Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Mehmet1    0

İyi günler bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak kürden çıkıp pct yapalı 1 seneyi geçti ancak ereksiyonum geç oluyor hemde dikkatim 2 sn dağılsa hemen ereksiyonum sönüyor sebebi ne olabilir durumum çok yok söylerseniz sebep olabilecek hormonları ona göre baktırayım teşekkür ederim şimdiden 

@metinav   @rastlantisal   @Rdm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.216
Mehmet1, 1 dakika önce yazdı:

İyi günler bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak kürden çıkıp pct yapalı 1 seneyi geçti ancak ereksiyonum geç oluyor hemde dikkatim 2 sn dağılsa hemen ereksiyonum sönüyor sebebi ne olabilir durumum çok yok söylerseniz sebep olabilecek hormonları ona göre baktırayım teşekkür ederim şimdiden 

@metinav   @rastlantisal   @Rdm

Değerli kardeşim.

Öncelikle geçmiş olsun.

1. Hangi ilaçlarda ne dozda ve ne süre kürde kaldın?
  2. Spor geçmişin nedir?
  3. Bildiğin herhangi bir sağlık sorunun var mı?
  4. Boy, kilo ve yaş nedir?
  5. PCT nasıl yaptın? Neyi ne dozda ve ne süre kullandın?

Genel olarak Total testosteron, free testosteron, LH, FSH, E2 ve prolaktin kafi gelecektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Değerli kardeşim.

Öncelikle geçmiş olsun.

1. Hangi ilaçlarda ne dozda ve ne süre kürde kaldın?
  2. Spor geçmişin nedir?
  3. Bildiğin herhangi bir sağlık sorunun var mı?
  4. Boy, kilo ve yaş nedir?
  5. PCT nasıl yaptın? Neyi ne dozda ve ne süre kullandın?

Genel olarak Total testosteron, free testosteron, LH, FSH, E2 ve prolaktin kafi gelecektir. 

Hocam hangi ilaçları ne kadar sürede kullandığımı çok hatırlamıyorum ama bilgisayarımda kayıtlıdır yarın test sonuçlarımla birlikte atayım 2 3 yıllık sporcuyum ancak bu kürden sonra çok az daha devam ettim bıraktım daha sonra tamamen sporu yaşım 23 boy 1,73 kilom 75 bildiğim herhangi bir sağlık sorunum yok hocam pct işi sıkıntılı geçti hocam doğru düzgün bir pct yapmadım prengly vurundum 2 defa bide çok kısa bir süre tamoxifen kullandım ozmnlar test sonuçların normal daha bişey kullanmana gerek yok dediler sorun ozmnda vardı psikolojik dediler bende zamana bıraktım ancak 1 sene oldu neredeyse hiç bir değişiklik yok yarın dediğiniz testlerle ne kullndığımıda atayım hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Safa, 3 dakika önce yazdı:

Hocam hangi ilaçları ne kadar sürede kullandığımı çok hatırlamıyorum ama bilgisayarımda kayıtlıdır yarın test sonuçlarımla birlikte atayım 2 3 yıllık sporcuyum ancak bu kürden sonra çok az daha devam ettim bıraktım daha sonra tamamen sporu yaşım 23 boy 1,73 kilom 75 bildiğim herhangi bir sağlık sorunum yok hocam pct işi sıkıntılı geçti hocam doğru düzgün bir pct yapmadım prengly vurundum 2 defa bide çok kısa bir süre tamoxifen kullandım ozmnlar test sonuçların normal daha bişey kullanmana gerek yok dediler sorun ozmnda vardı psikolojik dediler bende zamana bıraktım ancak 1 sene oldu neredeyse hiç bir değişiklik yok yarın dediğiniz testlerle ne kullndığımıda atayım hocam 

Tamam anladım aşağı yukarı. Sen şu testleri yaptır sonucu at üzerinden konuşalım. 5 gün öncesinden sex diyetine gireceksin. son 3 gün ağır çalışma hatta. Uykunu almış, sabah erkenden ve aç karnına yaptıracaksın testi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

Tamam anladım aşağı yukarı. Sen şu testleri yaptır sonucu at üzerinden konuşalım. 5 gün öncesinden sex diyetine gireceksin. son 3 gün ağır çalışma hatta. Uykunu almış, sabah erkenden ve aç karnına yaptıracaksın testi.

Tamam ozmn hocam 4 gün beklemem gerekecek testleri yaptırıp gelir atarım teşekkürler hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Kardeşim senin durumun piskolejiğin geri dönüşümsüz boyutu aşağı yukarı 1 yıldır forumda buna çözüm arıyorsun duzeldim diyorsun sonra yine sıkıntı diyorsun.

Sen en iyisi forumunda piskolejisini bozma dihidrotesto bazlı bir kur yap uzunca bir süre kürde kal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Safa, 2 saat önce yazdı:

Safa öncelikle başka isimle üyelik açmana gerek yok. Sorunun devam ediyorsa ediyordur, bunu saklaman, bu durumdan utanman, veya senden bıkabileceğimizi düşünmen yersiz.

Sorununun çözümü çok basitte olabilir, çok karmaşık psikolojik de olabilir. @rastlantisal dede gerekli şeyleri yazmış zaten.  Süreci baştan başlatıp tekrar deneyebilirsin, öncelikle test yaptır ki sorunun psikolojik mi değil mi o soruyu eleyelim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Safa öncelikle başka isimle üyelik açmana gerek yok. Sorunun devam ediyorsa ediyordur, bunu saklaman, bu durumdan utanman, veya senden bıkabileceğimizi düşünmen yersiz.

Sorununun çözümü çok basitte olabilir, çok karmaşık psikolojik de olabilir. @rastlantisal dede gerekli şeyleri yazmış zaten.  Süreci baştan başlatıp tekrar deneyebilirsin, öncelikle test yaptır ki sorunun psikolojik mi değil mi o soruyu eleyelim.

Özür dilerim ben insanlar benden bıkmıştır diye düşündüm bide artık konu açmaya utanıyorum bi bıktım artık bu durumdan hocam bazen iyi oluyor bazen kötü oluyor denemediğim şey kalmadı çok özür dilerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468

Bu steroid işlerinin iyi ve çekici tarafı güzel bir vucut veya kaslı görüntü, kötü ve görünmeyen tarafı da doğal dengenin belki de hiç geri gelmeyecek şekilde olumsuz yönde bozulması değişmesidir.

Genç arkadaşlara kardeşlere hep bu albenili tarafa aldanıp riski görmezden gelmemelerini söyledik yazdık.Herkesin vucudu mükemmel değil, ve bozulan dengeyi kolay kolay yerine koyamayabiliyor.Özellikle evlilik düşünen ve ilerde çocuk sahibi olmak isteyen genç bireylerin steroid işlerinden olabildiğince uzak durması ve giriyorsa da pct sürecine en az kür dönemi kadar ağırlık vermek zorunda olduklarının bilincinde olmaları gerekiyor.

Ereksiyon sorunları için arkadaşların da belirttiği gibi önce güncel durumu görmek için hormon testi yaptırmak gerekiyor.Daha sonra duruma bakılarak hormonel mi yoksa sinir sistemiyle ilgili bir şey olabileceği konusunda, yorum yapılabilir.Dopamin odaklanma ve arzu istek için çok önemli kilit rolde bir hormon.İlk ateşleyici durumunda...

Dönem dönem mevsimsel olarak da psikoloji bir çok şeyi etkiliyor.Ülkenin durumu meydanda, işsizlik, hayat pahalılığı, gelecek kaygısı derken, bir dünya stres kaynağı var ortada.Bunları aşıp düzgün bir cinsellik yaşamak kolay değil.Herşey birbiriyle bağlantılı olduğu için tek taraflı düşünülmemeli...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Sizden çok özür dilerim çok utandım hakkınızı helal edin bende ne yapacağımı şaşırdım anlamıyorum Hocam vallahi çok sıkıldım ya macun kullansam iyi sonra yine kötü oluyor hocam d vitamini alıyorum bir gün iyi ertesi gün yine kötü oluyor çakşır suyu içtim 2 3 gün iyiydi sonra yine kötü oluyor eski Halime bir türlü kavuşamadım doğal spor yapıyordum ben instagramdakş sayfalara kandım konuştum hiç bişey olmaz diyip bana kullandırttılar bunları sonra bu hale düştüm ya bazen bitter çikolataya abanınca bile iyi oluyor daha sonra tekrar kötü sorunu bulamamak çok üzüyor beni sizide kandırıyormuş gibi davrandım özür dilerim herkesten sorunum psikolojik değil biliyorum çünkü ben böyle yan etkileri olduğunu bile çok az biliyordum özür dilerim herkesten çok utandım 

metinav, 2 saat önce yazdı:

Bu steroid işlerinin iyi ve çekici tarafı güzel bir vucut veya kaslı görüntü, kötü ve görünmeyen tarafı da doğal dengenin belki de hiç geri gelmeyecek şekilde olumsuz yönde bozulması değişmesidir.

Genç arkadaşlara kardeşlere hep bu albenili tarafa aldanıp riski görmezden gelmemelerini söyledik yazdık.Herkesin vucudu mükemmel değil, ve bozulan dengeyi kolay kolay yerine koyamayabiliyor.Özellikle evlilik düşünen ve ilerde çocuk sahibi olmak isteyen genç bireylerin steroid işlerinden olabildiğince uzak durması ve giriyorsa da pct sürecine en az kür dönemi kadar ağırlık vermek zorunda olduklarının bilincinde olmaları gerekiyor.

Ereksiyon sorunları için arkadaşların da belirttiği gibi önce güncel durumu görmek için hormon testi yaptırmak gerekiyor.Daha sonra duruma bakılarak hormonel mi yoksa sinir sistemiyle ilgili bir şey olabileceği konusunda, yorum yapılabilir.Dopamin odaklanma ve arzu istek için çok önemli kilit rolde bir hormon.İlk ateşleyici durumunda...

Dönem dönem mevsimsel olarak da psikoloji bir çok şeyi etkiliyor.Ülkenin durumu meydanda, işsizlik, hayat pahalılığı, gelecek kaygısı derken, bir dünya stres kaynağı var ortada.Bunları aşıp düzgün bir cinsellik yaşamak kolay değil.Herşey birbiriyle bağlantılı olduğu için tek taraflı düşünülmemeli...

Özür dilerim Hocam sizdende hormonlarımı sitedeki herkes biliyor herşey normal çıkıyor ama sorunu bulamamak beni yıldırdı ben hayata devam etmek istiyorum çabalıyorum uğraşıyorum pes etmemeye çalışıyorum ama hiç bir karşılığını alamıyorum daha ne yapmam gerek bilmiyorum saolun hocam teşekkür ederim sizede benden bıkmadan usanmadan diğer arkadaşlarda dahil bana yardımcı olmaya çalışıyor saolun 

metinav, 2 saat önce yazdı:

Hocam dopamin dışarıdan alınırmı yada nasıl artırılır dopamin ile ilgili bir problemim olduğunu nasıl anlarım hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Safa, Bir saat önce yazdı:

Hocam dopamin dışarıdan alınırmı yada nasıl artırılır dopamin ile ilgili bir problemim olduğunu nasıl anlarım hocam 

Hocam prolaktin e2 hepsini beraber düşürdük biliyorsunuz zaten şu an bende hala isteksizlik var birde hocam ben bu sorunlar çıktığından beri hiç mutlu olamadım hep üzgünüm ve kesinlikle hocam dikkatim çok dağılıyor bu iş üzerinde ve hocam daha öncede sormuştum size bitter çikolata ve muz yiyince herşey daha iyi oluyor gün içindede hep yorgun ve mutsuzum. Bu sorunlardan psikolojimde çok bozuldu bi ara anksiyetem bile oluştu çok zor atlattım arada bir titreme geliyor halen Hocam acaba bu belirtiler dopamin ile ilgili bir sorunum olup olmadığını gösterirmi hocam özür dilerim sizi çok daralıyorum siteyi bu kadar meşgul ettiğim içinde özür dilerim herkesten sadece şifamı aramaya çalışıyorum şimdiden teşekkür ederim hocam @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
hectordoyle, 5 dakika önce yazdı:

Kürden önce herhangi bir psikolojik rahatsızlık belirtisiyle doktora gittin mi? 

Hayır gitmedim kürden önce herşey normaldi hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Ereksiyon probleminin bir sürü nedeni var, sadece hormonlara bağlı da olmayabilir. Şu zamana kadar ne tür önlemler aldın orasını pek bilmiyorum ancak  sporu bıraktım demişsin, önerim tekrardan spora başlaman ve kardiyovasküler egzersizleri arttırman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Ereksiyon probleminin bir sürü nedeni var, sadece hormonlara bağlı da olmayabilir. Şu zamana kadar ne tür önlemler aldın orasını pek bilmiyorum ancak  sporu bıraktım demişsin, önerim tekrardan spora başlaman ve kardiyovasküler egzersizleri arttırman

Bodyi bıraktım ancak şu an çok yoğun polislik parkur antremanı yapıyorum 28. Dönem için az kaldı birde üstüne vucüt geliştirmeyi kaldıramam hocam çok zor. Artık hormonlara bağlı olmadığını galiba anladım çünkü buraya belkide 3 4 defa hormon testi yaptırıp attım hepsi normaldi ben bir türlü kabullenemesemde sorun hormonal değil sanırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Küründe deca veya tren kullandıysan bu ilaçlar bazı bünyeleri çok zor duruma sokabiliyor. Ayrıca prostat problemleri, damarlardaki yapısal bozukluklar, kanın yoğun bir hale gelmesi, beyin kimyasındaki nörotransmitter dengesizliği ve bağırsak problemleri de ereksiyon sorunlarına yol açabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
hectordoyle, 1 dakika önce yazdı:

Küründe deca veya tren kullandıysan bu ilaçlar bazı bünyeleri çok zor duruma sokabiliyor. Ayrıca prostat problemleri, damarlardaki yapısal bozukluklar, kanın yoğun bir hale gelmesi, beyin kimyasındaki nörotransmitter dengesizliği ve bağırsak problemleri de ereksiyon sorunlarına yol açabiliyor.

Hocam bende yanı sıra isteksizlikte var dediğiniz ihtimallerin bir çoğunu değerlendirdim sanırım prostat testi oldum bir kaç defa baktırdım prostat çıkmadı kan yoğunluğu için düzenli kan veriyorum herhangi bir bağırsak problemim yok bildiğim kadarıyla hocam sağlık yönünden dünyanın en sağlıklı insanı çıkıyorum testlerde bir tek sürekli d vitamini eksikliği çıkıyor oda şansmıdır nedir dopamin eksikliğine yok açıyor bildiğim kadarıyla işin kötü yanı bu gibi şüphelerden hastaneye gitmek istemiyorum ön sağlık yaklaştı polislikte bir sorun yaşamak istemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Kardeşim nasıl hissettiğini nelerle uğraştığını çok iyi biliyorum ve anlıyorum,herşeyden önce sana tavsiyem; seni anlayacak, yargılamayacak düzgün bir insanla sevgi temeline kurulu bir ilişki kurman ve bu ilişkiyi koruman.Kadınlar için sevilmek ve güvende hissetmek seksten  çok daha önemli beklentiler.Öncelikle bu konuda kafanı rahat tut, bak ben 2010 dan beri bu işin içindeyim, denemediğim şey kalmadı dersem yalan olur ama asla eskisi gibi olmadı. Hatta şimdiki eşimle ilk defa beraber kalacağımız gece seks yapabileceğimden bile şüpheliydim, ona çok değer veriyordum bu yüzden hayatımdaki en stresli anları yaşadım , ama Herşey kendiliğinden oldu, kendini tutkunun içinde bulduğun zaman cinsel ilişki kuramaman mümkün değil , bu ilaçların gücü seni bitirmeye yetmez bunu unutma.Şimdi çocuk yapmayı düşünüyoruz Allah nasip eder eşim hamile kalırsa , tekrar bir PCT denemeyi planlıyorum.Ölmedim , erkekliğimi kaybetmedim, tırnaklarımla kazarak yok sermaye ile şirket kurup işimi de oturttum , yani uzun lafın kısası hayatımda Herşey yolunda, yapabilirsem cinsel gücümü eski seviyesine getirip iyileştiricem, yapana kadar da hayat devam edecek, sana diğer bir tavsiyem de kafanı verebileceğin başka şeyler bul , ben kendimi işe vermiştim mesela, mantıklı riskler alarak hayatına yön ver. Hayatın gerçekleriyle karşılaştıkça şuan düşündüğün taktığın şeylerin ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksın zaten. İnsanlar kanser oluyor umudunu kaybetmiyor ,en kötü durumda  senin ilacın eczanede %100 çözüm olarak seni bekliyor zaten. Sen güncel hormon değerlerini paylaş belki görülmeyeni birileri fark edebilir.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Endanger, 4 dakika önce yazdı:

Kardeşim nasıl hissettiğini nelerle uğraştığını çok iyi biliyorum ve anlıyorum,herşeyden önce sana tavsiyem; seni anlayacak, yargılamayacak düzgün bir insanla sevgi temeline kurulu bir ilişki kurman ve bu ilişkiyi koruman.Kadınlar için sevilmek ve güvende hissetmek seksten  çok daha önemli beklentiler.Öncelikle bu konuda kafanı rahat tut, bak ben 2010 dan beri bu işin içindeyim, denemediğim şey kalmadı dersem yalan olur ama asla eskisi gibi olmadı. Hatta şimdiki eşimle ilk defa beraber kalacağımız gece seks yapabileceğimden bile şüpheliydim, ona çok değer veriyordum bu yüzden hayatımdaki en stresli anları yaşadım , ama Herşey kendiliğinden oldu, kendini tutkunun içinde bulduğun zaman cinsel ilişki kuramaman mümkün değil , bu ilaçların gücü seni bitirmeye yetmez bunu unutma.Şimdi çocuk yapmayı düşünüyoruz Allah nasip eder eşim hamile kalırsa , tekrar bir PCT denemeyi planlıyorum.Ölmedim , erkekliğimi kaybetmedim, tırnaklarımla kazarak yok sermaye ile şirket kurup işimi de oturttum , yani uzun lafın kısası hayatımda Herşey yolunda, yapabilirsem cinsel gücümü eski seviyesine getirip iyileştiricem, yapana kadar da hayat devam edecek, sana diğer bir tavsiyem de kafanı verebileceğin başka şeyler bul , ben kendimi işe vermiştim mesela, mantıklı riskler alarak hayatına yön ver. Hayatın gerçekleriyle karşılaştıkça şuan düşündüğün taktığın şeylerin ne kadar gereksiz olduğunu anlayacaksın zaten. İnsanlar kanser oluyor umudunu kaybetmiyor ,en kötü durumda  senin ilacın eczanede %100 çözüm olarak seni bekliyor zaten. Sen güncel hormon değerlerini paylaş belki görülmeyeni birileri fark edebilir.

Çok teşekkür ederim bu yazı bana gerçekten iyi geldi söylediklerinde çok haklısın benimde bir sevgilim var uzun süredir birlikteyiz ve bana iyi geliyor o biz o konuları evlilikte düşünüyoruz dediğin gibi bu konuda şüphelerim var ve çok stresliyim beni anlayan biri olduğuna o kadar mutlu oldumki çok teşekkür ederim çok iyi birisin bu sitedeki herkesi çok seviyorum siz olmasanız ben şimdiye ne olurdum bilmiyorum iyi ki varsınız inşallah bir evlat sahibi olur inşallah sende eski günlerine kavuşursun hocam benim meseleye gelince güncel 2 hafta öncesinin sanırım tahlilleri var çok kişi baktı özellikle Metin abi de test sonuçlarının normal olduğunu söyledi mesele şu ki hocam ben umutlanıyorum bir gün iyi bir gün kötü oluyor her iyi olduğunda bu sefer atlattım diyorum tekrar kötü oluyor tekrar umutlarım yıkılıyor saçmalıkmı bişeylerin belirtisi mi bilmiyorum ama d vitamini takviyesi aldığım gün ( devid3 diye bir ilaç ) ertesi gün iyi oldu bitter çikolatayı fazla kaçırınca ertesi gün şu oluyor çok mutlu olacağım olaylar yaşandığı gün iyi oluyor ertesi gün tekrar bozuluyor umut edip edip yok olmasından çok yoruldum hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Hergün seks yapamayabilirsin kardeşim bu gayet normal birşey , ben de hergün yapamıyorum çoğu insan da yapmıyor.Yok bana eşim yetmez Dünyalar benim olsun diyorsan zaten evlenme.Ha ben eşimi Red etmek istemiyorum benim egom yüksek ben istemeyip o istediğinde de yapmam lazım diyoorsan çekmecene koyacaksın 1 kutu ilaç , ihtiyaç duyarsan ilacı kırıp ufak dozlarda kullanacaksın. Herşeyi ne halt ettiğini de eşine anlatacaksın , ilişkin düzene girince de kafan mis gibi hayatını yaşamaya devam edeceksin, yerinde olsam bir an önce evlenirdim.Sorununun büyük  kısmını çözeceksin zaten kalan kısmı için de kendini bunalıma sokmadan vakit buldukça uğraşmaya devam edersin.D vitamini için de şunu söyleyebilirim , geçen sene Alanyadaydım eşimle, bir kere bile sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum.Ama ilaç olarak D vitamini riskli olabilir bilmiyorum doktor onayı olmadan kullanma bence.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Endanger, 4 dakika önce yazdı:

Hergün seks yapamayabilirsin kardeşim bu gayet normal birşey , ben de hergün yapamıyorum çoğu insan da yapmıyor.Yok bana eşim yetmez Dünyalar benim olsun diyorsan zaten evlenme.Ha ben eşimi Red etmek istemiyorum benim egom yüksek ben istemeyip o istediğinde de yapmam lazım diyoorsan çekmecene koyacaksın 1 kutu ilaç , ihtiyaç duyarsan ilacı kırıp ufak dozlarda kullanacaksın. Herşeyi ne halt ettiğini de eşine anlatacaksın , ilişkin düzene girince de kafan mis gibi hayatını yaşamaya devam edeceksin, yerinde olsam bir an önce evlenirdim.Sorununun büyük  kısmını çözeceksin zaten kalan kısmı için de kendini bunalıma sokmadan vakit buldukça uğraşmaya devam edersin.D vitamini için de şunu söyleyebilirim , geçen sene Alanyadaydım eşimle, bir kere bile sıkıntı yaşadığımı hatırlamıyorum.Ama ilaç olarak D vitamini riskli olabilir bilmiyorum doktor onayı olmadan kullanma bence.

Eksiklik olunca doktor yazmıştı d vitaminini galiba dopamin üretimine yardımcı oluyor alıp kullansammı takviye olarak bilmiyorum ve söylediklerinde o kadar haklısınki aslında bir ilaç almadan beni utandırmayacak seviye zaten benim zoruma giden şey eskisi gibi olmaması bunu takıntı haline getirdim hiç bir zaman beni utandıracak seviye olmadı dediğin gibi hergün olucak diye bişey kendimi çok şartladım psikolojimi çok bozdum ama içimi rahatlattın teşekkür ederim hocam dopamin mevzusu kafama takıldı bi tek eksiği belirtilerini hepsini yaşıyorum @metinav hocam bişey derse bu konu hakkında siyah fasulye iyi geliyor diyorlar az miktarda ondan kullanmayı düşünüyorum tekrardan teşekkür ederim herkese iyi ki varsınız bu arada evlenmeyi çok istiyorum sevgilim yaşadığım durumlardan haberdar inşallah mesleğimi elime alır almaz evlenicem son mülakat kısmı kaldı polisliğin parkurum çok iyi umutluyum o konuda inşallah olurda evlenir hayatımı düzene sokarım iyi ki varsınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Libido da bir çok şeyin bütünüyle oluşuyor. İçinde "acaba" endişesi taşıdıkça zaten cinsel istek duyman, libidonun yüksek olması mümkün olmayabilir. Cinsel istek olmasa da cinsellikten keyif alıyor ve boşalabiliyorsan bu  o kadar kafaya takılacak bir durum değil. Ereksiyon ile ilgili problemin var ise  dediğim gibi psikolojik olarak "acaba ereksiyon olabilecek miyim" endişesi ile o işe başladığında zaten 1-0 yenik başlıyorsun.

Benim burada bulunma maceram 38 yaşında hiç steroid kullanmadan iş hayatımdaki yüksek stress kaynaklı çok yüksek prolaktin ve düşük testosteron nedeniyle cinsel isteksizlik, ereksiyon problemi yaşayıp zaten bozuk olan sistemi daha ne kadar bozabilirim ki diyerek küre mi girsem acaba diye araştırırken forumu keşfetmemle başladı.1 seneden fazla doktorlarda gezdim, aynı senin gibiydim. 

Bu durum tamamen bir hastalık, dolayısıyla eşimin çok desteği oldu bana, bozulan yerlerde sürünen moralimi hep o toparladı sağolsun :) Bunlar hep birer süreç, şimdi 1 senedir kürdeyim zaman zaman çok iyi zaman zaman durağan zaman zaman da berbat cinsel hayatım oldu bu süreçte. İşin aslı zaman her şeyin ilacı, tabiki bilime güvenerek gerekli tedbirleri alıp gerekli tedavileri de görerek.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 16 dakika önce yazdı:

Libido da bir çok şeyin bütünüyle oluşuyor. İçinde "acaba" endişesi taşıdıkça zaten cinsel istek duyman, libidonun yüksek olması mümkün olmayabilir. Cinsel istek olmasa da cinsellikten keyif alıyor ve boşalabiliyorsan bu  o kadar kafaya takılacak bir durum değil. Ereksiyon ile ilgili problemin var ise  dediğim gibi psikolojik olarak "acaba ereksiyon olabilecek miyim" endişesi ile o işe başladığında zaten 1-0 yenik başlıyorsun.

Benim burada bulunma maceram 38 yaşında hiç steroid kullanmadan iş hayatımdaki yüksek stress kaynaklı çok yüksek prolaktin ve düşük testosteron nedeniyle cinsel isteksizlik, ereksiyon problemi yaşayıp zaten bozuk olan sistemi daha ne kadar bozabilirim ki diyerek küre mi girsem acaba diye araştırırken forumu keşfetmemle başladı.1 seneden fazla doktorlarda gezdim, aynı senin gibiydim. 

Bu durum tamamen bir hastalık, dolayısıyla eşimin çok desteği oldu bana, bozulan yerlerde sürünen moralimi hep o toparladı sağolsun :) Bunlar hep birer süreç, şimdi 1 senedir kürdeyim zaman zaman çok iyi zaman zaman durağan zaman zaman da berbat cinsel hayatım oldu bu süreçte. İşin aslı zaman her şeyin ilacı, tabiki bilime güvenerek gerekli tedbirleri alıp gerekli tedavileri de görerek.

Çok geçmiş olsun hocam sizede ben bu konuyu gerçekten takıntı haline getirdim eskisi gibi olamamayı kendi elimle mükemmel işleyen düzeni bozmayı gururuma yediremedim kaldıramadım ama artık eskisi gibi olmak için o kadar uğraşmıcam inşallah elimdekine şükredip yoluma bakıcam yoksa kendime gerçekten yazık ediyorum önümde polislik mülakatım var hiç bişey düşünmeden ona odaklanıcam Ama siz olmasanız gerçekten ne olurdum bilmiyorum saolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Safa, 11 dakika önce yazdı:

Çok geçmiş olsun hocam sizede ben bu konuyu gerçekten takıntı haline getirdim eskisi gibi olamamayı kendi elimle mükemmel işleyen düzeni bozmayı gururuma yediremedim kaldıramadım ama artık eskisi gibi olmak için o kadar uğraşmıcam inşallah elimdekine şükredip yoluma bakıcam yoksa kendime gerçekten yazık ediyorum önümde polislik mülakatım var hiç bişey düşünmeden ona odaklanıcam Ama siz olmasanız gerçekten ne olurdum bilmiyorum saolun 

Polislik sınavına gir kazan, mesleğini eline al, para kazanmaya başla. Zor bir meslek ama stresten uzak durmaya çalış. Sorunların hala devam ederse, iyi bir ürolog bulup parası neyse verip tedavini ol. Daha çok gençsin, zamanla eminim düzelecektir ama düzelmese de çaresiz bir hastalık değil, yukarıda bir arkadaşında bahsettiği gibi ilacı her zaman eczanede var :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 29 dakika önce yazdı:

Polislik sınavına gir kazan, mesleğini eline al, para kazanmaya başla. Zor bir meslek ama stresten uzak durmaya çalış. Sorunların hala devam ederse, iyi bir ürolog bulup parası neyse verip tedavini ol. Daha çok gençsin, zamanla eminim düzelecektir ama düzelmese de çaresiz bir hastalık değil, yukarıda bir arkadaşında bahsettiği gibi ilacı her zaman eczanede var :) 

Hocam yani sebebi olmayan bişeyi tedavide edemiyorlar benim sorunum psikolojik kendimi o kadar üzdüm o kadar özgüvenim düştü ki onda oluyor sanırım böyle bazen iyi bazen kötü bakalım inşallah herşey yoluna girer hepimiz için ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 
    • Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: gigabatu
      Öncelikle selamlar, herkese iyi forumlar...
      PCT için siz değerli hocalarımdan yardım bekliyorum...
      İlk kürümdü 12 haftalık bir kür'dü, verim aldım. 
      1-4. Hafta - 300mg Testo E, 300mg Boldenon. 4-10. Hafta - 450mg Testo E, 300mg Boldenon, 200mg Deca. 11. Hafta - 450mg Testo E. 12. Hafta - 200mg Testo E. Kür içi müdahalerimi anlatayım kısaca. Cinsel problemim olmadı, testisler atrofiye uğramaması adına 6. haftada bir kutu klomen kullandım, yine 6. haftada prolaktinim yükseldiği için 1 tane dostinex içtim. Jinekomasti başlangıcım var göğüs uçlarımda hassasiyet hissettiğimde tamoxifen kullandım.
      Son enjeksiyonun üstünden 6 gün geçti 2 gün önce kan verdim kan sonuçlarımı aşağıya bırakıyorum. 
      Elimde Ovitrelle, Klomen, Arimidex, Tamoxifen var nasıl bir yol izlemeliyim?
      Bunları hangi dozda ne kadar aralıklarla kullanmalıyım?
      Ovitrelle kalçadan kas içine mi, Karından deri altına mı uygulanıyor?
      Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler... @metinav @Askabar @rastlantisal @otopsicikedi

• Yazan: ulas00
      Değerli hocalarım merhaba,
      Öncelikle size başımdan geçen süreci anlatmak istiyorum. Son vurumun 17 aralıkta yapıldığı only testo kürüne girdim 6 hafta sonra psikolojik olarak rahatsız olmaya başladım ve çevre baskısı dolayısıyla yarıda bıraktım.
      Testoya başlamadan önce veya testo sırasında testo kullandıktan sonra 3 hafta sonraki süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım 4. Haftada sertleşme problemi yaşamaya başladım. 55 gün sonra kan testi verdim doktor sadece tiroidlere ve total testoya baktı, tiroidler fsh7  normalde 2 ile 5 arası olması gerekiyormuş, t3 t4 normal çıktı. Total testo da 308 ng çıktı.
      Son vurumun üstünden 3 ay geçti hala mastürbasyon yaparken sertleşme problemleri yaşıyorum. İlk başlarda sıkıntı olsa da cinsel içerikli video izlediğimde yüzde yüz ereksiyon sağlayabiliyordum artık o da kesildi. Boşalırken bile sertleşemiyorum. Sol testisim de normalde olması gerekenden daha aşağıda sanki aşağı sarkmış gibi duruyor. Bu süreçte daha sonra aile hekimine gittim senin testo normal tiroidlere bakacam başka bir şey yok deyip istediğim testleri vermedi. O testte de 7 olan fsh 5e falan düşmüştü onun dışında bir sıkıntı yoktu.
      Aktif olarak spor yapmaya devam ediyorum ve formum eskidinden daha iyi herhangi bir kütle kaybı falan yaşamadım gücüm kuvvetim yerinde neredeyse kürdeki kadar ağır girebiliyorum. Yağ oranım neredeyse hiç artmadı. Yakınlaşma olduğunda  hiçbir sıkıntı yok. Ama iş mastürbasyona gelince sertleşemiyorum. Libido da tavan anlamadım ben bu işi. Yaşayan veya öğrencilerinde çevresinde böyle bir problem yaşayanınız var mı. Yaklaşık 2 aydır günde 1500 mg tribulus alıyorum. Serkan hocanın bitkisel takviyesini 20 gün falan kullandım. Şehir değiştirince yanımda taşıyamadım. Şu an çakşır suyu kullanıyorum 3. Gün falan.
      Enerjim falan yerinde ama mastürbasyon yapamıyorum yapsam bile boşalırken bile sertleşemiyorum. Sabah ereksiyonlarını neredeyse her sabah yaşıyorum ama bu son zamanlarda canımın sıkılmasından mı ne eskisi kadar sert olmasa da ereksiyonlar devam ediyor. Değerli vaktinizi okuyarak ayırdığınız için çok teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum. @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.