylesi.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.