Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Maori

Kür sonu pct süreci yardım

Önerilen İletiler

Maori    71

Herkese iyi forumlar

Pct icin yeni bir baslik acma geregi duydum. İlk kürüm bitmek üzere. Tekrardan kisa bir özet gecmek gerekirse, 1-5 hafta 250mg enantat 200mg boldenon, 6-15 hafta 500 enantat 400 boldenon. Suan kürün 13. Haftasindayim. Son 2 haftam kaldi. Kür ici almam gereken tum vitamin ve minarel desteklerini aldim,almayada devam ediyorum. %16 gibi bir yag oraniyla basladigim bulk kürünü %12-13 yag ve +5-5.50kg ile bitiriyorum. Testis agrim veya herhangi bir ufalma ile karsilasmadim. Sivilcelenme yasamadim. Genel saglik durumum hissettigim kadariyla iyi. Sadece yuksek agirliklara girdigim icin bileklerimde ve kollarimda son bir haftadir agrilar var. Ozellikle idmanda agirlik dusurmek zorunda kaliyorum. Kas kaldiriyor ama agrilar buna musade etmiyor. 
Pct sürecine gelicek olursam, 14 ocakta son enjeksiyonumu yapiyorum.

1) Son enjeksiyondan kac gun sonra ovitrelle baslamaliyim? 3 e bolup 4-5 er gün arayla kullanmak dogru mu? Kan testinden öncemi baslanmali? (Forumda cok okuyorum analiz ettigim kadariyla kan testinden once ovitrelle tedavisi bitip kan verilip pct sureci baslatiliyor.)

2) Minimum 28 ocak gibi mi kan testi vermem gerekiyor? (Son enjeksiyonla araya 15 gun giriyor)

3) Doktordan istemem gereken kan testleri LH, FSH, Total testo, Prolaktin ve E2 degil mi?

Evde hazir olarak bulundurdugum 30 tablet 20mg tamoksifen(1kutu) ve 20 tablet 50mg klomen(2kutu). 

Pct sürecinde yardimci olabilceklerini dusundugum abilerimi etiketliyorum. Kan testi ciktiktan sonra bu post altina onlarida paylasicam. Yanitlayan herkese simdiden tesekkurler. 

@metinav @Mickey @rastlantisal @Rdm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
Maori, Bir saat önce yazdı:

Herkese iyi forumlar

Pct icin yeni bir baslik acma geregi duydum. İlk kürüm bitmek üzere. Tekrardan kisa bir özet gecmek gerekirse, 1-5 hafta 250mg enantat 200mg boldenon, 6-15 hafta 500 enantat 400 boldenon. Suan kürün 13. Haftasindayim. Son 2 haftam kaldi. Kür ici almam gereken tum vitamin ve minarel desteklerini aldim,almayada devam ediyorum. %16 gibi bir yag oraniyla basladigim bulk kürünü %12-13 yag ve +5-5.50kg ile bitiriyorum. Testis agrim veya herhangi bir ufalma ile karsilasmadim. Sivilcelenme yasamadim. Genel saglik durumum hissettigim kadariyla iyi. Sadece yuksek agirliklara girdigim icin bileklerimde ve kollarimda son bir haftadir agrilar var. Ozellikle idmanda agirlik dusurmek zorunda kaliyorum. Kas kaldiriyor ama agrilar buna musade etmiyor. 
Pct sürecine gelicek olursam, 14 ocakta son enjeksiyonumu yapiyorum.

1) Son enjeksiyondan kac gun sonra ovitrelle baslamaliyim? 3 e bolup 4-5 er gün arayla kullanmak dogru mu? Kan testinden öncemi baslanmali? (Forumda cok okuyorum analiz ettigim kadariyla kan testinden once ovitrelle tedavisi bitip kan verilip pct sureci baslatiliyor.)

2) Minimum 28 ocak gibi mi kan testi vermem gerekiyor? (Son enjeksiyonla araya 15 gun giriyor)

3) Doktordan istemem gereken kan testleri LH, FSH, Total testo, Prolaktin ve E2 degil mi?

Evde hazir olarak bulundurdugum 30 tablet 20mg tamoksifen(1kutu) ve 20 tablet 50mg klomen(2kutu). 

Pct sürecinde yardimci olabilceklerini dusundugum abilerimi etiketliyorum. Kan testi ciktiktan sonra bu post altina onlarida paylasicam. Yanitlayan herkese simdiden tesekkurler. 

@metinav @Mickey @rastlantisal @Rdm

Bana sorarsan, boldenondan sonra 3 hafta sadece testosteron devam et. Sonrasında 5 gün bekleyip ovitrellenin yarısını, 3 gün sonrada diğer yarısını enjekte et. Son ovitrelle enjeksiyonundan 1 hafta sonra günde 100mg klomen 3 gün, sonra günde 50mg klomen şeklinde 25 gün kadar PCT sürdür.

Lakin anlattığına göre döngün kapanmamış da olabilir. O yüzden son enjeksiyondan sonra LH, FSH testine girersen döngü ne durumda görürüz. 

Boldenon kıllanma ve sivilcelenme bu haftalardan sonra başlıyor zaten. Başladığında kürü kessen de durmuyor baya zaman. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

Bana sorarsan, boldenondan sonra 3 hafta sadece testosteron devam et. Sonrasında 5 gün bekleyip ovitrellenin yarısını, 3 gün sonrada diğer yarısını enjekte et. Son ovitrelle enjeksiyonundan 1 hafta sonra günde 100mg klomen 3 gün, sonra günde 50mg klomen şeklinde 25 gün kadar PCT sürdür.

Lakin anlattığına göre döngün kapanmamış da olabilir. O yüzden son enjeksiyondan sonra LH, FSH testine girersen döngü ne durumda görürüz. 

Boldenon kıllanma ve sivilcelenme bu haftalardan sonra başlıyor zaten. Başladığında kürü kessen de durmuyor baya zaman. 

Elimdeki ürünler tam 14 ocakta bitiyor abi. 2-3 hafta daha kullanmak icinde enantata tekrardan para harcamak istemiyorum.
Boldenonu haftaya kesip, 14 une kdr sadece testo gideyimmi ?

Döngümün kapanip kapanmadigi testis boyutundan belli olacak kadar kesin bir kistas mi ?

Döngü kapanmadi ise ilaclar cok dolu olmadigi anlamina mi gelir? Cunku ilaclarin calistigini ozellikle son 3 haftdir net hissediyorum. 

Bir de sormayi unuttum. Son enjeksiyon dedigin ovitrellden sonraki mi kür sonu son enjeksiyon mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Maori, 15 dakika önce yazdı:

Elimdeki ürünler tam 14 ocakta bitiyor abi. 2-3 hafta daha kullanmak icinde enantata tekrardan para harcamak istemiyorum.
Boldenonu haftaya kesip, 14 une kdr sadece testo gideyimmi ?

Döngümün kapanip kapanmadigi testis boyutundan belli olacak kadar kesin bir kistas mi ?

Döngü kapanmadi ise ilaclar cok dolu olmadigi anlamina mi gelir? Cunku ilaclarin calistigini ozellikle son 3 haftdir net hissediyorum. 

Evet sorduğun soruların hepsi mantıklı. Hepsinin cevabını da bize sadece test verebilir. Boldenon uzun soluklu bir anabolizan. Faydası uzun vadede çıkıyor. Zaten çalıştığını anlaman demek en azından 12 hafta geçmesi demek. 

Testis boyu bize bir anlam ifade eder mi? edebilir. Üretim durdu ise küçülmeye başlıyor. 

Hayır illa dediğim gibi yapmak zorunda değilsin. Boldenon yarılanma ömrü 14 gün. Enhantate yarılanma ömrü biraz daha kısa. Velhasıl kanda anabolizan varken PCT sürecinin başlamasını çok doğru bulmuyorum. Anabolizanı beklersen bir süre düşük testosteron ile kalacaksın. Ama elzem değil.

Maori, 11 dakika önce yazdı:

Bir de sormayi unuttum. Son enjeksiyon dedigin ovitrellden sonraki mi kür sonu son enjeksiyon mu?

PCT için diyorsan ovitrelleden sonraki enjeksiyon. Yani 2. doz ovitrelle enjeksiyonu.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

PCT için diyorsan ovitrelleden sonraki enjeksiyon. Yani 2. doz ovitrelle enjeksiyonu.

O zaman direk tarih tarih konusacak olursak. 14 ü kür bitişi. Ondan bir hafta sonra ilk doz ovitrelle ayin 21 inde. Diger son doz ondan 3-4 gun sonra 24-25 i gibi. Totalde de 15 gun gecsin ilaclar vucuttan tamamen atilsin diye de ayin 28 inde lh fsh testi uygunmudur abi?

Yoksa bi diger yazdigin gibi 24-25 ocak ovitrelle tedavisi bittikten bir hafta sonra kan vermeden direk klomen tedavisi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Testis boyutu hipofiz kapandıktan çok sonrada küçülmeye başlayabiliyor, bu herkeste hemen olacak veya çok uzun sürecek diye belirli kıstas da yok. Ben en son ovitrelleyi Haziran sonu gibi çok düşük doz kullanmıştım ve daha yeni testisler küçülmeye başladı.  

Pct için de @rastlantisal amca gerekli bilgileri vermiş zaten, bence de boldenon yeni açılmaya başlamışken bitene kadar devam et, sonrasında yine @rastlantisal dedenin de dediği gibi en az 2 hafta daha testo devam etsen çok iyi olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
Rdm, 7 dakika önce yazdı:

Testis boyutu hipofiz kapandıktan çok sonrada küçülmeye başlayabiliyor, bu herkeste hemen olacak veya çok uzun sürecek diye belirli kıstas da yok. Ben en son ovitrelleyi Haziran sonu gibi çok düşük doz kullanmıştım ve daha yeni testisler küçülmeye başladı.  

Pct için de @rastlantisal amca gerekli bilgileri vermiş zaten, bence de boldenon yeni açılmaya başlamışken bitene kadar devam et, sonrasında yine @rastlantisal dedenin de dediği gibi en az 2 hafta daha testo devam etsen çok iyi olur.

İste dedigim gibi yeni bir tup daha almak istemiyorum abi. En iyisi 13. Hafta sonunda boldenonu kesip 14. Hafta sadece enantat kullanip kürü sonlandirayim. Boylelikle kandan cikma sureleride ayni olur diye dusunuyorum. 
Sonrasinda iki doz ovitrelle kullanimi. Ondan bir hafta sonrada klomene baslayim. Tamoksifen gerek olmayacak mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Maori, 2 saat önce yazdı:

Kullandığın steroidlerin esterlerini hesaplayarak pct ye başlama sürecini kestirebilirsin az çok.Boldenon 25-30 gün arası kanından çıkmış olur.(metabolitleri saymıyorum) Enantat daha kısa sürede terk eder vucudu.Dolayısıyla son enjeksiyondan itibaren 25 gün geçince bir hormon testi yaptırman doğru olur.

Ovitrelle kullanacaksan test yaptırmadan 6-7 gün önce kullanımı bitmiş olmalı !! Ona göre ayarla kaç dozu, kaç seferde vuracaksan...(2 doz uygun)

Pct öncesi test için : total testosteron, e2, yeterli.(küründe prolaktin-progesteron-dht vb. arttıran bir anabolik olmadığı için) Pct bittikten sonra durumunu görmek için yaptıracağın testte yazdığın tüm testleri yaptırmalısın...

Ben kişiden kişiye değişmekle birlikte, 3 aylık bir kür için 1 ay pct süresinin gerektiğini düşünüyorum.4 ay için 40 gün olmalı...Duruma göre daha da uzatılabilir.Bazı bünyeler hızlı toparlayabiliyor...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
metinav, 8 dakika önce yazdı:

Kullandığın steroidlerin esterlerini hesaplayarak pct ye başlama sürecini kestirebilirsin az çok.Boldenon 25-30 gün arası kanından çıkmış olur.(metabolitleri saymıyorum) Enantat daha kısa sürede terk eder vucudu.Dolayısıyla son enjeksiyondan itibaren 25 gün geçince bir hormon testi yaptırman doğru olur.

Ovitrelle kullanacaksan test yaptırmadan 6-7 gün önce kullanımı bitmiş olmalı !! Ona göre ayarla kaç dozu, kaç seferde vuracaksan...(2 doz uygun)

Pct öncesi test için : total testosteron, e2, yeterli.(küründe prolaktin-progesteron-dht vb. arttıran bir anabolik olmadığı için) Pct bittikten sonra durumunu görmek için yaptıracağın testte yazdığın tüm testleri yaptırmalısın...

Ben kişiden kişiye değişmekle birlikte, 3 aylık bir kür için 1 ay pct süresinin gerektiğini düşünüyorum.4 ay için 40 gün olmalı...Duruma göre daha da uzatılabilir.Bazı bünyeler hızlı toparlayabiliyor...

Tesekkur ederim Metin hocam👍
Söyle yapayimmi, bu hafta son testo-bolde enjeksiyonundan sonra boldenonu birakip, kalan son 2 haftamda sadece enantat kullanip kuru sonlandirayim. Son enantat enjeksiyonundan bir hafta sonra 3-4 gun arayla iki doz ovitrelle kullanimi. Son ovitrelle kullanimindan 7 gun sonrada vermis oldugun testleri yaptiririm. Totalde son boldenon enjeksiyonun uzerinden 31 gun, enantat enjeksiyonun uzerinden de 17 gun gecmis olucak. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Maori, 1 saat önce yazdı:

Tesekkur ederim Metin hocam👍
Söyle yapayimmi, bu hafta son testo-bolde enjeksiyonundan sonra boldenonu birakip, kalan son 2 haftamda sadece enantat kullanip kuru sonlandirayim. Son enantat enjeksiyonundan bir hafta sonra 3-4 gun arayla iki doz ovitrelle kullanimi. Son ovitrelle kullanimindan 7 gun sonrada vermis oldugun testleri yaptiririm. Totalde son boldenon enjeksiyonun uzerinden 31 gun, enantat enjeksiyonun uzerinden de 17 gun gecmis olucak. 

Olur neden olmasın...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
metinav, 19 saat önce yazdı:

Olur neden olmasın...

Peki ovitrelle kullanacagim gun yarım da olsa arimidex almalimiyim hocam?

Bir paylasiminizda okumuştum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Maori, 9 dakika önce yazdı:

Peki ovitrelle kullanacagim gun yarım da olsa arimidex almalimiyim hocam?

Bir paylasiminizda okumuştum. 

Boldenon kürü yaptığını düşünerek arimidex'lik bir durumun olmadığını düşünebiliriz.Yani gerek yok...

Pregnyl yüksek dozlarda ve deca gibi kürlerden sonra kullanılıyorsa gerekebilir.Ayrıca bazı insanların bünyesinde östrojen dönüşümü fazla, bu tip insanlar kullanmalı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Boldenon kürü yaptığını düşünerek arimidex'lik bir durumun olmadığını düşünebiliriz.Yani gerek yok...

Pregnyl yüksek dozlarda ve deca gibi kürlerden sonra kullanılıyorsa gerekebilir.Ayrıca bazı insanların bünyesinde östrojen dönüşümü fazla, bu tip insanlar kullanmalı...

Anladim hocam👍 
Arimidex almiyorum öyleyse. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71

Sali gunu son testo enjeksiyonumu oluyorum. 
Pct surecinde antrenmanin volumunu dusurmelimiyiz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Evet, kürdeki gibi aşırı çalışmamak gerekiyor; stres baskısı oluşturacak vucudumuzda testosteron veya benzeri bir şey olmadığından böyle olması iyidir.Pct döneminde anabolik etki düştüğü, katabolik etki arttığı için bunu dengeleyecek  destekler yarar verir.Mesela igf 1, mesela düşük doz bazal insülin vb...Tabi bunlar daha profesyonelce destekler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Evet, kürdeki gibi aşırı çalışmamak gerekiyor; stres baskısı oluşturacak vucudumuzda testosteron veya benzeri bir şey olmadığından böyle olması iyidir.Pct döneminde anabolik etki düştüğü, katabolik etki arttığı için bunu dengeleyecek  destekler yarar verir.Mesela igf 1, mesela düşük doz bazal insülin vb...Tabi bunlar daha profesyonelce destekler.

Tesekkur ederim metin hocam👍. Dediginiz gibi profesyonel destek oldugu icin pek girmek istemiyorum. Zaten bilgi sahibide degilim. Bi tup ovitrelle kullanimindan bir hafta sonra klomen ve tamoksifenle daha hafif bi idman moduna geciyorum. Uygun olur degilmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Sadece pump idmanı yapmalısın sakın ağır calısıcam havasına girme kazandığını direk atarsın çoğu kişinin yaptığı hata 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Maori, 13 saat önce yazdı:

Tesekkur ederim metin hocam👍. Dediginiz gibi profesyonel destek oldugu icin pek girmek istemiyorum. Zaten bilgi sahibide degilim. Bi tup ovitrelle kullanimindan bir hafta sonra klomen ve tamoksifenle daha hafif bi idman moduna geciyorum. Uygun olur degilmi?

15-30 günde bir ampül d vitamini almanı tavsiye ederim.Hormon üretimi için ve kas kaybını yavaşlatmak için faydalıdır.Yine kortizolü bir miktar baskılayabilmek için günlük 3 gram c vitamini araştırmalarda etkili görülmüş.Çinko magnezyum zaten olmazsa olmaz.Pct sürecinde hızla doğal üretimin geri getirilmesi kayıpların min. seviyelerde kalması için gerekli.

İdmanı tatlı sert ve daha düşük ağırlıklarla belki sürede de kısaltma yaparak sürdürmek lazım.Ne kadar fazla stres, o kadar fazla kortizol ve o kadar fazla katabolik etki...Hiç yapılmasa bu sefer de kaslarda 15 gün içinde atrofi başlayabiliyor...Pct dönemi en kritik dönem kazançların korunması adına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
metinav, Bir saat önce yazdı:

15-30 günde bir ampül d vitamini almanı tavsiye ederim.Hormon üretimi için ve kas kaybını yavaşlatmak için faydalıdır.Yine kortizolü bir miktar baskılayabilmek için günlük 3 gram c vitamini araştırmalarda etkili görülmüş.Çinko magnezyum zaten olmazsa olmaz.Pct sürecinde hızla doğal üretimin geri getirilmesi kayıpların min. seviyelerde kalması için gerekli.

İdmanı tatlı sert ve daha düşük ağırlıklarla belki sürede de kısaltma yaparak sürdürmek lazım.Ne kadar fazla stres, o kadar fazla kortizol ve o kadar fazla katabolik etki...Hiç yapılmasa bu sefer de kaslarda 15 gün içinde atrofi başlayabiliyor...Pct dönemi en kritik dönem kazançların korunması adına.

Günlük 1000 İÜ alınması yeterli olur mu hocam. C vitaminini tek sefer mi yoksa belli saatlerle almak mi gerekiyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
metinav, 2 saat önce yazdı:

Pct surecine girdigimde Kalsiyum,magnezyum,vitamin d3,ester c,cinko ve omega3 almaya devam ediyorum oyleyse hocam. 
Bu tatli-sert idmanlari kac hafta yapmaliyim? Kisa sure icerisinde tekrar ilaca baslamasam bile dogal olarak devam ederek ne zaman agirliklari tekrar yuklemeye baslayayim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Günlük 1000 İÜ alınması yeterli olur mu hocam. C vitaminini tek sefer mi yoksa belli saatlerle almak mi gerekiyor 

Benim okuduğum çalışmalarda 3< gram ibaresi vardı.O açıdan bir şey diyemeyeceğim...İlla kortizolu dengede tutmak için c vitamini şart değil, başka bir çok suplement bitkisel extre de benzer etkiler gösterebiliyor.Burada bu etki için alınan doz önemli...

Maori, Bir saat önce yazdı:

Pct surecine girdigimde Kalsiyum,magnezyum,vitamin d3,ester c,cinko ve omega3 almaya devam ediyorum oyleyse hocam. 
Bu tatli-sert idmanlari kac hafta yapmaliyim? Kisa sure icerisinde tekrar ilaca baslamasam bile dogal olarak devam ederek ne zaman agirliklari tekrar yuklemeye baslayayim?

Pct bittikten sonra yaptıracağın hormon testinde, kendi doğal üretiminin başladığı noktada, ağırlıkları ve antrenman şiddetini arttırabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

PCT sürecinde yenilenmeyi hızlandırmak için Kore Ginsengi,  Çakşır kökü suyu ve arjinin almanı tavsiye ederim, ben güzel sonuçlar almıştım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
metinav, 2 saat önce yazdı:

Benim okuduğum çalışmalarda 3< gram ibaresi vardı.O açıdan bir şey diyemeyeceğim...İlla kortizolu dengede tutmak için c vitamini şart değil, başka bir çok suplement bitkisel extre de benzer etkiler gösterebiliyor.Burada bu etki için alınan doz önemli...

Pct bittikten sonra yaptıracağın hormon testinde, kendi doğal üretiminin başladığı noktada, ağırlıkları ve antrenman şiddetini arttırabilirsin...

Tamamdir metin hocam👍 Peki ovitrelle kullanimindan bir hafta sonra testmi yaptirayim yoksa direk klomen ve tamoksifenle pct surecinimi baslatayim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Maori, 40 dakika önce yazdı:

Tamamdir metin hocam👍 Peki ovitrelle kullanimindan bir hafta sonra testmi yaptirayim yoksa direk klomen ve tamoksifenle pct surecinimi baslatayim?

Normalde önerdiğimiz total testosteron, östrojen testi.Duruma göre başlanacak günü belirlemek için.Fakat bu işler maddi külfet oluyor çoğumuz için.Deca-tren gibi anaboliklerin kullanılmadığı kürlerde, steroidin esterine göre hesaplayıp üzerine 3-5 gün de fazladan koyup direkt de klomen+tamoksifene başlanabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
metinav, 54 dakika önce yazdı:

Normalde önerdiğimiz total testosteron, östrojen testi.Duruma göre başlanacak günü belirlemek için.Fakat bu işler maddi külfet oluyor çoğumuz için.Deca-tren gibi anaboliklerin kullanılmadığı kürlerde, steroidin esterine göre hesaplayıp üzerine 3-5 gün de fazladan koyup direkt de klomen+tamoksifene başlanabilir...

Anladim hocam. En kotu ovitrelle kullanimindan bir hafta sonra direk pct surecini baslatirim. Yukarilarda da yazdigim gibi boldenin uzerinden 31 gun testonun uzerinden 17 gun gecmis olucak. Pctyi baslaticagim gun. 
konudan bahimsiz bi sorum daha olacak. Hali hazirda hala testo kullanimina devam ediyorum. Son enjeksiyonum sali. Fakat son 2-3 haftadir agresif libidom gitti. Sertlesme ve iliskide bir sorun yok ama ilk 10-11 haftadaki gibi libidom yuksek degil. Hala kanimda testo olmasina ragmen. Bu dalgalanmalar normal mi? Pct sureci beni korkutmuyor degil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Kreoft1
      İyi günler 6 hafta 300 mg test prop ek olarak 200 mg rimobolan kullandım.Saglik sorunları dolayısıyla kürü kestim.Son enjeksiyonu 5 gün önce vurdum. Elimde HCG olarak ovitrelle.nasil pct yapmalıyım?
      Normla değerlerim
      Prolaktin:8-9 E2:26-28 Testo:720
    • Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.