Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Endanger

Baba oluyorum

Önerilen İletiler

Endanger    82

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 yıllık sürecin ardından Allah’ın izniyle eşim gebe kaldı.Şehirdışında olduğumuz için durumu henüz ailemizle paylaşmadık.Ama insan birilerine anlatmak,paylaşmak istiyor, bu forumu da kendime yakın gördüğüm için sizinle paylaşmak istedim.Darısı herkesin başına çok garip bir duyguymuş, Allah herkese bu duyguyu nasip etsin.

• Beğen 16
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ouzhannn    150
Endanger, 18 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 yıllık sürecin ardından Allah’ın izniyle eşim gebe kaldı.Şehirdışında olduğumuz için durumu henüz ailemizle paylaşmadık.Ama insan birilerine anlatmak,paylaşmak istiyor, bu forumu da kendime yakın gördüğüm için sizinle paylaşmak istedim.Darısı herkesin başına çok garip bir duyguymuş, Allah herkese bu duyguyu nasip etsin.

Allah analı babalı büyütsün abi insallah vatana millete size hayırlı bi evlat olur ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder şimdiden tebrikler hersey gönlünüzce olsun 🙏🏽

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Tebrik ederim, sağlık ve sıhhatle kucağınıza almayı ve sonrasında iyi bir insan olarak yetiştirebilmeyi nasip etsin Allah.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Gözünüz aydın, hayırlı uğurlu olsun...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8

allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla kucağınıza alın inşallah vatana millete hayırlı evlat olsun allah acısını göstermesin

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Endanger, 10 saat önce yazdı:

Allah önce siz aile büyüklerine sonra sevdiklerinize bağışlasın kısmetse doğacak olan evladınızı. Başta sağlıklı sonra vatanına, milletine ve siz ailesine bağlı ve hayırlı evlat olması dileğiyle. Belki erkek olur babasının yolundan devam eder bizimle buralarda vakit geçirir. :) Gerçi o zamana kadar peptidturkiye.com var olurda ben buralarda olur muyum bilemem. Hepsinin tüm çocukların ömrü uzun olsun.

Sevgilerimle, Keyifli forumlar.

• Beğen 10
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Tebrik ederim. 

Senin için yeni bir hayat başlıyor :)

Bahtı, ömrü güzel olsun. Ailenizin neşesi eksik olmasın.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884

Tebrik ederim dostum. 4 aylık bi kızım var. Şuan hastanedeyiz oradan yazıyorum. Allab isteyen herkese nasip etsin çok güzel bir duygu ama hastalık vs çok sabır istiyor 

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Tebrikleriniz için Teşekkür ederim,hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsin , herşeyden önce mutlu bir hayat sürmesi ve insanlığa-vatana faydalı bir birey olması için elimden geleni yapacağım.Ailemden aldığım bayrağı bir tık yukarı taşıyarak ona teslim edebilirsem benim için yeterli. 

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.