Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

resul544

Iran aburaihan testosteron enathate 250 mg kan tahlili sonuçlarım

Önerilen İletiler

resul544    4

Öncelikle merhaba arkadaşlar kendi halinde 28 yaşında uzun yıllardır amatör şekilde sporla içli dışlı birisiyim daha sert daha yağsız temiz bir kas kütlesi elde etmek için basit only testesteron kürü sonuçlarımı paylaşmak istedim. İran Aburaihan Testosteron Enathate 250mg ampul formunda olan sol alta bulunan whatsapp sekmesinden Burak hocadan bilgi alarak karar verdim en azından ben öyle yaptım siz bilirsiniz yani tecrübeli hocalara danışmakta her zaman fayda var. Sağlık mensubu olduğum için tahlil yaptırmakta zorluk çekmiyorum haftada bir defa olacak şekilde enjeksiyon yapıyorum attığım sonuçlar kür öncesi ve kürün 3. haftası şeklinde.

ilk 10 hafta 250 mg devamında 125 mg 10 hafta daha kullanmayı düşünüyorum toplamda 20 hafta 

ekonomik sıkıntı vs olmazsa 20 hafta 250 mg kullanabilirim. Düşük dozlar uzun süre kullanım keyif için yapıyorum açıkcası 500-750 mg vs kulluan diyenler veya tek başına kullanılmaz diyenler olacaktır. Dediğim gibi tamamen keyif yağ yakımı sertlik vs için. 

Pct ovitralle vs hakkında forumda Burak hocamızın detaylı bilgilendirmeleri mevcut zaten. Kür sonrası ve pct sonrası sonuçlarıda buraya eklemeyi düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlarımıza sormak istediğim 2 konu var 

1. Klomen ve tamoxifen pct konusunda tam ayrımı nedir.  Bazı pct dönemlerinde ikisini birlikte alıyorlar bazende gerek olmadığı tartışılıyor gerçekten sadece tamoxifen ile pct terapi yapan oluyor mu ?

2. Genel bir soru sporla pct steroid kürleri ile hiç bir alakası olmayan total testesteron seviyesi 2.5 lara düşmüş  cinsel istek sorunları yaşayan orta yaşlı erkeklerde ovitral sonrası klomen tamoxifen kullanımıyla total testo seviyesi yükseltilebilir veya trt tedavisi dışında bu tür insanlar farmokojik olarak ne yapabilir gıda vitamin vs takviyesi spor sağlıklı beslenme dışında ?

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar. 

Kür Öncesi

Kürün 21. gününde verilen tahlil

Yeni Bit Eşlem Resmi (2).bmp

Yeni Bit Eşlem Resmi.bmp

tarihinde resul544 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
resul544, 36 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba arkadaşlar kendi halinde 28 yaşında uzun yıllardır amatör şekilde sporla içli dışlı birisiyim daha sert daha yağsız temiz bir kas kütlesi elde etmek için basit only testesteron kürü sonuçlarımı paylaşmak istedim. İran Aburaihan Testosteron Enathate 250mg ampul formunda olan sol alta bulunan whatsapp sekmesinden Burak hocadan bilgi alarak karar verdim en azından ben öyle yaptım siz bilirsiniz yani tecrübeli hocalara danışmakta her zaman fayda var. Sağlık mensubu olduğum için tahlil yaptırmakta zorluk çekmiyorum haftada bir defa olacak şekilde enjeksiyon yapıyorum attığım sonuçlar kür öncesi ve kürün 3. haftası şeklinde.

ilk 10 hafta 250 mg devamında 125 mg 10 hafta daha kullanmayı düşünüyorum toplamda 20 hafta 

ekonomik sıkıntı vs olmazsa 20 hafta 250 mg kullanabilirim. Düşük dozlar uzun süre kullanım keyif için yapıyorum açıkcası 500-750 mg vs kulluan diyenler veya tek başına kullanılmaz diyenler olacaktır. Dediğim gibi tamamen keyif yağ yakımı sertlik vs için. 

Pct ovitralle vs hakkında forumda Burak hocamızın detaylı bilgilendirmeleri mevcut zaten. Kür sonrası ve pct sonrası sonuçlarıda buraya eklemeyi düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlarımıza sormak istediğim 2 konu var 

1. Klomen ve tamoxifen pct konusunda tam ayrımı nedir.  Bazı pct dönemlerinde ikisini birlikte alıyorlar bazende gerek olmadığı tartışılıyor gerçekten sadece tamoxifen ile pct terapi yapan oluyor mu ?

2. Genel bir soru sporla pct steroid kürleri ile hiç bir alakası olmayan total testesteron seviyesi 2.5 lara düşmüş  cinsel istek sorunları yaşayan orta yaşlı erkeklerde ovitral sonrası klomen tamoxifen kullanımıyla total testo seviyesi yükseltilebilir veya trt tedavisi dışında bu tür insanlar farmokojik olarak ne yapabilir gıda vitamin vs takviyesi spor sağlıklı beslenme dışında ?

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar. 

Kür Öncesi

Kürün 21. gününde verilen tahlil

Yeni Bit Eşlem Resmi (2).bmp

Yeni Bit Eşlem Resmi.bmp

Döngü kapanmış, testosteron çalışmış.

Vücudun Prolaktin ve E2 yükseltmeye çok müsait. İkisi de yükselmiş. Şu noktada prolaktini aşağı çekmek için yarım doz dostinex kullanman faydalı olur Resul. Göğüs ucu hassasiyeti, cinsel isteksizlik var mı? Eğer bunlar varsa yine yarım doz arimidex kullanmanda fayda var. 

Klomen, hipofizi baskı altında bırakıp yeniden döngüyü çalıştırmasını sağlayan bir ilaç. Lakin kendi başına jinekomasti yapabiliyor. Tamoksifen ise klomenin istenmeyen yan etkisinden kurtulmak için receptörlere bağlanan bir ilaç. Yani döngüyü çalıştırmak için ovitrelle + klomen, yan etkisinden korunmak için tamoksifen kullanıyoruz. Kendi başına tamoksifenin PCT evresinde sana bir faydası olmaz.

2. sorunun cevabı tamamen genetikle alakalı. Total testoya çok endeksli yaklaşıyoruz ama aslında bu çok doğru değil. Free testo durumu en önemlisi. kimisi 400 testo ile yerlerde sürünürken kimisi hayatını çok normal idame ettirebiliyor. Yani bu tek değişkenli değil bilakis çok değişkenli bir denklem. Farmakolojik olarak ovitrelle ve klomen kullanıyoruz zaten. Aslında kürden çıktığımızda tam o halde oluyoruz ve bu yüzden klomen ve ovitrelle kullanıyoruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
resul544    4
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Döngü kapanmış, testosteron çalışmış.

Vücudun Prolaktin ve E2 yükseltmeye çok müsait. İkisi de yükselmiş. Şu noktada prolaktini aşağı çekmek için yarım doz dostinex kullanman faydalı olur Resul. Göğüs ucu hassasiyeti, cinsel isteksizlik var mı? Eğer bunlar varsa yine yarım doz arimidex kullanmanda fayda var. 

Klomen, hipofizi baskı altında bırakıp yeniden döngüyü çalıştırmasını sağlayan bir ilaç. Lakin kendi başına jinekomasti yapabiliyor. Tamoksifen ise klomenin istenmeyen yan etkisinden kurtulmak için receptörlere bağlanan bir ilaç. Yani döngüyü çalıştırmak için ovitrelle + klomen, yan etkisinden korunmak için tamoksifen kullanıyoruz. Kendi başına tamoksifenin PCT evresinde sana bir faydası olmaz.

2. sorunun cevabı tamamen genetikle alakalı. Total testoya çok endeksli yaklaşıyoruz ama aslında bu çok doğru değil. Free testo durumu en önemlisi. kimisi 400 testo ile yerlerde sürünürken kimisi hayatını çok normal idame ettirebiliyor. Yani bu tek değişkenli değil bilakis çok değişkenli bir denklem. Farmakolojik olarak ovitrelle ve klomen kullanıyoruz zaten. Aslında kürden çıktığımızda tam o halde oluyoruz ve bu yüzden klomen ve ovitrelle kullanıyoruz. 

Vücudumda hormonlar sanırım aramotaz olmaya yağlanmaya su tutmaya çok müsait. Göğüs uçlarında hafiften hassaslık ciddi anlamda cinsel isteksizlik var. Kan tahlili vermem çok iyi olmuş. Bu belirtiler erken başladı aslında bende şaşırdım. Dostinex ve arimedeksi 1/2 tablet kür sonuna kadar haftada 1 defa aynı gün mü almalıyım ? Bütün cevapların için çok teşekkür ederim Ümit abi :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

250 ile >1500 görmek güzel sonuç.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
resul544, 20 dakika önce yazdı:

Vücudumda hormonlar sanırım aramotaz olmaya yağlanmaya su tutmaya çok müsait. Göğüs uçlarında hafiften hassaslık ciddi anlamda cinsel isteksizlik var. Kan tahlili vermem çok iyi olmuş. Bu belirtiler erken başladı aslında bende şaşırdım. Dostinex ve arimedeksi 1/2 tablet kür sonuna kadar haftada 1 defa aynı gün mü almalıyım ? Bütün cevapların için çok teşekkür ederim Ümit abi :) 

Aslında sen emsal teşkil ediyorsun. 250mg doz genelde hafife alınır. 2 açıdanda öyle. Bir grup yetersiz der diğer grup bunla döngüm kapanmaz der. Çok ideal örneksin. Bazende insanlar 500mg testoya girdiğini sanıyor. Ama ilaç tam dolu değil. Gördüğün üzere tam dolu ilaçla 250mg testo ile de @forbitüstadın dediği gibi 1500++ görmek mümkün.

Cinsel isteksizlik için yarımşar doz dostinex ve arimidex. 24 saati bulmaz o iş rayına girer :)))

Kür sonuna kadar alma. Artık belirtilerin ne olduğunu biliyorsun. Aynı belirtileri yaşadığında tekrar yarımşar doz al. Bu kötü değil iyi bir şey. Vücudun, receptörlerin tepki veriyor demektir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Klomen ve tamoxifen (bunlara ek olarak raloxifen de var ancak ülkemizde pek bilinmiyor ve kullanılmyor) SERM olarak geçer (Seçici Östrojen Reseptör Modülatörü).

Bunlar kısacası hipotalamus ve hipofiz bezindeki östrojen aktivitesini bloke edip  aynı zamanda da vücutta FSH ve LH salınımını arttıran moleküllerdir.

Klomifen, tamoxifene göre hipotalamus ve hipofizdeki östrojeni bloke etmede daha iyi ancak Tamoxifen  özellikle memedeki glandüler dokuda bulunan östrojen reseptörlerini bloke ederek östrojenin o dokuya bağlanmasını engeller. 

Klomifen kullanırken kanda yükselen östrojen meme dokusuna bağlanıp jinekomastiye neden olabilir. Bunun için PCT esnasında klomifen kullanırken meme ucunda hassasiyet, ağrı vs. varsa klomifenin yanına tamoksifen ekleriz; yukarıda bahsettiğim özelliğinden dolayı.

İkinci sorunda ise:  TRT ve SERM ler dışında HCG ve FSH türevi ilaçlar kullanabilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
resul544    4
rastlantisal, 10 saat önce yazdı:

Aslında sen emsal teşkil ediyorsun. 250mg doz genelde hafife alınır. 2 açıdanda öyle. Bir grup yetersiz der diğer grup bunla döngüm kapanmaz der. Çok ideal örneksin. Bazende insanlar 500mg testoya girdiğini sanıyor. Ama ilaç tam dolu değil. Gördüğün üzere tam dolu ilaçla 250mg testo ile de @forbitüstadın dediği gibi 1500++ görmek mümkün.

Cinsel isteksizlik için yarımşar doz dostinex ve arimidex. 24 saati bulmaz o iş rayına girer :)))

Kür sonuna kadar alma. Artık belirtilerin ne olduğunu biliyorsun. Aynı belirtileri yaşadığında tekrar yarımşar doz al. Bu kötü değil iyi bir şey. Vücudun, receptörlerin tepki veriyor demektir.

Teşekkür ederim tamoxifen ve klomen ayrımı için. O zaman arimidex ve dostinex temin edip 1/2 tablet alıp vücudun tepkisini izleyeceğim. Meme ucunda hassaslık veya libido kaybı olmadığı sürece tekrar almayacağım Eğer belirtiler devam ederse haftada 1/2 tablet şeklinde kullanırım. 

Peki döngünün bu kadar erken kapanması sizce ilacın iyi çalışması dışında neden oluyor. Döngünün daha 3. haftadayken tamamen kapananması 15 haftanın sonunda pct den sonuç alamama gibi herhangi bir konu hakkında bize tüyo verebilir mi vucudun verdiği bu tepki gayet normal mi. Forumda 8. haftalarda döngüsü kapanmamış tahliller görüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
resul544, 2 dakika önce yazdı:

Peki döngünün bu kadar erken kapanması sizce ilacın iyi çalışması dışında neden oluyor. Döngünün daha 3. haftadayken tamamen kapananması 15 haftanın sonunda pct den sonuç alamama gibi herhangi bir konu hakkında bize tüyo verebilir mi vucudun verdiği bu tepki gayet normal mi. Forumda 8. haftalarda döngüsü kapanmamış tahliller görüyorum.

Pctden sonuç alamama kısmı ve hpta döngüsünün baskılanma şiddeti kişiye göre değişiyor. Ben mesela 10 hafta 500 test e + 400 boldenon kullanıp 10. haftanın sonunda kan tahlili yaptığım zaman:

FSH 2.8

LH ise 1.9 civarı çıkmıştı. PCT yapacağım zaman da ağır bir pct yapmadım ve pct bittikten sonra hızlıca toparlandım. Belki senin vücudun bu şekilde tepki verdi ve bu tepki sana göre normal. Ancak bu senin döngünün hemen kapandığı ve pct den sonuç alamayacağın anlamına gelmiyor. Grupta bir sürü kişi var 3. ve 4.haftada FSH ve LH değerleri 0 olan ve PCT yaptıktan sonra tekrardan toparlanan kişiler var. 

PCT de toparlanma konusunda sorun yaşayacağını düşünmüyorum açıkçası ancak vücudumuza steroid almaya karar verdiysek getirdiği riskleri göze almışız demektir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
resul544    4
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Pctden sonuç alamama kısmı ve hpta döngüsünün baskılanma şiddeti kişiye göre değişiyor. Ben mesela 10 hafta 500 test e + 400 boldenon kullanıp 10. haftanın sonunda kan tahlili yaptığım zaman:

FSH 2.8

LH ise 1.9 civarı çıkmıştı. PCT yapacağım zaman da ağır bir pct yapmadım ve pct bittikten sonra hızlıca toparlandım. Belki senin vücudun bu şekilde tepki verdi ve bu tepki sana göre normal. Ancak bu senin döngünün hemen kapandığı ve pct den sonuç alamayacağın anlamına gelmiyor. Grupta bir sürü kişi var 3. ve 4.haftada FSH ve LH değerleri 0 olan ve PCT yaptıktan sonra tekrardan toparlanan kişiler var. 

PCT de toparlanma konusunda sorun yaşayacağını düşünmüyorum açıkçası ancak vücudumuza steroid almaya karar verdiysek getirdiği riskleri göze almışız demektir. 

Anladım teşekkür ederim. Konu konuyu açıyor kür içinde saç dökülmesinden dolayı finasterid ( testosteronu dihidrotestosterona çeviren tip2 5-alfa redüktaz enziminin inhibitörü) kullanımı ne kadar olumsuz etkiler. Vucutta dht dönüşmeyen testo saç dökmüyor iken anabolik etkiyi çok fazla düşürür mü yeni dönem yarışmacı olan profesyonel sporcuların ciddi anlamda saçlarının dökülmediğini görüyorum sizce bu tarz önlemler alıyorlar mı ? Birde aklıma takılan proviron free testoyu artırdığı bir gerçek böyle basit bir kürde gerek var mı kullananlar neredeyse yüzde 50 evet veya hayır diyor siz ne düşünüyorsunuz ?

tarihinde resul544 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
resul544, 1 saat önce yazdı:

Anladım teşekkür ederim. Konu konuyu açıyor kür içinde saç dökülmesinden dolayı finasterid ( testosteronu dihidrotestosterona çeviren tip2 5-alfa redüktaz enziminin inhibitörü) kullanımı ne kadar olumsuz etkiler. Vucutta dht dönüşmeyen testo saç dökmüyor iken anabolik etkiyi çok fazla düşürür mü yeni dönem yarışmacı olan profesyonel sporcuların ciddi anlamda saçlarının dökülmediğini görüyorum sizce bu tarz önlemler alıyorlar mı ? Birde aklıma takılan proviron free testoyu artırdığı bir gerçek böyle basit bir kürde gerek var mı kullananlar neredeyse yüzde 50 evet veya hayır diyor siz ne düşünüyorsunuz ?

Finasterid mağdurları diye googleda arat önce Resul :)

Kalıcı olarak ereksiyonunu kaybetmiş insanlar var. Aman ha! 

Eğer genetiğinde kel olmak varsa, streroid sadece süreci hızlandırır. Son 20 yıldır senede 10 ay kürde olan arkadaşım var. Saçları görsen şaşarsın. 

Provironun free testoyu artırdığı doğrudur ama cidden verim alan da kimse yok. Hiç bulaşma şuan ihtiyacın yok. 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
resul544, 8 saat önce yazdı:

Genetik olarak erkek tipi saç dökülmesi varsa ilaçlar bunu hızlandırır ve testosteron kullandığında ortaya çıkan fazladan DHT yi baskılamak için finasterid kullanılabilir.

Ancak böyle bir endişen yoksa ben şahsen 5ar enzim inhibitörleri kullanmanı önermem 

Proviron serbest testoyu arttırdığı gibi kandaki DHT yi de arttırıyor. Yukarıda dediğim gibi fazla DHT senin saçların ve prostatın için olumsuz etki oluşturuyorsa 5ar inhibitörü kullanabilirsin.  Kür esnasında serbest testosteronun yüksekse proviron kullanmana gerek yok ancak benim gibi serbest teston düşükse o zaman proviron, winstrol, oxandrolone, turinabol gibi serbest testo arttıran ilaçları ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
resul544    4

Only testesteron kürümün şuan 7. haftasındayım kan sonucunu ekliyorum. Testislerim biraz küçülmüştü son 3 haftadır ilginç şekilde büyüdüler. Fsh lh da küçükte olsa artış var. Kürün 3. haftasından bugune kadar libido erekisyon sorunları yaşadım göğüslerde hassaslık vs pek fazla olmadı bundan dolayı nadiren de  olsa yarım tablet dostinex ve arimizdex aldım.

Yeni Bit Eşlem Resmi.bmp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.