Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Witcher

Only testo ve form analizi

Önerilen İletiler

Witcher    94

Dün sabah kan tahlili vermiştim,sonuçlar çıkmış 

@metinavhocam yorumlayabilir misiniz ?

Diğer abilerin,kardeşlerin yorumunu da bekliyorum

5 haftadır 500 testo, 400 bolde kullanıyorum 

Screenshot_2022-04-27-11-54-49-680_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-18-695_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-23-555_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-31-577_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-44-346_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-56-07-226_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakyldz    10
Witcher, 2 saat önce yazdı:

Tsh benimde yüksek çıkmıştı neden artar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
burakyldz, 8 dakika önce yazdı:

Tsh benimde yüksek çıkmıştı neden artar ?

Benim genetik olarak yüksek olduğunu düşünüyorum 

Babam zamanında guatr ameliyatı geçirdi,abimin son iki kan testinde benim değerimden de yüksek çıktı tsh

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, 3 saat önce yazdı:

Bir ünite kan versen iyi olur.Aslında, boldenon deca gibi kürlere başlamadan bu yapılmalı.Günlük C vitamini kullanman fena olmaz...Tsh yükselmesi nedenleri çoktur ben basitçe vucudunda depolanan tiroid hormonunun tükendiğini ve üretilmesi için uyarıldığını anlıyorum.Tiroid hormonu üretimi için gerekli maddeleri vucudun kolaylıkla almalı.İyot, çinko, selenyum ve L-tirozin...

Onun dışında lh sıfırlanmış bu hipofizin baskılandığını gösteriyor.Fakat total testosterondan bir şey anlamadım :) Acaba 15 testosu olup normal sayılan bir ölçüm aralığı mı var dünyada, bilemiyorum...Östrojenin zaman içinde düşecektir boldenondan dolayı tahminen.Onun için arimidex gibi şeyler kullanma...Gayet iyi durumdasın...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
metinav, 1 saat önce yazdı:

Bir ünite kan versen iyi olur.Aslında, boldenon deca gibi kürlere başlamadan bu yapılmalı.Günlük C vitamini kullanman fena olmaz...Tsh yükselmesi nedenleri çoktur ben basitçe vucudunda depolanan tiroid hormonunun tükendiğini ve üretilmesi için uyarıldığını anlıyorum.Tiroid hormonu üretimi için gerekli maddeleri vucudun kolaylıkla almalı.İyot, çinko, selenyum ve L-tirozin...

Onun dışında lh sıfırlanmış bu hipofizin baskılandığını gösteriyor.Fakat total testosterondan bir şey anlamadım :) Acaba 15 testosu olup normal sayılan bir ölçüm aralığı mı var dünyada, bilemiyorum...Östrojenin zaman içinde düşecektir boldenondan dolayı tahminen.Onun için arimidex gibi şeyler kullanma...Gayet iyi durumdasın...

Hocam babam zamanında guatr ameliyatı geçirdi,abimin de son iki testinde tsh çok yüksek çıktı 

Bunun bir bağlantısı olabilir mi ?

Östrojeni üst sınırın 1.5-2 katına kadar ellemeyi düşünmüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, 1 saat önce yazdı:

Hocam babam zamanında guatr ameliyatı geçirdi,abimin de son iki testinde tsh çok yüksek çıktı 

Bunun bir bağlantısı olabilir mi ?

Östrojeni üst sınırın 1.5-2 katına kadar ellemeyi düşünmüyorum 

Aileden gelen genetik bir durum olabilir...Östrojenden memnunsan aynı şekil devam et.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
metinav, 2 saat önce yazdı:

Aileden gelen genetik bir durum olabilir...Östrojenden memnunsan aynı şekil devam et.

Teşekkürler hocam yorumlarınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Bayram molasından sonra yola devam 

PSX_20220510_214941.jpg IMG_20220510_193136.jpg

@metinavhocam konuyu güncelleyince aklıma takıldı, bu tsh yüksekliği ne gibi negatif etkiler oluşturur vücutta ?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Herkese selamlar forum sakinleri

Geçenlerde başka bir konumda jinekomasti şüphesi yüzünden test yaptıracağımı yazmıştım 

E2 den kaynaklı olduğunu zannediyordum ama test sonuçları beni yanılttı 

@metinav ne düşünüyorsun hocam sonuçlar hakkında,tavsiyelerin neler olur ?

Screenshot_2022-05-29-12-39-49-439_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-05-29-12-39-55-435_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-05-29-12-40-03-055_tr.gov.saglik.enabiz.jpg 

Screenshot_2022-05-29-12-40-09-718_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-05-29-12-40-14-025_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, 11.05.2022 - 10:13 yazdı:

Bayram molasından sonra yola devam 

PSX_20220510_214941.jpg IMG_20220510_193136.jpg

@metinavhocam konuyu güncelleyince aklıma takıldı, bu tsh yüksekliği ne gibi negatif etkiler oluşturur vücutta ?

Maşallah gayet iyi gidiyorsun :)

Tsh yüksekliği tiroid bezlerini (varsa) uyarırı sürekli hormon (t4) üret diye...Zarar, üretilen hormondan ve tiroid bezlerinin aşırı çalışıp yıpranmasından belki zamanla ölmesinden kaynaklanır genelde...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, 5 saat önce yazdı:

Herkese selamlar forum sakinleri

Geçenlerde başka bir konumda jinekomasti şüphesi yüzünden test yaptıracağımı yazmıştım 

E2 den kaynaklı olduğunu zannediyordum ama test sonuçları beni yanılttı 

@metinav ne düşünüyorsun hocam sonuçlar hakkında,tavsiyelerin neler olur ?

E2 için bir şey kullanmışsın belli ki :) Testte hala etkisi sürüyormuş...

Prolaktinin yüksek eğer jineko varsa olduysa bu sebep olabilir.

B12 ve folat takviyesi yapmalısın alt seviyelerdeymiş, tiroidlerin de normal görünüyor...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
metinav, 24 dakika önce yazdı:

E2 için bir şey kullanmışsın belli ki :) Testte hala etkisi sürüyormuş...

Prolaktinin yüksek eğer jineko varsa olduysa bu sebep olabilir.

B12 ve folat takviyesi yapmalısın alt seviyelerdeymiş, tiroidlerin de normal görünüyor...

Hocam e2 için sadece testten önce 3 gün boyunca 60 mg çinko pikolinat kullandım sabah 30 akşam 30 şeklinde 

Prolaktini dostinex tarzı ilaçlarla baskılamalı mıyım sizce hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Witcher, Bir saat önce yazdı:

Hocam e2 için sadece testten önce 3 gün boyunca 60 mg çinko pikolinat kullandım sabah 30 akşam 30 şeklinde 

Bence 2 haftada 1 yarım tablet cabaser ya da 1 tam tablet dostinex kullanabilirsin. Cabaser daha hesaplı oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, 1 saat önce yazdı:

Evet baskılamalısın fazla abartmadan...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, 12 dakika önce yazdı:

@metinavhocam test sonuçlarına göre cabaseri nasıl kullanmamı önerirsin ?

Çok güçlü bir ilaç olduğundan ve yarılanma süresi göz önüne alınarak, min. etkili dozu kullanmalısın.Burada yüzeysel ve genel olarak bir çok kişiye haftada bölerek bir tablet diyoruz.Yetersiz gelirse arttırmak mümkün her türlü...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94

Teşekkürler hocam

Peki kaç hafta kullanmak ideal olur,yoksa test verip duruma göre mi hareket etmek lazım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Witcher, 56 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam

Peki kaç hafta kullanmak ideal olur,yoksa test verip duruma göre mi hareket etmek lazım ?

Kullandığında değerini hızla aşağı çeker, fakat prolaktinin yükselme sebebini ortadan kaldırmadığın sürece, sürekli kullanım gerekebilir.Açıkçası bunu bilmek imkansız...

Memelerden sıvı gelmesi veya jineko belirtisi prolaktin kaynaklıysa kesilene kadar devam etmelisin.Östrojen kadar kür verimine etkisi yok.Fazla alımı dopamin reseptörlerini arttıracağından geçici olarak şizofreni vb. belirtilerine kadar gitmeye neden olabilir...Dolayısıyla stres kortizol seviyelerini de yükseltebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Witcher    94
agfitness, 31.05.2022 - 17:55 yazdı:

MaşAllah yaş ve yapı bakımından değerlendirince gayet iyi durumdasın. Bu vücudu bozmadan ve sahte abuk subuk ürünler ile heba etmeden ilerletirsen çok iyi yerlere gelebilirsin inan bana. İlla ki bu ilaç ıvır zıvır işini kafaya koydum diyorsan öneri olarak değil sadece ne tip varyantlar en uygun seçeneklerden olabilir, onları yazabilirim nacizane. Sonrasında seçim ve uygulama kararı yine kişinindir ;)

- Only Testo ile 12 veya 15-16 hafta gibi bir uygulama (genç yaştaki kişiler için başlangıçta en ideal 1.basamak seçeneklerden)

Bulk odaklı:
- Testosteron (500mg haftalık) + Primobolan veya Boldenon (250mg veya 300mg haftalık)
- Testosteron (500mg haftalık) + Deca (200mg veya 250mg veya 300mg haftalık)
- Testosteron (500mg haftalık) + Dianabol veya Turinabol (6 haftalık süreçte 30mg günlük / Tbol için günlük max 40mg'a çıkılabilir)

Cutting (Definasyonel) odaklı:
- Testosteron (500mg haftalık) + Masteron (200mg haftalık)
- Testosteron (500mg haftalık) + Winstrol (son 6 hafta 50mg 2 günde bir)
- Testosteron (500mg haftalık) + Anavar (son 6 haftalık süreçte 20mg veya 30mg günlük)

Son olarak, ben bu bilgi birikimiyle şuan senin yaşında ve formunda olsam, önce ilk açılışta Only Testo ile başlar 8 hafta ilerleyince yanına Primomu ekler bir 8 hafta daha tem testo hem primo ile ilerleyip toplam 16 hafta ile kürümü bitirir. Sonra kürden 2 hafta sonra yalnızca clomid ile kısa süreli pct bakımımı yaparak vücudumu güzel 1 senelik dinlenmeye alırdım. Ertesi yıl düşünürdüm bir sonraki kademeyi sağlığıma, vücudun formuna ve hedeflerime göre.

iyi düşün iyi karar ver, böyle şeylerin asla dönüşü olmuyor haberin olsun demedi demezsin ileride.

Sağlıklı sporlar...

Güzel yorumlar için teşekkür ederim 

Bu kürün bitmesine 10 hafta falan kaldı

Bu kür bittikten sonra güzel bir pct yapıp ardından 1 ay ara vermeyi düşünüyorum 

Sonrasında aklımda olan 6-7 tane kür planlarından birini seçip yola devam edeceğim 

@metinavhocam cabaser yoktu eczanede dostinex(0.5mg) aldım ben de 

Kullanımını nasıl önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Witcher, 27.04.2022 - 12:09 yazdı:

Screenshot_2022-04-27-11-54-49-680_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-18-695_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-23-555_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-31-577_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-55-44-346_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2022-04-27-11-56-07-226_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İlaclar calismis lh sifirlamis muhtemelen fhs goremedim.ama oda sifirlanmis hemoglobin. Biraz bi tik yukselmis 3gunde bir veya 4gunde bir coraspin almani onerebilirm kur gayt guzel verimli😃bunlarin disinda biraz suyu cogaltabilirsin su alimini bu ara biraz yagli veya sekerlimi tuketiyoruz bilmiyroum ama trigliserid de oyanama var bi tik kardiolara dikkat edelim onun disinda hdl kolestrol icin omega3 ve biraz kosu bandi onerebilirim onun dışında fizik verim hayet guzel duruyr gecmis olsun

tarihinde Lynx tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aybo59    16
Witcher, 02.06.2022 - 20:36 yazdı:

Final haftasına bu şekil giriyoruz 

Hocam testoyu ve boldeyi novalife markamı kullandınıız en başta belirtmişsiniz ... adlı kişidenim aldınız calısmıs sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: ugurrgennc
      Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. İlk defa küre gireceğim ve bu süreçte tabiki testo kullanacağım. Ancak kullanacağım testonun markası fark eder mi ? örneğin 250mg/ml x ilacı ile 250mg/ml y ilacı arasında ne fark olur ikisinin de tamamen dolu ve steril olduğundan eminsek marka fark eder mi ?  

2. soru olarak da iran testo kullanmak mantıklı bir tercih olur mu hakkını verir mi 
      Herkese teşekkürler iyi akşamlar 
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.