Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zivagus

16 haftalık kür yorumlayabilir misiniz

Önerilen İletiler

Zivagus    2

Merhabalar arkadaşlar, aklımda 16 haftalık bir kür var ve bu kürü bulk, definasyon karışık kür olarak planladım. Neden böyle planladığımı ise hemen söyleyeyim, Benim 4-5 yıllık bir spor geçmişim var ancak 6 ay boyunca maalesef omuz sakatlığından dolayı antrenman yapamadım. Boyum 1.78, 86 kilodan 82 kiloya düştüm bu süre içerisinde, ve rahatlıkla söyleyebilirim ki %12-13 yağ oranlarından %17-18 civarlarına çıktım kilo vermiş olmama rağmen. Ben eski kütlemi tekrardan kazanmak ve aynı zamanda da sağlam bir şekilde yağ yakmak istiyorum aklımda bu var, bu yüzden bu tarz bir kürün benim için uygun olduğunu düşündüm. Daha önce 2 kür geçmişim var Test enenthate-deca ve test prop,winstrol,oxandrolone kürlerine girmiştim Ancak neredeyse 1.5 yıldır da ilaçlardan uzağım. İlk 8 hafta Test E 400mg, son 8 hafta Test Prop 300mg, 16 hafta boyunca 350 boldenon ve son 6 hafta günde 50mg winstrol yapmayı düşünüyorum. Kürde absürt gördüğünüz birşey varsa lütfen söyleyebilir misiniz? Aynı zamanda ilk 8 hafta klasik bulk diyeti ve son 8 hafta definasyon diyeti yapmamı mı önerirsiniz, yoksa kalori alımımı kalori ihtiyacımın yakınlarında tutup, definasyonda -100 bulkta +100 civarlarında tutup recomp tarzı bir kür dönemi geçirmemi mi önerirsiniz. Dediğim gibi değerli fikirlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    220

1-6 hafta Dianabol

1-16 hafta Boldenon

1-16 hafta Testosterone Enanthate

17-22 hafta Winstrol

17-24 hafta Masteron

17-24 hafta Testosterone Propionate

Beslenme disiplinin çok sağlamsa, tam Bulk yapıp tam definasyon yapabilirsin. Yok beslenme disiplinim orta veya yetersiz diyenlerdensen mesela benim gibi o yüzden Bulk +100 Definasyon -100 veya +200/-200 yapabilirsin

Kür planlanma nedense bana çok ortaya karışık ve kürler arası geçişli değilde iç içe gibi geldi benim paylaştığım direkt Bulk kürü definasyon kürü gibi kırmızı çizgiyle çizmek daha mantıklı daha anlaşılır daha istenilen sonuç veya hedefi net gösterir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zivagus    2

Çok teşekkür ederim yanıtınız için, ancak bilmediğim için soruyorum. Bu kadar fazla ürün kullandığımda ve kür süresi yaklaşık 6 ayı bulduğunda geriü dönüşü, pctsi daha zor olmaz mı?. Bir de bu kadar uzun süre kür yapmak ciddi bir planlama istiyor, şu an için en ideali 16 hafta gibi benim için. 16 haftaya yönelik verebileceğiniz bir tavsiye var mı acaba?

@metinav hocam özellikle yorumlarınızı tavsiyelerinizi forumda beğenerek okuyorum çok şey katıyorsunuz. Yorum yapabilirseniz gerçekten fikrinizi almak isterim, teşekkürler şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220

1-15 Test P 4ml haftalık

1-15 Test E 1ml haftalık

1-12 Boldenon 3ml haftalık

7-15 Tren A 3ml haftalık

+

1-15 Cjc 1295 200mcg günlük (Opsiyonel)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Şahsi önerim boldenonu definasyonda kullanıcaksan testonun  dozajını düşürüp boldenonu arttırabilirsin ancak şuanki kür planında gerek yok gibi duruyor, ilk 8 hafta test e + deca, sonraki 8 hafta test prop + winstrol (son 6 hafta olucak şekilde) + isteğe bağlı olarak 8 hafta masteron ekleyebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zivagus    2
AS1L, 35 dakika önce yazdı:

1-15 Test P 4ml haftalık

1-15 Test E 1ml haftalık

1-12 Boldenon 3ml haftalık

7-15 Tren A 3ml haftalık

+

1-15 Cjc 1295 200mcg günlük (Opsiyonel)

Hocam baya mantıklı geldi bu yazdığınız, ancak treni yan etkilerinden dolayı önermiyorlar siz daha önce kullandınız mı? Ne gibi şeyler yaşadınız biraz bilgilendirirseniz sevinirim

hectordoyle, 11 dakika önce yazdı:

Şahsi önerim boldenonu definasyonda kullanıcaksan testonun  dozajını düşürüp boldenonu arttırabilirsin ancak şuanki kür planında gerek yok gibi duruyor, ilk 8 hafta test e + deca, sonraki 8 hafta test prop + winstrol (son 6 hafta olucak şekilde) + isteğe bağlı olarak 8 hafta masteron ekleyebilirsin

çok teşekkürler aklımda bulunduracağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
Zivagus, 50 dakika önce yazdı:

Hocam baya mantıklı geldi bu yazdığınız, ancak treni yan etkilerinden dolayı önermiyorlar siz daha önce kullandınız mı? Ne gibi şeyler yaşadınız biraz bilgilendirirseniz sevinirim

çok teşekkürler aklımda bulunduracağım

Kür boyunca alınmasını tavsiye edilen ilaçlar ve supplementler temin edersen “Benexol, Omega 3, LİV52, Arimidex 1mg, proviron” gibi tren ve tren harici ürünlerin olası yan etkileri minimumda tutarsın. + tren kullanırken sinir/stres seviyesimde artış oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.