Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Askabar    888

Arimidex al 1 hafta boyunca hergün 1 tablet al. sonra 3-4 günde 1 tane diye devam edebilirsin. Bulk kürlerinde hassasiyet olmadan kullanmak bence çok gerekli değil ama dediğim gibi yaparak düşürüp belli bir aralıkta tutabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10

Iyi forumlar dostlarım haftada 500 iran testo 200 rimobolan depot kullanıyorum 

Vitamin olarak 30 zinc

1200 omega 3

100 magnezyum

1000mg vitamin C

Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Arimidex al 1 hafta boyunca hergün 1 tablet al. sonra 3-4 günde 1 tane diye devam edebilirsin. Bulk kürlerinde hassasiyet olmadan kullanmak bence çok gerekli değil ama dediğim gibi yaparak düşürüp belli bir aralıkta tutabilirsin.

Teşekkürler dostum bu arada bu kure deca ve bolde eklemeyi düşünüyorum rimobolan ve deca ben deneyimleyen yoktur diye düşünüyorum varsa dinlemek isterim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888
Umutkkgz, 14 dakika önce yazdı:

Iyi forumlar dostlarım haftada 500 iran testo 200 rimobolan depot kullanıyorum 

Vitamin olarak 30 zinc

1200 omega 3

100 magnezyum

1000mg vitamin C

Teşekkürler dostum bu arada bu kure deca ve bolde eklemeyi düşünüyorum rimobolan ve deca ben deneyimleyen yoktur diye düşünüyorum varsa dinlemek isterim

ben testo bolde deca kullandım ama dediğin gibi kullanamadım kullananda görmedım. Tavsiyem Deca yı 8 Haftadan Fazla kullanma. Boldeyide 16 Haftadan az kullanma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Umutkkgz    10
Askabar, 16 dakika önce yazdı:

ben testo bolde deca kullandım ama dediğin gibi kullanamadım kullananda görmedım. Tavsiyem Deca yı 8 Haftadan Fazla kullanma. Boldeyide 16 Haftadan az kullanma.

Teşekkürler dostum iran deca hakkında düşünceleriniz neler 25mg yazıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Umutkkgz, 5 saat önce yazdı:

Estradiol konusunda ne yapmam gerekir elimde dostinex var sizce günde yarim kullanmalimiyim

UMUT KÖKGÖZ_Sonuc-4.pdf

Kardesim sakin ol panik yapma armidex kullan 1 hafta 1 tablet sonrasinda 2 gunde bjr yarim tablet estradroil seviyesini asagi cekicektir lakin bence önemli olan bu degil kolesterol seviyen ucmus hdl kolesterol bu sekilde devam edersen Allah korusun kalp krizi riski var @metinav@metinav hocam siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Lynx, 12 saat önce yazdı:

Kardesim sakin ol panik yapma armidex kullan 1 hafta 1 tablet sonrasinda 2 gunde bjr yarim tablet estradroil seviyesini asagi cekicektir lakin bence önemli olan bu degil kolesterol seviyen ucmus hdl kolesterol bu sekilde devam edersen Allah korusun kalp krizi riski var @metinav@metinav hocam siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kolesterol için doğal yollardan detox kürlerine başla maydanoz limon dereotu blenderdsn çekip posası değil suyunu aç karna 1 bardak iç. 

Kesinlikle bu dönemde pis beslenme kırmızı eti sınırlandır beyaz etlere yönel 1 hafta sonra bir daha test ver düzelmiş olur olmadı farmakolojik ilaç deniyebilirsin ama emin ol onlarda anı kurtarıyor düzenli kullanmadıkça her türlü kolestrolun artıcak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888
Leepriest35, 6 dakika önce yazdı:

Kolesterol için doğal yollardan detox kürlerine başla maydanoz limon dereotu blenderdsn çekip posası değil suyunu aç karna 1 bardak iç. 

Kesinlikle bu dönemde pis beslenme kırmızı eti sınırlandır beyaz etlere yönel 1 hafta sonra bir daha test ver düzelmiş olur olmadı farmakolojik ilaç deniyebilirsin ama emin ol onlarda anı kurtarıyor düzenli kullanmadıkça her türlü kolestrolun artıcak. 

benim detoxlarla düşmüyor hiç. önerecegin detox varsa denerim ama ben ator kullanıyorum baya etkili o konuda hafta 2 tablet alyıorum 10mg lık ldl 80 üstüne çıkmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Askabar, 2 saat önce yazdı:

benim detoxlarla düşmüyor hiç. önerecegin detox varsa denerim ama ben ator kullanıyorum baya etkili o konuda hafta 2 tablet alyıorum 10mg lık ldl 80 üstüne çıkmıyor

Nasıl besleniyorsun genel olarak 

Askabar, 2 saat önce yazdı:

Ve bu arada düşük cal aldığını hatırlıyorum ilginç kan şekeri ve kolestrolun düşük olması gerekiyor ani açlık krizi yaşıyormusun ve bunu nasıl yönetiyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Nasıl besleniyorsun genel olarak 

şuan baya katı diyetteyim 
sabah 6 yumurta 2 tam 4 beyaz 
öglen 75 gr pirinç 200 kg kıyma
antreman öncesi 75 gr pirinç 200 gr tavuk 
atreman sonu 2 ölçek whey 
uyumadan önce 100-150 gr balık (bazen tok olunca atlıyorum bunu )

Sindirim sıkıntısı çekiyorum bazen hafta 1 filan matcha çayı vs içiyorum

Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Ve bu arada düşük cal aldığını hatırlıyorum ilginç kan şekeri ve kolestrolun düşük olması gerekiyor ani açlık krizi yaşıyormusun ve bunu nasıl yönetiyorsun

açlık krizlerine alıştım anlık geliyor. Cbum Açıp bunun gibi olmak için aç kalmam gerek diyorum :D geçiyor. ama tatlı krizi geliyor arada onuda benzer motivasyonlar şeklinde yönetiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Askabar, 48 dakika önce yazdı:

şuan baya katı diyetteyim 
sabah 6 yumurta 2 tam 4 beyaz 
öglen 75 gr pirinç 200 kg kıyma
antreman öncesi 75 gr pirinç 200 gr tavuk 
atreman sonu 2 ölçek whey 
uyumadan önce 100-150 gr balık (bazen tok olunca atlıyorum bunu )

Sindirim sıkıntısı çekiyorum bazen hafta 1 filan matcha çayı vs içiyorum

Abi ben olsam karbı biraz yükseltip,aynı oranda hareketliliği arttırırdım mesela antrenman şiddetini ve kardiyoları arttırmak gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    888
Witcher, 12 dakika önce yazdı:

Abi ben olsam karbı biraz yükseltip,aynı oranda hareketliliği arttırırdım mesela antrenman şiddetini ve kardiyoları arttırmak gibi

2-3 hafta böyle gidip depoları tamamen boşaltıp sonra 200-250 gr karb alarak devam edecem zaten sadece 2-3 haftalık katı diyet yaparak biraz hızlı arınmak istiyorum. Günlük tek bölge 5-6 hareket 4 setten idman yapıyorum. 30-50 dk arasıda liss kardiyo yapıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Askabar, 3 saat önce yazdı:

2-3 hafta böyle gidip depoları tamamen boşaltıp sonra 200-250 gr karb alarak devam edecem zaten sadece 2-3 haftalık katı diyet yaparak biraz hızlı arınmak istiyorum. Günlük tek bölge 5-6 hareket 4 setten idman yapıyorum. 30-50 dk arasıda liss kardiyo yapıyorum.

Dediğin 2-3 haftalık süreç mantıklı bence de

Abi formunu bilmiyorum ama fazla kuru ve kütleli değilsen her bölgeyi haftada 2 kez çalıştırmak daha mantıklı olur bence,totalde 20-25 set olacak şekilde 

Ekstra olarak yabancı kaynaklardan okuduğum harika bir teknik var (definisyon için)

Antrenman sonrası 1 saatlik açlık 

Antrenman sonrası 1 saatlik zamanı hiçbir şey yemeden geçiriyoruz ardından 1-2 ölçek whey + maltodextrin veya dextroz içeren bir shake içiyoruz

Bu 1 saatlik dilimde hem gh dan faydalanıyoruz hem de açlığın getirdiği mükemmel etkilerden,zaten ilaç kullanıldığı için katabolik etkilerden o kadar korkmaya gerek yok

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.