Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Araz48

Ilk defa steroid kullanacağım nelere dikkat etmeliyim ? trt dozajı için steroid seçimim ne olmalı

Önerilen İletiler

Araz48    1

Steroidi trt dozaj alacağım haftalık (100 mg) en fazla 150 mg Testosteron cypionate kullanmayı düşünüyordum uzun esterli olduğu için ancak orjinalini Türkiye'de bulabilir miyim bilmiyorum. İnternet üzerinden nereden orjinal ve güvenilir steroid bulunabilir bunu da bilmiyorum bu yüzden sustanon kullanmaya karar verdim.

Sustanon kısa esterli testosteron olduğundan sık sık kullanılması gerekiyormuş. haftada 50 mg 50mg 2 parti şeklinde bölüp kullanırsam testosteronu zirve de tutabilir miyim ?

Vücudum testosteron üretmeye devam etsin diye hcg kullanacağım, hcg seçimi ve dozajı ne olmalı ? 

Herkese yanıtları için teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    898
Araz48, 3 saat önce yazdı:

Steroidi trt dozaj alacağım haftalık (100 mg) en fazla 150 mg Testosteron cypionate kullanmayı düşünüyordum uzun esterli olduğu için ancak orjinalini Türkiye'de bulabilir miyim bilmiyorum. İnternet üzerinden nereden orjinal ve güvenilir steroid bulunabilir bunu da bilmiyorum bu yüzden sustanon kullanmaya karar verdim.

Sustanon kısa esterli testosteron olduğundan sık sık kullanılması gerekiyormuş. haftada 50 mg 50mg 2 parti şeklinde bölüp kullanırsam testosteronu zirve de tutabilir miyim ?

Vücudum testosteron üretmeye devam etsin diye hcg kullanacağım, hcg seçimi ve dozajı ne olmalı ? 

Dostum kas yapmak için alıyorsan 100 150 mg almak sana hiç fayda sağlamaz. Hem testo alıp hem hcg almak çok saçma. ya döngünün kapanmasını göze al  300 - 500 mg kullan yada hiç kullanma. Haftalık 100 150 kullanacağına creatin kullan aynı etkiyi yaratır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Araz48    1
Askabar, 8 saat önce yazdı:

Dostum kas yapmak için alıyorsan 100 150 mg almak sana hiç fayda sağlamaz. Hem testo alıp hem hcg almak çok saçma. ya döngünün kapanmasını göze al  300 - 500 mg kullan yada hiç kullanma. Haftalık 100 150 kullanacağına creatin kullan aynı etkiyi yaratır.

Kas yapmak için değil testosteron düşmesine karşı koymak için kullanacağım. Hcg de testislerin küçülmemesi için. Östrojeni baskılamak için de anti östrojen düşünüyorum. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Araz48, 16 dakika önce yazdı:

Kas yapmak için değil testosteron düşmesine karşı koymak için kullanacağım. Hcg de testislerin küçülmemesi için. Östrojeni baskılamak için de anti östrojen düşünüyorum. 

Eğer amacın buysa testosteron enjekte etmekten başka diğer yöntemler mevcut ancak bu yöntem de kabul edilebilir. Bu dozlarda östrojen dönüşümü fazla biri değilsen ya da östrojen aktivitesi yüksek biri değilsen anti östrojen kullanmana gerek yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Araz48, 13 saat önce yazdı:

Selam.

Testosteron tedavisi (TRT) için kullanılan haftalık dozajlar 100 mg ile 200 mg arasında değişir. Bazıları haftalık enjeksiyon yapar, bazıları haftada iki kez, bazıları iki günde bir, bazıları da her gün. Senin vücudunun hangi dozaja ve hangi sıklığa tam olarak uyum sağlayacağını öğrenmen aylarını alabilir.

Sustanon'un içerdiği propiyonat esterinin yarılanma süresi, Vikipedi sayfasına göre, yaklaşık olarak 19 saat. Bu nedenle, Sustanon kullanımında günlük enjeksiyon önerilir ancak senin vücudunun Sustanon'un hangi dozajına ve hangi enjeksiyon sıklığına uyum sağlayacağını kavraman zaman alabilir.

TRT ile birlikle HCG kullanımı iyi bir fikir ancak Türkiye'deki eczanelerde Pregnyl veya herhangi bir muadilini bulmak çok zor. Doz olarak ise Reddit uygulamasının ilgili sayfalarına göz atmanı önerebilirim.

tarihinde captured tarafından düzenlendi
İmla.
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Araz48    1
captured, 04.02.2022 - 19:43 yazdı:

Selam.

Testosteron tedavisi (TRT) için kullanılan haftalık dozajlar 100 mg ile 200 mg arasında değişir. Bazıları haftalık enjeksiyon yapar, bazıları haftada iki kez, bazıları iki günde bir, bazıları da her gün. Senin vücudunun hangi dozaja ve hangi sıklığa tam olarak uyum sağlayacağını öğrenmen aylarını alabilir.

Sustanon'un içerdiği propiyonat esterinin yarılanma süresi, Vikipedi sayfasına göre, yaklaşık olarak 19 saat. Bu nedenle, Sustanon kullanımında günlük enjeksiyon önerilir ancak senin vücudunun Sustanon'un hangi dozajına ve hangi enjeksiyon sıklığına uyum sağlayacağını kavraman zaman alabilir.

TRT ile birlikle HCG kullanımı iyi bir fikir ancak Türkiye'deki eczanelerde Pregnyl veya herhangi bir muadilini bulmak çok zor. Doz olarak ise Reddit uygulamasının ilgili sayfalarına göz atmanı önerebilirim.

Bilgi dolu yanıtın için teşekkür ederim peki TRT sonrası pct'ye ihtiyacım olacak mı ? Diyelim ki TRT öncesi vücudum 600 total testosteron üretiyordu ben TRT'ye başladım belli bir süre sonra bıraktım ve Pct'ye başladım vücudum tekrardan 600 total testosteron üretir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum @metinav hocamızın bu konuda harika bir yazısı var okumanı öneririm forum da aratarak bulabilirsin kafanda soru işareti kalmaz, ve sustanon konusuna gelirsek 2 kısa 2 uzun ester içeriyor bunun için en uygun testo olduğunu düşünüyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
captured    23
Araz48, 19 saat önce yazdı:

Bilgi dolu yanıtın için teşekkür ederim peki TRT sonrası pct'ye ihtiyacım olacak mı ? Diyelim ki TRT öncesi vücudum 600 total testosteron üretiyordu ben TRT'ye başladım belli bir süre sonra bıraktım ve Pct'ye başladım vücudum tekrardan 600 total testosteron üretir mi ? 

Bunun yanıtını vermek, kan tahlili sonuçları olmadan, imkansız. Yaygın olarak kabul edilen kurama göre: testosteron tedavisinin süresi uzadıkça, doğal üretime tam dönüş olasılığı azalıyor.

Testosteron tedavisi (TRT) kür değildir, ölene kadar yapılacağı kabul edilerek başlanır ancak tedaviden çıkmak isteyen kişilere, sentetik testosteron alımının doğal testosteron üretim düzenini bozmasından dolayı PCT (Post Cycle Therapy/Döngü (Kür) Sonrası Tedavi) yapılması tabii ki de önerilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.