Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

burakk

Sadece clenbuterol günlüğüm

Önerilen İletiler

burakk    6

Herkese iyi günler dilerim. Uzun bir süre 117 kilo sınırında kaldıktan sonra ben kendime ne yapıyorum diye düşünmeye başladım ve spor yapmaya başladım. 

Şimdi 84.5 kiloyum. Haliyle vücudumda sarkmalar mevcut, sadece göbek kısmında. Ve göğüs bölgem çok yağlı. 117 kilo civarlarındayken de kalçam ve bacaklarım hiç yoktu. Yani affedersiniz halk arasındaki adı kuru g*t. Kilolarım sadece göbek ve göğüste toplanıyor. Daha önce de bir konu açmıştım beslenme planım ile ilgili.

Belin en ince noktası ve boğazın en kalın noktasındaki ölçülere göre yağ oranım %14.4 - Bel 84 - Boğaz 37 / Belki %14 yanlış olabilir tabii ki.

En sonunda Burak hocamdan destek alarak Clenbuterol kullanmaya başladım.  Dün hocamı tekrar aradım.

Ufak bir ekleme; Amacım yapabildiğim kadar derimi düzene sokmak ve sonrasında deri ameliyatı olmak.

Buraya fotoğraflarımı yükleyeceğim. Belki gelişme olursa abilerim kardeşlerim bu konuda yorum yaparsa motive olurum. Yaşım 27, boy 191, kilo güncel hali ile 84.5

Clenbuterol başlangıç 04.01.2022

Fotoğraflar 03.01.2022 tarihinden. 

61d48db3135ed_beslenmeprogram.thumb.jpg.6a9e1075e7b9362625a770f5b26b38d8.jpg ad5430a5-1a82-4b17-aeae-0cab48b96520.thumb.jpg.1df0f2b794f4cd74a5b87e958f07d052.jpg ab879900-4215-44dd-81ec-ed79053b72f8.thumb.jpg.9a19720c2ee98604484f90f6ab50446a.jpg

b608b0d7-9c7d-44a0-b70e-013d4df59921.thumb.jpg.3f481377806bf4d369022d0656ed1e5d.jpg 7e3360bf-b30c-48ba-95f6-844adca69156.thumb.jpg.23ab6939af8695b991ab9d46090e8178.jpg

Ayrıca konu yanlış yerdeyse özür dilerim. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aspendos    25

Bende clene gecmeyi dusunuyorum. Broksin oksuruk surubu kullaniyorum. Suanda 3 yada 4 uncu siseyi kullandim. 15 mg ,sabah kardiyosundan 45 dk once kafein hapi ve aspirin ile birlikte aliyorum. Bir bucuk saat ,enson egim 5.5 hizda makineye tutunmadan yuruyorum. Her sise bitiminde 1 hafta ara veriyorum. Aksamda agirlik idmani yapiyorum. Kilolu biri degilim sadece bel bolgemi eritmek amacim. Broksin surubu uretimi durmus. Enaz 15 eczane gezdim. Bulamadim. 

Bende clene gecmeyi dusunuyorum , ama kalbe yuk bindirmekten tirstigim icin kararsizim.

Ben herhafta sonu belimi 3 yerden olcuyorum ve not aliyorum. En kalin yer yani gobek deliginin 2 parmak alti , sonra gobek deliginin hizasindan , sonrada belin ennince yerinden olcu aliyorum. herhafta 1 santim inceliyor butun yerlerden. Bu sekilde haftalik bir veri oluyor elimden.

Sende biraz bilgilendirirsen hafta hafta neler hissettgini , el titremesi , kalp carpintisi neler yasadigini ilerleyen gunlerde memnun olurum. 

Kullanma pilaniniz nedir. Kardiyo kac dk, ne zaman yapilacak. Gunluk alicaginiz karbonhidrat miktari ne olucak.  Haftada kac gun kardiyo yapilcak. Nekadar sure clen kullanmayi planliyorsunuz bahsederseniz , kullanmayi dusunenler icin bir fikir olur. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    844

Başarılar Burak çoğu gitmiş azı kalmış bence :D Biraz daha dişini sıkarsan gerisi gelir. Ama 1 kutu clenden ne bekliyorsun bilmem ama ciddi fark bekliyorsan üzülebilirsin ben not düşmek isterim yorumlar arasına. Çok ağır bir diyet yaparsan fark yaratabilir ama orta düzey bir diyet ve orta düzey kardiyo + clenle bence moral depolarsın minik farklar gözlemlersin ötesini sanmıyorum ama yaşayıp görmen lazım umarım kağıt kadar ince olur derin hedeflerine ulaşır istediğini alırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6
forbit, Bir saat önce yazdı:

Başarılar Burak çoğu gitmiş azı kalmış bence :D Biraz daha dişini sıkarsan gerisi gelir. Ama 1 kutu clenden ne bekliyorsun bilmem ama ciddi fark bekliyorsan üzülebilirsin ben not düşmek isterim yorumlar arasına. Çok ağır bir diyet yaparsan fark yaratabilir ama orta düzey bir diyet ve orta düzey kardiyo + clenle bence moral depolarsın minik farklar gözlemlersin ötesini sanmıyorum ama yaşayıp görmen lazım umarım kağıt kadar ince olur derin hedeflerine ulaşır istediğini alırsın.

Teşekkürler hocam umarım herkes hedeflerine ulaşır. Aslında direkt kür gibi planlarım gözümde çok büyüdü. Bir aydır forumda çoğu konuyu okudum. Burak hocamı aradığımda önce Clen hakkında konuşmuştuk. Ve sonra hocam kür.. dediğimde her şeyin zamanı var dedi. Forumda ya da diğer yerlerde Clen hakkında o kadar şey okudum ki özellikle Youtube'da yorum yazanlar ağır baş ağrısı ağır çarpıntı vs. Clen'i suyun yanına koydum daha içmeden zaten kalbim çarpmaya başladı. 5 dakika boyunca durup kendi kendime gaz verdim. Ne olabilir ki? Saçmalama, korkacak bir şey yok, iyi olacaksın vs. gibi. Ondan sonra neyse ki herhangi bir sorun yaşamadım. Dediğiniz gibi hocam tek Clen ile çok zor, ama amaç bir yerden başlamak. Çok teşekkürler yapıcı yorumunuz için.

aspendos, Bir saat önce yazdı:

Bende clene gecmeyi dusunuyorum. Broksin oksuruk surubu kullaniyorum. Suanda 3 yada 4 uncu siseyi kullandim. 15 mg ,sabah kardiyosundan 45 dk once kafein hapi ve aspirin ile birlikte aliyorum. Bir bucuk saat ,enson egim 5.5 hizda makineye tutunmadan yuruyorum. Her sise bitiminde 1 hafta ara veriyorum. Aksamda agirlik idmani yapiyorum. Kilolu biri degilim sadece bel bolgemi eritmek amacim. Broksin surubu uretimi durmus. Enaz 15 eczane gezdim. Bulamadim. 

Bende clene gecmeyi dusunuyorum , ama kalbe yuk bindirmekten tirstigim icin kararsizim.

Ben herhafta sonu belimi 3 yerden olcuyorum ve not aliyorum. En kalin yer yani gobek deliginin 2 parmak alti , sonra gobek deliginin hizasindan , sonrada belin ennince yerinden olcu aliyorum. herhafta 1 santim inceliyor butun yerlerden. Bu sekilde haftalik bir veri oluyor elimden.

Sende biraz bilgilendirirsen hafta hafta neler hissettgini , el titremesi , kalp carpintisi neler yasadigini ilerleyen gunlerde memnun olurum. 

Kullanma pilaniniz nedir. Kardiyo kac dk, ne zaman yapilacak. Gunluk alicaginiz karbonhidrat miktari ne olucak.  Haftada kac gun kardiyo yapilcak. Nekadar sure clen kullanmayi planliyorsunuz bahsederseniz , kullanmayi dusunenler icin bir fikir olur. 

Hocam beslenme programım farklı bir konuda vardı. Aslında Clen kullanmadan oradaki karbonhidrat oranından çok daha azını kullanıyordum. Şimdi tamamen o konudaki programa uymaya başladım. 

Dediğim gibi Cleni bugün kullanmaya başladım. Antrenmandan sonra 30 dakika 7.5-8 eğim de 6.5 hızda 30 dakika boyunca yürüyüş - koşu yapıyorum.

Piramit şeklinde kullanmayı düşündüm. ilk hafta 1 tane 2. hafta 2 tane şeklinde. 5. hafta kullanmayı bırakıp sonraki hafta tekrar başlayacağım. 

Haftada 5 günlük kardiyo vardı programımda, Çarşamba günleri kardiyo yapmıyorum bacak günüm. 

İlerleyen günlerde programım değişirse ya da Clen ile ilgili bir şeyler yaşarsam elbette konuyu güncel tutacağım. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25
burakk, 3 dakika önce yazdı:

Hocam beslenme programım farklı bir konuda vardı. Aslında Clen kullanmadan oradaki karbonhidrat oranından çok daha azını kullanıyordum. Şimdi tamamen o konudaki programa uymaya başladım. 

Dediğim gibi Cleni bugün kullanmaya başladım. Antrenmandan sonra 30 dakika 7.5-8 eğim de 6.5 hızda 30 dakika boyunca yürüyüş - koşu yapıyorum.

Piramit şeklinde kullanmayı düşündüm. ilk hafta 1 tane 2. hafta 2 tane şeklinde. 5. hafta kullanmayı bırakıp sonraki hafta tekrar başlayacağım. 

Haftada 5 günlük kardiyo vardı programımda, Çarşamba günleri kardiyo yapmıyorum bacak günüm. 

İlerleyen günlerde programım değişirse ya da Clen ile ilgili bir şeyler yaşarsam elbette konuyu güncel tutacağım. 

- Üstteki yorumuma ek yapmaya çalışırken sanırım düzenleme zamanı geçti, üzgünüm.

Benim 7 hafta olucak sabah kardiyo aksam agirlik. Toplamda 3 kilo gitti. Nekadari yag nekadari su nekadari odem bilemiyorum. Ama belim en kalin yerden 93 cm de idi basladigimda suan 86 cm de. 120 160 arasi protein aliyorum. Gunlum karbinhidratim ise. Bazi gunler max 150. Genelde 100 gr karbonhidrat ve 40 50 gr yag aliyorum. Haftada 1 gunde 0 karbonhidrat aliyorum. O hafta 1 cm incelmemis isem diger hafta karbonhidrat ile oynuyorum yada kardiyo ile.  Fikir olmasi acisindan yazdim. Subata kadar devam edip. Sonra temmuza kadar 5 ayda duruma gore 7 ile 10 kilo arasi almayi planliyorum . O yuzden belli inceltebildigim kadar inceltip sonra devam edicem kilo almaya. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6
aspendos, 5 dakika önce yazdı:

Benim 7 hafta olucak sabah kardiyo aksam agirlik. Toplamda 3 kilo gitti. Nekadari yag nekadari su nekadari odem bilemiyorum. Ama belim en kalin yerden 93 cm de idi basladigimda suan 86 cm de. 120 160 arasi protein aliyorum. Gunlum karbinhidratim ise. Bazi gunler max 150. Genelde 100 gr karbonhidrat ve 40 50 gr yag aliyorum. Haftada 1 gunde 0 karbonhidrat aliyorum. O hafta 1 cm incelmemis isem diger hafta karbonhidrat ile oynuyorum yada kardiyo ile.  Fikir olmasi acisindan yazdim. Subata kadar devam edip. Sonra temmuza kadar 5 ayda duruma gore 7 ile 10 kilo arasi almayi planliyorum . O yuzden belli inceltebildigim kadar inceltip sonra devam edicem kilo almaya. 

Teşekkür ederim hocam, dediğinizi uygulamaya çalışırım. Belimin en ince noktası bir türlü düşmedi. 85 de uzun süre takıldım ve sonra 84 oldu. En kalın yer göbek deliğinin altı orası 97 cm. Belim 84'e düştü orada herhangi bir oynama yok. Acaba deri fazlalığından dolayı mı diye düşünüyorum. Benim de amacım beli ve deriyi toplayıp 90 kilo civarına çıkmak ilk etapta. Bakalım her şeyin hayırlısı hocam, umarım sizde hedefinize en güzel şekilde ulaşırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25
burakk, 23 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam, dediğinizi uygulamaya çalışırım. Belimin en ince noktası bir türlü düşmedi. 85 de uzun süre takıldım ve sonra 84 oldu. En kalın yer göbek deliğinin altı orası 97 cm. Belim 84'e düştü orada herhangi bir oynama yok. Acaba deri fazlalığından dolayı mı diye düşünüyorum. Benim de amacım beli ve deriyi toplayıp 90 kilo civarına çıkmak ilk etapta. Bakalım her şeyin hayırlısı hocam, umarım sizde hedefinize en güzel şekilde ulaşırsınız.

Tesekkur ederim. Insallah sende hedefine ulasirsin. Ben en kalin noktasina odaklandim belimin. En ince yer ile en kalin yerdeki yag miktari ayni olmuyor. Buda yaniltabiliyor. Bence derin kotu durmuyor  toparlayabilirsin. Zaman gosterecek herseyi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6

Herkese iyi günler dilerim. Konuyu güncellemek istedim.

Bugün bir hafta olacak. Bu hafta toplam 6 tablet kullandım. Çarşamba günü tamamen hastaydım ve kullanmaya korktum açıkcası. Zaten off günümdü. Ve şimdi 2 tablet kullanmaya geçtim.

Kullanırken herhangi bir baş ağrısı, kalp çarpıntısı vs. gibi bir şey yaşamadım. Bendeki tek sorunu dudak kuruluğu. Ancak çok yüksek bir seviye değil. Yani daha önce kurumuyordu şimdi kuruduğunu fark ettim. Hepsi bu.

Ayrıca, kullandığımda sanki ağzınızda naneli şeker varmış gibi soğuk ve ferah bir hava gelir ya bende o hissi uyandırıyor. Nefesim kesinlikle açıldı, bunu hissediyorum. Kardiyo seviyelerim arttı. Bunu çok rahat söyleyebilirim. 

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.

Ölçülerim; Bel en ince noktası ; 83.5 diyebilirim.  Önceki ölçü - 84

En kalın noktası yani sarkık olan yerim ; 95. - Önceki ölçü - 97

0c617ad5-5c05-471b-bb8f-e571f31dfb59.jpg

1cf3cb37-edd7-4c4c-b494-d761c76c9e13.jpg a7a1e30c-dbd7-41a4-8490-ade9f64ba882.jpg d0814c89-41de-4fbd-bef4-8d57c90d8369.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

İşin kolay kısmındasın Burak, sağlam irade, sıkı kardiyo ve biraz açlıkla hedeflerine ulaşman çok zaman almayacaktır. Hatta ölçülerinde aslında pek sıkıntılı gözükmüyor, eski kilolarından kalma kilo vermeliyim dürtülerin  hedefine ulaşmış olmana rağmen hala çalışıyor demekki :)

Kardiyo ile birlikte ağırlık da çalışırsan vücudun daha iyi toparlanır ve sıkılaşır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6
Rdm, 8 dakika önce yazdı:

İşin kolay kısmındasın Burak, sağlam irade, sıkı kardiyo ve biraz açlıkla hedeflerine ulaşman çok zaman almayacaktır. Hatta ölçülerinde aslında pek sıkıntılı gözükmüyor, eski kilolarından kalma kilo vermeliyim dürtülerin  hedefine ulaşmış olmana rağmen hala çalışıyor demekki :)

Kardiyo ile birlikte ağırlık da çalışırsan vücudun daha iyi toparlanır ve sıkılaşır.

Evet hocam, aslında gerçekten öyle. Çünkü çok uzun dönem 120 kilolarda kalınca ister istemez insanların bakışları ya da konuşmaları bir şekilde psikolojinizi etkiliyor. Aslında kilom boyuma göre çok çok normal. Tek eksiğim kas oranı. Ancak bir şekilde sarkık derim çok rahatsız ediyor, bunun içinde hala bir şekilde kilo vermeliyim diye düşünüyorum. Aslında 87-90 kilo arası kas kütlem daha fazla olan bir vücut yapsam iyi görüneceğini düşünüyorum. Sadece üzerimdeki ölü toprağını attıktan sonra bu seviyeye en temiz şekilde geçmek istiyorum. Haftada 5 gün ağırlık çalışıyorum. Ama sanırım aldığım kalori yetersiz, bu yüzden vücudum gelişmek yerine sürekli definasyonda. Bu hafta 2 tablet kullanımı bitirip aldığım karbonhidrat oranını arttırmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. 

tarihinde burakk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
burakk, 6 dakika önce yazdı:

Evet hocam, aslında gerçekten öyle. Çünkü çok uzun dönem 120 kilolarda kalınca ister istemez insanların bakışları ya da konuşmaları bir şekilde psikolojinizi etkiliyor. Aslında kilom boyuma göre çok çok normal. Tek eksiğim kas oranı. Ancak bir şekilde sarkık derim çok rahatsız ediyor, bunun içinde hala bir şekilde kilo vermeliyim diye düşünüyorum. Aslında 87-90 kilo arası kas kütlem daha fazla olan bir vücut yapsam iyi görüneceğini düşünüyorum. Sadece üzerimdeki ölü toprağını attıktan sonra bu seviyeye en temiz şekilde geçmek istiyorum. Haftada 5 gün ağırlık çalışıyorum. Ama sanırım aldığım kalori yetersiz, bu yüzden vücudum gelişmek yerine sürekli definasyonda. Bu hafta 2 tablet kullanımı bitirip aldığım karbonhidrat oranını arttırmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. 

Kalori açığı versende protein yönünden zengin beslenirsen gelişmekten ziyade sıkılaşırsın, kasların belirginleşir, yağ kaybederken kas kazanabilirsin bile.O kilolardan normal seviyelerine dönebilecek iradeyi gösterdiysen, iyi bir planlama ile başaramayacağın bir şey olmaz artık diye düşünüyorum. Başarıların daim olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    844
burakk, 3 saat önce yazdı:

Herkese iyi günler dilerim. Konuyu güncellemek istedim.

Bugün bir hafta olacak. Bu hafta toplam 6 tablet kullandım. Çarşamba günü tamamen hastaydım ve kullanmaya korktum açıkcası. Zaten off günümdü. Ve şimdi 2 tablet kullanmaya geçtim.

Kullanırken herhangi bir baş ağrısı, kalp çarpıntısı vs. gibi bir şey yaşamadım. Bendeki tek sorunu dudak kuruluğu. Ancak çok yüksek bir seviye değil. Yani daha önce kurumuyordu şimdi kuruduğunu fark ettim. Hepsi bu.

Ayrıca, kullandığımda sanki ağzınızda naneli şeker varmış gibi soğuk ve ferah bir hava gelir ya bende o hissi uyandırıyor. Nefesim kesinlikle açıldı, bunu hissediyorum. Kardiyo seviyelerim arttı. Bunu çok rahat söyleyebilirim. 

Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar.

Ölçülerim; Bel en ince noktası ; 83.5 diyebilirim.  Önceki ölçü - 84

En kalın noktası yani sarkık olan yerim ; 95. - Önceki ölçü - 97

Tek başına clen zorluklarından bahsettik hatırlarsan Burak şimdi tek olanı da en alt seviye 2 indirdin sanırım bu şekilde faydalanabileceğine inanıyor musun? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6
forbit, Bir saat önce yazdı:

Tek başına clen zorluklarından bahsettik hatırlarsan Burak şimdi tek olanı da en alt seviye 2 indirdin sanırım bu şekilde faydalanabileceğine inanıyor musun? 

Hocam sanırım yanlış anlaşıldı, mesajda 6 tablet kullandığımı söylerken bu hafta kullandığım toplam sayıyı söyledim. Eksik yazmışım özür dilerim. Günlük 1 tablet clen kullanıyordum. Ve şimdi günlük 2 tablete çıktım hocam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    844
burakk, 19 saat önce yazdı:

Hocam sanırım yanlış anlaşıldı, mesajda 6 tablet kullandığımı söylerken bu hafta kullandığım toplam sayıyı söyledim. Eksik yazmışım özür dilerim. Günlük 1 tablet clen kullanıyordum. Ve şimdi günlük 2 tablete çıktım hocam.

Burak hocan günde 1 tane veya 2 tane olarak mı önerdi peki? Clenin böyle kullanıldığına pek şahitlik etmedim de sormak istedim o yüzden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
forbit, 47 dakika önce yazdı:

Burak hocan günde 1 tane veya 2 tane olarak mı önerdi peki? Clenin böyle kullanıldığına pek şahitlik etmedim de sormak istedim o yüzden.

1. hafta 1

2. hafta 2

3. hafta 3

4. hafta 4

5. hafta off

veya bir gün 4 tablet bir gün off şeklinde de kullanılabiliyor :) 

tabiki 4 tableti gün içine bölüyoruz aynı anda almıyoruz aman ha  :) 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6

Herkese iyi günler dilerim. Uzun süredir sadece clen ile gelişim gösteremedim. Ve sonra korona oldum. Böylece 2 haftadır kullanmıyorum. Ve artık kür yapmak istiyorum. Herkesin en başta dediği sadece Clen yeterli olmaz lafını kanıtlamış oldum. :) 

Değerli hocalarım ve abilerimden bir yorum bekliyorum. @rastlantisal - @metinav @Rdmaslında 20 haftalık Testo E - Bolde düşündüm. Ancak sizlerin fikrine gerçekten saygı duyduğum için sizi dinlemeden tam olarak karar vermek istemedim. Vücudum hala üstteki fotoğrafta göründüğü gibi. Kas kütlem düşük. Aslında yağ oranım çok olmamasına rağmen kötü görünüyor. Bunun da sebebinin kas kütlesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ulaşmak istediğim vücut ise 90-95 kilo aralığında fit bir vücut. Şimdiden herkese teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Not; Diğer hocalarımın - abilerimin fikirlerine saygı duymuyorum anlamına gelmesin. Sadece bir çok konuda bu abilerimi gördüğüm için yazmak istedim. Yoksa buradaki herkesin fikrine saygım var.

- Henüz test yaptırmadım. Bu hafta yaptıracağım.

tarihinde burakk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
burakk, 11 dakika önce yazdı:

Herkese iyi günler dilerim. Uzun süredir sadece clen ile gelişim gösteremedim. Ve sonra korona oldum. Böylece 2 haftadır kullanmıyorum. Ve artık kür yapmak istiyorum. Herkesin en başta dediği sadece Clen yeterli olmaz lafını kanıtlamış oldum. :) 

Değerli hocalarım ve abilerimden bir yorum bekliyorum. @rastlantisal - @metinav @Rdmaslında 20 haftalık Testo E - Bolde düşündüm. Ancak sizlerin fikrine gerçekten saygı duyduğum için sizi dinlemeden tam olarak karar vermek istemedim. Vücudum hala üstteki fotoğrafta göründüğü gibi. Kas kütlem düşük. Aslında yağ oranım çok olmamasına rağmen kötü görünüyor. Bunun da sebebinin kas kütlesinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Ulaşmak istediğim vücut ise 90-95 kilo aralığında fit bir vücut. Şimdiden herkese teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Not; Diğer hocalarımın - abilerimin fikirlerine saygı duymuyorum anlamına gelmesin. Sadece bir çok konuda bu abilerimi gördüğüm için yazmak istedim. Yoksa buradaki herkesin fikrine saygım var.

- Henüz test yaptırmadım. Bu hafta yaptıracağım.

Testo E - Boldenon + Doğru beslenme ile istediğini elde etmen çok mümkün. Ben boldenon pek sevmiyorum. Sadece testosteron + doğru beslenme ile de yol alman mümkün. Yani sporla seneler içinde yapacağını çok hızlandırmış oluyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Testo E - Boldenon + Doğru beslenme ile istediğini elde etmen çok mümkün. Ben boldenon pek sevmiyorum. Sadece testosteron + doğru beslenme ile de yol alman mümkün. Yani sporla seneler içinde yapacağını çok hızlandırmış oluyorsun.

Hocam peki 20 hafta doğru mudur? Daha fazla uzatmak benim için zor olacak. Ve kısa olunca da Boldenon etkisini tam göstermediğini okudum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
burakk, Şimdi yazdı:

Hocam peki 20 hafta doğru mudur? Daha fazla uzatmak benim için zor olacak. Ve kısa olunca da Boldenon etkisini tam göstermediğini okudum.

Sadece testosteron gideceksen;

Eğer yaşın 40a yakın ve çoluk çocuğun olmuş olsa benim yaptığım gibi 10 ay testosteronda kal 2 ay PCT yap derdim. Ama henüz genç olduğun için 12 hafta 500mg enhantate - 8 hafta TRT doz enhantate - 8 hafta 500mg enhante ile kürü bitirmeni ve güzel bir PCT yapmanı tavsiye ederim.

Hem istediğin şekilde kaslanmış olursun hem de olası kötü etkileri en azda tutmuş olursun.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 25 dakika önce yazdı:

Sadece testosteron gideceksen;

Eğer yaşın 40a yakın ve çoluk çocuğun olmuş olsa benim yaptığım gibi 10 ay testosteronda kal 2 ay PCT yap derdim. Ama henüz genç olduğun için 12 hafta 500mg enhantate - 8 hafta TRT doz enhantate - 8 hafta 500mg enhante ile kürü bitirmeni ve güzel bir PCT yapmanı tavsiye ederim.

Hem istediğin şekilde kaslanmış olursun hem de olası kötü etkileri en azda tutmuş olursun.

Yukarıdaki Dede'ye aynen katılıyorum :) 

8 hafta TRT doz fazla bile 4 hafta TRT doz TRT dozda iken reseptörlerin toparlanması için Taurin, Alpha Lipoik Asit, L-carnitine ve İF beslenme şekli ile tekrar kaldığın yerden devam edebilirsin 8 hafta daha.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.