Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Meto

Clen ve yohimbe

Önerilen İletiler

Meto    22

7C6D6AFC-C2DB-4324-89E6-6D7AFB2EEB5A.thumb.png.35cd98bbc8954e52a952f5a16e30caa7.png26AD9667-9CBD-4BE8-ADE8-99A914386DA6.thumb.jpeg.7b147105093f894592f1c24ad285f320.jpegC48A105B-34EA-4849-A1E8-76381ED46DEB.thumb.jpeg.6eab813a2fb5a6e386e8284e157f1664.jpegF5C4C9F0-3486-4A9A-A46F-8B31E86DD2FA.thumb.jpeg.b6a4ef9f09cd89297cafd76795edb82a.jpegC97DD3B8-A6B0-458B-A0DF-1991925EF025.thumb.jpeg.83b3e36ecbe48e9100ec684d08b7a127.jpeg04425124-C924-498A-808A-F0380DA79379.thumb.jpeg.5d85293a0c674943ad43718c39d8c4b7.jpegDDA04AB3-C5F3-4E2C-A3DA-621893514774.thumb.jpeg.9d84814eede672ac7e24610b56f089a0.jpeg
Merhaba abilerim hocalarım kilom 104.5 

kolum 45 kalf 49 boyum 188 ve boynum 44

Bu formda definasyonda clenbuterol ve yohimbe yeterli olurmu amacım 60 gün sonra bir şova çıkacağız üstsüz olucam sanırım oraya kadar güzel bir kuruluk elde etmek benim için önemli şimdiden teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.527

Clenbuterol ve yohimbe yağ yakımına çok yardımcı hele ikisi birleşince çok daha işlevsel çalışıyorlar. Tabi sıkı bir diyet ile birlikte işe  yarıyorlar. Fakat amacın tam olarak kuruluk elde etmek ise, sadece yağ yakmış olursun, bu ikili ile göbeğin düzleşir, kasların belirginleşir ama kup kuru biri görüntü elde eder misin bilemiyorum. Yediklerine, yaptığın antrenman ve kardiyoya göre değişir. Susuz yağsız ve define bir görüntü için kısa esterli steroidler daha tatmin edici olacaktır.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Anladım teşekkür ederim örnek bir plan hazırlayıp kür günlüğü açabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Yohimbine ile clenbuterol eşleşmesinin daha uygun olduğunu önceki bir mesajımda belirtmiştim.İki madde de seçici ve sadece kendi etki alanlarına tesir ediyorlar genel olarak.Biri özellikle karın depo yağlarının üzerindeki koruyucu kalkanı kaldırırken diğeri enerji tüketimini yağlara doğru kaydırıp ısıyı arttırıyor.Böylece yağ yakımına uygun şartlar oluşturuyorlar.Fakat kullanım şartları ve dozajlar önemli bu noktada.Ayrıca kalp ve dolaşım sistemi sağlığı yerinde olmayanların kullanması sakıncayı arttıracaktır.

Kas kuruluğu için su atıcı veya en basitinden winstrol gibi bir tabletin bu ikiliye eklenmesi lazım mantık gereği.Kısa ester kürle kullanılması her halukarda tercih edilmeli.

@Rdm nin dediği gibi sıkı diyet yapılmalı.Düşük kalori alınmalı ki yağlar kullanılabilsin.Kardiyoyu söylemeye zaten gerek yok :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

@metinav saolun hocam 

1-10 400 test p

1-10 30 mg yohimbe

1-10 1 gün arayla 80 mcg clen 

4-10 winstrol 50 mg 

500 lük kalori açığı ve 90 dakika ağırlık antrenmanı bunlar kabaca yeterli olur mu hocam eksik fazla varmı birde haftalık 400 rimabolan eklemek mantıklı olurmu elimde fazlasıyla eczane rimobolan var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Meto, 1 dakika önce yazdı:

@metinav saolun hocam 

1-10 400 test p

1-10 30 mg yohimbe

4-10 winstrol 50 mg 

500 lük kalori açığı ve 90 dakika ağırlık antrenmanı bunlar kabaca yeterli olur mu hocam eksik fazla varmı birde haftalık 400 rimabolan eklemek mantıklı olurmu elimde fazlasıyla eczane rimobolan var

Cleni piramit şeklinde kullanmak ve 3-4 haftada bir ara vermek sonra tekrar başlamak daha iyi olur.Yohimbine de kiloya göre ve vucutta kan şekeri düşükken kullanılmalı. Min. 100 kg için 20 mg olmalı.Clenbuterol 160 mg kadar çıkarılabilir başka uyarıcılar alınmadan...Ağırlıktan ziyade 1-1,5 saat kardiyolar daha etkili olur.Kütle kaybı su atıldığı için olacaktır ister istemez.Bu endişeye sebep oluyorsa belki rimobolan da eklenebilir.Ama çok da gerekli değil bence...Winstrol ve testosteron katabolik etkiyi durdurmak için yeterli.Kalori açığı min. 500 olmalı.Duruma göre arttırılabilir.Dalgalı kalori alımı daha tesirli oluyor bazı bünyelerde.

Clenbuterol açlık hissini ortadan kaldırıyor.Bulkta zorla yenilen yemeğin tersine definasyonda 16 saatlere varan açlık ve az öğün benim daha çok verim aldığım bir yol.Doğal olarak herkesin metabolizması farklı ve ona göre davranmak gerekli...

Bu arada yeri gelmişken clenbuterolü 400 mg dozlarına kadar alan bodyciler olmuş geçmişte.Piramit şeklinde alındığı takdirde vucudun alışmasından dolayı sıkıntı yaratmayabilir.Öcü olmadığını anlatmak için yazıyorum.Birden yüksek dozlar alınması ani kalp kasılmasına ve elektrik yükünü bozucu etkiler yapar, kriz durumları da yaşanabilir.Vucudu aşırı basınç altında tutmamak gerekir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

Teşekkürler Metin abi k cleni dediğiniz gibi kullanıcam burayıda kür günlüğü olarak kullanıcam rimabolan kullanmayayım gerek yok dediğiniz gibi saolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    633
Meto, 17 dakika önce yazdı:

@metinav saolun hocam 

1-10 400 test p

1-10 30 mg yohimbe

4-10 winstrol 50 mg 

Rimobolan bana göre masteronun kardeşi, ikisi de DHT türevi ve vücuttaki etkileri birbirine çok benziyor. Bizim ülkemizde çok yaygın değil ancak yurtdışında orijinal rimobolan bulurlarsa cut kürlerinde 400-600 mg arasında kullanıyorlar, hatta daha yükseklere çıktıkları oluyor çünkü yan etkisi diğer ilaçlara kıyasla çok az. Bizim ülkemizde yaygın değil dememin sebebi biz boldenon ile rimobolanı neredeyse aynı gibi düşünüyoruz ondan dolayı ya testo bolde ya da sustanon rimobolan kürü yapılıyor çoğunlukla. 

Rimobolan eklemen küre güzel bir yön verir, haftalık 400-600 mg arası kullanabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

100 ü Aşkın  ampül kadar eczane rimabolan var ekleyebilirimde bilmiyorum .

@metinav Metin abi 600 mg rimabolan vede 1-2 tablet t3 kullanımı nasıl metabolizmam yavaştır normalde çok soru soruyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
Meto, 20 saat önce yazdı:

100 ü Aşkın  ampül kadar eczane rimabolan var ekleyebilirimde bilmiyorum .

@metinav Metin abi 600 mg rimabolan vede 1-2 tablet t3 kullanımı nasıl metabolizmam yavaştır normalde çok soru soruyorum 

Kullanabilirsin, ama kesin bir plan hazırla ona göre uygula.Çorba gibi kürler bana anlamsız geliyor...Clenbuterol kullanıyorsan tiromele çok da gerek yok.Dolaylı yoldan troidleri de uyarıyor zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Önce clen ile başla temizleyebildigin kadar temizle ardından yohimbine devreye sokabilirsiniz en son kalan depo yağlar icin bizzat bu şekil kullandım derim zar gibi olmuştu 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

Rimo kullanacaksan Karboyu çok düşük tut yoksa fazlası kilo yapıyor kendimden biliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Meto    22

1-10 400 test p

1-10 600 rimabolan 

2 hafta on 2 hafta off clen

1-10 yohimbe 20 mg

4-10 50 mg winstrol 

yarın başlıyorum 

Testocu, 5 dakika önce yazdı:

Rimo kullanacaksan Karboyu çok düşük tut yoksa fazlası kilo yapıyor kendimden biliyorum 

Şuan 103 kiloyum 650 gr pirinç şuan kilomu koruyor  yarından itibaren 500 e düşüreceğim haftalık 50 gr azaltıcam son hafta 0 olacak saolun görüşleriniz için 

tarihinde Meto tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    840
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Önce clen ile başla temizleyebildigin kadar temizle ardından yohimbine devreye sokabilirsiniz en son kalan depo yağlar icin bizzat bu şekil kullandım derim zar gibi olmuştu 😂

Kaç hafta clen kullandıktan sonra geçiş yaptın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Askabar, 2 saat önce yazdı:

Kaç hafta clen kullandıktan sonra geçiş yaptın. 

1 kutu kullandım bir gün on bir Gün off olarak kaç haftaya tekabül etti hatırlamıyorum 5-6 hafts gibiydi  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.