Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NamasteGodDamnİt

Eczane anapolonu almalı mıyım

Önerilen İletiler

Selamlar herkese. Eczane anapolonu hakkında forumun ikiye bölündüğünü gördüm. Yakın zaman önce eczane anapolonu kullanan ve çalıştığına şahit olan var mı yoksa artık eczane anapolonuna sırtımızı mı dönmeliyiz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.322
NamasteGodDamnİt, 3 dakika önce yazdı:

Selamlar herkese. Eczane anapolonu hakkında forumun ikiye bölündüğünü gördüm. Yakın zaman önce eczane anapolonu kullanan ve çalıştığına şahit olan var mı yoksa artık eczane anapolonuna sırtımızı mı dönmeliyiz. 

Spor salonundan kürle haşır neşir arkadaşım "keşke danabol alsaydım" dedi. Ben şahsen kullanmadım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Spor salonundan kürle haşır neşir arkadaşım "keşke danabol alsaydım" dedi. Ben şahsen kullanmadım.

Bende henüz eczane anapolonunu tecrübe etmedim ama şu an kürümün son 5 haftasındayım şöyle anapolon ile iyice rüzgarı arkama almak istiyorum lakin tecrübeler kafamı karıştırıyor umarım yakın zamanda bir kullanan bu başlığa değer katar :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 9 dakika önce yazdı:

Oraller genelde kickstarter olarak kullanılır ilaçlar zaten aktifken anapolonu niye ekleyeceksiniz ki

Eklenebilir anabolic 11 adlı kitapta kür önerilerinde buna benzer kürlere de yer verilmiş. Şu an test deca kürünün 6. haftasındayım son 4 hafta anapolon ile vites arttırmak vücudu iyice doldurmak istiyorum. Eczane anapolonu tecrübeniz oldu mu yakın zamanda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    284

Eczane değil iran al. Daha önce çok konuştuk bu konuyu forumda. Başladım anapolona ama hiç fark hissiyat yok diyenlerin hepsi eczane. İran daha ilk haftadan deli ediyor e2 yi falan. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 14 saat önce yazdı:

Eczane değil iran al. Daha önce çok konuştuk bu konuyu forumda. Başladım anapolona ama hiç fark hissiyat yok diyenlerin hepsi eczane. İran daha ilk haftadan deli ediyor e2 yi falan. 

Hocam selamlar. İlk eczaneye girdim ve az önce depodan kendime anapolon getirtdim. Daha önce hiç oral steroid kullanmadığım için belki eczane anapolonu bana istediğimi verir diye düşünerek ve forumdaki arkadaşlara da genel bir fikir olması açısından eczane anapolonu satın aldım ve tecrübelerimi paylaşacağım. Günün hangi saati anapolonu almalıyım, off günlerde de almaya devam ediyor muyuz bilgi verirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

Hocam selamlar. İlk eczaneye girdim ve az önce depodan kendime anapolon getirtdim. Daha önce hiç oral steroid kullanmadığım için belki eczane anapolonu bana istediğimi verir diye düşünerek ve forumdaki arkadaşlara da genel bir fikir olması açısından eczane anapolonu satın aldım ve tecrübelerimi paylaşacağım. Günün hangi saati anapolonu almalıyım, off günlerde de almaya devam ediyor muyuz bilgi verirseniz sevinirim.

Günlük 50 mg kullanıyordum ben İran anopolon.Elindeki kaç mg?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Günlük 50 mg kullanıyordum ben İran anopolon.Elindeki kaç mg?

50 mg 20 tablet de o 50 mg'ı öğünlerden sonra mı alıyoruz onu merak ettim maksimum fayda için hangi zaman dilim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    284
NamasteGodDamnİt, 1 dakika önce yazdı:

50 mg 20 tablet de o 50 mg'ı öğünlerden sonra mı alıyoruz onu merak ettim maksimum fayda için hangi zaman dilim..

İkiye bölüp sabah ve öğleden sonra alıyordum ben tok karnına. Akşam almıyorum uyumakta zorlandığım için. Yarılanma ömrüne bakmak lazım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408
NamasteGodDamnİt, 4 saat önce yazdı:

Tek de aldım ben her sabah 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322
Mhmt38, 4 saat önce yazdı:

İkiye bölüp sabah ve öğleden sonra alıyordum ben tok karnına. Akşam almıyorum uyumakta zorlandığım için. Yarılanma ömrüne bakmak lazım.

Benim bildiğim 8-9 saat arası.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Benim bildiğim 8-9 saat arası.

Yarın başlıyorum çay kaşığının arkasıyla 2'ye bölüp sabah öğleden sonra sizin de söylediğiniz gibi 8-9 saati aşmadan almayı planlıyorum. İlk hafta 50 mg sonraki hafta 100 mg'a çıkıcam ki zaten kutu bitiyor eğer ilaç çalışırsa bir kutu daha alıp 4 haftaya tamamlamayı planlıyorum. Boyum 172 kg 90 altyapım ve olgun bir kas kütlem var bakalım neler yaşayacağız gönderiyi güncelleyeceğim forumdaki arkadaşlara da benim tecrübem bir rehber olsun eczane anapolonu adına. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.180

Ben iran anapolon kullanırken konusu çok dönmüştü gözle görülür şekilde verim almıştım su tutumu güç artışı formumada kütle kazanımı görülmüştü sonra eczane anapolu deneyen arkadaşlar konuya yakınıyorlardı en son durum buydu hatta ben şey demiştim eczane satılan 100 liralık ilacı neden 300 400 liralara aldığımı anladınız mı?demiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322
NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

Yarın başlıyorum çay kaşığının arkasıyla 2'ye bölüp sabah öğleden sonra sizin de söylediğiniz gibi 8-9 saati aşmadan almayı planlıyorum. İlk hafta 50 mg sonraki hafta 100 mg'a çıkıcam ki zaten kutu bitiyor eğer ilaç çalışırsa bir kutu daha alıp 4 haftaya tamamlamayı planlıyorum. Boyum 172 kg 90 altyapım ve olgun bir kas kütlem var bakalım neler yaşayacağız gönderiyi güncelleyeceğim forumdaki arkadaşlara da benim tecrübem bir rehber olsun eczane anapolonu adına. 

Üstat 100mg anapolon çok gelmesin?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Üstat 100mg anapolon çok gelmesin?

90 kg olduğum için 2. hafta 100 mg'a geçerim diyordum ama ilk hafta vücudumu izleyeceğim. 

Semih Erarslan, 2 saat önce yazdı:

Ben iran anapolon kullanırken konusu çok dönmüştü gözle görülür şekilde verim almıştım su tutumu güç artışı formumada kütle kazanımı görülmüştü sonra eczane anapolu deneyen arkadaşlar konuya yakınıyorlardı en son durum buydu hatta ben şey demiştim eczane satılan 100 liralık ilacı neden 300 400 liralara aldığımı anladınız mı?demiştim.

Benim mantığıma açıklayamadığım şey İran gibi hemen her alanda yaptırıma maruz kalan bir ülke niye hammaddeyi Avrupa'dan almaya devam etsin ki.. belki de bizlerde İran'ın elinde kalan stokları kullanmaya devam ediyoruz. Bilemiyorum hiç oral steroid kullanmadığım için eczane anapolonu kullanmaya karar verdim hep birlikte göreceğiz gerçekten boş mu yoksa kullanıp da fayda görmeyenlerin vücudu mu boş.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

Anapolonun eczane fiyatı kdv dahil  90 tl iken nasıl oluyorda kaçak yollarla ülkeye giren vergisiz getirilen bir ürün 2 katından fazla fiyata satılabiliyor adamlar şeymi demiş ya bizim hammaddemiz boş bunu ucuza satalım 😁 neden aynı fiyat farkı misal rimobolanda geçerli değil eczanede primo 35 tl iken 100 mg ı orjinal balkan vs gibi markaların rimobolanı 360 400 tl ye satılıyordu . Tamamen satıcıların fiyat politikasıyla  alakalı olduğunu düşünüyorum . Yanlışım varsa düzeltin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    284
boss41, 17 dakika önce yazdı:

Anapolonun eczane fiyatı kdv dahil  90 tl iken nasıl oluyorda kaçak yollarla ülkeye giren vergisiz getirilen bir ürün 2 katından fazla fiyata satılabiliyor adamlar şeymi demiş ya bizim hammaddemiz boş bunu ucuza satalım 😁 neden aynı fiyat farkı misal rimobolanda geçerli değil eczanede primo 35 tl iken 100 mg ı orjinal balkan vs gibi markaların rimobolanı 360 400 tl ye satılıyordu . Tamamen satıcıların fiyat politikasıyla  alakalı olduğunu düşünüyorum . Yanlışım varsa düzeltin .

Yanlışın var kardeşim. Türk anapolon 20 iran anapolon 50. Fiyat abartılmamışsa iran yerliden ucuza geliyor yine. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

Demekki bilmeden yorum yapmamak gerekiyormuş 50 tablet olduğunu bilmiyodum iranın . Bu durumda ikiside eczaneyse iran almak daha mantıklı enazından tr ürünü çalışmadığı sürece .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren    14

Eczane ilacına çalışmıyor diyen ilk defa bu forumda gördüm. Arkadaşlar, eczane ilacının çalışmama ihtimali yok, oradaki ilaçlar sizin el altından aldığınız merdivenaltı ürünlere benzemez, sayısız test ve kalite kontrolden geçerler. Millet yurtdışından Türkiye'ye geliyor sırf eczaneden Anapolon alabilmek için. Lütfen bu boş söylemleri bırakalım. Anadrol E2 ile direkt olarak temasa geçmez, aldığın anapolon e2'yi deli ediyorsa büyük ihtimal anapolon değildir.

@Loving admin'in 

bu konusunda da söylediği gibi eczane ürünü %100 olarak tek güvenebileceğiniz yerdir, onun dışında el altından alacaklarınızın içinde ne olduğunu bir tek üreten bilir. Bu forumu bilgi almak için kim bilir kaç insan okuyor, yanlış bilgi vermenin de bir vebali var. Lütfen oradan buradan duyduklarınızla yorum yapmayın. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322
Loeren, 22 dakika önce yazdı:

Eczane ilacına çalışmıyor diyen ilk defa bu forumda gördüm. Arkadaşlar, eczane ilacının çalışmama ihtimali yok, oradaki ilaçlar sizin el altından aldığınız merdivenaltı ürünlere benzemez, sayısız test ve kalite kontrolden geçerler. Millet yurtdışından Türkiye'ye geliyor sırf eczaneden Anapolon alabilmek için. Lütfen bu boş söylemleri bırakalım. Anadrol E2 ile direkt olarak temasa geçmez, aldığın anapolon e2'yi deli ediyorsa büyük ihtimal anapolon değildir.

@Loving admin'in 

bu konusunda da söylediği gibi eczane ürünü %100 olarak tek güvenebileceğiniz yerdir, onun dışında el altından alacaklarınızın içinde ne olduğunu bir tek üreten bilir. Bu forumu bilgi almak için kim bilir kaç insan okuyor, yanlış bilgi vermenin de bir vebali var. Lütfen oradan buradan duyduklarınızla yorum yapmayın. 

Anapolon E2 yükseltmez mi yani?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
rastlantisal, 44 dakika önce yazdı:

Anapolon E2 yükseltmez mi yani?

e2 ile beslenir hocam.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322
forbit, 25 dakika önce yazdı:

e2 ile beslenir hocam.

Hayır hayır onu biliyorum da, arkadaşa sormamda bir sebep var. Sanki iran anapolon eczane malı değilmiş gibi cevap vermiş. 

Firmaların zaman içinde formulleri değiştirebildiği, etkinliğinin değişebildiği, ilacı kullanımdan kaldırıp yerine yeni formül ile farklı ürün getirebildiği gibi bariz gerçekler var. Kendisi olaya çok katı yaklaşmış. Eczaneden aldım kesin öbüründen iyidir diye düşünmek çok doğru değil. Önemli olan içindeki etken maddenin miktarı ve vucutta nasıl metabolize olduğudur. Oksimetolone ister git fabrikasından hammadde olarak al istersen anapolon alıp oksimetolone elde et. Aynı şey. 

Üstelik kullanıcılar arasında eskisi gibi çalışmadığına dair yorumlar var.

Loeren, 1 saat önce yazdı:

Yahu onu da geçtim, çıkıp " Bu forumu bilgi almak için kim bilir kaç insan okuyor, yanlış bilgi vermenin de bir vebali var. Lütfen oradan buradan duyduklarınızla yorum yapmayın. " bunu yazacağına "Evet arkadaşlar ikisini de kullandım farkları şunlar. Eczane anapolon çalışıyor." diyebiliyor musun? Diyemiyorsan boş hamaset yapmanın manası yok. Konuyu başlatan @NamasteGodDamnİtzaten kullanıcı yorumlarını sormuş. kullanıcı yorumu yapabilmek için kıyaslayabilecek kadar ikisini de kullanmış olmak gerek.

Hep boş laf.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.322
Feng, 7 dakika önce yazdı:

Kesinlikle katilmiyorum eczane ilacinin hatali olma ihtimali yoktur. Eczane ilacina karsi merdivenalti ilaci savunmak gercekten hayret edilecek bir olay. Merdiven alti ilaci alip kullandim daha etkiliydi diyorsaniz muhtemelen ya dozaji farkli oldugu icin ya da icinde baska ekstra maddeler oldugu icindir. Sayisiz testten geciyor bu ilaclar kaldi ki turkiye saglik sektoru acisindan oldukca gelismis bir ulke

Değerli kardeşim, ben bu başlığın hiç bir yerinde kendim kullandım bu daha iyi demedim. Zaten anapolon sevmiyorum. İran anapolon merdiven altı üretim midir? Evet merdiven altı yada nonanem lab üretimi risklidir. Fakat hepsi de çalışmaz diyebilir misin?

Başlığı açan arkadaşında duyduğu gibi artık eskisi gibi çalışmadığı yönünde söylentiler var. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Arkadaşlar şuan kendinizi gereksiz şekilde yoruyorsunuz eczane konusunda. Yakında bu konu odaklı bir post yayınlayacağım ''  kitaplarda olmayan bilgiler '' kategorisinde böylece hepinizin merakı giderilmiş olur ama yorumları okuyorum kimsenin tam net bir bilgisi yok ama söylemi var öyle ki bilmemek ayıp değil benimde bilmediğim veya yanlış bildiğim, bildiğimi sandığım çok fazla şey var bunları hep beraber el birliği ile düzelteceğiz. Dediğim gibi yakında müsaitlik durumuma göre eczane ilaçları arasında çelişki var mı yok mu konusuna değineceğim.

Platformda gerginlik sevmediğim bir şey lütfen rencide edici ve kırıcı konuşmalardan uzak duralım.

Keyifli forumlar.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.