Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Witcher

Vortex vs novalife pharma

Önerilen İletiler

Witcher    94

İlk kürüm için novalife pharma düşünüyorum ama vortex ile arasında kaldım

Sizce novalife pharma mı vortex pharma mı daha iyidir.

Ayrıca bunların haricinde marka tavsiyesi vermek isteyen olursa memnun olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    903
Witcher, 22 dakika önce yazdı:

ikisi arasında fiyat farkı olarak ucurum var diye biliriz. Ben F.B. Den novalife aldım kullandım memnun kaldım. İlaçlar çayır çayır çalıştı. Fiyata hala çok çok ucuz ama çalışıyor ilaçlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    848
Witcher, Bir saat önce yazdı:

Dünyada vortexi satan ikinci birisini göster bana desem sanırım o konu çözüme kavuşmuş olur :) Dünyada o markayı tek satan biri var. Nasıl bir marka ki bu tek kişi satabiliyor? :) İyi kötü demiyorum bak sadece bir soru soruyorum. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
Askabar, Bir saat önce yazdı:

ikisi arasında fiyat farkı olarak ucurum var diye biliriz. Ben F.B. Den novalife aldım kullandım memnun kaldım. İlaçlar çayır çayır çalıştı. Fiyata hala çok çok ucuz ama çalışıyor ilaçlar. 

Ben de zaten o yüzden biraz şüpheli yaklaşıyorum ama kullanan insanlardan böyle şeyler duyunca şaşırıyorum 

forbit, 9 dakika önce yazdı:

Dünyada vortexi satan ikinci birisini göster bana desem sanırım o konu çözüme kavuşmuş olur :) Dünyada o markayı tek satan biri var. Nasıl bir marka ki bu tek kişi satabiliyor? :) İyi kötü demiyorum bak sadece bir soru soruyorum. :) 

Bu iyimiş abi 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
Witcher, 2 saat önce yazdı:

ilaçlar boş anlamına gelmiyor novalife dan memnun olan kısıler var forumda 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Novalife zannedersem F.B nin, vortex (şimdi baries bp) ise T.F nin ilaçları. Önerim vortexi kullanma ama novalife ı bilmiyorum forumda kullananlar var

Önerim bulabilirsen SP, Balkan Pharma, Iran Aburaihan kullan

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4
hectordoyle, 42 dakika önce yazdı:

Novalife zannedersem F.B nin, vortex (şimdi baries bp) ise T.F nin ilaçları. Önerim vortexi kullanma ama novalife ı bilmiyorum forumda kullananlar var

Önerim bulabilirsen SP, Balkan Pharma, Iran Aburaihan kullan

ya bu fb kim vallahi bulamadım forumda :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
theacil, 2 saat önce yazdı:

ya bu fb kim vallahi bulamadım forumda :D 

Tahmin yürütcen artık forum kuralları gereği satıcı ismi vermek yasak

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Test ve deca kürümün 9. haftasındayım novalife pharma F.B'den temin etmiştim. Decanın düşük doz olduğuna adım gibi eminim. Kür öncesine göre gücümde, görüntümde, enerjimde ve libidomda yüzde 5-10 bir artış var. 500 test ve 400 deca yerine sadece 750 mg balkan,sp test de alsanız sonuç bu olabilirdi pekala. Ha bu arada aynı satıcıdan tekrar test ve deca satın aldım. Öncesinde de kendisinden aldığım ve şubatta zamlanacağını bildiğim için alıp kenara koydum 15 haftalık kürü. Muhtemelen decayı 20 haftaya kadar uzatacağım çünkü düşük doz belli. Şimdi sorabilirsiniz madem düşük doz niye gidip tekrar aldın. Çünkü bana istediğimi veriyor. Eklem ağrılarım ortadan kalktı, fiyatı son derece ucuz, podyum yapmak gibi bir hayalim yok. Görüntüm, gücüm, hissiyatım şimdilik fena değil. Novalife pharma ile forumda balkan ve sp pharma kullananların alacağı gelişimin yarısını alabilirsiniz. Bu size yetmiyorsa pamuk eller cebe. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
NamasteGodDamnİt, 10 dakika önce yazdı:

Test ve deca kürümün 9. haftasındayım novalife pharma F.B'den temin etmiştim. Decanın düşük doz olduğuna adım gibi eminim. Kür öncesine göre gücümde, görüntümde, enerjimde ve libidomda yüzde 5-10 bir artış var. 500 test ve 400 deca yerine sadece 750 mg balkan,sp test de alsanız sonuç bu olabilirdi pekala. Ha bu arada aynı satıcıdan tekrar test ve deca satın aldım. Öncesinde de kendisinden aldığım ve şubatta zamlanacağını bildiğim için alıp kenara koydum 15 haftalık kürü. Muhtemelen decayı 20 haftaya kadar uzatacağım çünkü düşük doz belli. Şimdi sorabilirsiniz madem düşük doz niye gidip tekrar aldın. Çünkü bana istediğimi veriyor. Eklem ağrılarım ortadan kalktı, fiyatı son derece ucuz, podyum yapmak gibi bir hayalim yok. Görüntüm, gücüm, hissiyatım şimdilik fena değil. Novalife pharma ile forumda balkan ve sp pharma kullananların alacağı gelişimin yarısını alabilirsiniz. Bu size yetmiyorsa pamuk eller cebe. 

Çok sağol görüşlerin için,küre başlayana kadar karar vericem buna

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28

nabza göre şerbet novalife çalışıyor mu evet ama büyük ihtimal düşük doz forumda 500mg testosunu kullanan birinde 15 üstü olması gerekiren 12-13 lerdeydi bu fiyata göre bence normal 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ruis
      Merhabalar,
      Novalife’ın yeni seri Testo e , Boldenon ve anapolon ilaçlarını temin ettim yeni serisinin gerçekten başarılı olduğunu söylüyorlar uzun zamandır da bu marka hakkında konu açılmamış deneyimlerinizi ve bilgilerinizi merak ediyorum. ( İlk Kürüm Olacak )
      (Testo 850₺ Boldenon 900₺ bu fiyatlara temin ettim)
    • Yazan: Arrow305
      Selamlar arkadaşlar,
      Başlıkta belirttiğim gibi öncelikle konuya söyle giriş yapayım ilk kurumu 3 4 yıl önce b... hocadan yapmıştım mükemmel sonuçlar almıştım hiç bir sağlık sorunu dahi yaşamadan daha sonrasında bir sakatlık geçirip uzun süre spora ara vermek zorunda kaldım geçen sene tekrar spora başlayıp kür yapma kararı aldım testosteron deca danabol kürüne girdim bir arkadaşımın çok övdüğü önerisi ile
      .... adlı şahısın sattığı Vortex ile vücuduma zeytinyağı enjekte etsem daha çok etki alırdım cidden ve çok ciddi sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kaldım uzun süre bunlarla cebelleştim konuyu kısa tutucam .... dan aldığım ürünler de ki öncesi ve sonrası kan tahlillerimi de burda paylaşıcım aman sakın ha üç kuruş az vericem diye sağlığınızla oynamayın...

• Yazan: yusufbilo78
      Selamlar.
      Iran testo enanthate kullanıyorum bir süredir. Boldenone ekleme kararı aldım.
      Vortex yada noxy arasında kaldım.
      İki markadan birini kullanıp da güzel sonuç alabilen oldu mu ?
    • Yazan: voSaydin
      Herkese selamlar. marka bu fotoğrafını attığım marka. Merak ettiğim genel olarak ilaçların, öncelik olarakcise treni, decası ve boldenonun çalışıp çalışmadığı.
      Fiyatlar oldukça uygun, daha önce bir arkadaşım trenini kullanıp memnun kaldığını söyledi. Bilen var mı?

• Yazan: Metin O.
      Daha once optimum mix urun kullanan oldu mu? 10 ml fiyati 750TL 
      1mlsinde;
      100 tren enanthate
      100 drostanolone enanthate
      100 testo enanthate 
      var. orijinal olma imkani var mi

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.