Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can4212

Yaş 16 testo bolde tbol kürü gelişim

Önerilen İletiler

Yywz067    1
rastlantisal, 8.02.2022 - 07:05 yazdı:

Maalesef ama maalesef salonlarda ve çevrede görüyorum bunu. Bir şekilde temin edebiliyorlar. Bir şekilde enjeksiyonda yaptırabiliyorlar. 

Lakin bunu yapıp da sonraki psikolojik duruma ancak çok çok azı dayanabiliyor ve spora devam ediyor. Gerisi hiç ortalarda yok. Çok üzücü...

Hatta yoğun olarak sarmslara merak salmış durumdalar diyebilirim. Anlatıyoruz ediyoruz ama gençlerde pek etkisi olmuyor. Salondan bana kim kür sorsa önce olası yan etkilerinden ve onulmaz sorun ihtimallerinden başlıyorum anlatmaya. Ki anlattıklarım işi gücü olan insanlar. 20li yaşlardaki gençler sorduğunda ise bir daha çocuğunun olmama ihtimalinin de olduğunu her şeyi gerçekten göze alıp almadığını vs soruyorum. Ama bunları bir ben soruyorum. Piyasadaki satıcıların hiç umurunda değil. Para varsa sorun yok kafasındalar. 

Allahın hesabı er yada geç gelir. Ozaman belki derler nerde haya yaştım diye sorgularlar. Adalet herzaman yerini bulur müdür. 32 yasındayım buna hep inanmısımdır. Saka maka 32 olduk halen 20 li

gib hissediyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Can4212    31
holyland, 43 dakika önce yazdı:

kür nası gidiyo form atsana

İlk ay ilaçlar çalışmıştı marka değiştirfi bu daha iyi dedi testo doğal testoma geri döndü bende testo tren kürüne girdim .d

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
holyland, 12 dakika önce yazdı:

bruh

Harbi bruh oldu yani neyse basmaya devam 2gun önce başladım trene ilaçların dolu olduğunu düşünmüyorum tr serveri leş o yüzden 350mg alıcam tren ac 200de testo prop

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13

Çocuk nasıl bir konu açmışşa herkes birbirine sallıyor

Sadece kullanmaya devam eden arkadaşlara  diyecegim şudur öz Kardeşiniz kullansa ne yapardınız?

Sana gelicek olursam dostum başlamışsın ve o kadar uyarılara rağmen bırakmıyıcaksın kararlısın okurken son mesajın dikkatimi çekti tren kürüne girerken 16 yaşında hangi organına güvenerek giriyorsun yani bari yaptın bir hata bari en büyüğünü yapma…

ve son olarak bu küre sürekli devam etmeyi düşünüyorsan bari biraz araştır peptid veya sarms gibi biraz daha az yan etki alırsın 

Moralde vericeksem gayet güzel form tutmuşşun tebrikler 

tarihinde Berkay57 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Aydınbaba, 31.03.2022 - 22:58 yazdı:

Şuan böyle düşünüyon 1-2 sene sonra aynı olmıycak arkadaşların daha da uzıycak kızlar boyundan dolayı reddetcek belkide ama iyimiş kilon boyuna göre 

Boşverin bu yaştakilere birşey anlatılmıyor kendi bildiklerini okusunlar hata yapıp sonuçlarına katlanmak en büyük nasihat olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
osmwn    10
Can4212, 16.05.2022 - 13:18 yazdı:

Harbi bruh oldu yani neyse basmaya devam 2gun önce başladım trene ilaçların dolu olduğunu düşünmüyorum tr serveri leş o yüzden 350mg alıcam tren ac 200de testo prop

dalga mı geçiyorsun yoksa bu başlıkta okuduklarım ciddi mi? 16 yaşında küre gireceğim diyorsun ve onlarca kür yapmış adamlardan yüksek doz anabolik alıyorsun, trene girmem hafif kür testo bolde diyip başlıyorsun sonra natural testoma döndüm ilaçlar dandik diyip 350mg tren mi kullanıyorsun?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sonmez    39
Can4212, 2 saat önce yazdı:

Mart'ta podyumu estireceem 🥵

Brom form atsana uzun zaman oldu.Olayın içinden geçmiş olman lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Can4212, 2 saat önce yazdı:

Mart'ta podyumu estireceem 🥵

Uzun zaman oldu form yollasana

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vezuchiy    96
Kerem kurt, 12.11.2022 - 16:17 yazdı:

Uzun zaman oldu form yollasana

arkadaşın yaşam faliyetlerinde problem oluşmuş olabilir mi :D

• ahahaha 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Shinso    35

Brom form podyum nerede iyi misin zortlat bi amcalarini yanılt neredesin gerçek kahraman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulquiorra_z    196

yaş umurumda değilde doğal olarak bişeyi becerememiş insanların kür girmesi bana çok komik geliyo

doğal olarak yapamayan ilaçlada yapamicak, iş ilaçta değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.