Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emre10

Libidonun yerlere düşmesi ; yardim.

Önerilen İletiler

Emre10    0

Merhaba herkese.6 yıldır Steroid kullanıyorum.7 aydır bıraktım ve bıraktığım günden bu yana libidom çok düştü .Üroloji doktoruna gittiğimde 3 haftada 1ml sustanon veriyor ,yapılacak birşey yok diyor.Bu durum beni hayli bir sarstı ,yaşım 34 .yardımcı olabilecek ; duzelmem için neyi ne kadar nasıl kullanmam gerektiğini soylebilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum .

Screenshot_2021-12-30-17-26-28-336_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-30-17-26-20-207_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-30-17-26-13-147_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayrox    60

6 yıldır steroit kullanan biri deneyimli olur hiç bir insanın gözlerini kapatıp vücuduna 6 yıl boyunca testosteron veya anabolizan enjekte edeceğini düşünmüyorum.

Hiç okumadinizmi HCG nedir ne işe yarar. Kürde nasıl kullanılır.

Prolaktin nedir ne işe yarar erkekte temel görevi nedir.

Tahlillerde eksiklik var.

LH,FSH,Total testosteron,Estradiol,prolaktin.

Bu tahliller gerekli gerçekler ile konu açarsanız sağlığınız daha çabuk düzelir.

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Hocam bana bu tahlillerin gerekli olduğu söylendi onları yaptırdım bugün.6 yıldır aktif kullanıyorum ama maalesef kör cahil işi oldu biraz bizimkisi.Her hocayim diyene inanmamak lazımmış da neyse.

Gerekli gerçek dediğinizi anladım ,Nasıl bi konu açayım.sorunumu yazarak konuyu açtım zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Safa, Şimdi yazdı:
Emre10, 17 dakika önce yazdı:

Hocam bana bu tahlillerin gerekli olduğu söylendi onları yaptırdım bugün.6 yıldır aktif kullanıyorum ama maalesef kör cahil işi oldu biraz bizimkisi.Her hocayim diyene inanmamak lazımmış da neyse.

Gerekli gerçek dediğinizi anladım ,Nasıl bi konu açayım.sorunumu yazarak konuyu açtım zaten.

Hissettiklerini çok iyi anlıyorum yıkarda belirtmişler zaten dedikleri testleri yaptır bu konuya tekrar at pct desteği iste saolsun sitedeki yardımcı olan insanlar çok iyi ve tecrübeli psikolojini yüksek tut Allah’ın izniyle hallolur ben beter durumdaydım saolsunlar neredeyse 1 senedir her konuda bana yardımcı oldular kendimi üzmeyecek seviyeye kadar getirdiler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0
Safa, 50 dakika önce yazdı:

Hissettiklerini çok iyi anlıyorum yıkarda belirtmişler zaten dedikleri testleri yaptır bu konuya tekrar at pct desteği iste saolsun sitedeki yardımcı olan insanlar çok iyi ve tecrübeli psikolojini yüksek tut Allah’ın izniyle hallolur ben beter durumdaydım saolsunlar neredeyse 1 senedir her konuda bana yardımcı oldular kendimi üzmeyecek seviyeye kadar getirdiler 

Teşekkürler inşallah .yardımcı olmak için bu testleri istemişlerdi benden ama yeterli değil mi yazdiklari testler attığım ekran görüntüsünde var sanırım çoğu .birde bu testleri sağlık ocağından isteyebilir miyiz.bugun gittiğim üroloji dr u yapacağım testi ben belirlerim gibisinden konuştu da biraz.Bu çıkan testlerde yardımcı olabilecek bir bilen yok mu acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0
Sayrox, 3 saat önce yazdı:

6 yıldır steroit kullanan biri deneyimli olur hiç bir insanın gözlerini kapatıp vücuduna 6 yıl boyunca testosteron veya anabolizan enjekte edeceğini düşünmüyorum.

Hiç okumadinizmi HCG nedir ne işe yarar. Kürde nasıl kullanılır.

Prolaktin nedir ne işe yarar erkekte temel görevi nedir.

Tahlillerde eksiklik var.

LH,FSH,Total testosteron,Estradiol,prolaktin.

Bu tahliller gerekli gerçekler ile konu açarsanız sağlığınız daha çabuk düzelir.

Bu test sonuclarim var birde

Screenshot_2021-12-25-23-30-54-810_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-25-23-31-00-313_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-25-23-31-09-468_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-25-23-31-14-042_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_2021-12-25-23-30-45-204_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-24-10-04-07-978_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-24-10-03-50-603_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_2021-12-24-10-04-00-417_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Narkoz    11

Fsh ,lh ,e2 isteyin doktorunuzdan bu 6 aylık süreçte pct yaptınız mı totel testo yerlerde muhtmelen sistem kapalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Proviron kullandım sadece hocam 1 kutu o kadar.baska birşey kullanmadım .sistemi açmam için ne yapmam lazım hocam ne kullanayım 

Narkoz, 1 saat önce yazdı:

Fsh ,lh ,e2 isteyin doktorunuzdan bu 6 aylık süreçte pct yaptınız mı totel testo yerlerde muhtmelen sistem kapalıdır.

Doktor duzelene kadar 3 haftaya 1 ml sustanon kullan dedi de pek kafama yatmadı .ne yapmam lazım sizler hakimsiniZ konuya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Emre10, 1 dakika önce yazdı:

Doktor duzelene kadar 3 haftaya 1 ml sustanon kullan dedi de pek kafama yatmadı .ne yapmam lazım sizler hakimsiniZ konuya

Başka bir üroloji doktoruna yada endokrine git ben öyle yaptım durumunu anlat bana bunları istermisiniz de onlar çıkınca hepsini toplu olarak burda konuya at durumuna göre yardımcı olurlar neyin ne olduğunu bilmek çok önemli tahmini şu olmuştur şunu kullan demez kimse kalanları yaptır at buraya pct mi yazarlar uygularsın korkma psikolojini bozma sakin kal ben en büyük hatayı orda yaptım psikolojim iyileşme sürecimi aylarca geciktirdi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Narkoz    11

Şimdi gördüm testlerin tarihi eskiymiş genel olarak yeniden kan testi yaptırın 2 ay geçmiş nerdeyse Total testo FSH lsh e2 prolaktin.Birde sustanon kullanınca ne duzelicek acaba ben anlamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Hocam ilk attığım testler bugünün .Doktorun dediğine gelince bende anlamadım ,tedavisi yok duzelene kadar 3 haftada bir ml sustanon vurulacaksin dedi.Ne kullanmalıyım sizce,ilk paylaşıma bakarsanız onlar bugünün testleri.

Safa, 1 saat önce yazdı:

Başka bir üroloji doktoruna yada endokrine git ben öyle yaptım durumunu anlat bana bunları istermisiniz de onlar çıkınca hepsini toplu olarak burda konuya at durumuna göre yardımcı olurlar neyin ne olduğunu bilmek çok önemli tahmini şu olmuştur şunu kullan demez kimse kalanları yaptır at buraya pct mi yazarlar uygularsın korkma psikolojini bozma sakin kal ben en büyük hatayı orda yaptım psikolojim iyileşme sürecimi aylarca geciktirdi 

Sağlık ocağından isteyebilir miyim bu testleri,kan testine yolluyor sağlık ocağı ama bu testleri isteyebilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Emre10, 14 dakika önce yazdı:

Sağlık ocağından isteyebilir miyim bu testleri,kan testine yolluyor sağlık ocağı ama bu testleri isteyebilir mi ?

Sağlık ocağından hiç denemedim bilmiyorum forumdakiler bilir ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Size teşekkür ederim safa .malesef her ortamda karşılaştığım şunu kullan bende en iyisi,bunu niye kullanmadın,aaa bunları bilmiyor muydun çözümü kolaydı hemen bende ama şu para....ne diim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Emre10, 2 saat önce yazdı:

Size teşekkür ederim safa .malesef her ortamda karşılaştığım şunu kullan bende en iyisi,bunu niye kullanmadın,aaa bunları bilmiyor muydun çözümü kolaydı hemen bende ama şu para....ne diim.

Evet parasızlık bu işi çok baltalıyor biraz konun dağıldı en iyisi yapman gereken şu insan evladı bir doktor bulup derdini anlatıp testlerini yaptır test sonuçların çıkınca tekrardan bir konu aç ve pct desteği iste konuya benim konuma yardım eden insanları etiketle yardımcı olacaklardır senin durumundan geldim bende hiç canını sıkma düzeliyor herşey yeterki elinden geleni yap 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

6 Yıl steroid kullanmaktan korkmam ama, 6 yıl boyunca hiç araştırmadan steroid kullanmaktan korkardım sanırım :) 

Testlerinden LH ve FSH gözükmüyor, 6 ayda kendiliğinden açılmış olması çok zor 6 yılın ardından ama imkansız değildir belki de. Lh Fsh döngün kapalı olduğu için vücudun testosteron üretemiyor ve testosteron düşük olduğu için prolaktinin artıyor. Testosteronun düşüklüğü bir yana prolaktinin yüksekliği çekilmez bir hale sokar insanı gerçekten. 

Testislerin için 6 yıl boyunca herhangi bir şey yaptın mı? Yapmadı isen eski haline dönmeleri için çok uğraşman gerekebilir. 

Öncelikle eczaneden Ovitrelle alıp hemen yarısını kendine enjekte etmekle başla işe, forumda kullanımıyla ilgili konu başlığı mevcut. Hatta 6 yıl boyunca testisler için bir şey yapmadıysan yerinde olsam tam doz ovitrelleyi enjekte eder sonra klomen tamoksifen ile pct sürecini devam ettirirdim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Herhangi birşey yapmadım hocam maalesef .bana hangi ilacı ne kadar kullanmam gerektiğini yazabilir misiniz,birde eczaneden direkt alabilir miyim

Safa, 10 saat önce yazdı:

Evet parasızlık bu işi çok baltalıyor biraz konun dağıldı en iyisi yapman gereken şu insan evladı bir doktor bulup derdini anlatıp testlerini yaptır test sonuçların çıkınca tekrardan bir konu aç ve pct desteği iste konuya benim konuma yardım eden insanları etiketle yardımcı olacaklardır senin durumundan geldim bende hiç canını sıkma düzeliyor herşey yeterki elinden geleni yap 

Bir ilaç tedavisi tavsiye eden çıkar diye bekliyorum bende,dediğiniz gibi konu çok dağıldı .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 55 dakika önce yazdı:

6 Yıl steroid kullanmaktan korkmam ama, 6 yıl boyunca hiç araştırmadan steroid kullanmaktan korkardım sanırım :) 

Testlerinden LH ve FSH gözükmüyor, 6 ayda kendiliğinden açılmış olması çok zor 6 yılın ardından ama imkansız değildir belki de. Lh Fsh döngün kapalı olduğu için vücudun testosteron üretemiyor ve testosteron düşük olduğu için prolaktinin artıyor. Testosteronun düşüklüğü bir yana prolaktinin yüksekliği çekilmez bir hale sokar insanı gerçekten. 

Testislerin için 6 yıl boyunca herhangi bir şey yaptın mı? Yapmadı isen eski haline dönmeleri için çok uğraşman gerekebilir. 

Öncelikle eczaneden Ovitrelle alıp hemen yarısını kendine enjekte etmekle başla işe, forumda kullanımıyla ilgili konu başlığı mevcut. Hatta 6 yıl boyunca testisler için bir şey yapmadıysan yerinde olsam tam doz ovitrelleyi enjekte eder sonra klomen tamoksifen ile pct sürecini devam ettirirdim.

Bu yazılanları yapmaya başlasan iyi olur rdm bilgili biri dediklerini yapmaya başla istersen daha sonra @metinav abide bakar yardımcı olur Lh ve fsh a da bi an önce baktır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0
Safa, 48 dakika önce yazdı:

Bu yazılanları yapmaya başlasan iyi olur rdm bilgili biri dediklerini yapmaya başla istersen daha sonra @metinav abide bakar yardımcı olur Lh ve fsh a da bi an önce baktır 

Tamoxifen,ovitrelle,klomen.3 unu aldım şimdi eczaneden.ovitrelleyi karnimdan yapıyorum.klomen ve tamoxifeni nasıl kullanmalıyım. Hangi ilaca ne kadar süre devam etmeliyim 

Safa, 48 dakika önce yazdı:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Emre10, 59 dakika önce yazdı:

Herhangi birşey yapmadım hocam maalesef .bana hangi ilacı ne kadar kullanmam gerektiğini yazabilir misiniz,birde eczaneden direkt alabilir miyim

Bir ilaç tedavisi tavsiye eden çıkar diye bekliyorum bende,dediğiniz gibi konu çok dağıldı .

İlaç tedavisi tavsiye ettim işte :)

Fsh ve Lh testlerin yok ama eğer dediğin gibi gerçekten 6 yıl boyunca hep kürde kalıp testisler için pregnyl veya Choriomon veya Ovitrelle kullanmadıysan testislerin tekrar eski işlevlerini kazanabilir mi denemen lazım.

Bence iyi bir endokronoloji uzmanına gidip derdini anlatman gerekli, bizler genel geçer tavsiyelerde bulunabiliriz ama, senin öncelikle testis Usg (testis boyutunu ölçme) ve bir çok hormon testine göre tedavi görmen gerekebilir.  

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Tamoxifen ve klomeni günde kaç mg alayım ,ne kadar süre devam edeyim .ovitrelleyi tek seferde vurayım değil mi ; sonra tekrar ovitrelle kullanmam gerekli mi .gerekliyse onu ne zaman nekadar kullanayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Emre10, 40 dakika önce yazdı:

Tamoxifen ve klomeni günde kaç mg alayım ,ne kadar süre devam edeyim .ovitrelleyi tek seferde vurayım değil mi ; sonra tekrar ovitrelle kullanmam gerekli mi .gerekliyse onu ne zaman nekadar kullanayım 

Bu şekilde ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim.Dalga falan geçtiğini de düşünmedim değil.6 sene ne kürü yaptın kime sordun ? Kimden akıl aldın ve sonucu ne oldu ? Bir fotoğraf atarsan anlamış görmüş oluruz.

Buradan al bunu kullan geçer iyileşirsin gibi verilebilecek bir öneri yok.6 sene steroid kullanan bir insanın öyle ha deyince vucudunun tekrar eski haline gelmesi mümkün değil.Birebir ilgilenecek ve durumunu gözleyecek profesyonel biriyle çalışmalı ilerlemeli...

Şunu anlayamıyorum kür yapmayı düşünen planlayanlar, geri dönüşü niye düşünmezler veya önemsemezler ? Ya işler yolunda gitmezse kısır veya kalıcı fonksiyon kaybı yaşayabilirim diye niye düşünülmüyor ? Çocuk oyuncağı mı zannediliyor ? Bu işlerden sonra cinsel kimliğini kaybeden değiştiren insanlar var dünyada...

Vucut geliştirecem diye kişiliğini kimliğini yaşamını değiştirmek akıl işi değil.

Detaylı tam teşekküllü hormon  ve kan-hemogram testi yaptırmalısın her şeyden önce.Durumun varsa iç batın ultrasonu da çektir organlarında büyüme vb. olup olmadığını anlamak için.

Bu testleri yaptırmadan en az 15 gün önce her tür ilacı-kimyasalı bırakmış olman lazım.Sonuçların daha doğru ve yalın olması için böyle gerekiyor.Ondan sonra durumunu değerlendirmek mümkün olabilir.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Dalga gectigim falan yok ne dalgası .buraya beni yargilayin diye değil yardımı olabilecek kişiler varsa yardımcı olsun diye yazdım .üroloji doktoruna gittiğimde yapılacak bişey yok dedi napayım başka .Bilen varsa sorucam dediğini uyguluycam .Bu kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
Emre10, 2 dakika önce yazdı:

Dalga gectigim falan yok ne dalgası .buraya beni yargilayin diye değil yardımı olabilecek kişiler varsa yardımcı olsun diye yazdım .üroloji doktoruna gittiğimde yapılacak bişey yok dedi napayım başka .Bilen varsa sorucam dediğini uyguluycam .Bu kadar 

İyi uygula iyileş o zaman...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Ne fotoğrafı istedini anlamadım ,foto merak ediyorsanız özelden cep numaranizi yazın arayayım foto da atayım yardımcı olacaksanız .işimi çözecek doktor bulamadığım için çözüm arıyorum ; kimseyle dalga geçecek vaktim de zihniyetimde yok ayrıca.

Safa, 18 saat önce yazdı:

Teşekkürler ; biseyler bilince kendini bişey sanan insanlardan değilsiniz .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Emre10, 10 dakika önce yazdı:

Teşekkürler ; biseyler bilince kendini bişey sanan insanlardan değilsiniz .

Dostum saol ama @metinav abi gerçekten çok iyi birisidir çokta tecrübeli ve bilgili allah razı olsun şu an iyiysem onun sayesinde dediklerini yapmanı öneririm. Tez zamanda iyileşirsin inşallah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

• Yazan: Halo0619
      Değerli Hocalarım herkese iyi forumlar.
      2 Aydır Testo Propionat Masteron Küründeyim bu kürdeyken libidom sertleşmem taş gibiydi. Aşırı istek vardı. Yaklaşık 4 hafta önce Kürüme Haftalık 200 mg olmak üzere Tren Ace ekledim. İlk 3 hafta yine bir problem yoktu libidomda sertleşmede. Geçen hafta madem bir yan etki olmuyor ben ozaman neden bunu haftada 300 mgye çıkartmayayım dedim ve 3 tüp tren kullandım ve şarteller indi. Geçen gün 4 saat uğraştık zorla kaldırdık  oda 1 dakika felan sürdü.
      Kürüm Haftalık:
      500 mg Testopropionat 300 mg Masteron 200 mg Tren acetat Kürümden çok memnunum vücudum istediğim gibi olmaya başladı yağlarım eriyor.
      Kaslarım belirginleşti küre devam ediyorum ama Kür sırasında sertleşme problemini aşmak istiyorum.
      Hertürlü öneriye açığım saygılar. 
    • Yazan: Emrah
      Arkadaşlar hepinize merhaba
      Bu zamana kadar elimden geldiği kadar ben size yardımcı olmaya çalıştım fakat hiç yaşamadığım bir durumla karşılaştım en son ki ilişkim de sertleşme problemi yaşadım test sonuçlarımı aşağı iniyorum tesislerinde herhangi bir anormal durum yok psikolojik kaynaklı olabileceğini düşünüyorum mutlaka aramızda bunu yaşayan birileri vardır şu an sadece Testesteron kullanıyorum bundan önceki köründe primobolan kullanmıştım ve ufak miktarda tren kullanmıştım akıl akıldan üstündür mutlaka bu duruma yorum olan birileri vardır diye düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum.
      @metinav @rastlantisal @Rdm @otopsicikedi @Askabar @SantoR @hectordoyle

• Yazan: Halo0619
      Herkese selamlar iyi forumlar. Hayırlı ramazanlar. Arkadaşlar Testo Propionat Masteron Ve Tren acetat küründeyim. 10 günde bir yarım dostinex ile prolaktini kontrol altında tutuyorum. Günde 50 mg proviron kullanıyorum. Ama kür içi Armidexde kullanmalımıyım yoksa Masteron ve Trenbolon vücuttaki östrojeni düşürür mü? Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden
    • Yazan: erdnkral
      Merhaba hocalarım,
      41 yaşındayım uzun zamandır kür yapıyorum. Pct dönemlerinde sorun yaşadığım için en son;
      testo enethata 500mg boldenon 300mg Sonrası sadece only testo ile 100 mg testo prop ile 1 ay devam ettim. Sonrasında testo prop ve masteron kurune başladım yaklaşık 6 hafta oldu ve bu arkalar Libido azalması yaşadım. Tahlil verdiğimde testo değerim 350 çıktı . Bu durumda ne yapmalıyım sizce?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.