Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Semih Erarslan

Mutasyon - yeni kür günlüğüm - 2022

Önerilen İletiler

Semih Erarslan    1.179

Sizce ıgf kullansam çok şey değiştirirmiyim?hiç kullanmadım şuan only testo gidiyorum 500 e çıkardım haftalık

IMG_2805.jpeg IMG_2800.jpeg

• Alkış 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

son    50
Semih Erarslan, 16 saat önce yazdı:

Sizce ıgf kullansam çok şey değiştirirmiyim?hiç kullanmadım şuan only testo gidiyorum 500 e çıkardım haftalık

Değiştirir hemde çok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
son, 15 saat önce yazdı:

Değiştirir hemde çok

Hiç kullandın mı? kullanımda etki alabileceğim rakamsal değerler bilgin var mı? ve kaçıncı haftada en üst verime ulaşır kaç hafta tutmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Semih Erarslan, 12 dakika önce yazdı:

Hiç kullandın mı? kullanımda etki alabileceğim rakamsal değerler bilgin var mı? ve kaçıncı haftada en üst verime ulaşır kaç hafta tutmalıyım?

bütçe varsa kullanılır fakat vücut geliştirme kariyerinde bir üst kademeye çıkana kadar o maddi yükün altına girmenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum.Zaten anabolizanlara bi dünya para bayılıyoruz bari sonraki seviyeye çıkana kadar atacağımız diğer kurşunları cebimizde tutalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
Semih Erarslan, 17 saat önce yazdı:

Semih ne geliştin be hocam :D Foruma heykelin dikilmeli. :D igf bende tavsiye ederim ama kürdeyken kullan gh salınımını da arttırıyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Semih Erarslan, 18 saat önce yazdı:

Kesinlikle eklenir, harika bir formun var parça parçasın bu fiziğe ıgf gitmeyecekse vay bizim halimize.. şaka bir yana ekle ciddi verim alırsın benden sana bir tavsiye yurtdışından sipariş ver asla ve asla Türkiyeden alma, ıgf pahalı bir peptid Türkiyede ki benim diyen tedarikçinin bile ıgf i maks %50 dolu toptan ürün getiren hammadde tedarik eden büyük zincirler var o kişilerde oluyor ıgf oradan sipariş vermeni öneririm. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Semih Erarslan, 18 saat önce yazdı:

baya fark ettirir. Ben 1 flakon denedim. Aşırı hacimli ve dolu hissediyorsun. Vurduktan bir kaç saat sonra etkisi geliyor. 4-5 hafta kullanırsan baya fark yaratır. Bam başka bir seviyeye taşır ama orjinal bulmak zor ve pahalı. 3 aydan uzun kullanımı baya yan etkiye sebep oluyor. 250 mcg kullanırsan 1-2 ay baya baya fark göreceğine inanıyorum ama kullanırsan testo yanına rimo gibi bir anabolizan eklemeni öneririm. Kazan kazan durumu olmadı için 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Askabar, 4 dakika önce yazdı:

baya fark ettirir. Ben 1 flakon denedim. Aşırı hacimli ve dolu hissediyorsun. Vurduktan bir kaç saat sonra etkisi geliyor. 4-5 hafta kullanırsan baya fark yaratır. Bam başka bir seviyeye taşır ama orjinal bulmak zor ve pahalı. 3 aydan uzun kullanımı baya yan etkiye sebep oluyor. 250 mcg kullanırsan 1-2 ay baya baya fark göreceğine inanıyorum ama kullanırsan testo yanına rimo gibi bir anabolizan eklemeni öneririm. Kazan kazan durumu olmadı için 

Abi ne yaptın 250mcg adamı komaya sokar gerçek ıgf de 50mcg kafi bir doz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
galicik, 10 saat önce yazdı:

Örnek fotoğraf  ile günlük haftalık doz işaretleyerek atmanız mümkün 

Jacop, 12 saat önce yazdı:

bütçe varsa kullanılır fakat vücut geliştirme kariyerinde bir üst kademeye çıkana kadar o maddi yükün altına girmenin mantıklı olduğunu düşünmüyorum.Zaten anabolizanlara bi dünya para bayılıyoruz bari sonraki seviyeye çıkana kadar atacağımız diğer kurşunları cebimizde tutalım

Mart için yarışma öncesi kullanmayı düşünüyorum eylül ayını atlayıp eksiklere tam fokuslanıp ıgf kullanımıyla yarışma podyumuna çıkmayı planlıyorum

forbit, 10 saat önce yazdı:

Semih ne geliştin be hocam :D Foruma heykelin dikilmeli. :D igf bende tavsiye ederim ama kürdeyken kullan gh salınımını da arttırıyor.

Ya deme öyle gaza geliyorum sonra biri yarışma için çok eksiksin diyor başa sarıyorum yarışma için eksiğim tabi farkındayım ama bi yandan da hiç yarışmış biriyle yan yana gelme fırsatım olmadı ne düşüyor onun yanında nasıl dururum merak ediyorum tam formumda 

galicik, 10 saat önce yazdı:

Kesinlikle eklenir, harika bir formun var parça parçasın bu fiziğe ıgf gitmeyecekse vay bizim halimize.. şaka bir yana ekle ciddi verim alırsın benden sana bir tavsiye yurtdışından sipariş ver asla ve asla Türkiyeden alma, ıgf pahalı bir peptid Türkiyede ki benim diyen tedarikçinin bile ıgf i maks %50 dolu toptan ürün getiren hammadde tedarik eden büyük zincirler var o kişilerde oluyor ıgf oradan sipariş vermeni öneririm. 

Eczaneden almayı düşünüyorum bi çocuk hastanesi yakınında eczane ile konuştum bana benim için temin edebileceğini söyledi tabi toplu şekilde o yüzden ne az ne çok gelecek şekilde sipariş için fikir üretiyorum ama hiç tecrüben olmadığından bana kaç adet yeteceğini kestiremiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
galicik, 13 saat önce yazdı:

Türkiye’de en dolusu bile %60 boş o yüzden.  

• Beğen 1
  • ahahaha 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

@Loving konuşmadan hareket etme hocam igf konusunda ben 2 yıldır ara ara bulk ve def dönemi kullanıyorum pişman olmadım.

tarihinde forbit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Askabar, 01.06.2023 - 07:51 yazdı:

Türkiye’de en dolusu bile %60 boş o yüzden.  

Yani haklısın dolu ıgf yok türkiyede getirten adam biler 1mg ı  flakona bölüyor... 

Semih Erarslan, 31.05.2023 - 23:29 yazdı:

Örnek fotoğraf  ile günlük haftalık doz işaretleyerek atmanız mümkün 

Mart için yarışma öncesi kullanmayı düşünüyorum eylül ayını atlayıp eksiklere tam fokuslanıp ıgf kullanımıyla yarışma podyumuna çıkmayı planlıyorum

Ya deme öyle gaza geliyorum sonra biri yarışma için çok eksiksin diyor başa sarıyorum yarışma için eksiğim tabi farkındayım ama bi yandan da hiç yarışmış biriyle yan yana gelme fırsatım olmadı ne düşüyor onun yanında nasıl dururum merak ediyorum tam formumda 

Eczaneden almayı düşünüyorum bi çocuk hastanesi yakınında eczane ile konuştum bana benim için temin edebileceğini söyledi tabi toplu şekilde o yüzden ne az ne çok gelecek şekilde sipariş için fikir üretiyorum ama hiç tecrüben olmadığından bana kaç adet yeteceğini kestiremiyorum

Dostum günlük 50mcg 8 hafta kullanan podyum yapan dostlarım vardı,

2-2-2-2 50-60-70-80 olarak piramit sistem ile kullanan gördüm,

ilk 8 hafta 50mcg 4 haftada 100mg kullanan gördüm,

yine 2 haftada bir 10 mcg doz arttıracak şekilde 100mcg ye kadar kullanan da gördüm

Bu bahsi geçen planlamalar ve dozlar ıgf1-lr3 için, normal ıgf veya desin kullanımı hakkında bilgim yok, bir çok sporcu tek ıgf vardır o da lr3 dür der, duyduklarımı aktarıyorum tecrübe etmedim. Ben girecek olsam 8 hafta 50mcg günlük kullanırım, senin gibi bir fizikte girecek olsam 50mcg 8 hafta 4 haftada 100mcg giderim. Total 50mcg 8 hafta gidersen sana 3mg ıgf1- lr3 yeter, 50mcg 8 hafta 100mcg 4 hafta gidersen, 6 flakon yani 6mg ıgf yeterli olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar belki saçma olacak ama kafama takıldı
      2 haftadır;
      testo enanthate boldenone Küründeyim haftada 2 enjeksiyondan toplam 4 enjeksiyon uygulamış oldum.
      700testo 400 bolde Şeklinde ama henüz gözle görülür bir kıpırdanma yok uzun esterli oldukları için en az 12 hatta 15 hafta kullanmak gerektiğini biliyorum ama en azından 2 haftada da ufaktan bi değişiklik olmaz mı? Libido artışı ve damarlanma var ancak hacimlenme veya su tutumu başlamadı normal mi acaba ?
    • Yazan: Nynex
      Merhaba arkadaşlar kafama takılan bir konu var kür içerisinde saw palmetto kullanmak kürü baltalarmı? Böyle düşünmemin sebebi saw palmettonun bir 5 alfa redüktaz inhibütörü olmasından kaynaklı yani testonun dht ye dönüşümünü engelliyor bu durumda kürün etkisini öldürürmü?
    • Yazan: Greblan
      Belirli aralıkla ile gelişimimi buradan sizlerle paylaşmak istiyorum. 16 ocak 2023ten beri aktif olarak testo kullanıyorum. Başlarda yanlış yönlendirme sonucu 500iran testo e. ile yola başladım ama bunun bir hata olduğunu anladım ve 250ye düşürdüm. Uzun bir süre bu dozla ilerledim sonrasın 350-425-500e çıktım. 500 den sonra ise 250 ile 2hafta sonra 200 ile 2 hafta ve şu anda aktif olarak ilerlediğim gibi 150mg ile devam ediyorum. 150mg ile 6. haftamı doldurdum. Ocak 4te bir kan testi verip duruma göre yine kademeli olarak dozları arttırmayı düşünüyorum. Yeni kürdeki düşüncem başlangıç için 350testo 300deca 400eq. Her sabah diyet boyunca sabah aç karna kilo kontrolü ve akş kontrolü yapıyorum. Güncel formumu da sizinle paylaşmak istedim. Kür,form hakkındaki yorum ve eleştirilerinize açığım. Bulk kürü boyunca da buradan paylaşımda bulunacağım.
      Bu video 28 aralık sabahından aç karna:IMG_7266.MOV
      Bu ise bu sabahtan yine aç karna: IMG_7295.MOV
      IMG_7266.MOV
      IMG_7295.MOV
    • Yazan: RPood
      Merhaba arkadaşlar. Kür sonrası kan sonuçlarım. Son enjeksiyonun ardından 11 gün geçmiş. PCT döneminde hangi ilaçları kullanacağım ve dozları hakkında yardımcı olabilir misiniz.

• Yazan: kalpertks5
      Arkadaşlar merhaba ben
      15 hafta 300mg boldenone 300mg testesteron enanthat (white tiger pharma) kürü yapacağım.
      Bu benim ilk kürüm vitaminler olarak
      milk thistle c vitamin d vitamin folik asit B12 B6 B1 çinko OMEGA 3 takviyelerim var ve 1.91 boy 84 kilo 'dayım beslenme olarak 280 gram protein 400 gram karbonhidrat alacağım ama bu ilk kürüm olduğu için sizin bilgilerinize ihtiyacım var kan testini devlet veya özel hastanede nasıl yaptıracağım bir liste yerine tam kan sayımı yaptırsam lh alt ast gibi önemli testler içinde bulunuyor mu bunu devlet yapar mı veya özel hastanede kaç tl ücret  öderim ayrıca kür sonunda pct yapmam için ne gibi değerlerimin anormal olması gerekir ve nasıl güzel bir pct tedavisi yapabilirim bunun dışında bana değerli bilgilerinizi verirseniz sevinirim 🙏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.