Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

inaler

Mk677+rad140+lgd4033 kullanımı ?

Önerilen İletiler

inaler    8

Arkadaşlar elimde Amerika'dan getirttiğim tablet formunda MASS GENETİCS marka MK677(10mg 90 tab) RAD140(10mg 90 tab) LGD4033(10mg 90 tab) ve DEKPHARMA marka OXANDROLON(10mg 100 tab.) var

Elimde mevcut olan bu ürünlerden kaç haftalık bir kür düzenleyip hangi üründen kaç mg ve günün hangi saatlerinde hangi sıklıkla kullanmalıyım Tecrübeli arkadaşların yardımlarını bekliyorum

NOT: En az 8-10 sene spor geçmişimde herhangi bir kür yapmışlığım olmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

inaler    8
Leepriest35, 4 saat önce yazdı:

45 gün gider bu ürünler 1 er kutumu var. 

En az 3-4 ay kullan ki etkisi olsun

Evet birer kutu var daha getirtebilme şansımda yok maalesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Bir anabolizan ilaçlamkombinlryip son 45 günü peek günleri yaparsan daha etkili olur. 

Yada sat uzun sureli supplement kombinasyonu yapardım. 

Ben olsam böyle yapardım 😁

tarihinde Leepriest35 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Bir anabolizan ilaçlamkombinlryip son 45 günü peek günleri yaparsan daha etkili olur. 

Yada sat uzun sureli supplement kombinasyonu yapardım. 

Ben olsam böyle yapardım 😁

Suplament problem değil bunların yanına gerekli olanları ekleyebilirim ama anabolizanlar bende depresyon etkisi yaratıyor birkaç kere denedim başladığım gibi bırakmak zorunda kaldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
inaler, Bir saat önce yazdı:

Suplament problem değil bunların yanına gerekli olanları ekleyebilirim ama anabolizanlar bende depresyon etkisi yaratıyor birkaç kere denedim başladığım gibi bırakmak zorunda kaldım

Bu sarms turevini gozunde cok buyutmemenı onerıyorum supplementin belki 1 tık ustudur oda orjinalse bu işi üst düzey yapan veya yapmaya calısan cogu sporcu tırıvırı oldugunu soyluyor benim şahsi fikrimde bu.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
Leepriest35, 11 saat önce yazdı:

Bu sarms turevini gozunde cok buyutmemenı onerıyorum supplementin belki 1 tık ustudur oda orjinalse bu işi üst düzey yapan veya yapmaya calısan cogu sporcu tırıvırı oldugunu soyluyor benim şahsi fikrimde bu.  

Evet muhtemelen öyledir ama bunlar elimde mevcut ve bir şekilde denemek istiyorum burada bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan nasıl kullanmam gerektiği hakkında özellşkle sabahmı akşammı açmı tokmu gibi bilgiler edinmek istiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
inaler, 7.02.2022 - 23:29 yazdı:

Evet muhtemelen öyledir ama bunlar elimde mevcut ve bir şekilde denemek istiyorum burada bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan nasıl kullanmam gerektiği hakkında özellşkle sabahmı akşammı açmı tokmu gibi bilgiler edinmek istiyorum

Kullandınmı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
Berkay57, 11 saat önce yazdı:

Kullandınmı 

Kullanmaya başladım 5 gün olduilk gün gece sabaha kadar uyumadım neden olduğunu bilemiyorum belkide psikolojiktir çünkü steroid denemiştim bir kaç sene önce ozamanda geceleri hiç uyuyamıyordum 1 ay sonra bırakmak zorunda kalmıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler, 7.02.2022 - 12:29 yazdı:

sabah ilk uyandığında ve antrenman öncesi ikiye ayırıp gerekli dozlarda kullanabilirsin mk677 açlık hissi oluşturduğu için antrenmanlara ilaç sonrası beslenip gitmelisin yoksa verim alamazsın salonda. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
inaler, 43 dakika önce yazdı:

Kullanmaya başladım 5 gün olduilk gün gece sabaha kadar uyumadım neden olduğunu bilemiyorum belkide psikolojiktir çünkü steroid denemiştim bir kaç sene önce ozamanda geceleri hiç uyuyamıyordum 1 ay sonra bırakmak zorunda kalmıştım

Değişim formun varmı dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
Berkay57, 13 saat önce yazdı:

Değişim formun varmı dostum 

Yeni başladım daha henüz birşey anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
Berkay57, 12.05.2022 - 16:31 yazdı:

Takipteyim ara ara yaz 

Başlayalı tam 35 gün oldu 4 kg aldım form olarak ise etrafımdaki herkes sen bu aralar baya iyisin diyor günde her birinden 10 ar mg kullandığım ve henüz 35 gün olmasına rağmen. 3 kutunun kullanımını 45 güne yayacak olunursa yani günde 20 şer mg kullanarak harika sonuçlar elde edilebilir diye düşünüyorum. 

3 kutunun Türkiye'de temin edilebilme tutarı aşşağı yukarı 3000tl-3500tl civarı ve beraberinde kullanılacak vitamin  mineral takviyeleriyle 4000tl yi bulur yanına suplamentlerde eklenirse 5000tl 

NOT: Daha önce steroid kukllanmadım kullanan birinde aynı etkiyi yapar mı bilemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkay57    13
inaler, 2 saat önce yazdı:

Başlayalı tam 35 gün oldu 4 kg aldım form olarak ise etrafımdaki herkes sen bu aralar baya iyisin diyor günde her birinden 10 ar mg kullandığım ve henüz 35 gün olmasına rağmen. 3 kutunun kullanımını 45 güne yayacak olunursa yani günde 20 şer mg kullanarak harika sonuçlar elde edilebilir diye düşünüyorum. 

3 kutunun Türkiye'de temin edilebilme tutarı aşşağı yukarı 3000tl-3500tl civarı ve beraberinde kullanılacak vitamin  mineral takviyeleriyle 4000tl yi bulur yanına suplamentlerde eklenirse 5000tl 

NOT: Daha önce steroid kukllanmadım kullanan birinde aynı etkiyi yapar mı bilemem

Formunu atarmısın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
inaler    8
Berkay57, 21 saat önce yazdı:

Formunu atarmısın 

Benim şuanki formumdan birşey anlayamazsınki çünkü iki kez steroid yapmış adam var benden kötü formda ama hiç birşey kullanmamış adam var benden iyi formda, şöyle yapsaydık anlaşılırdı sarm kullanmaya başlamadan önceki halim ve kullandıktaj sonraki halim ama hiç fotoğraf çekme prensibim yok çekmedim yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.