Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Güz

Ilk kür, 6. hafta

Önerilen İletiler

Güz    32

7 yıllık spor geçmişinin ardından, askerliğin de bitmesi ile ilk küre 12 haftalık Enanthate-Bolde-Danabol kürüyle, iki arkadaş başladık. İlaçları D....'ın tavsiyesiyle Genon Tech'ten temin ettik. (Reklam vs. sorun olursa editleyeceğim)

Benim kür öncesi hormon değerlerim referans aralığında idi. Arkadaşımın da total testosteron referans değerinin üzerindeydi. Kür içi de test yaptırdığı için onun değerlerini paylaşacağım.

Kür Öncesi

rt1lxth.jpg

5. Hafta (Bu hafta rahatsızlıktan dolayı tek enjeksiyon, 250 mg testo 200 mg boldenon olarak uygulayabildik.)

i2jwn50.jpg

1. Kişi
Omuz: 119 -- 128.5
Göğüs: 103 -- 105
Kol: 40 -- 41
Bel: 82 -- 82
Kg: 80.6 -- 85.1 (89'a ulaşıldı, bir anda bu kiloya geriledim. :))

2. Kişi
Omuz: 119 -- 125
Göğüs: 103 -- 107
Kol: 38 -- 40.5
Bel: 84,5 -- 90
Kg: 75 -- 81.7

İlk 2 hafta 250 mg testo, 200 mg boldenone ve 30 mg danabol olarak başladık. Sonraki haftalarda 500 mg testo-400 mg boldenone olarak uyguladık. Haftada 1 femara, günlük zinco, apikobal ve omega 3 kullanıyoruz. Geri bildirim olarak ilk haftalarda hızla kilo almaya başladık. İki arkadaşta da enjeksiyon sonrası gün ateş, mide bulantısı gibi belirtiler ilk 1 ay sürdü. 2. kişi diye bahsettiğim arkadaşımda ise her enjeksiyonda bölgede şişlik, kızarıklık, kaşıntı oluştu ve bir hafta devam etti. (sanırım alerjik bir durum) Aynı zamanda ateş, halsizlik, mide bulantısı gibi belirtiler aklıma ilacın steril olmadığını getirdi. İlginç bulduğum bir diğer durum ise 2. kutu danabole geçişimin 3-4 gün sonrasında aniden 4 kilo vermem oldu, sanırım 2. kutu orijinal değildi. (Arkadaşımın tahlilinde e2'nin düşük çıkması da bana bunu düşündürdü. Femara kullanımının 4 gün sonrasında yapılmış bir test.) 

Şimdilik, ürünler bitti ve yeni ürünleri buradan temin edeceğim. Yazdığım sebeplerden ötürü bu markadan pek memnun kalmadığımı söylemeliyim. Kür sonunda da öncesi-sonrası fotoğrafları paylaşacağım.

Bu yıl için 3 kür düşünüyorum. Bunun bitiminde 1 aylık bir off dönem, daha sonrası 10 haftalık bir definisyon kürü ve tekrar bir off dönemin ardından aynı kürü 16 hafta uygulamayı düşünüyorum. Bunu 16 haftaya uzatma düşüncem de var, fikirlerinizi bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    838
Güz, 1 saat önce yazdı:

7 yıllık spor geçmişinin ardından, askerliğin de bitmesi ile ilk küre 12 haftalık Enanthate-Bolde-Danabol kürüyle, iki arkadaş başladık. İlaçları D.....'ın tavsiyesiyle Genon Tech'ten temin ettik. (Reklam vs. sorun olursa editleyeceğim)

Benim kür öncesi hormon değerlerim referans aralığında idi. Arkadaşımın da total testosteron referans değerinin üzerindeydi. Kür içi de test yaptırdığı için onun değerlerini paylaşacağım.

Kür Öncesi

5. Hafta (Bu hafta rahatsızlıktan dolayı tek enjeksiyon, 250 mg testo 200 mg boldenon olarak uygulayabildik.)

1. Kişi
Omuz: 119 -- 128.5
Göğüs: 103 -- 105
Kol: 40 -- 41
Bel: 82 -- 82
Kg: 80.6 -- 85.1 (89'a ulaşıldı, bir anda bu kiloya geriledim. :))

2. Kişi
Omuz: 119 -- 125
Göğüs: 103 -- 107
Kol: 38 -- 40.5
Bel: 84,5 -- 90
Kg: 75 -- 81.7

İlk 2 hafta 250 mg testo, 200 mg boldenone ve 30 mg danabol olarak başladık. Sonraki haftalarda 500 mg testo-400 mg boldenone olarak uyguladık. Haftada 1 femara, günlük zinco, apikobal ve omega 3 kullanıyoruz. Geri bildirim olarak ilk haftalarda hızla kilo almaya başladık. İki arkadaşta da enjeksiyon sonrası gün ateş, mide bulantısı gibi belirtiler ilk 1 ay sürdü. 2. kişi diye bahsettiğim arkadaşımda ise her enjeksiyonda bölgede şişlik, kızarıklık, kaşıntı oluştu ve bir hafta devam etti. (sanırım alerjik bir durum) Aynı zamanda ateş, halsizlik, mide bulantısı gibi belirtiler aklıma ilacın steril olmadığını getirdi. İlginç bulduğum bir diğer durum ise 2. kutu danabole geçişimin 3-4 gün sonrasında aniden 4 kilo vermem oldu, sanırım 2. kutu orijinal değildi. (Arkadaşımın tahlilinde e2'nin düşük çıkması da bana bunu düşündürdü. Femara kullanımının 4 gün sonrasında yapılmış bir test.) 

Şimdilik, ürünler bitti ve yeni ürünleri buradan temin edeceğim. Yazdığım sebeplerden ötürü bu markadan pek memnun kalmadığımı söylemeliyim. Kür sonunda da öncesi-sonrası fotoğrafları paylaşacağım.

Bu yıl için 3 kür düşünüyorum. Bunun bitiminde 1 aylık bir off dönem, daha sonrası 10 haftalık bir definisyon kürü ve tekrar bir off dönemin ardından aynı kürü 16 hafta uygulamayı düşünüyorum. Bunu 16 haftaya uzatma düşüncem de var, fikirlerinizi bekliyorum.

dostum bu 5. hafta diye paylaştığın kiminse testosu dışarıdan alıma göre çok düşük dönğüsü kapnmamış. İlaçların org. olduguna emin miyz ? ne kadara aldın. Ayrıca bu kür için anti aromataz kullanmana gerek yok bolde o işi yapıyor. e2 Değerine bakıp ilaçların orjinal olup olmadıgı pek anlasılmaz hele boldenon varsa.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32
Askabar, 40 dakika önce yazdı:

dostum bu 5. hafta diye paylaştığın kiminse testosu dışarıdan alıma göre çok düşük dönğüsü kapnmamış. İlaçların org. olduguna emin miyz ? ne kadara aldın. Ayrıca bu kür için anti aromataz kullanmana gerek yok bolde o işi yapıyor. e2 Değerine bakıp ilaçların orjinal olup olmadıgı pek anlasılmaz hele boldenon varsa.

O hafta rahatsızlığı sebebiyle 250 mg uyguladık. Normalde 500 mg kullanıyoruz, ben biraz da ona bağladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

Under dose maalesef ki ilaçlar. Ve o adama sakın güvenmeyin başkasını kötüler kendi ilacını met eder her şey herkes hakkında söylemleri var ve başkasından ilaç alıp satar asla stok tutmaz zaten sattığı mal yerli üretim ve herkes şikayetçi. 

tarihinde forbit tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Güz, Bir saat önce yazdı:

Anlıyorum. Bundan sonra nasıl devam etmeli peki?.. 

@metinav @Loving

Hocalarımın da yorumunu merakla beklemekteyim.

Pct yaparak vucudunuzu arındırmak yada, sağlam çalışan bir ürün tedarik ederek sıfırdan kür yapmak...Testosteron seviyesi yüksek olan arkadaşının küre girmesi çok yanlış olmuş.Daha basit şeylerle de, iyi bir gelişim elde edebilecek durumda olurdu.Neyse artık olan olmuş...

Sağlıklı sporlar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32
metinav, 17 dakika önce yazdı:

Pct yaparak vucudunuzu arındırmak yada, sağlam çalışan bir ürün tedarik ederek sıfırdan kür yapmak...Testosteron seviyesi yüksek olan arkadaşının küre girmesi çok yanlış olmuş.Daha basit şeylerle de, iyi bir gelişim elde edebilecek durumda olurdu.Neyse artık olan olmuş...

Sağlıklı sporlar.

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Durum her ne kadar motivasyon düşürse de sanırım Burak hoca ile beraber 0'dan 12 hafta ile başlayıp, duruma göre 16 haftaya uzatacağız.

Bir musibet, bin nasihatten iyidir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Güz, 17 saat önce yazdı:

O hafta rahatsızlığı sebebiyle 250 mg uyguladık. Normalde 500 mg kullanıyoruz, ben biraz da ona bağladım.

dostum inan alakası yok döngü dışarıodan testo alınca 250 bile alsan 3. hgafta max 4. hafta kapanıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.