Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can4212

Yaş 16 testo bolde tbol kürü gelişim

Önerilen İletiler

Can4212    31
Dagcıkomando, 3 dakika önce yazdı:

Arimidex ne sıklıkla alıyorsun

Almıyorum bolde baskılıyor zaten östrojeni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

holyland    321
Can4212, 26.03.2022 - 21:13 yazdı:

40. Gün sizce ne kadar gelişim var gerçekten çok uğraşıyorum

kilo almışsın 👍

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Can4212, 26.03.2022 - 21:13 yazdı:

40. Gün sizce ne kadar gelişim var gerçekten çok uğraşıyorum

Meali dostlar : Arkadaşlar galiba haklısınız ben bir şey göremiyorum bu durumda çok moralimi bozuyor ama güzel şeyler duymaya çok ihtiyacım var o yüzden cümlemin sonuna acımasız davranıp beni aynada tatmin etmeyen görüntüyü birde siz yüzüme vurmayın demek için ---- ÇOK UĞRAŞIYORUM ---- acıtasyonu yaptım hadi benim moralimi biraz yerine getirin demek istemiş. -_-

Ben bir fark göremedim evlat 40 gün için nerdeyse 2 ay olmuş bu sürede uçuşa geçmiş olman lazımdı. Bakalım 16 yaş deneyimlerin nasıl bitecek merakle bekliyorum. 2 ayda bu görüntüyü supplementlede yapardın veya doğal? Ne anladım küre girmekten? Ön profilden poz bile koyamıyorsun çünkü çamur gibi ön profilin. Sen büyük sözü dinlememeye devam et.

Değdi mi hormonlarını bozmaya?

KÜRE BAŞLAMADAN ÖNCEKİ HAYALİ  :x

arnold.png

KÜRE BAŞLAYIP 8 HAFTADAKİ HALİ :|

IMG_20220214_105750.thumb.jpg.015e1734e4dea18bf1010bf6a42b2602.jpg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Bay-T, 12 saat önce yazdı:

Meali dostlar : Arkadaşlar galiba haklısınız ben bir şey göremiyorum bu durumda çok moralimi bozuyor ama güzel şeyler duymaya çok ihtiyacım var o yüzden cümlemin sonuna acımasız davranıp beni aynada tatmin etmeyen görüntüyü birde siz yüzüme vurmayın demek için ---- ÇOK UĞRAŞIYORUM ---- acıtasyonu yaptım hadi benim moralimi biraz yerine getirin demek istemiş. -_-

Ben bir fark göremedim evlat 40 gün için nerdeyse 2 ay olmuş bu sürede uçuşa geçmiş olman lazımdı. Bakalım 16 yaş deneyimlerin nasıl bitecek merakle bekliyorum. 2 ayda bu görüntüyü supplementlede yapardın veya doğal? Ne anladım küre girmekten? Ön profilden poz bile koyamıyorsun çünkü çamur gibi ön profilin. Sen büyük sözü dinlememeye devam et.

Düşüncelerinize katılmıyorum gayette güzel geliştim :)

Can4212, 21 dakika önce yazdı:

Kardeşim küre girme demiyorum da biraz erken olmuş boşu boşuna sistemini zora soktun.Umarım iyi gelişirsin istediğini alırsın da   girdiğine değer

MuscleBoxer, 6 dakika önce yazdı:

Kardeşim küre girme demiyorum da biraz erken olmuş boşu boşuna sistemini zora soktun.Umarım iyi gelişirsin istediğini alırsın da   girdiğine değer

Güzel bir gelişim dememiz için kaç kg almam lazım ölçüler fln nenkadar değişmesi lazim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Feng, 8 dakika önce yazdı:

Arkadas kendi kendine cevap vermeye falan baslamis beyler :D 

Ne alaka hocam muscle boxer yazmış yanıt verdim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Bay-T, 23 saat önce yazdı:

Değdi mi hormonlarını bozmaya?

bu işaretlediğin eskisi değilmi zatan

altta ki yeni ? genel olarak daha geniş duruyor sırt kol omuz olarak 

ki kaç kişi şaşırtacak kadar değişim atabiliyor 40 günde ve ben dâhil sitedeki çoğu kişiye baksan bu steroid kullanıyor demezsin ilk düşünce olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Çocuk heves etmiş bir işe bulaşmış, bir hata yapmış. Sizler de bu işe yıllarını vermiş ve ciddi tecrübelere sahip kişiler olarak doğru yolu göstermeye çalışıyorsunuz tabi. Lakin çocuğun attığı her yorumun altına doğruyu söyleseniz bile bu tarzda imalı imalı şeyler yazmanız bana göre çocuğun psikolojisini ciddi şekilde etkiliyor. 

16 yaşından ben de geçtim, sizler de geçtiniz. Herkes o yaşları gördü, geçirdi ve yaşadı. 16 yaşında bir çocuğun hayali ve hevesi; o ergenlik duygularıyla birlikte çevresindeki en iyi ve en maskülen erkek olmaktır, hemcinsleri ve kız arkadaşları tarafından ilgi görmektir, lisenin koridorlarında göğsünü gere gere gezip havasını atmaktır, kimse tarafından baskıya maruz kalmayıp o baskıyı kendisinin başkaları üzerinde yaratmak istemesidir...

Siz burada ağzınızla kuş tutsanız bile bu çocuğu yaptığı işten döndürmezsiniz, çünkü belli ki kafaya koymuş ve ne olursa olsun yapacak... En ufak bir tereddütü bile olsa bırakın ilaçları aldıktan sonrasını; acaba küre girsem mi girmesem mi? diye ilaçları almadan önce düşünürdü bu konuyu. Sonuç olarak kullanılan bu ilaçlar 25 30 liralık ürünler değiller.

Burada asıl tartışılması gereken konu "bana göre" 16 yaşında bir çocuğun yaptığı hata değil, bu ilaçların 16 yaşında bir lise 2 öğrencisinin bile kolay bir şekilde ulaşabileceği kadar yaygınlaşıp önüne gelenin satış yapmasıdır.  

Ben de 18 yaşımda yapmıştım ilk kürümü (testo+dbol), hatta 18 yaşımda bile değildim tam. Yaptığım hata bir anlık heves ile yeterli bir kas kütlem yokken küre girmemdi. Kür esnasında tabi en iyisi benim edasıyla dolaşırdım (90kg 3 tekrar bench press zor yapardım kürde :D), lakin ilacı kestikten sonra o suyu atıp doluluğu kaybedince psikolojim çok değişik oldu. O Herkül profili kayboldu tabi, mecburen psikolojik çöküntü yaşanılacaktı. Keşke çabuk sonlansaydı bu durum fakat uzun süre çıkamamıştım bu işin içinden, 2 ayda 20kg aldım kürden sonraki yıl :) Fiziki olarak görülen ve hissedilen bir sağlık probleminden ziyade mental olarak asıl etkiyi yaratmıştı bende... Kaldı ki çoğu kişide de bu şekildedir durum, asıl çöküş kafadadır, zihindedir... Bunu aşamayanların döngüsü devam eder, oyunu tekrar başlar. Aşanlar ise zevk için 1 2 yılda bir dokunuşlar yapar ve yoluna devam eder... :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Can4212, 9 saat önce yazdı:

Ne alaka hocam muscle boxer yazmış yanıt verdim

Arkandayim kardeşim devam iyi gelişim sağla yeter sağlığını düşünen ilaç kullanmasın sen her şeyi düşünüp yan etkilerini zararlarını bilip girmisin zaten güzel bı gelişim kaydet önemli olan o kur sonu form merakla bekliyorum burda ki sporcu abilerimiz kardeşlerimiz de senin muhtemel zarar görmeni istemediği için yorumlar yazmışlar ama dediğim gibi sen her şeyin bilincindesin diye düşünüyorum devam. Bro

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
MuscleBoxer, 2 saat önce yazdı:

Arkandayim kardeşim devam iyi gelişim sağla yeter sağlığını düşünen ilaç kullanmasın sen her şeyi düşünüp yan etkilerini zararlarını bilip girmisin zaten güzel bı gelişim kaydet önemli olan o kur sonu form merakla bekliyorum burda ki sporcu abilerimiz kardeşlerimiz de senin muhtemel zarar görmeni istemediği için yorumlar yazmışlar ama dediğim gibi sen her şeyin bilincindesin diye düşünüyorum devam. Bro

Her ay test veriyorum abim doktor test sonuçlarımı görüyor ztn 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Can4212, 29.03.2022 - 11:23 yazdı:

Güzel bir gelişim dememiz için kaç kg almam lazım ölçüler fln nenkadar değişmesi lazim

Yeğenim gel bak senin ilaççlı halin 40 günlük halin bu adamın doğal %25 hali kadar değil demek istediğim tam olarak bu.

Gelde adam gör.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Bay-T, 55 dakika önce yazdı:

Yeğenim gel bak senin ilaççlı halin 40 günlük halin bu adamın doğal %25 hali kadar değil demek istediğim tam olarak bu.

Gelde adam gör.

Amca 2 yıl sonra neler neler yaparım ben sen raad ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Can4212, 2 saat önce yazdı:

Amca 2 yıl sonra neler neler yaparım ben sen raad ol

Kararlarına saygı duyuyorum ama üsluba dikkat.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Genc adam biz ona gore fosiliz 16yasinda ilk kurune girmis siz neyi biliyorsunuzki hele 12 13 yıllık gecmisi olan kullanicilar ne biliyoruzki alla alla siz dahami iyi bilceniz neyse. Hemoglobin degeri biraz yukselmis ama sknti degil kullanan arkdasimiz isini biliyo onunda bir caresine bakar dozajlarda sanki biraz az gibi 750 mg testo 500mg bold? Biraz az degilmi yasina gore iki kati filan olsa daha olumcul olmazmi? Ilk kur 750mg testo 500mg bold yanlis okumadim demi? Yani iyi cesaret tebrik ediyorum 3 4 yarimsa gormus sporcularla hayatinin 4 5 yilini bu isle ugrasmis kisiler bile ancak bu miktards kullaniyordur sanırım ama arkdasimiz kur sonunda hala hayatta olursa sonuclarini gormek isterim ve altini cizerek soylemek istiyorum KAN SONUCLARIYLA BITMIYOR BU İŞ? HIC GIDIPTE IC ORGANLARINA BAKTIRDINMI HASTANEDE? onun disinda arkdasimizin cesareti ustun basarisi gerekli azminden dolayi ayakata alkisliyor ve kendisine sunu sormak istiyorum 2. Kuru nasil olmali 3. Kuru nasil olmali 4. Kuru nasil olmali yani kardesimizin anlayabilecgi dilde soracak olursak emeklemeyi ogrenmeden yurumeye calismak nasil birsey veya kosmaya calismak? Ileride 750mg dozaj yetmediginde ne gireceksin 1000mg? 1500? Kalp krizi? Ani felc? Kismi felc? Hayir hocan bunlarida anlatiyormu? Resimlerde gördüğüm kadariyla saclarin baya uzun kahkullerinde uzunsa gercekleri gormenimi engelliyor buradaki insnlardsn cok sey bildigin belli biz hicbirsey bilmiyoruz sen dsha iyisini biliyorsun devam... 

Bay-T, 6 saat önce yazdı:

Gelde adam gör.

Hocam fuze ataydin 😀😀😀😀😀 oyle olmez arkadasimiz

Can4212, 08.03.2022 - 17:23 yazdı:

Yorumlar msns değerli hocalarım 3.haftaya bitirdim 750 testo 500 bolde

Screenshot_2022-03-08-16-52-18-352_cn.wps.xiaomi.abroad.lite.jpg

Bisey daha sorcam karaciger testi sonuclari neden yok. Bobrek fonksiyonlari nerede? Hani test veriyormussunya her ay hdl kolesterol neden 0 evet bu dozlarda gercekten merak ediyorum egfr degerini keratinin miktarini alt ast degerleerini total kolesterolunu cok merak ediyorum cidden kizma ama biz birsey bilmiyoruz sen daha iyisini biliyosun devam... 

Emrahtkty, 09.02.2022 - 11:34 yazdı:

Hepiniz boşa çenenizi yoruyorsunuz böyle dik başlı gençlere hiç acımıyorum milyonlarca örnek varken ortada o yüzden bırakın kendi elleriyle hayatını mahvetsin :)  

Ah be bide kur sonu hocasi demiyormu sen genc adamsin pct ye ne gerek var diye offfff 😀😀😀😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Can4212, 31.03.2022 - 19:29 yazdı:

Göğüsüm diğer bölgelere göre hacim olarak zorlanıyor ne önerirsiniz değerli hocalarım 😫

Syhnthol olabilir 

• ahahaha 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Leepriest35, 41 dakika önce yazdı:

Syhnthol olabilir 

Olabilir teşekkürler tavsiyeniz için göğüsün nefesini vurucam tam olarak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

71 hocam

Boyun kaç uzunsan çok zayıfsın benim yeni başlayan 194 arkadaş 80 kilo 12%,13 yağ oranlarında yani bu kiloda eğer ilaçlıysan bile yağsız olmalısın baya bence ilk kür gerçi 

Aydınbaba, 4 dakika önce yazdı:

Boyun kaç uzunsan çok zayıfsın benim yeni başlayan 194 arkadaş 80 kilo 12%,13 yağ oranlarında yani bu kiloda eğer ilaçlıysan bile yağsız olmalısın baya bence ilk kür gerçi 

Ve kısa boyluysan niye ilaç vuruyosun 16 yaşında ikinci sorumda bu çünkü bildiğim kadarıyla testo vuruncawergenlik daha çok bitiyo diyo çoğu doktor bazılarıda alakasıwyok diyo bilen biri varsa yazarsa güzel olur @Loving hocam biliyosanız bilgilerinizi aydınlatabilirmisiniz arkadaşı ve bizleri  bence bi konu olmalı bu ben ve bu arkadaş için yaşıtlarımız için genel olarak ama bilemedşm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Aydınbaba, 29 dakika önce yazdı:

Ve kısa boyluysan niye ilaç vuruyosun 16 yaşında ikinci sorumda bu çünkü bildiğim kadarıyla testo vuruncawergenlik daha çok bitiyo diyo çoğu doktor bazılarıda alakasıwyok diyo bilen biri varsa yazarsa güzel olur @Loving hocam biliyosanız bilgilerinizi aydınlatabilirmisiniz arkadaşı ve bizleri  bence bi konu olmalı bu ben ve bu arkadaş için yaşıtlarımız için genel olarak ama bilemedşm 

169 uzamak istemiyorum Knk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Can4212, 4 dakika önce yazdı:

169 uzamak istemiyorum Knk

Şuan böyle düşünüyon 1-2 sene sonra aynı olmıycak arkadaşların daha da uzıycak kızlar boyundan dolayı reddetcek belkide ama iyimiş kilon boyuna göre 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Olabilir teşekkürler tavsiyeniz için göğüsün nefesini vurucam tam olarak?

4 bir yanından birer flakon vur sabaha bir şeyler görebilirsin belki şirinleri 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Aydınbaba, Bir saat önce yazdı:

Şuan böyle düşünüyon 1-2 sene sonra aynı olmıycak arkadaşların daha da uzıycak kızlar boyundan dolayı reddetcek belkide ama iyimiş kilon boyuna göre 

Hayatımın sonuna kadar seveceğini inandığım 3 yıllık ilişkim var boya çok takılmamak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

4 bir yanından birer flakon vur sabaha bir şeyler görebilirsin belki şirinleri 

Ahdhashx synthol asla kullanmam çok riskli ve gereksiz 🥶

hectordoyle, 10 dakika önce yazdı:

Eh be kanka tiktok kullanmak yakışıyor mu senin gibi bir gence, üzdün valla 

Tiktoğun sporcu ortamı güzel bro 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.