Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ericnicola

Sertleşme bozukluğu

Önerilen İletiler

Ozgur511    38
gönderildi (düzenlendi)
Ericnicola, 2 dakika önce yazdı:

Çok fark yok gibi ama küçük olduğunu düşünüyorum bir tık küçük boşalmayı deniyorum çok az sıvı geliyor ve çok zorlanıyorum 

Test yaptır ben hemşireyim yarın sonucu buraya at bizzat hastanedeki endokrin uzmanı hocaya  gösteririm ve sana iletirim test yaptırman lazım 

tarihinde Ozgur511 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ericnicola    9
gönderildi (düzenlendi)
Ozgur511, 6 dakika önce yazdı:

Test yaptır ben hemşireyim yarın sonucu buraya at bizzat hastanedeki endokrin uzmanı hocaya  gösteririm ve sana iletirim test yaptırman lazım 

Yaptırdım hocam çıksın hepsi göstereyim 

alt 

ast 

total ve serbest testesteron üre kreatin b 12 folik asit progesteron prolaktşn fsh lh shbg ye de hepsine baktırdım bakalım 1 haftaya çıkar dediler duruma göre atarım sana reis Allah razı olsun bulunduğum şehirde endokrin yok 

tarihinde Ericnicola tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Ericnicola, 10 dakika önce yazdı:

Yaptırdım hocam çıksın hepsi göstereyim 

alt 

ast 

total ve serbest testesteron üre kreatin b 12 folik asit progesteron prolaktşn fsh lh shbg ye de hepsine baktırdım bakalım 1 haftaya çıkar dediler duruma göre atarım sana reis Allah razı olsun bulunduğum şehirde endokrin yok 

Alt ast karaciğer değeri ayrıca 1 hafta geç değilmi bizim hastanede 2 saatte çıkıyor en geç 1 günde sen at sonuçları bizim buradaki endokrin uzmanlarına gösteririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Ozgur511, 11 saat önce yazdı:

Alt ast karaciğer değeri ayrıca 1 hafta geç değilmi bizim hastanede 2 saatte çıkıyor en geç 1 günde sen at sonuçları bizim buradaki endokrin uzmanlarına gösteririm 

Bazıları bulunduğunun şehirde çıkmıyormuş çıkanları atıyorum yardımcı olduğun için gerçekten teşekkürler 

73ECAF3A-84A3-4B73-9C6A-282AC2F97911.png 361F2488-9FDA-4E0D-BA62-99CC1163CEA3.png 54B1693D-D8D7-4698-AFF8-31B87794B7D6.png DA2825E6-B5A8-41B2-91BA-DCC826CE041F.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Ericnicola, 4 saat önce yazdı:

Bazıları bulunduğunun şehirde çıkmıyormuş çıkanları atıyorum yardımcı olduğun için gerçekten teşekkürler 

Sonuçları pdf olarak indirip atsana e nabızda var pdf olarak indir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Çok kötü değerler bitmişinwusta sen

Biraz mastürbasyon yap uyar vücudu zevk almıyorsan bile yap tam kalkmıyorsa bile yap çinko vs kullan bilmeden ezbere pct yapılmaz dahda boka çevirme 1 ay böyle git son cinsellikden 4-5 gün sonra tahlil ver at buraya biraz daha düzelmiş olur bi anda beklemeyin herşeyi eskisi gibi olcağını 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.226
Aydınbaba, 58 dakika önce yazdı:

Çok kötü değerler bitmişinwusta sen

Biraz mastürbasyon yap uyar vücudu zevk almıyorsan bile yap tam kalkmıyorsa bile yap çinko vs kullan bilmeden ezbere pct yapılmaz dahda boka çevirme 1 ay böyle git son cinsellikden 4-5 gün sonra tahlil ver at buraya biraz daha düzelmiş olur bi anda beklemeyin herşeyi eskisi gibi olcağını 

Merhaba; bu sizi ilk ve sonm uyarışım olsun aksi halde forumdan sınırsız süre ile uzaklaştırılacaksınız.

Forum tertibini yıllardır sağlayan biri olarak tüm kullanıcıların forum içi hareketlerini gözlemlemekteyim argo, tehdit , bilgisi olunmaya konularda fikir beyanı, karamsarlık aşılama veya benzeri yaklaşımlarda bulunan kullanıcılar forum kuralları gereği uzaklaştırılırlar ve sizin kendi tecrübelerime göre bir çok konuda (yazdıklarınızı okumama müteakip) yarım bilgi birikiminizle insanlara devamlı ''karamsarlık aşılıyorsunuz'' 

- Kolun x cm bu kol ölçüsüyle küre mi girilir?

- Değerler çok kötü ''BİTMİŞSİN SEN''! 

Gibi söylemler. Şimdi bu yazdıklarımı okuyunca ne var ki bunda diyebileceğinizi düşünüp hemen ona da cevap vereyim.

- İsteyen istediği ölçüde küre girebilir +18 yaş ve üzeri kişilerin üzerinde ailelerinin dahi bir sorumluluğu olmadığı gibi sizi de sorumluluğunuz yok haliyle böyle keskin bir eylemde bulunmak yerine '' Vücut olarak plato seviyenize çıktığınıza inanıyor musunuz? Vücut tipiniz nedir? Spor deneyimleriniz nedir? Gibi yaklaşımlar sonrası final noktasında yorum yapıp '' kendi tecrübelerime göre bu seviyede biri olarak ilaç kısmına biraz erken adım attığınızı düşünüyorum '' gibi yaklaşımlarda bulunmanız gerekmekteydi.

- İkinci '' BİTMİŞSSİN SEN'' söyleminiz için bir doktor olduğunuzu düşünün hastanızı muayene ettiniz ve hastanız kanser x gün kadar da ömrü kaldı var sayımında bulunalım. Doktor hastanın yüzüne tek seferde '' ÖLECEKSİNİZ KANSER OLMUŞSUNUZ '' mu der? Yoksa '' Öncelikle çok geçmiş olsun gerekli tetkikleri yapıp incelemelerimizi bitirdikten sonra üzülerek söylemek isterim ki dejenere olmuş bölgede kanser tespit ettik ama panik yapacak hiç bir unsur söz konusu değil ivedi şekilde gerekli protokolleri sırasıyla kemoterapi , ışın tedavisi şeklinde uygulamayla başlayacağız süreçte en büyük destekçiniz mutluluğunuz ve uygulayacağımız tedavi yöntemleri olacak kurtulma oranınız da çok yüksek '' deyip moral mi vermesi daha doğru hastasına?

Yaaaaa ustaaaa ne gerek var bu kadar detaya diyorsanız;

Kusura bakmayın karşınızda ki bir insan ve duyguları olan yazacağınız en ufak bir cevabı bile dikkate alacak deneyimsizlikte veya kötü psikolojide binlerce kişi burayı ziyaret ediyor. Sizin düşüncelerinizdeki kişilerin beyanlarından sonra '' o organı eline alırsın '' , '' böyle kısır kalırsın '' söylemleri şehir efsaneleri gibi yayılıp koskoca ülke hurafelere dayalı spor yapmaya başlıyor bu sefer.

Burası bir platform ve bu platformun kuralları var son kez sizi uyarmış olayım bildiğiniz konular hakkında yorum yapın bilmediğiniz konular hakkında okuyarak konuyu geçin lütfen konuşma geçmişimizde de tekrar ettiğim gibi '' aksi halde forumda sınırsız süreyle uzaklaştırılacaksınız. '' 

Ericnicola, 5 saat önce yazdı:

73ECAF3A-84A3-4B73-9C6A-282AC2F97911.png 361F2488-9FDA-4E0D-BA62-99CC1163CEA3.png 54B1693D-D8D7-4698-AFF8-31B87794B7D6.png DA2825E6-B5A8-41B2-91BA-DCC826CE041F.png

Selamlar siz arkadaşın dediklerine kulak asmayın korkulacak hiç bir şey yok.

• ALT ve AST adına günde 1 nac600 + her yemek posyionuna bol yeşillik ekleyin. (1 ay içinde rayına oturur değerler.)
  • Su tüketiminiz az 4 litre kıvamında uzunca bir süre su tüketin üre/böbrekler rayına oturacaktır.
  • Total kür sonrası çok normal zamanla toparlar.
  • E2 arimidex çok kaçırmısınız sanırım kesin derhal kullanıyorsanız da 1,2 ay içinde eski ref değerlerine ulaşır.
  • LH ve FSH den sebep geçici olarak kısırsınız PCT protokollerinizi derhal doğru şekilde uygulayıp sistemi geri döndürünüz.

Geçmiş olsun / Keyifli Forumlar.

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Loving, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba; bu sizi ilk ve sonm uyarışım olsun aksi halde forumdan sınırsız süre ile uzaklaştırılacaksınız.

Forum tertibini yıllardır sağlayan biri olarak tüm kullanıcıların forum içi hareketlerini gözlemlemekteyim argo, tehdit , bilgisi olunmaya konularda fikir beyanı, karamsarlık aşılama veya benzeri yaklaşımlarda bulunan kullanıcılar forum kuralları gereği uzaklaştırılırlar ve sizin kendi tecrübelerime göre bir çok konuda (yazdıklarınızı okumama müteakip) yarım bilgi birikiminizle insanlara devamlı ''karamsarlık aşılıyorsunuz'' 

Gibi söylemler. Şimdi bu yazdıklarımı okuyunca ne var ki bunda diyebileceğinizi düşünüp hemen ona da cevap vereyim.

- İsteyen istediği ölçüde küre girebilir +18 yaş ve üzeri kişilerin üzerinde ailelerinin dahi bir sorumluluğu olmadığı gibi sizi de sorumluluğunuz yok haliyle böyle keskin bir eylemde bulunmak yerine '' Vücut olarak plato seviyenize çıktığınıza inanıyor musunuz? Vücut tipiniz nedir? Spor deneyimleriniz nedir? Gibi yaklaşımlar sonrası final noktasında yorum yapıp '' kendi tecrübelerime göre bu seviyede biri olarak ilaç kısmına biraz erken adım attığınızı düşünüyorum '' gibi yaklaşımlarda bulunmanız gerekmekteydi.

- İkinci '' BİTMİŞSSİN SEN'' söyleminiz için bir doktor olduğunuzu düşünün hastanızı muayene ettiniz ve hastanız kanser x gün kadar da ömrü kaldı var sayımında bulunalım. Doktor hastanın yüzüne tek seferde '' ÖLECEKSİNİZ KANSER OLMUŞSUNUZ '' mu der? Yoksa '' Öncelikle çok geçmiş olsun gerekli tetkikleri yapıp incelemelerimizi bitirdikten sonra üzülerek söylemek isterim ki dejenere olmuş bölgede kanser tespit ettik ama panik yapacak hiç bir unsur söz konusu değil ivedi şekilde gerekli protokolleri sırasıyla kemoterapi , ışın tedavisi şeklinde uygulamayla başlayacağız süreçte en büyük destekçiniz mutluluğunuz ve uygulayacağımız tedavi yöntemleri olacak kurtulma oranınız da çok yüksek '' deyip moral mi vermesi daha doğru hastasına?

Kusura bakmayın karşınızda ki bir insan ve duyguları olan yazacağınız en ufak bir cevabı bile dikkate alacak deneyimsizlikte veya kötü psikolojide binlerce kişi burayı ziyaret ediyor. Sizin düşüncelerinizdeki kişilerin beyanlarından sonra '' o organı eline alırsın '' , '' böyle kısır kalırsın '' söylemleri şehir efsaneleri gibi yayılıp koskoca ülke hurafelere dayalı spor yapmaya başlıyor bu sefer.

Burası bir platform ve bu platformun kuralları var son kez sizi uyarmış olayım bildiğiniz konular hakkında yorum yapın bilmediğiniz konular hakkında okuyarak konuyu geçin lütfen konuşma geçmişimizde de tekrar ettiğim gibi '' aksi halde forumda sınırsız süreyle uzaklaştırılacaksınız. '' 

• ALT ve AST adına günde 1 nac600 + her yemek posyionuna bol yeşillik ekleyin. (1 ay içinde rayına oturur değerler.)
  • Su tüketiminiz az 4 litre kıvamında uzunca bir süre su tüketin üre/böbrekler rayına oturacaktır.
  • E2 arimidex çok kaçırmısınız sanırım kesin derhal kullanıyorsanız da 1,2 ay içinde eski ref değerlerine ulaşır.
  • LH ve FSH den sebep geçici olarak kısırsınız PCT protokollerinizi derhal doğru şekilde uygulayıp sistemi geri döndürünüz.

Değerler kötü anlamında dedim kötü çünkü düzelmiycek bişey yok doğal olarak bile düzeliyo vücut daha uzun sürüyo sadece kol olarakda saçma geliyo insanların hırsı ve boşuna kür yapmaları türkiyede alabilcekleri ilaçlar zaten söyleyiş tarzımda evet haklısınız 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
Loving, Bir saat önce yazdı:

Burak hocam özür dileyerek soruyorum çokta bilgili birisi değilim pct deyimlerini bile buradan abilerimiz ile yapıyorum lh fsh I düzeltmek için  hangi ürünü kullanarak bunu tetikleyebilirim nasıl bir yol izlemeliyiz bilgilendirseniz gerçekten minnettar kalacağım 

Ozgur511, 2 saat önce yazdı:

Sonuçları pdf olarak indirip atsana e nabızda var pdf olarak indir 

Buyur reis 

Enabiz-Tahlilleri.pdf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
gönderildi (düzenlendi)
Ericnicola, 34 dakika önce yazdı:

Burak hocam özür dileyerek soruyorum çokta bilgili birisi değilim pct deyimlerini bile buradan abilerimiz ile yapıyorum lh fsh I düzeltmek için  hangi ürünü kullanarak bunu tetikleyebilirim nasıl bir yol izlemeliyiz bilgilendirseniz gerçekten minnettar kalacağım 

Sana pct yi tekrarlaman konusunda en son 16 aralıkda yorum yazmışım.İlk pct nin olmadığını söylemişim...Ama sen büyük ihtimalle benim tavsiye ettiğim ikinci pct yi yapmadın.Ve cabaserle arimidexle herşeyin yoluna girdiğini yazıp gittin.3 ay sonra şimdi test sonuçları atıyorsun...Boşuna yazıp çiziyorum bir çoğunuz kafanızın dikine hareket ediyorsunuz.Açıkçası bu yüzden soğudum kimseye bir şey önermeyeceğim diyorum bazen.Benim bu işten bir karım yok, yol göstermek adına yazıyorum, fakat anlıyorum ki dinleyen yok...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatman    28
Ericnicola, 16.12.2021 - 20:23 yazdı:

Allah razı olsun abi senden tek bir ricam var tek sorun bu ereksiyon sorunu libodu sorunu ne kullanabiliriz partnerime rezil olacağım korkusuyla yan yana gelemiyorum illa performans arttırıcı mu kullanmamız lazım yada proviron gibi bir şey çözsr mi ?

kardeşim merhaba bendede aynı sorun vardı epimedyumlu macun aldım 1 çay kaşığı alıyorum butun gün sertleşiyor anlatamam cilaslisten kat kat ucuz ve etkili 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 6 dakika önce yazdı:

Sana pct yi tekrarlaman konusunda en son 16 aralıkda yorum yazmışım.İlk pct nin olmadığını söylemişim...Ama sen büyük ihtimalle benim tavsiye ettiğim ikinci pct yi yapmadın.Ve cabaserle arimidexle herşeyin yoluna girdiğini yazıp gittin.3 ay sonra şimdi test sonuçları atıyorsun...Boşuna yazıp çiziyorum bir çoğunuz kafanızın dikine hareket ediyorsunuz.Açıkçası bu yüzden soğudum kimseye bir şey önermeyeceğim diyorum bazen.Benim bu işten bir karım yok, yol göstermek adına yazıyorum, fakat anlıyorum ki dinleyen yok...

Senin söylediğini yaptım abi senin bahsettiğin şeylere harfiyen uydum  ovitrelle aldım bölerek kullandım bir hafta sonra 50 mg klomen 40 mg tamoxifen başladım 15 gün böyle ilerledim sonra dozları yarıya düşürdüm çobançökerten Demir dikeni çayı aldım magnezinç kullanıyorum arjinin alıyorum d vitamini omega 3 e dikkat ediyorum elimden geldiğinde düzgün bir pct geçirmeye çalıştım dediğin gibi ilk süreçte bi iyileşme oldu sonra gene kayboldu hissiyat aynı hale geri geldim şüphelendim test verdşmmsonuçlar bınlar seninle planladığınız şeyi bitireli 11 gün oldu dün 10. Günde tahlil verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Ericnicola, 1 dakika önce yazdı:

Senin söylediğini yaptım abi senin bahsettiğin şeylere harfiyen uydum 

Neyi nasıl yaptın anlatırmısın ? İmkansız, sen pct yapmamışsın canım kardeşim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Yukarıda düzenledim abi ne yaptığımı anlattım hatta demiştin östrojen yüksek ence başlamadan önce armidex al kendi izlenimim göğüs uçlrım yağlı sivri duruyordu sarkık gibi östrojen düzeldi sandım 1 hafta geçti dediklerine başladım direk 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Ericnicola, 6 dakika önce yazdı:

Yukarıda düzenledim abi ne yaptığımı anlattım hatta demiştin östrojen yüksek ence başlamadan önce armidex al kendi izlenimim göğüs uçlrım yağlı sivri duruyordu sarkık gibi östrojen düzeldi sandım 1 hafta geçti dediklerine başladım direk 

2,5 ay önce yaptırdığın test duruyor konuda.Pct yaptığını yazmıştın bu sonuçlar için...Benim önerim 30 gün tekrardan pct yapman yönündeydi.Ve başlamadan önce yüksek olan östrojenini düşürmen için sadece bir hafta arimidex kullan demiştim.Bunlardan sonra 30 gün pct ilaçları ile gitmen ve sonunda test yaptırman gerekiyordu.75 gün - 30 gün = 45 gün ne yaptın ? Önceki değerlerinden daha dip seviyedesin şuan...Pct yapmış olsan mümkün değil bu sonuçlar çıkmaz...

Ya testinde hata var, yada yanlış bir şeyler yapmışsın.Bir yerlerde sorun var...Diğer olasılığı hiç söylemek istemiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 5 dakika önce yazdı:

2,5 ay önce yaptırdığın test duruyor konuda.Pct yaptığını yazmıştın bu sonuçlar için...Benim önerim 30 gün tekrardan pct yapman yönündeydi.Ve başlamadan önce yüksek olan östrojenini düşürmen için sadece bir hafta arimidex kullan demiştim.Bunlardan sonra 30 gün pct ilaçları ile gitmen ve sonunda test yaptırman gerekiyordu.75 gün - 30 gün = 45 gün ne yaptın ? Önceki değerlerinden daha dip seviyedesin şuan...Pct yapmış olsan mümkün değil bu sonuçlar çıkmaz...

Ya testinde hata var, yada yanlış bir şeyler yapmışsın.Bir yerlerde sorun var...Diğer olasılığı hiç söylemek istemiyorum.

Bu olaydan bir hafta sonra ilaçları temin ettim neredeyse. İlk hafta arimidex kullandım abi pazartesi perşembe 14 gün burdan

sonrak hafta 2 ye böldüm ovitrelle kullandım 21 Gün oldu 

15 gin yüksek 15 gün yarı doz dediklerine yaptım abi 51 gün 10 gün kadar bitkisel devam ettim 61 test verdim işte 2.5 ay burada geçti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Allah razı olsun kendi yaptığım bir süreç sonuçta bu abi ama işte garip bir durum var çözemiyorum anlayamıyorum kafam karıştı İnan bana gerçekten söylediklerini yaptım tuhaf bir şeyler oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Ericnicola, 3 dakika önce yazdı:

Bu olaydan bir hafta sonra ilaçları temin ettim neredeyse. İlk hafta arimidex kullandım abi pazartesi perşembe 14 gün burdan

sonrak hafta 2 ye böldüm ovitrelle kullandım 21 Gün oldu 

15 gin yüksek 15 gün yarı doz dediklerine yaptım abi 51 gün 10 gün kadar bitkisel devam ettim 61 test verdim işte 2.5 ay burada geçti

İlaçları nereden temin ettin ? Markaları ne ? Kullandığın bitkisel şeyler ne ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 2 dakika önce yazdı:

İlaçları nereden temin ettin ? Markaları ne ? Kullandığın bitkisel şeyler ne ?

Hepsini eczaneden aldım abi ocitrelle için 10 taneden dazla eczane gezdim en son İzmir’de depoda bulduk onu aldım herşey eczane malı 

çoban çökerten kullandım ve demirdikeni kullandım bitkisel olarak yani zma karışımı yaptım suplaöent olarak kendi elimdeki şeylerle onlarda eczane malı toz solgar arginin ve magnezinç  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559
Ericnicola, 1 dakika önce yazdı:

Hepsini eczaneden aldım abi ocitrelle için 10 taneden dazla eczane gezdim en son İzmir’de depoda bulduk onu aldım herşey eczane malı 

çoban çökerten kullandım ve demirdikeni kullandım bitkisel olarak yani zma karışımı yaptım suplaöent olarak kendi elimdeki şeylerle onlarda eczane malı toz arginin ve magnezinç  

Klomen tamoksifeni sordum, ovitrelleyi değil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.559

Klomen tamam ama diğeri ülkemizde satılmıyor.Bence bu aldığın iki üründe ya sahte yada bir enayilik var.İmkanı yok bunları kullanıp da tüm değerlerinin bu dip seviyede olmasına.

Hipo olsan bile ne primere ne sekondere uymuyor bu test sonuçları.Bilakis hiç bir şey içilmemiş, vucudunun kürdeki kalan son kırıntılarla bu güne geldiğini gösteriyor daha çok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
canto1905    6
metinav, 59 dakika önce yazdı:

abi benim konumada bi el at rahatlat beni lütfen kafama sıkacam artık ağlıyorum sürekli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ericnicola    9
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 27 dakika önce yazdı:

Klomen tamam ama diğeri ülkemizde satılmıyor.Bence bu aldığın iki üründe ya sahte yada bir enayilik var.İmkanı yok bunları kullanıp da tüm değerlerinin bu dip seviyede olmasına.

Hipo olsan bile ne primere ne sekondere uymuyor bu test sonuçları.Bilakis hiç bir şey içilmemiş, vucudunun kürdeki kalan son kırıntılarla bu güne geldiğini gösteriyor daha çok.

Hiç bir

şey yapmasak bile bu süreç normale döner mi 4-6 ay gibi süreçte yada şu an ne yapmamız lazım abi endokrine sora aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.