Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bysabri1

Definasyona geçiş başlangıç süreci

Önerilen İletiler

bysabri1    37

İyi pazarlar herkese öncelikle, şuan haftalık 500 mg only Testo E küründeyim aslında dinlendirme süreci de diye bilirim bundan önce 18 hafta 400 mg bolde kürü yaptım Testoyu kesmeden only olarak 2 ay 500mg da devam ediyorum şuan 24. Haftam ve definasyon sürecine girmeyi planlıyorum.

Elimde  3 flakon Testo E daha var + 2 flakon Tren A. Ve 250 tb anavar bulunuyor. Güncel kilom 110 civarında maksat full sağlam bir definasyon süreci izlemek.

Danışmak istediğim elimde Testo P yok ve Enanthate ile devam etmek istiyorum haftalık 500 mg testo E, 200mg ise Tren A mantıklı olur mu haftada 3 enjeksiyon ve 50 mg günlük ox almayı planlıyorum sonra pct süreci. 
Doğal olarak sistemde Testesteron olduğu için sadede ester farkı nedeniyle bir problem olacağını düşünmüyorum sadece 500 mg testesteron ile 200 mg Tren A oranı biraz kafamı karıştırdı. 
2. Tren kullanışım olacak ve düşen Tsh değerleri için ne önerirsiniz.
 Ve ilave olarak süreçte ekleme yaparsan iyi olur dediğiniz ilaç var mı acaba ?

Güncel Testlerim aşağıdadır.
Şimdiden Teşekkür ediyorum herkese :)

@metinav 

C7E4D7A0-476F-436A-9ED2-CFE5DC9D4FB8.png 42E24EEA-A1F6-4CEA-9F17-2DAC994DF92E.png DE5E4CD0-721B-40A3-9AC8-AA8CD78E7B78.png 82866B81-099E-431C-ABF7-001DF35C4833.png 19F8C09C-2F71-49A2-80A6-CB21891F96DE.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Kür konusunda şunları söyleyebilirim enantate su tutar definisyon için sıkıntı olabilir trende 200 mg düşük bir rakam çok sıkı diet ve kardiyo eklersen belki durum değişir enantate ile definisyon zor ama bunu söyliyim ( bende aynı durumdayım cypionat kullanacaktım prop a geçtim yanına primo ekleyeceğim ) bilgin olsun 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
bysabri1, 5 saat önce yazdı:

İyi pazarlar herkese öncelikle, şuan haftalık 500 mg only Testo E küründeyim aslında dinlendirme süreci de diye bilirim bundan önce 18 hafta 400 mg bolde kürü yaptım Testoyu kesmeden only olarak 2 ay 500mg da devam ediyorum şuan 24. Haftam ve definasyon sürecine girmeyi planlıyorum.

Elimde  3 flakon Testo E daha var + 2 flakon Tren A. Ve 250 tb anavar bulunuyor. Güncel kilom 110 civarında maksat full sağlam bir definasyon süreci izlemek.

Danışmak istediğim elimde Testo P yok ve Enanthate ile devam etmek istiyorum haftalık 500 mg testo E, 200mg ise Tren A mantıklı olur mu haftada 3 enjeksiyon ve 50 mg günlük ox almayı planlıyorum sonra pct süreci. 
Doğal olarak sistemde Testesteron olduğu için sadede ester farkı nedeniyle bir problem olacağını düşünmüyorum sadece 500 mg testesteron ile 200 mg Tren A oranı biraz kafamı karıştırdı. 
2. Tren kullanışım olacak ve düşen Tsh değerleri için ne önerirsiniz.
 Ve ilave olarak süreçte ekleme yaparsan iyi olur dediğiniz ilaç var mı acaba ?

Güncel Testlerim aşağıdadır.
Şimdiden Teşekkür ediyorum herkese :)

@metinav 

Gayet güzel define olursun ha lif lif olman bir tık zorlaşır bence onada gerek yok. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Testocu, 2 saat önce yazdı:

Kür konusunda şunları söyleyebilirim enantate su tutar definisyon için sıkıntı olabilir trende 200 mg düşük bir rakam çok sıkı diet ve kardiyo eklersen belki durum değişir enantate ile definisyon zor ama bunu söyliyim ( bende aynı durumdayım cypionat kullanacaktım prop a geçtim yanına primo ekleyeceğim ) bilgin olsun 

Kaç mg tren kullandın en fazla?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Testocu, 2 saat önce yazdı:

Bundan önce haftalık 300 mg prop 150mg kullandım geçen sene ilk Tren A deneyimim de ve etkiye Sağlam tepki gördüm diyebilirim 3,5 ata ata bir enjeksiyon yapıyordum  200 mg da bile acaba diyorum ağır mı gelir diye 
Su tutumu çok önemli değil bolde küründe bile sağlam kalori yüklediğimde damarlar açıktı belli oluyordu ama yağ fazlalığı var belli bel bölgesinde pct den sonra kalan su da gidiyor kaslara çekilen sular vs bi hayli düşüş oluyor o yönden problem yaşamam 

Haftalık 500 mg Testoya göre 200 mg Tren A problem yaratır mı 

250 mg 200mg yapsam mı daha verimli olur bunu çözemedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
Leepriest35, 1 saat önce yazdı:

Gayet güzel define olursun ha lif lif olman bir tık zorlaşır bence onada gerek yok. 

Kesinlikle gerek yok haklısın

Pct sürecinden sonra yine bir küçülme değişim yada ufak yağlanma olacak beslenme bozulduğunda doğal olarak...

Hedef maks seviyede yağ oranı düşürmek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Kendimden yola çıkarak yazmıştım zira sürekli protein yemek insanı sıkıyor arada cheat meal yaparsın mesela bende yaptıgım cheat meal ile enantate bi gecede kalçamda su tutardı hatta kürü bıraktım bir süre sonra yaptığım kütlede belirgin bir düşme oluyordu ki su tutma tansiyona sebep olabiliyor onlara istinaden yazdım bunları ayrıca zamanında 450 tren acetat aldığım dönemler olmuştu ben önermiyorum ama kullanıp denemek sana kalmış 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
bysabri1, 2 saat önce yazdı:

Bundan önce haftalık 300 mg prop 150mg kullandım geçen sene ilk Tren A deneyimim de ve etkiye Sağlam tepki gördüm diyebilirim 3,5 ata ata bir enjeksiyon yapıyordum  200 mg da bile acaba diyorum ağır mı gelir diye 
Su tutumu çok önemli değil bolde küründe bile sağlam kalori yüklediğimde damarlar açıktı belli oluyordu ama yağ fazlalığı var belli bel bölgesinde pct den sonra kalan su da gidiyor kaslara çekilen sular vs bi hayli düşüş oluyor o yönden problem yaşamam 

Haftalık 500 mg Testoya göre 200 mg Tren A problem yaratır mı 

250 mg 200mg yapsam mı daha verimli olur bunu çözemedim.

Enjeksiyon sıklığını doğru ayarlarsan ikisini beraber kullanmanda sıkıntı yok. Hatta istersen definasyonun sonlarında testoyu biraz daha düşürüp (250-375 mg gibi) gidersen daha iyi olur. Tren gibi bir ilacı acetate formunda kullanman mantıklı olmuş bence. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
hectordoyle, 3 saat önce yazdı:

Enjeksiyon sıklığını doğru ayarlarsan ikisini beraber kullanmanda sıkıntı yok. Hatta istersen definasyonun sonlarında testoyu biraz daha düşürüp (250-375 mg gibi) gidersen daha iyi olur. Tren gibi bir ilacı acetate formunda kullanman mantıklı olmuş bence. 

Aslında haftada 4 olarak 500mg/200mg gitmeyi düşünüyorum açıkçası kür sonuda blast and cruise mantığı ile devam ederim 1 ay kadar sonra PCT

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: byreal22
      Merhaba arkadaşlar,
      3 Haftadır Parabolan kullanıyorum. Onu bırakıp Tren Acetat geçsem bir sorun olur mu ?
    • Yazan: enxgin
      Merhaba arkadaşlar,
      trenbolon asetat (300mg) testestron propianat (300mg) proviron(50mg) kullanıyorum Önerilerin büyük kısmı günlük ya da gün aşırı olacak şekilde dozlama yapılması.
      Ben şu şekilde yapıyorum:
      pazartesi(100) çarşamba(100) cuma(100) Cumadan pazartesiye 3 gün geçiyor. Bu durum kürün verimini düşürür mü?
      Daha önce bu şekilde kullanan varsa yorumunu görmek isterim.
    • Yazan: Yekhatb
      Selamlar,
      En son yaklaşık 1,5-2 sene önce:
      Anapolon Sustanon Tren Cypionate Kürüne girmiştim. Uzun zamandır steroidi ve sporu bıraktığım için o zaman elde ettiğim tecrübelerin büyük bir kısmını hatırlayamıyorum. Bu yüzden siz kıymetli abilerim ve kardeşlerimden öneri almak istiyorum. Metabolizmam biraz yavaş, kilo almaya müsait ve yağlı bir yapım var. Özellikle bel simidi kısmında vücudum hep yağ depoluyor  1 aydır spora geri döndüm ve ilaç veya supplement desteği olmadan eski gücüme yaklaştım denebilir. Kas hafızam çabuk yanıt verdi yani. 
      Şu an:
      Tren Acetate Testo Prop Masterone Kürüne girmeye hazırlanıyorum. Elimde CJC ve HGH Fragment peptidleri de mevcut. Kesinlikle zayıflayıp artık karın kaslarımı net görebilmek istiyorum. İlk defa kısa esterli bir küre gireceğim, bazı altın kurallar hakkında bilgi almak istiyorum.
      Hangi supplementleri kullanmalıyım? Beslenme nasıl olmalı? Kardiyo nasıl olmalı/olmalı mı? PPL programı ile verimli bir sonuç alabilir miyim? Kürü ne kadar sürdürmeliyim ve sonuna winstrol atarsam vücudu çok yorar mıyım? PCT nasıl olmalı ? (Elimde 2 kutu orijinal Pregnyl var geçen senelerden kalan, SKT'sine 2 yıl var)  Gibisinden sorularım var. Teşekkür ederim.
      @Askabar @hectordoyle @SantoR @GHOST @otopsicikedi @DeMoNhUnTeR @Emrah @rastlantisal @Rdm
    • Yazan: derbaran
      Arkadaşlar merhaba, yaklasik 15 16 gündür tren acetat kullanmaktayım 2 günde bir enjeksiyon yapıyorum. Aslında 4 5 yıllık spor geçmişim var fakat son bir senedir spor yapamadım bundan dolayı fazlasıyla yağlandım. Sadece prop ile yağ oranımı azalatmaya çalışıyordum araya 2 kutu kadar tren eklemek istedim. Daha önce tren enantat deneyimim var. Normalde tren bende gece terlemesi agresiflik vs vs yapar. Fakat hala bir şey hissetmedim.
      Bu trenin çalıştığını nasıl hissederiz.
      Sağlıklı günler dilerim.
    • Yazan: imsisifos
      Merhaba arkadaşlar,
      Tek başına Oxandrolone işe yarar mı ?
      PCT'ye gerek var mı ? Yan Etkileri nelerdir ? Olumlu etkileri nelerdir ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.