Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozyaltnkl

Genel anlamda yan etkiler

Önerilen İletiler

Ozyaltnkl    2

Merhabalar. Bu hafta pregnyl 5000i 3 güne bölerek 1500iu olarak vuracağım. Ardından bir gün tadalafil ve iki gün letrozolden iki hafta sonra da klomene başlayacağım. Sorum şudur? Saç dökülmesinin dht ile ilgili olduğunu biliyorum. Bu bahsettiğim ürünlerin olası yan etkileri nelerdir ve saç dökülmesini hangileri yapar? Veya yapar mı? Ayrıca hcgnin östrojenden dolayı duygusal geçişleri hızlandırdığını okumuştum. Sizin gözlemlemleriniz nelerdir. Diğer bir sorum da kür içinde başlayan saç dökülmesindeki artış hızı kür bitince eski dökülme hızına geriliyor mu yoksa ömrümüzün sonuna kadar daha hızlı bir saç dökülmesi ile yaşamak zorunda mıyız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

captured    23
Ozyaltnkl, 25 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Bu hafta pregnyl 5000i 3 güne bölerek 1500iu olarak vuracağım. Ardından bir gün tadalafil ve iki gün letrozolden iki hafta sonra da klomene başlayacağım. Sorum şudur? Saç dökülmesinin dht ile ilgili olduğunu biliyorum. Bu bahsettiğim ürünlerin olası yan etkileri nelerdir ve saç dökülmesini hangileri yapar? Veya yapar mı? Ayrıca hcgnin östrojenden dolayı duygusal geçişleri hızlandırdığını okumuştum. Sizin gözlemlemleriniz nelerdir. Diğer bir sorum da kür içinde başlayan saç dökülmesindeki artış hızı kür bitince eski dökülme hızına geriliyor mu yoksa ömrümüzün sonuna kadar daha hızlı bir saç dökülmesi ile yaşamak zorunda mıyız?

1. Letrozol veya herhangi bir aromataz inhibitörü işlevi gören madde, testosteronun östrojen türevlerine (örn. östradiyol/E2 vs.) dönüşmesini kısıtlarken, testosteronun dihidrotestosterona (DHT) dönüşmesini arttırabilir. Buna bağlı olarak, androjenik yan etkilerin yoğunluğu artabilir. (örn. daha çok sivilce, daha hızlı saç dökülmesi vs.) Pregnyl (HCG) kullanımının saç dökülmesini arttırdığını belirten kişisel tecrübeleri içeren yorumları İnternette rastlamak mümkün. Tadalafilin anti-östrojenik etkinlik yapması beklenebilir ancak bu konudaki veri yeterli değil.

2. Ben Pregnyl (HCG) hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım ancak bu konuda yazdığını doğrulayan tecrübeleri içeren paylaşımları okuduğumu hatırlıyorum.

3. Saç dökülmesi, genetik yatkınlık olduğu sürece kaçınılmaz bir durum. Saç dökülme hızının ilaç kullanımı bırakıldıktan sonra azaldığını belirten paylaşımlar var. Ben bu konu hakkında kişisel yorum yapamayacağım ancak şöyle bir örnek verebilirim: uzun süreli testosteron kullanımında (şu an enantat, önceden Sustanon ve propiyonat) saç tellerimin inceldiğini fark ediyorum; şu an bile kafamın ön kısmındaki teller ince. Testosteron dozunu azalttığımda bu incelme ortadan kayboluyor, dökülme hiçbir zaman olmuyor.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozyaltnkl    2
captured, 7 dakika önce yazdı:

1. Letrozol veya herhangi bir aromataz inhibitörü işlevi gören madde, testosteronun östrojen türevlerine (örn. östradiyol/E2 vs.) dönüşmesini kısıtlarken, testosteronun dihidrotestosterona (DHT) dönüşmesini arttırabilir. Buna bağlı olarak, androjenik yan etkilerin yoğunluğu artabilir. (örn. daha çok sivilce, daha hızlı saç dökülmesi vs.) Pregnyl (HCG) kullanımının saç dökülmesini arttırdığını belirten kişisel tecrübeleri içeren yorumları İnternette rastlamak mümkün. Tadalafilin anti-östrojenik etkinlik yapması beklenebilir ancak bu konudaki veri yeterli değil.

2. Ben Pregnyl (HCG) hiç kullanmadığım için yorum yapamayacağım ancak bu konuda yazdığını doğrulayan tecrübeleri içeren paylaşımları okuduğumu hatırlıyorum.

3. Saç dökülmesi, genetik yatkınlık olduğu sürece kaçınılmaz bir durum. Saç dökülme hızının ilaç kullanımı bırakıldıktan sonra azaldığını belirten paylaşımlar var. Ben bu konu hakkında kişisel yorum yapamayacağım ancak şöyle bir örnek verebilirim: uzun süreli testosteron kullanımında (şu an enantat, önceden Sustanon ve propiyonat) saç tellerimin inceldiğini fark ediyorum; şu an bile kafamın ön kısmındaki teller ince. Testosteron dozunu azalttığımda bu incelme ortadan kayboluyor, dökülme hiçbir zaman olmuyor.

2021 martta ve 2021 kasımda testo enantat 300, bolde 300, deca 300 ve danabol 50 dozlarda iki küre girdim. Saç tellerimin güçsüzleştiğini ve ön çizginin belli kısımlarında geri çekilme var gibi gözlemledim. Pct yapmaktan bile korkuyorum lu an saçlarımı kaybedicrm diye. 22 yaşındayım. Acaba abartıyor muyum diye bakıyorum arnold yıllardır küre girmiş bi isim fakat saçlarına dikkatlice baktım. İki kür için saç dökülmesi erken mi acaba ben mi abartıyorum veya psikolojik mi? Pctden kaçmalı mıyım bu sebepten?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Ozyaltnkl, 8 dakika önce yazdı:

2021 martta ve 2021 kasımda testo enantat 300, bolde 300, deca 300 ve danabol 50 dozlarda iki küre girdim. Saç tellerimin güçsüzleştiğini ve ön çizginin belli kısımlarında geri çekilme var gibi gözlemledim. Pct yapmaktan bile korkuyorum lu an saçlarımı kaybedicrm diye. 22 yaşındayım. Acaba abartıyor muyum diye bakıyorum arnold yıllardır küre girmiş bi isim fakat saçlarına dikkatlice baktım. İki kür için saç dökülmesi erken mi acaba ben mi abartıyorum veya psikolojik mi? Pctden kaçmalı mıyım bu sebepten?

Androjenik gelişme gösterebilecek her ilaç saç dökülmesini etkileyebilir, özellikle de genetik yatkınlık varsa. Saç dökülmesine yatkınlığın var olup olmadığını anlamak için bir dermatoloji uzmanından yardım almak olumlu sonuç verebilir.

Ben bu konuda abarttığını düşünmüyorum. Androjenlerin saç köklerine olan etkisini kısa sürede fark etmek bence mümkün.

Kür sonrasındaki tedavi sürecini atlamak çok büyük sorunlara yol açabilir. Ben önermem.

tarihinde captured tarafından düzenlendi
Ekleme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozyaltnkl    2
captured, 2 saat önce yazdı:

Androjenik gelişme gösterebilecek her ilaç saç dökülmesini etkileyebilir, özellikle de genetik yatkınlık varsa. Saç dökülmesine yatkınlığın var olup olmadığını anlamak için bir dermatoloji uzmanından yardım almak olumlu sonuç verebilir.

Ben bu konuda abarttığını düşünmüyorum. Androjenlerin saç köklerine olan etkisini kısa sürede fark etmek bence mümkün.

Kür sonrasındaki tedavi sürecini atlamak çok büyük sorunlara yol açabilir. Ben önermem.

Peki son olarak dht artıyor ve artmış şekilde sabir mi kalıyor? Dht artışının önüne geçmek adına makaleler okudum fakat dht blok değil de dht düşürmek mümkün mü veya kür bitince otomatik düşüyor mu bu konu hakkında bilgi sahibi misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Nor-19 türevi steroidler(Deca gibi) tek dozda bile doğal testosteron üretimini durdurabilir dolayısıyla HCG’siz PCT yapamazsın,letro yerine arimidex kullanabilirsin göğüs uçlarında hassasiyet hissetmediğin sürece ya da kan değerlerinde E2 fazla yükselmediği sürece kullanmana gerek yok bence elinin altında bulunsa yeter, yerinde olsam PCT sürecinde klomifen yanına nolvadex te eklerim hem östrojenik yan etkileri engellemiş olursun hem de PCT yi güçlendirmiş olursun ama bunun kararını iyi verebilmen için kan testi yaptırıp forumda PCT için konu açman daha sağlıklı olur.Saç dökülmesi konusunda letro haricinde risk oluşturacak bir ilaç görmüyorum

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Ozyaltnkl, 7 saat önce yazdı:

Peki son olarak dht artıyor ve artmış şekilde sabir mi kalıyor? Dht artışının önüne geçmek adına makaleler okudum fakat dht blok değil de dht düşürmek mümkün mü veya kür bitince otomatik düşüyor mu bu konu hakkında bilgi sahibi misiniz?

Tabii ki de hayır. DHT üretiminin artmasının temel nedeni: vücuttaki testosteron miktarının artması ve 5-alfa redüktaz enziminin (testosteronu di-hidrotesosterona çeviren organizma) genetik yatkınlığı.

"DHT düşürmek" eylemini zaten 5-alfa redüktaz inhibitörleri adı verilen maddeler, testosteronun di-hidrotestosterona dönüşmesini baskılayıp azaltarak yapıyor. 

"Bilgi sahibi" olup olmadığımı bilmiyorum ancak bu konudaki tecrübemi paylaşabilirim: testosteron esterlerini düzenli olarak bir buçuk yıldır alıyorum. Öncesinde, saç tellerimde incelme hiç yoktu, sıfırdı. Şimdi kafamın önündeki teller inceldi, saç derim çok az da olsa gözüküyor ancak dökülme sıfır; aynı incelme aşamasından ileriye hiç gitmedi. Birkaç talihsiz zamanda testosteron dozumu almadığımda, incelmenin geçtiğini ve diğer androjenik yan etkilerin de azaldığını fark ediyorum.

tarihinde captured tarafından düzenlendi
İmla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: best16.5
      küçülen ve ağrıyan testisler sonrası dün ovitrelle vuruldum bugün sustanon enjekte edersem sıkıntı yaşar mıyım? ovitrelle etkisini tam göstermedi.
    • Yazan: Eyzel2
      Abilerim kardeşlerim selamlar merak ettiğim bir konu var da saç dökülmesinden muzdaribim dht baskılayıcı bir takviyeden bahsediliyor saç dökülmesini engellemek için kürde yada only Testo yaparken dht baskılanmak aşınacak verimi düşürür mü bilginiz var mı ? 
    • Yazan: furymen
      Arkadaşlar pct kürü için tecrübeli arkadaşların yardımını istiyorum 4 yıldır berbat durumdayım steroid kullanmadım saç dökülmem vardı spor yaparken baya artmıştı bende finasterid kullandım 50 gün kadar ilacı kullanınca sorun yoktu keyfi bıraktım sonucunda steroid sonrası yan etkilerine benzer şeyler gördüm sol testisin küçülmesi libido azalması hipofizin kapanması tabi ilk zamanlar pct nedir bilmiyordum ve doğal yollarla tedavi düşünüyordum ama ne kadar ilerleme olsa da eski halimin yarısı kadar anca olabildim testislerim yeterince uyarılmıyor testlere gelince bu yıl içerisinde test yapmadım geçen yıl içerisinde yaptığımda fsh ve lh düşüğün bir tık üstüydü sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler dostlarım 🙏🏼
      Not: Total testeronumun yüksek çıktığı testte tribulus kullanmıştım Fsh,Lh o yıl biraz düzene girmiş 

• Yazan: Newbie
      Merhabalar arkadaşlar, bir süredir tadalafil arıyorum uygun fiyata. 
      Yurt dışında çoğu ugl firması satışını yapsa da burda bulamadım. Bileniniz varsa yardımcı olursa çok iyi olur.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.