Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aliefeyapici

7 haftalık testo-deca-dianabol kürü değişimi

Önerilen İletiler

8CD05AC3-A98D-46CA-8523-DF445396DD5B.thumb.jpeg.a39b817e20c1e84fd3254f4dd324e132.jpegD3F66092-05F5-4B98-8A4B-3FECE646143A.thumb.jpeg.bae96e61dbe3560f928a8b98b8b709e4.jpeg2484E03D-D19B-4231-9E11-67409A206010.thumb.jpeg.7b20c3f0debe49de1e3ca744a6d64be9.jpeg           5E8A7AEA-48B8-4086-82C6-89693A1D5397.thumb.jpeg.d651de05ab3addc191b9bfad3d1eb776.jpeg       

şuan deca testo dianabol kürünün 7. Haftasındayım ilk 5 haftayı 250 testo ile başlayıp 5. Haftadan sonra testoyu 500 e çektim deca hep sabit 250 mg 20 mg da dianabol kullanıyorum deca ve dianabol dozajı evet az ama daha ilk kürümdeyim daha başlangıçtan yüksek dozlara gerek olmadığını düşünüyorum.önümde 3 hafta kadar daha var deca bittikten sonra boldenon turinabol e geçeceğim bu şekilde devam edeceğim yorumlarınızı bekliyorum.

Not: ilk sırt formum öncesine ait ama ilaçtan önce de bunun bir tık iyisiydi zaten

ilaçlar vedi pharma çok memnunum hiç ağrı vs yapmıyor omuzdan enjeksiyon yapıyorum

080FA0F7-5155-49E2-8857-2779EB72E307.jpeg E753A783-E4A1-49C9-8C8D-6C603F9E197F.jpeg DFB4E826-A90A-41FF-8892-5A3D048D8D51.jpeg BE1AAB48-FCC5-4E3C-9140-A42832378365.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Semih Erarslan    1.184

Kürün amacına uygun şekilde hacim kazandırmış fotoraflardan net şekilde görülüyor sırtın iki katına çıkmış resmen bravo

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, Şimdi yazdı:

Kürün amacına uygun şekilde hacim kazandırmış fotoraflardan net şekilde görülüyor sırtın iki katına çıkmış resmen bravo

Hocam bakalım inşallah ,daha önümüzde çok yol var 7. Haftadayım ilaçların bu kadar hızlı tepki vermesi beni şaşırttı açıkçası ne yalan söyliyeyim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
aliefeyapici, 1 dakika önce yazdı:

Hocam bakalım inşallah ,daha önümüzde çok yol var 7. Haftadayım ilaçların bu kadar hızlı tepki vermesi beni şaşırttı açıkçası ne yalan söyliyeyim

Sırf ilaçlarla ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum belliki beslenme ve antremanlarınıda biraz esnek davransanda çoksa taviz vermemişsin net anlaşılıyor nice başarılar yanlış görmediysem saçlarda braz seyrelme gördüm göz ardı  etme genç yaşta braz gereksiz kayıp olur 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Dostum güzel gelişim bravo vedi pharma ne malı peki merak ettim 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Sırf ilaçlarla ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum belliki beslenme ve antremanlarınıda biraz esnek davransanda çoksa taviz vermemişsin net anlaşılıyor nice başarılar yanlış görmediysem saçlarda braz seyrelme gördüm göz ardı  etme genç yaşta braz gereksiz kayıp olur 

Hocam neresi seyrelmiş 😳 beslenmem stabil şuanlık ama tabi bulk dönem diye yemeklere ketçap vs attığım oluyor definasyonda daha da netleşiriz umarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janusz    3
Semih Erarslan, 2 dakika önce yazdı:

Hocam yeni konu açmak istemiyorum, 12hafta only 250mg test e gitmek kayıp mı olur?

tarihinde janusz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 5 dakika önce yazdı:

Dostum güzel gelişim bravo vedi pharma ne malı peki merak ettim 

Tam olarak bilmiyorum ama eğer orijinalini bulursanız ben memnun kaldım burada sanki ticaretini yapıyormuşum gibi olmıyayım ama tecrübemi aktarıyorum

janusz, 4 dakika önce yazdı:

Hocam yeni konu açmak istemiyorum, 12hafta only 250mg test e gitmek kayıp mı olur?

Bence reseptörü kapadığına değmez bu benim şahsi düşüncem tabii ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
janusz, 5 dakika önce yazdı:

Aksine herşeyden  tasarruf etmiş olup gayet iyi verim alırsın unutma şuan fazlasını vücut bir şekilde atacak ilaç yükselmesi kg kas hacmi yaş önceki kürler vs göz önünde tutularak artırılır tazecik vücuduna gayet yeterli miktarlar en az 1 yıl devam edebilirsin hatta bu miktarla farklı kombinasyonlar  deneyerek 2 3 yılı devirmeden bi tık üstüne çıkma çıkarkende 2 katı deil bi tık arttırarak gidersin

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
janusz    3
Semih Erarslan, 1 dakika önce yazdı:

Aksine herşeyden  tasarruf etmiş olup gayet iyi verim alırsın unutma şuan fazlasını vücut bir şekilde atacak ilaç yükselmesi kg kas hacmi yaş önceki kürler vs göz önünde tutularak artırılır tazecik vücuduna gayet yeterli miktarlar en az 1 yıl devam edebilirsin hatta bu miktarla farklı kombineler deneyerek 2 3 yılı devirmeden bi tık üstüne çıkma çıkarkende 2 katı deil bi tık arttırarak gidersin

Hocam anladığım kadarıyla 250mg bile normal üretime göre bizi daha anabolik bir duruma getiriyor. Tabi bu da bir yere kadar. Ben de durana kadar kan testilerim de düzgün ilerlerse devam etmeyi düşünüyorum. Teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
aliefeyapici, 11 dakika önce yazdı:

Hocam neresi seyrelmiş 😳 beslenmem stabil şuanlık ama tabi bulk dönem diye yemeklere ketçap vs attığım oluyor definasyonda daha da netleşiriz umarım

Fazla ışık vurunca orayı parlak göstermiş olabilir büyük ihtimal yanlış gördüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    26

Ben 2. Kurumdeyim.  İlki testo decaydi ciddi etkisi oldu. Asker sonrası simdi only testo alıyorum ürünlerim vediydi. Sıfır odem agri. guzel etkili ilaçlar ama bence yinede tam dolu ilaclar değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    846

Başarılar küründe Ali rica etsem yan ve özellikle önde bir kaç poz atar mısın yüzü keserek asıl gelişim veya değişim var mı buradan anlarız sırttan bunu anlamak veya yorumda bulunmak çok zor. Çünkü ayakkabı aldım deyip ayakkabı kutusunu göstermek olmuş biraz biz ayakkabıyı görüp yapsak daha doğru olacak. :) Birinci pozlarının kadraja olan yakınlığı ile ikincisi arasında çok fark var yer farkı var ışık farkı var kontrast farkı var saçlar bile gelişmiş diyebiliriz değil mi ? Oysa uzamış :) Neyse bir şu yan ön pozları koyda ona göre yorum yapalım derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
aliefeyapici, 11.01.2022 - 00:59 yazdı:

8CD05AC3-A98D-46CA-8523-DF445396DD5B.thumb.jpeg.a39b817e20c1e84fd3254f4dd324e132.jpegD3F66092-05F5-4B98-8A4B-3FECE646143A.thumb.jpeg.bae96e61dbe3560f928a8b98b8b709e4.jpeg2484E03D-D19B-4231-9E11-67409A206010.thumb.jpeg.7b20c3f0debe49de1e3ca744a6d64be9.jpeg           5E8A7AEA-48B8-4086-82C6-89693A1D5397.thumb.jpeg.d651de05ab3addc191b9bfad3d1eb776.jpeg       

şuan deca testo dianabol kürünün 7. Haftasındayım ilk 5 haftayı 250 testo ile başlayıp 5. Haftadan sonra testoyu 500 e çektim deca hep sabit 250 mg 20 mg da dianabol kullanıyorum deca ve dianabol dozajı evet az ama daha ilk kürümdeyim daha başlangıçtan yüksek dozlara gerek olmadığını düşünüyorum.önümde 3 hafta kadar daha var deca bittikten sonra boldenon turinabol e geçeceğim bu şekilde devam edeceğim yorumlarınızı bekliyorum.

Not: ilk sırt formum öncesine ait ama ilaçtan önce de bunun bir tık iyisiydi zaten

ilaçlar vedi pharma çok memnunum hiç ağrı vs yapmıyor omuzdan enjeksiyon yapıyorum

080FA0F7-5155-49E2-8857-2779EB72E307.jpeg E753A783-E4A1-49C9-8C8D-6C603F9E197F.jpeg DFB4E826-A90A-41FF-8892-5A3D048D8D51.jpeg BE1AAB48-FCC5-4E3C-9140-A42832378365.jpeg

Yaş kaç dostum? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
aliefeyapici, 16 dakika önce yazdı:

19 hocam

1-2 sene daha bekleyebilirdin ama sağlık olsun bir kere girmişsin küre hayırlısı olsun deca kullandığın süre boyunca 4500-5000 kalorilere çıkmanı tavsiye ederim deca kadar iyi büyüten bir ilaç görmedim evrim yaşamana yardımcı olacak bir ilaç boldenon o kadar etkili değil uzatabilirsen Decayı uzatmanı tavsiye ederim  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 11 dakika önce yazdı:

1-2 sene daha bekleyebilirdin ama sağlık olsun bir kere girmişsin küre hayırlısı olsun deca kullandığın süre boyunca 4500-5000 kalorilere çıkmanı tavsiye ederim deca kadar iyi büyüten bir ilaç görmedim evrim yaşamana yardımcı olacak bir ilaç boldenon o kadar etkili değil uzatabilirsen Decayı uzatmanı tavsiye ederim  

Deca gerçekten güzel ilaç hocam ama yağ oranım çok olmasa da zaten biraz yüksekti 2 3 hafta daha devam edip toplam 10 hafta deca yapacağım daha sonra daha temiz büyümek amaçlı boldenona geçeceğim belki yanına haftalık 250 mg kadar bir tren enanthate eklerim yarışma hedefim var çünkü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.