Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

ugns06    0

merhabalar arkadaşlar, programımın 5.haftasında kan tahlili sonuçlarımı aldım bazı noktalar kafama takıldı mesela fibrinojen gibi bu kadar yükselmesinin sebebi nedir veya düşürmek içine ne yapmak gerekir.

öneri ver görüşlerinizi merak ettim gerekli veya önemli yapmam gereken şeyler var mı ?

günde 1 defa Nac'ın yerine de mucovit C 600/200 kullanıyorum, D vitamini ve çinko ek takviyelerim. 

arimidekse yeni başlamıştım. Pazartesi kan verdim geçen haftası Cuma akşamı 1 tane arimideks almıştım. 3 günde 1 kullanmayı düşünüyorum.

planlamam: 

haftada 1 defa 250 mg Boldenone 250 Mg Testo Enantat

sonuclar 1.png

sonuclar 5.png

sonuclar2.png

spnuclar 4.png

spnuclar3.png

tarihinde ugns06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    833

E2 gereksiz düşürmüşsün dostum arimidex biraz ara versen iyi edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ugns06    0
forbit, 4 dakika önce yazdı:

E2 gereksiz düşürmüşsün dostum arimidex biraz ara versen iyi edersin.

Hocam  kan testinden 2 gün önce ilk defa kullanmıştım ara mı vereyim ? 

tarihinde ugns06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    833
ugns06, Şimdi yazdı:

Hocam  kan testinden 2 gün önce ilk defa kullanmıştım ara mı vereyim ? 

Bence evet e2 kas inşası konusunda etkili bir hormon çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ugns06    0
forbit, 2 dakika önce yazdı:

Bence evet e2 kas inşası konusunda etkili bir hormon çünkü.

Tamamdır hocam ortalama kürün kaçıncı haftası başlayayım tekrar arimidexe ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
ugns06, 23 dakika önce yazdı:

merhabalar arkadaşlar, programımın 5.haftasında kan tahlili sonuçlarımı aldım bazı noktalar kafama takıldı mesela fibrinojen gibi bu kadar yükselmesinin sebebi nedir veya düşürmek içine ne yapmak gerekir.

öneri ver görüşlerinizi merak ettim gerekli veya önemli yapmam gereken şeyler var mı ?

günde 1 defa Nac'ın yerine de mucovit C 600/200 kullanıyorum, D vitamini ve çinko ek takviyelerim. 

arimidekse yeni başlamıştım. Pazartesi kan verdim geçen haftası Cuma akşamı 1 tane arimideks almıştım. 3 günde 1 kullanmayı düşünüyorum.

planlamam: 

haftada 1 defa 250 mg Boldenone 250 Mg Testo Enantat

Sigara kullanıyor musunuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Boldenon varken e2 zaten düsük gezeceksin arimidex ile dibe indirmene gerek yök bizim milletimiz çatır catır arimidex alıyor her kürde ezbere anlamadım niye böyle ama e2 olmazsa kür bi işe yaramaz artı olarak cinsel sorunlar yasarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ugns06    0
Witcher, 5 dakika önce yazdı:

Sigara kullanıyor musunuz ?

Yok sigarayı bırakalı 4.5-5 ay oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
ugns06, 2 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam ortalama kürün kaçıncı haftası başlayayım tekrar arimidexe ? 

Küründe boldenon var. O da ostrojenini yukseltmeyecek zaten. Belirli bi yan etki yasamadigin taktirde arimidex kullanmana gerek yok. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ugns06    0
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Boldenon varken e2 zaten düsük gezeceksin arimidex ile dibe indirmene gerek yök bizim milletimiz çatır catır arimidex alıyor her kürde ezbere anlamadım niye böyle ama e2 olmazsa kür bi işe yaramaz artı olarak cinsel sorunlar yasarsın 

Hocam yalan olmasın Göğüs uçlarımda kaşıntı hissettim ve hayatımda ilk defa oldu. Jinekomasti den korkup direkt aldım. Arimidekse nasıl başlamam gerekiyor her ay kan tahlili verip 50 nin üzerine çıkınca mı başlayacağım ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
ugns06, 3 dakika önce yazdı:

Yok sigarayı bırakalı 4.5-5 ay oluyor 

Fibrinojenin kan pıhtılaşması ile ilgili olduğu aklımda kalmış ama daha bilgili birinden yardım alsanız iyi olur @metinav yanlış yönlendirmek istemem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, Bir saat önce yazdı:

Fibrinojenin kan pıhtılaşması ile ilgili olduğu aklımda kalmış ama daha bilgili birinden yardım alsanız iyi olur @metinav yanlış yönlendirmek istemem 

Arkadaşın altta yatan bir rahatsızlığı olabilir.İyi bir dahiliyeciye görünmesi doğru olur...

Değerleri karaciğer kaynaklı veya yetersiz su alımı ve böbrek fonksiyon kaybından oluyor olabilir.Daha detaylı testlerle araştırılması gerekiyor...

Benim önerim su alımını arttırması, protein alımını yükseltmesi, karaciğer için faydalı milk thistle gibi destekler alması, iltihaplanma ve damar sağlığı için omega 3 kullanması yönünde olur...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
ugns06, 1 saat önce yazdı:

Hocam yalan olmasın Göğüs uçlarımda kaşıntı hissettim ve hayatımda ilk defa oldu. Jinekomasti den korkup direkt aldım. Arimidekse nasıl başlamam gerekiyor her ay kan tahlili verip 50 nin üzerine çıkınca mı başlayacağım ? 

Sürekli teste girecek durumun varsa 80-90 civarlarında kullanabilirsin ama yoksa mecbur hissiyat ile başlayacaksın batma kitle oluşması gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.