Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Playstation, pc, xbox en sevdiğiniz oyunlar?

Önerilen İletiler

forbit    827

Evet geçen gün kripto konusunda bir kaç arkadaş demişti başka konularda konuşalım forumda hep ilaç hep ilaç diye :D Aranızda konsol veya pc canavarı var mı arkadaşlar oyun konusunda? Yaşlı kurtlara da sorum var gençliğinizde sizi etkileyen oyunlar aktif oynadığınız oyunlar var mı? :D Belki turnuvalar yaparız :D 

1. PES FUTBOL OYUNU
  2. GOD OF WAR SAVAŞ HİKAYE TABANLI
  3. Uncharted 4: A Thief's End AKSİYON HİKAYE TABANLI
  4. Call of duty modern warfare AKSİYON MULTIPLAYER
  5. Age of empires 4 STRATEJİ

wp8137560.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.220
forbit, 9 dakika önce yazdı:

Evet geçen gün kripto konusunda bir kaç arkadaş demişti başka konularda konuşalım forumda hep ilaç hep ilaç diye :D Aranızda konsol veya pc canavarı var mı arkadaşlar oyun konusunda? Yaşlı kurtlara da sorum var gençliğinizde sizi etkileyen oyunlar aktif oynadığınız oyunlar var mı? :D Belki turnuvalar yaparız :D 

1. PES FUTBOL OYUNU

Ben MMORPG oyuncusuyum. Ultima ile başlayan mmo hayatım sro cabal vs vs ile devam etti. Şu ara bakınıyorum ama adam gibi mmorpg yok. Olsa oynayacağım :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
rastlantisal, 4 dakika önce yazdı:

Ben MMORPG oyuncusuyum. Ultima ile başlayan mmo hayatım sro cabal vs vs ile devam etti. Şu ara bakınıyorum ama adam gibi mmorpg yok. Olsa oynayacağım :)

MMORPG Knight Online giriyor mu yoksa Dark Soul tarzı mı? :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
forbit, Şimdi yazdı:

MMORPG Knight Online giriyor mu yoksa Dark Soul tarzı mı? :D 

KO girer ama daha ilk çıktığında da grafiklerini beğenmemiştim. Hala beğenmiyorum.

Son zamanlarda çıkan en iyi open word mmo V4 isimli oyundu. Onu da yapımcısı batırdı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
rastlantisal, 8 dakika önce yazdı:

KO girer ama daha ilk çıktığında da grafiklerini beğenmemiştim. Hala beğenmiyorum.

Son zamanlarda çıkan en iyi open word mmo V4 isimli oyundu. Onu da yapımcısı batırdı.

Bunu heyecanla bekliyorum bende RPG mi MMORPG mi o ayrımı tam çözemiyorum ama bu yıl çıkacak PC de akarım :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
forbit, Bir saat önce yazdı:

1. PES FUTBOL OYUNU

Xbox'da Battlefield 1 ve 5 oynadığımız 8 kişilik bir grubumuz var. Öğretmen, mühendis, emekli komiser, doktor olarak aralarındaki en ezik benim Turizmci olarak :) 

Xbox'da özellikle BF1'de en iyi birliğiz diyebilirim.  Fenerbahçe - Galatasaray gibi ezeli rakiplerimiz olan bir kaç yabancı grup daha var. Bazen güzel çekişmeli oyunlar oluyor. Yaş ortalamamız da 30 ve üzeri :) 

Genellikle FPS tarzı oyunlar oynuyorum, diğerleri beni içine çekemiyor. Bazen de bizim veletle ortak güzel eğlenceli oyunlar bulursak oynuyoruz. Kendisi de Roblox'da isim yapmış bir pro :P  

rastlantisal, 55 dakika önce yazdı:

O ultima online var ya ne ocaklar söndürdü :)

Biz hatunla evlenmeden önce ultima online'da evlenip ev düzmüştük, hey gidi ne günlerdi :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

abi bende mmo cuyum telefon da lost vault var gladiatus gibi text based 

pc de online değil ama enter the gungeon ve hollow knight sarıyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
holyland, Şimdi yazdı:

abi bende mmo cuyum telefon da lost vault var gladiatus gibi text based 

pc de online değil ama enter the gungeon ve hollow knight sarıyor

Hafta sonu bakacağım ikisine de :)

Cabal online mobile gelecek hala bekliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220

Onu bunu bilmem de, bizim yaşlılık cami önündeki banklarda güneşlenerek değil de elimizde mobil cihazlarımızla oyun oynayarak geçecek :D

• Beğen 3
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    622

Benim saatlerimi harcadığım oyun planet zoo :) Çocukluğum döneminde zoo tycoon diye çıkmıştı belki hatırlayanlar olur 20 yıl önce :D

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195

Güzel nostalji olmuş :) Bende eski toprak sayılırım artık bizim zamanımızda half life, counter strike vardı hayatımız bu iki oyunla geçti diyebilirim. :) 

maxresdefault.jpg

• Beğen 6
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Xbox'da Battlefield 1 ve 5 oynadığımız 8 kişilik bir grubumuz var. Öğretmen, mühendis, emekli komiser, doktor olarak aralarındaki en ezik benim Turizmci olarak :) 

Xbox'da özellikle BF1'de en iyi birliğiz diyebilirim.  Fenerbahçe - Galatasaray gibi ezeli rakiplerimiz olan bir kaç yabancı grup daha var. Bazen güzel çekişmeli oyunlar oluyor. Yaş ortalamamız da 30 ve üzeri :) 

Genellikle FPS tarzı oyunlar oynuyorum, diğerleri beni içine çekemiyor. Bazen de bizim veletle ortak güzel eğlenceli oyunlar bulursak oynuyoruz. Kendisi de Roblox'da isim yapmış bir pro :P  

O ultima online var ya ne ocaklar söndürdü :)

Biz hatunla evlenmeden önce ultima online'da evlenip ev düzmüştük, hey gidi ne günlerdi :) 

Hocam senin de olmadığın masa yok maşallah :D bf1 hala aktif oynanıyor mu? :D yeni çıkan 2042 aldım almamla iade etmem bir oldu :D Çok bug var sistemim iyi olmasına rağmen kasmalar sorunlar çok fazla. Ezik değil bence Turizm en klas mesleklerden birisi.

SPECTRE, 5 dakika önce yazdı:

Benim saatlerimi harcadığım oyun planet zoo :) Çocukluğum döneminde zoo tycoon diye çıkmıştı belki hatırlayanlar olur 20 yıl önce :D

Vay hocam bu ilgimi çekti enteresanmış strateji gibi :D 

Loving, 2 dakika önce yazdı:

Güzel nostalji olmuş :) Bende eski toprak sayılırım artık bizim zamanımızda half life, counter strike vardı hayatımız bu iki oyunla geçti diyebilirim. :) 

Vay be hocam de dust arenada ne kovalardık bizde birbirimizi arkadaşlarla duygulandım valla :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
forbit, 13 dakika önce yazdı:

Hocam senin de olmadığın masa yok maşallah :D bf1 hala aktif oynanıyor mu? :D yeni çıkan 2042 aldım almamla iade etmem bir oldu :D Çok bug var sistemim iyi olmasına rağmen kasmalar sorunlar çok fazla. Ezik değil bence Turizm en klas mesleklerden birisi.

Vay hocam bu ilgimi çekti enteresanmış strateji gibi :D 

Vay be hocam de dust arenada ne kovalardık bizde birbirimizi arkadaşlarla duygulandım valla :D 

Neler yaptık ya valla hesabına oyunlar oynamalar falan şimdi onlar da kalmadı 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
forbit, 37 dakika önce yazdı:

Bf1 hala aktif olarak oynanıyor tabi. EA games BF4 ve Bf1'i yapan ekibi bir daha toparlayamadı ve bir daha da iflah olamadı zaten :) 2042'yi ekip olarak çok bekledik ve evet dediğin gibi şu an hiç birimiz oynamıyoruz.  Turizm konusuna gelince sahibi değil çalışanım, uzamıyoruz da kısalmıyoruz da ondan bahsetmeye çalışmıştım :)

Hobilerimiz ve ilgi alanlarımız benzer demek ki @forbit hocam , keşke sizin de muayenehaneniz Yalova'da olsa :P 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Emrahtkty, 45 dakika önce yazdı:

Neler yaptık ya valla hesabına oyunlar oynamalar falan şimdi onlar da kalmadı 😂

Aynı grupla ve zaman zaman yeni arkadaşlar ekleyerek 15 yıldır oyun oynuyoruz. 

Ogame, silkroad vs vs ile yürüdük gittik. Hepimiz çoluk çocuk sahibi olduk. Birbirlerimizin düğünlerine cenazelerine gittik. 

Şu ara summoners war diye mobil bir oyun oynuyoruz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Valla ben Nintendo'cuyum :D Mario Kart, Zelda ve Splatoon en sevdiğim oyunlar. Retro oyunlara da büyük ilgim var. Aynı zamanda konsol koleksiyoncusuyum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Aynı grupla ve zaman zaman yeni arkadaşlar ekleyerek 15 yıldır oyun oynuyoruz. 

Ogame, silkroad vs vs ile yürüdük gittik. Hepimiz çoluk çocuk sahibi olduk. Birbirlerimizin düğünlerine cenazelerine gittik. 

Şu ara summoners war diye mobil bir oyun oynuyoruz. 

Abi sen benden genç yaşıyorsun valla he biz bi ekip olarak pes oynuyoruz(kendi bölgemde şampiyonluğum var 🤪) o kadar başka oyun oynamıyorum uzun zamandır 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
batuhan33, 56 dakika önce yazdı:

Valla ben Nintendo'cuyum :D Mario Kart, Zelda ve Splatoon en sevdiğim oyunlar. Retro oyunlara da büyük ilgim var. Aynı zamanda konsol koleksiyoncusuyum.

Oooo Zelda bak bu duygulandırdı :D Eskiler bilir Prince Of Persia da vardı :D 

Rdm, 2 saat önce yazdı:

Bf1 hala aktif olarak oynanıyor tabi. EA games BF4 ve Bf1'i yapan ekibi bir daha toparlayamadı ve bir daha da iflah olamadı zaten :) 2042'yi ekip olarak çok bekledik ve evet dediğin gibi şu an hiç birimiz oynamıyoruz.  Turizm konusuna gelince sahibi değil çalışanım, uzamıyoruz da kısalmıyoruz da ondan bahsetmeye çalışmıştım :)

Hobilerimiz ve ilgi alanlarımız benzer demek ki @forbit hocam , keşke sizin de muayenehaneniz Yalova'da olsa :P 

Keşke ama senin İstanbul, Nişantaşı valikonağı caddesine yolun düşerse uğra mutlaka :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
forbit, 5 saat önce yazdı:

1. PES FUTBOL OYUNU

D792CEFC-9FC2-483B-B87B-E5F8D58D7514.jpeg 9DBF0FFD-E4EB-49BA-B6AB-0B0B68168928.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24
forbit, 36 dakika önce yazdı:

Oooo Zelda bak bu duygulandırdı :D Eskiler bilir Prince Of Persia da vardı :D 

Prince of Persia üçlemesinin çok büyük hayranıyım. Hele ki Warrior Within efsaneler efsanesidir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anarchy    9

Xbox konsolum var ve  genelde World of Tanks, Doom, Halo, Witcher 3 ( en güzelinden birisi bence. ) Arada GTA 5, Horizon gibi oyunlar oynuyorum, Gamepass alıp aylık çok oyun oynamışlığım var ama hiç spor oyunları oynamadım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69

Orta okul 7. Sinifta devamsizliktan sinifta kalmama yol acan hayatimi karartan oyun 80cap zamanlarinda silkroad onlinedir 😂 

Son zamanlarda ise ps de en cok mesai harcadigim resident evil serisidir. 1 den 8 e kdr tum oyunlari 3 er 4 er kez bitirmisimdir. Korku oyunlari seven varsa aranizda ozellikle re4,re2 remake ve re7 tam bir saheser. Oynamanizi siddetle tavsiye ederim. Outlast,silent hill serisinide es gecmemek lazim. 
Onlarin haricinde god of war ve far cry serilerinide buyuk bir keyifle bitirdim. 

Suan icin herhangi bi konsolum yok,satmistim 4 ü. Dolar kuru dolayisiyla ps5 i suan icin alamadim. Birde stok bulamiyorum. Hepsiburadada karaborsada var sadece onlarda fais fiyatlardan satiliyor. Aranizda hepsiburada gibi bir siteden ps5 temin eden varmi? Varsa herhangi bi donanimsal yada yazilimsal hatayla karsilastiniz mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Maori, 52 dakika önce yazdı:

Orta okul 7. Sinifta devamsizliktan sinifta kalmama yol acan hayatimi karartan oyun 80cap zamanlarinda silkroad onlinedir 😂 

Son zamanlarda ise ps de en cok mesai harcadigim resident evil serisidir. 1 den 8 e kdr tum oyunlari 3 er 4 er kez bitirmisimdir. Korku oyunlari seven varsa aranizda ozellikle re4,re2 remake ve re7 tam bir saheser. Oynamanizi siddetle tavsiye ederim. Outlast,silent hill serisinide es gecmemek lazim. 
Onlarin haricinde god of war ve far cry serilerinide buyuk bir keyifle bitirdim. 

Suan icin herhangi bi konsolum yok,satmistim 4 ü. Dolar kuru dolayisiyla ps5 i suan icin alamadim. Birde stok bulamiyorum. Hepsiburadada karaborsada var sadece onlarda fais fiyatlardan satiliyor. Aranizda hepsiburada gibi bir siteden ps5 temin eden varmi? Varsa herhangi bi donanimsal yada yazilimsal hatayla karsilastiniz mi?

Cap 70 betada başladım. Cap 130a kadar oynadım :) sonra oyun saçmalayınca bıraktım. Oyunun ilk int hibrit okçusu bendim. Çok gold bot ile farm yapıp çok gerçek paralar kazandım. Silkroad bambaşkaydı be :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.