Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can4212

Yaş 16 testo bolde tbol kürü gelişim

Önerilen İletiler

Emrah    1.409

Hepiniz boşa çenenizi yoruyorsunuz böyle dik başlı gençlere hiç acımıyorum milyonlarca örnek varken ortada o yüzden bırakın kendi elleriyle hayatını mahvetsin :)  

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Can4212    31

pzt ilk enjeksiyon brom 250 testo 250 boldeyle basladık

An itibariyle naturellikten çıkmış bulunmaktayım bir sorum olacak kahverengi uç ile omuzdan vuruyorum kasa gelmeme ihtimali nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Aydınbaba, 21 dakika önce yazdı:

Gelir bacaktan yapanlar gördüm kahverengi uçluyla da omuz sıkıntı olmuyo mu

ne tür sıkıntı anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Ödem veya ne kadar mg alabiliyo omuz kasları bilmiyorum kalça en iyisi hem sıkıntı dediğim felç kalma anlamında biraz daha en güvenli yer kalça yani çok kolay yada bacağa yap omuz ile ilgili pek bilgim yok ama küçük kas bölgesi risklidir diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Can4212, 11.02.2022 - 19:39 yazdı:

pzt ilk enjeksiyon brom 250 testo 250 boldeyle basladık

An itibariyle naturellikten çıkmış bulunmaktayım bir sorum olacak kahverengi uç ile omuzdan vuruyorum kasa gelmeme ihtimali nedir

kalçadan yap kardo en rahatı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Can4212, 2 dakika önce yazdı:

Kalçadan kahverengi uç ile olur mu emin değilim 

yeşil ile vuruyorum ben çok rahat ağrı sızı yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Can4212, 6 dakika önce yazdı:

Yeşilden korkuyorum 🥺

ben yeşille yapıyorum elim hafif galiba iğnenin girdiğini bile anlamıyorum :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
STALOB, 1 dakika önce yazdı:

ben yeşille yapıyorum elim hafif galiba iğnenin girdiğini bile anlamıyorum :D

Daha 16 yaşındayım götten vuramam 🥺🥺

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Şu başlığı ne zaman görsem sadece üzülüyorum...

• Beğen 8
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
Can4212, 12 saat önce yazdı:

@Loving 

Can4212, 12 saat önce yazdı:

Cidden buna gerek yok, biraz konuşma tarzınıza dikkat edin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ventroglute im yaz youtube da var ordan çok kolay kahve rengi ile yapıyorum salatalık deler gibi kütür kütür giriyor kasa 

bir de direk vurmadan önce derini çektir iğnenin ucunu hafif deriye değdir acıyorsa hafif kan izi oluyorsa yapma ordan bazı yerlerde iğnenin değdiğini bile hissedemiyorsun oralar çok rahat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
holyland, 37 dakika önce yazdı:

ventroglute im yaz youtube da var ordan çok kolay kahve rengi ile yapıyorum salatalık deler gibi kütür kütür giriyor kasa 

bir de direk vurmadan önce derini çektir iğnenin ucunu hafif deriye değdir acıyorsa hafif kan izi oluyorsa yapma ordan bazı yerlerde iğnenin değdiğini bile hissedemiyorsun oralar çok rahat

denicem bakalım cesaret edebilirsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erknsn    3

Ahahahaha ben bu yaşımda clen aldım daha hala kullanmaya başlamadım çocuk 16 yaşında küre girdim diyor ne diyim geçmiş olsun sonra çok ağlayacaksın

tarihinde erknsn tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Testo bolde ile ereksiyon sorunu yaşıycağjnı sanmıyom ama androjenler büyüme plaklarını kapıyo diye biliyorum boy açısından sıkıntı yaşayabilir 

Bu arada 250 mg testoda 150 mg anca vardır merdiven altı sonuçta ilaçlar bolde dahada düşüktür ona göre hesapla 150 mg testo için değmez arttır dozu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Aydınbaba, 45 dakika önce yazdı:

Testo bolde ile ereksiyon sorunu yaşıycağjnı sanmıyom ama androjenler büyüme plaklarını kapıyo diye biliyorum boy açısından sıkıntı yaşayabilir 

Bu arada 250 mg testoda 150 mg anca vardır merdiven altı sonuçta ilaçlar bolde dahada düşüktür ona göre hesapla 150 mg testo için değmez arttır dozu 

600 e kadar çıkartıcaz BROM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71

Yazip yazip siliyorum @Loving hocadan ban yemeyim diye. 
 @Feng ‘brom’ kelimesinin 16 yasinda birinin soylememesi gerektigini belirtmis. Uzerine adam geliyor (pardon cocuk) son yazisinda buyuk harflerle BROM yaziyor arkadaş. Ukala ukala hareketler. 
Konu basligi kapatilsa keşke. 

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Maori, 2 saat önce yazdı:

Yazip yazip siliyorum @Loving hocadan ban yemeyim diye. 
 @Feng ‘brom’ kelimesinin 16 yasinda birinin soylememesi gerektigini belirtmis. Uzerine adam geliyor (pardon cocuk) son yazisinda buyuk harflerle BROM yaziyor arkadaş. Ukala ukala hareketler. 
Konu basligi kapatilsa keşke. 

kurallara aykırı bir şey görmüyorum burayı günlüğüm gibi kullanıp gelişimimi takip edeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
Can4212, 2 saat önce yazdı:

kurallara aykırı bir şey görmüyorum burayı günlüğüm gibi kullanıp gelişimimi takip edeceğim.

Üslup

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

YouTube tayfa sağolsun ufak çocukların ağzına taktı şu brom lafını kendinden 15 yaş büyük adamlara brom brom diyorlar aman dikkat edin bi gün salonda asabi birine dersiniz ağzınızı yüzünüzü kırmasınlar :) 

• Beğen 8
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.