Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar pct bittikten 5-6 sonra yurtdışına çıkacaktım ve hallettim yurtdışına geldikten 1 ay sonra göğsümde sadece sağ göğsümde kitle olduğunu fark ettim prolaktin ve östrojen olduğunu düşündüm kan testi vermeden bir şey yapmak istemedim yurt dışında olduğum için bayağı zorlandım doktor işlerinde cabaser ve femara kullandım göğsüm içinde kitle büyümesi durmuştu ama sonradan sol göğsümde başladı ne yapabilirim bu sorunu çözmek için sorunun kaynağı ne sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
Ozgur_Kilinc, 11 dakika önce yazdı:

Herkese merhabalar pct bittikten 5-6 sonra yurtdışına çıkacaktım ve hallettim yurtdışına geldikten 1 ay sonra göğsümde sadece sağ göğsümde kitle olduğunu fark ettim prolaktin ve östrojen olduğunu düşündüm kan testi vermeden bir şey yapmak istemedim yurt dışında olduğum için bayağı zorlandım doktor işlerinde cabaser ve femara kullandım göğsüm içinde kitle büyümesi durmuştu ama sonradan sol göğsümde başladı ne yapabilirim bu sorunu çözmek için sorunun kaynağı ne sizce

Günaydın. 

Geçmiş olsun öncelikle. Prolaktin genelde yükselen E2 ile beraber yükseliyor. Senin LH, FSH, E2, Prolaktin, Total ve free testo testlerine girip sonucu paylaşman lazım ki ne olduğunu görelim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IMG_20220103_003605.jpg

rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

Günaydın. 

Geçmiş olsun öncelikle. Prolaktin genelde yükselen E2 ile beraber yükseliyor. Senin LH, FSH, E2, Prolaktin, Total ve free testo testlerine girip sonucu paylaşman lazım ki ne olduğunu görelim. 

Yaptırdım hatta yılbaşından önce yine yaptırmıştım onun sonucunu hala alamadım burada biraz işler Türkiye'deki gibi değil geç yürüyor gerçekten sağlık sistem berbat yenisini aldığım zaman diğer sonuçları da aldığım zaman atarım şimdiden teşekkür ediyorum hepinize

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

Yukarıdaki testte her şey normal görünüyor. Aşırı düşük prolaktin hariç. Sanıyorum bu testi dostinex tarzı prolaktin baskılayıcıdan sonra yaptırdı. Yeni sonuçlar gelsin seve seve yardımcı oluruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Yukarıdaki testte her şey normal görünüyor. Aşırı düşük prolaktin hariç. Sanıyorum bu testi dostinex tarzı prolaktin baskılayıcıdan sonra yaptırdı. Yeni sonuçlar gelsin seve seve yardımcı oluruz.

Dostinex femara kullandım sağ göğsüm içindeki doku biraz düzeldi ama içinde sertlik belli oldu tam her şey normale döndü ama bir buçuk ay sonra sol göğsümde kitle çıktı sanki ilacı bırakınca geri çıkıyor gibi temel sorun ne  her şeyi normal gözüküyor kan testinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 05.01.2022 - 20:48 yazdı:

Küründe deca mı vardı acaba

Vardı ama çok kısa süre deca kullandım 4-5 hafta falan

Battlefield, 05.01.2022 - 19:06 yazdı:

Konuyu takip ediyorum. Enteresan gerçekten.

Türkiye'de olsam çözerdim de yurtdışında işleri halletmek gerçekten zor hele bir de yeni geldiysen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar hocalarım dostlarım yurtdışına yeni geldim doktorum olmadığı için ve kan testini veremedim göğsümde minik jinekomasti şu an oluştu kan testi yukarda attığım gibi şuan cabaser kullanıyorum Ameliyat olmayı düşünüyorum ameliyat olacak kadar kötü bir durumda değil ama burada yarış yapmayı düşünüyorum ne yapmalıyım fikirlerinize açığım :)

64EC392C-6F84-4A0D-BBD7-F68FEA9EA20E.jpeg

29FF83CF-5F6F-400F-BEE1-C09A64672696.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Ozgur_Kilinc, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar hocalarım dostlarım yurtdışına yeni geldim doktorum olmadığı için ve kan testini veremedim göğsümde minik jinekomasti şu an oluştu kan testi yukarda attığım gibi şuan cabaser kullanıyorum Ameliyat olmayı düşünüyorum ameliyat olacak kadar kötü bir durumda değil ama burada yarış yapmayı düşünüyorum ne yapmalıyım fikirlerinize açığım :)

64EC392C-6F84-4A0D-BBD7-F68FEA9EA20E.jpeg

29FF83CF-5F6F-400F-BEE1-C09A64672696.jpeg

Testi ne zaman verdin ve cabaser kullanmaya devam ettin mi ve bu test yetersiz diğer değerler yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Leepriest35, 44 dakika önce yazdı:

Testi ne zaman verdin ve cabaser kullanmaya devam ettin mi ve bu test yetersiz diğer değerler yok

+1 Düzensiz ve yanlış cabaser/dostinex kullanımından büyük ihtimalle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35, 3 saat önce yazdı:

Testi 2 hafta önce verdim sonuçlar elime geçti haftada 1 yarım tablet kullandım şuan 2. Haftam devam etmelimiyim cabasere ?

Leepriest35, 3 saat önce yazdı:

Hangi değerler eksik onları yazarmısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Ozgur_Kilinc, 59 dakika önce yazdı:

Hangi değerler eksik onları yazarmısınız 

Alt ast tam kan değerleri vs bunlarada baktır sorununa gelicek olursak bu tersten önce cinsel perhiz vs uyguladın mı ve cabaser doxtinex kullanmaya devam ettin mi bu değerlere göre sende jyno oluşumu durması gerekiyor ama daha fazla cabaser doxtinex kullanma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.