Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Mutasyon - yeni kür günlüğüm - 2022

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.179

Ramazan ayında az beslenip çok dinlendim Yeni kürüme başladım arkadaşlar bakalım beni neler bekliyor.

3A9BC43D-988F-4AB3-A1BE-674588E96EC7.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    632
Semih Erarslan, 04.05.2022 - 23:47 yazdı:

Ramazan ayında az beslenip çok dinlendim Yeni kürüme başladım arkadaşlar bakalım beni neler bekliyor.

Yolun açık olsun abi bol kazançlı bir kür dönemi dilerim, son testo tren boldenon küründen kaç hafta sonra bu küre başladın? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
PowerWave, 21 dakika önce yazdı:

Kalite ürün kaliteli sonuçlar .. tebrikler

Aynen öyle konuşmadan gösterebildiysem ne mutlu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Semih Erarslan, 9 saat önce yazdı:

Herşey güzel olacak

Abi bence şuan her şey güzel ya :D  1.5 senede neydin ne oldun helal olsun valla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Semih Erarslan, 9 saat önce yazdı:

Herşey güzel olacak

Semih artık vücut oturdu. Hatlar belirginleşti. Safi bunu korusan dahi yeter.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
rastlantisal, 4 saat önce yazdı:

Semih artık vücut oturdu. Hatlar belirginleşti. Safi bunu korusan dahi yeter.

Abi sadece korumak henüz yetmiyor😊

hectordoyle, 9 saat önce yazdı:

Abi bence şuan her şey güzel ya :D  1.5 senede neydin ne oldun helal olsun valla

Aynen öyle kısa sürede güzel işler başardık daha iyileri neden olmasın

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Semih tebrik ederim oldukça disiplinli gidiyorsun ve çok yol aldın başarıların daim olsun 👍

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
Semih Erarslan, 07.06.2022 - 01:18 yazdı:

Herşey güzel olacak

Vallahi neydin ne oldun muhteşeme değişim!

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Semih Erarslan, 28.06.2022 - 13:44 yazdı:

Hocam özel değilse şuan libido yada ereksiyonda bi sıkıntı var mı? Ya şu deca yı kullanmayı çok istiyorum ama dick olayı hep engelliyo beni o yüzden soruyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
fert, 18 saat önce yazdı:

Hocam özel değilse şuan libido yada ereksiyonda bi sıkıntı var mı? Ya şu deca yı kullanmayı çok istiyorum ama dick olayı hep engelliyo beni o yüzden soruyorum.

Libidom kür geçmişim boyunca hiç düşmedi kürü kestiğim zamanlarda bile yüksek 2.kez deca kürüne girdim bu tarz sorunlar yaşamıyorum kişiden kişiye değişir dedikleri tamda bu ben mesela daha çok sinir stres ve psikolojik sorunlar yaratıyor ve bunu kendimde kontrol etmeyi daha iyi öğrendim değişen ruh halimin farkında olup harakete geçiyorum ama bu işlere bu adam sorun yaşamıyor banada olmaz diye girilmez riski göze almadan karar verme 

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Semih Erarslan, 29.06.2022 - 11:29 yazdı:

Libidom kür geçmişim boyunca hiç düşmedi kürü kestiğim zamanlarda bile yüksek 2.kez deca kürüne girdim bu tarz sorunlar yaşamıyorum kişiden kişiye değişir dedikleri tamda bu ben mesela daha çok sinir stres ve psikolojik sorunlar yaratıyor ve bunu kendimde kontrol etmeyi daha iyi öğrendim değişen ruh halimin farkında olup harakete geçiyorum ama bu işlere bu adam sorun yaşamıyor banada olmaz diye girilmez riski göze almadan karar verme 

Hocam şöyle birşey var emrah a da sordum onda da herhangi bir sıkıntı yokmuş. Burak hocayla deca kürüne girip de dick olayını yaşayanı görmedim. Senin de yaşamaman bunu destekledi şuanki kürüm bitince burak hocaya bi gözükeyim ben :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar belki saçma olacak ama kafama takıldı
      2 haftadır;
      testo enanthate boldenone Küründeyim haftada 2 enjeksiyondan toplam 4 enjeksiyon uygulamış oldum.
      700testo 400 bolde Şeklinde ama henüz gözle görülür bir kıpırdanma yok uzun esterli oldukları için en az 12 hatta 15 hafta kullanmak gerektiğini biliyorum ama en azından 2 haftada da ufaktan bi değişiklik olmaz mı? Libido artışı ve damarlanma var ancak hacimlenme veya su tutumu başlamadı normal mi acaba ?
    • Yazan: Nynex
      Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir konu var kür içerisinde saw palmetto kullanmak kürü baltalarmı? Böyle düşünmemin sebebi saw palmettonun bir 5 alfa redüktaz inhibütörü olmasından kaynaklı yani testonun dht ye dönüşümünü engelliyor bu durumda kürün etkisini öldürürmü?
    • Yazan: Greblan
      Belirli aralıkla ile gelişimimi buradan sizlerle paylaşmak istiyorum. 16 ocak 2023ten beri aktif olarak testo kullanıyorum. Başlarda yanlış yönlendirme sonucu 500iran testo e. ile yola başladım ama bunun bir hata olduğunu anladım ve 250ye düşürdüm. Uzun bir süre bu dozla ilerledim sonrasın 350-425-500e çıktım. 500 den sonra ise 250 ile 2hafta sonra 200 ile 2 hafta ve şu anda aktif olarak ilerlediğim gibi 150mg ile devam ediyorum. 150mg ile 6. haftamı doldurdum. Ocak 4te bir kan testi verip duruma göre yine kademeli olarak dozları arttırmayı düşünüyorum. Yeni kürdeki düşüncem başlangıç için 350testo 300deca 400eq. Her sabah diyet boyunca sabah aç karna kilo kontrolü ve akş kontrolü yapıyorum. Güncel formumu da sizinle paylaşmak istedim. Kür,form hakkındaki yorum ve eleştirilerinize açığım. Bulk kürü boyunca da buradan paylaşımda bulunacağım.
      Bu video 28 aralık sabahından aç karna:IMG_7266.MOV
      Bu ise bu sabahtan yine aç karna: IMG_7295.MOV
      IMG_7266.MOV
      IMG_7295.MOV
    • Yazan: RPood
      Merhaba arkadaşlar. Kür sonrası kan sonuçlarım. Son enjeksiyonun ardından 11 gün geçmiş. PCT döneminde hangi ilaçları kullanacağım ve dozları hakkında yardımcı olabilir misiniz.

• Yazan: kalpertks5
      Arkadaşlar merhaba ben
      15 hafta 300mg boldenone 300mg testesteron enanthat (white tiger pharma) kürü yapacağım.
      Bu benim ilk kürüm vitaminler olarak
      milk thistle c vitamin d vitamin folik asit B12 B6 B1 çinko OMEGA 3 takviyelerim var ve 1.91 boy 84 kilo 'dayım beslenme olarak 280 gram protein 400 gram karbonhidrat alacağım ama bu ilk kürüm olduğu için sizin bilgilerinize ihtiyacım var kan testini devlet veya özel hastanede nasıl yaptıracağım bir liste yerine tam kan sayımı yaptırsam lh alt ast gibi önemli testler içinde bulunuyor mu bunu devlet yapar mı veya özel hastanede kaç tl ücret  öderim ayrıca kür sonunda pct yapmam için ne gibi değerlerimin anormal olması gerekir ve nasıl güzel bir pct tedavisi yapabilirim bunun dışında bana değerli bilgilerinizi verirseniz sevinirim 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.