Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

batuhan33

Only-testosteron kürü

Önerilen İletiler

batuhan33    24

Öncelikle herkese selamlar, iyi ve sağlıklı sporlar dilerim.

23 yaşında 1.88 boy ve 93 kilodayım. 1 yılı aşkındır vücut geliştirme yapıyorum. Lakin önceleri ortaokul ve lise yıllarımdan kalma altyapım ile kasların yeterli olgunluk ve gelişime kısa sürede ulaştığını düşünüyorum. İlk kür olarak only-testosteron kürüne girmeyi planlıyorum.

12 hafta planladığım kürde ilk 4 hafta haftada bir kez 250 mg, kalan 8 hafta ise pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere 250+250=500 mg şeklinde alım yapıp tamamlamayı düşünüyorum. Elbet tabi kür öncesinde tahlillerimi vererek ön yükleme ve PCT için elimde bir veri bulunduracağım.

Jinekomasti beni en çok korkutan şey. Genetik yatkınlığım olduğuna ihtimal vermiyorum lakin risk de almak istemiyorum. Bunun için de MCT olarak gün aşırı yarım tablet Nolvadex kullanmayı planlıyorum. Elbet tabi östrojen seviyesini sıfırlayıp kürü baltalamak istemiyorum, bu yüzden Nolvadex tercih etmeyi düşünüyorum. PCT döneminde ise doğal testosteron döngüsünü açmak için HCG kullanmanın gerekliliğini iyi biliyorum. Lakin prosedür kısmına pek hakim değilim.

Moleküler biyoloji ve genetik mezunu olduğum için vücudun kimyasını ve genetik mekanizmalarını kağıt üzerinde çok iyi biliyorum. Lakin işin pratiğinin çoğunlukla tecrübeye dayağının da bilincindeyim.

Bütün bunlara müteakip siz değerli hocalarıma sormak istediğim sorular şunlardır:

1. 500 mg alımda pazartesi ve perşembe günlerinde 250+250 şeklinde bölmek mi daha mantıklı tek seferde 500 mg almak mı?
  2. Korunma amaçlı anti-aromataz kullanımı için neyi ve hangi dozda önerirsiniz?
  3. PCT süresince HCG ve anti-aromataz kullanımı nasıl olmalı?
  4. İlaç olarak İran ürünlerini tercih etmek istiyorum. Hem hesaplı hem de etkili olduğunu duydum. Sahtesine de rastlayan olmadığını söylüyorlar. Üniversiteden İranlı çokça arkadaşım var ve onlar da İran ilaçlarını çok övdüler. Sizin bu konuda tavsiyeniz ne olur? Keza Balkan gibi markalara çok para harcayacak maddi gücüm de pek yok.
  5. Kür sırasında kullanılması önerilen vitamin ve takviyeler nelerdir? Tablet steroid kullanmayacağım için karaciğere fazla yük binmeyeceğini düşünmekteyim. Only-Testosteron küründe korunma amaçlı neler kullanmalıyım.

Vakit ayırıp cevaplayanlara çokça teşekkürlerimi sunarım. Herkese sağlıklı günler dilerim.

tarihinde batuhan33 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
batuhan33, 53 dakika önce yazdı:

Öncelikle herkese selamlar, iyi ve sağlıklı sporlar dilerim.

23 yaşında 1.88 boy ve 93 kilodayım. 1 yılı aşkındır vücut geliştirme yapıyorum. Lakin önceleri ortaokul ve lise yıllarımdan kalma altyapım ile kasların yeterli olgunluk ve gelişime kısa sürede ulaştığını düşünüyorum. İlk kür olarak only-testosteron kürüne girmeyi planlıyorum.

12 hafta planladığım kürde ilk 4 hafta haftada bir kez 250 mg, kalan 8 hafta ise pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere 250+250=500 mg şeklinde alım yapıp tamamlamayı düşünüyorum. Elbet tabi kür öncesinde tahlillerimi vererek ön yükleme ve PCT için elimde bir veri bulunduracağım.

Jinekomasti beni en çok korkutan şey. Genetik yatkınlığım olduğuna ihtimal vermiyorum lakin risk de almak istemiyorum. Bunun için de MCT olarak gün aşırı yarım tablet Nolvadex kullanmayı planlıyorum. Elbet tabi östrojen seviyesini sıfırlayıp kürü baltalamak istemiyorum, bu yüzden Nolvadex tercih etmeyi düşünüyorum. PCT döneminde ise doğal testosteron döngüsünü açmak için HCG kullanmanın gerekliliğini iyi biliyorum. Lakin prosedür kısmına pek hakim değilim.

Moleküler biyoloji ve genetik mezunu olduğum için vücudun kimyasını ve genetik mekanizmalarını kağıt üzerinde çok iyi biliyorum. Lakin işin pratiğinin çoğunlukla tecrübeye dayağının da bilincindeyim.

Bütün bunlara müteakip siz değerli hocalarıma sormak istediğim sorular şunlardır:

1. 500 mg alımda pazartesi ve perşembe günlerinde 250+250 şeklinde bölmek mi daha mantıklı tek seferde 500 mg almak mı?
  2. Korunma amaçlı anti-aromataz kullanımı için neyi ve hangi dozda önerirsiniz?
  3. PCT süresince HCG ve anti-aromataz kullanımı nasıl olmalı?
  4. İlaç olarak İran ürünlerini tercih etmek istiyorum. Hem hesaplı hem de etkili olduğunu duydum. Sahtesine de rastlayan olmadığını söylüyorlar. Üniversiteden İranlı çokça arkadaşım var ve onlar da İran ilaçlarını çok övdüler. Sizin bu konuda tavsiyeniz ne olur? Keza Balkan gibi markalara çok para harcayacak maddi gücüm de pek yok.
  5. Kür sırasında kullanılması önerilen vitamin ve takviyeler nelerdir? Tablet steroid kullanmayacağım için karaciğere fazla yük binmeyeceğini düşünmekteyim. Only-Testosteron küründe korunma amaçlı neler kullanmalıyım.

Vakit ayırıp cevaplayanlara çokça teşekkürlerimi sunarım. Herkese sağlıklı günler dilerim.

1-İkiye bölmek daha mantıklı

2-Bişey kullanmanı önermem belirti yaşarsan arimidex ile müdahale edebilirsin bir tableti bile çok etkilidir

3-PCT kür sonu tahlilin ile birlikte belirlenmeli

4-İran ürünleri iyidir İran enantath kullanıyorum 

5-B-C-D-Omega3-Magnezyum-Çinko

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.