Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hakaanguleer

Testo+boldenon+dianabol kürü hakkında yardım

Önerilen İletiler

Merhabalar öncelikle ilk kürüm olduğunu belirtmek isterim.Vücudumun yağ oranı düşük ve zayıf bir vücuda sahip olduğum için boldenon kullanmayı tercih ettik.Mevcut Kürüm şu şekilde;

Haftalık 500 mg Testo Enant

Haftalık 500 mg Boldenon

Günlük 30 mg Dianabol şeklindedir.

Ek olarak Omega-3 yanında Hardline ın Vitamin-Mineral takviyesini kullanıyordum fakat idrar renginde aşırı koyulaşma ve keskin bir koku yaptığı için Vitamin-Minerale ara verdim problemim ertesi gün kesildi.

Koruyucu Olarak Himalaya markasının karaciğer ve böbrek koruyucularını kullanıyorum.

4.haftadan sonra proviron a başlayacağım 

Asıl sorum şudur;

Kürüme eklemem gereken takviye vitamin var mıdır ? Benim atlamış olduğum ama"Bu kürde kullanılması gerekli"dediğiniz bir koruyucu var mı ?

Dozajlamalar,Kür Hakkında önerileriniz neler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    848
hakaanguleer, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar öncelikle ilk kürüm olduğunu belirtmek isterim.Vücudumun yağ oranı düşük ve zayıf bir vücuda sahip olduğum için boldenon kullanmayı tercih ettik.Mevcut Kürüm şu şekilde;

Haftalık 500 mg Testo Enant

Haftalık 500 mg Boldenon

Günlük 30 mg Dianabol şeklindedir.

Ek olarak Omega-3 yanında Hardline ın Vitamin-Mineral takviyesini kullanıyordum fakat idrar renginde aşırı koyulaşma ve keskin bir koku yaptığı için Vitamin-Minerale ara verdim problemim ertesi gün kesildi.

Koruyucu Olarak Himalaya markasının karaciğer ve böbrek koruyucularını kullanıyorum.

4.haftadan sonra proviron a başlayacağım 

Asıl sorum şudur;

Kürüme eklemem gereken takviye vitamin var mıdır ? Benim atlamış olduğum ama"Bu kürde kullanılması gerekli"dediğiniz bir koruyucu var mı ?

Dozajlamalar,Kür Hakkında önerileriniz neler 

Hayırlı olsun kürünüz bence dozajlar güzel görünüyor. Marka nedir ilaçlarda? Karaciğer koruyucu eklenebilir dianabolden ötürü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun kürünüz bence dozajlar güzel görünüyor. Marka nedir ilaçlarda? Karaciğer koruyucu eklenebilir dianabolden ötürü.

Teşekkür ederim.İlaçlar Oxydine marka sitesinden check numberlarından kontrol ettiğimde orjinal çıkıyor ne kadar doğru bilemem :) Koruyucu olarak da Himalaya Liv 52 ve Himala Cystone kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    848
hakaanguleer, 1 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim.İlaçlar Oxydine marka sitesinden check numberlarından kontrol ettiğimde orjinal çıkıyor ne kadar doğru bilemem :) Koruyucu olarak da Himalaya Liv 52 ve Himala Cystone kullanıyorum

Nac 600 de olabilir bu yazdıklarınızda, kürünüzün en güzel şekilde geçmesi temennilerimle gelişmeleri bizimle de paylaşın lütfen.

Marka hakkında zamanında Tayfun abinin açtığı bir konu vardı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 29 dakika önce yazdı:

Nac 600 de olabilir bu yazdıklarınızda, kürünüzün en güzel şekilde geçmesi temennilerimle gelişmeleri bizimle de paylaşın lütfen.

Marka hakkında zamanında Tayfun abinin açtığı bir konu vardı.

İçime bir kurt düştü şimdi...Daha önce bunu kullanıp fayda gören var mıdır acaba.Eğer boş bir ilaçsa vücudumu daha fazla boş yere yormayayım. Bir de bu güvenilir markalara balkan vs. Nasıl ulaşacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    848
hakaanguleer, 17 dakika önce yazdı:

İçime bir kurt düştü şimdi...Daha önce bunu kullanıp fayda gören var mıdır acaba.Eğer boş bir ilaçsa vücudumu daha fazla boş yere yormayayım. Bir de bu güvenilir markalara balkan vs. Nasıl ulaşacağım

Satıcınıza sorun böyle bir şey var mı deyin cevabını bende merak ediyorum yani check kodu zaten kendi sistemleri onaylaması çok normal. :D Balkan konusuna gelince araştırmanız lazım hocam sora sora Bağdat bulunur! :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, Bir saat önce yazdı:

Satıcınıza sorun böyle bir şey var mı deyin cevabını bende merak ediyorum yani check kodu zaten kendi sistemleri onaylaması çok normal. :D Balkan konusuna gelince araştırmanız lazım hocam sora sora Bağdat bulunur! :) 

Şimdi ben araştırmaktan ziyade önümüzdeki hafta bir kan testi verip emin olmak istiyorum.Vücuttaki total testestoron ve boldenon için kan yoğunluğunu ölçtüreceğim başka hangi değerlere baktırmamı önerirsiniz.Normal seviyelerde çıkarsa değerlerim burak hocama ulaşmak isterim 😂 Biraz geç keşfettim ama zararın neresinden dönersek kârdır sonuçta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    848
hakaanguleer, 52 dakika önce yazdı:

Şimdi ben araştırmaktan ziyade önümüzdeki hafta bir kan testi verip emin olmak istiyorum.Vücuttaki total testestoron ve boldenon için kan yoğunluğunu ölçtüreceğim başka hangi değerlere baktırmamı önerirsiniz.Normal seviyelerde çıkarsa değerlerim burak hocama ulaşmak isterim 😂 Biraz geç keşfettim ama zararın neresinden dönersek kârdır sonuçta

Test öncesi bu konuya da göz atmanızda fayda olabilir hocam. Testosteron ve boldenon test sonucu konusunda özellikle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Proviron gereksiz onun dışında plan güzel gözüküyor karaciğer için danabol kullandığın sürece enginar suyu tüketebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.