Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Testo+boldenon küründe yaşadığım sorunlar hakkında?

Önerilen İletiler

Zodi    21

Herkese selamlar hocalarım, abilerim.

İlaç dozajlamalarım ise haftalık 500 Testo - 400 boldenon şeklinde

20 haftalık testo bolde kürümün 9. Haftasındayım ilk 6 hafta günde 30 mg sabit turinabol kullandım ve şu ana kadar 8 kilo artışım oldu. Boy 185 kür öncesi kilo 81 güncel kilo 89 yemeden kaynaklı bel ve alt karın da yağlanma oluştu ve son 2 haftadır 15 dk idman sonu kardiyo ekledim. (Bisiklet veya yokuş yürüyüş) Asıl sıkıntıma gelecek olursam bu kilo artışına rağmen nedense ilaçların tam etkisini aynada henüz görememem belki de boldenon 12. Hafta sonrası etki göstermeye başlıyor diyebilirsiniz bundan kaynaklıda olabilir.

Günde sabahları 5 yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği gün içinde 450 Gr pirinç veya makarna ve 500 gr tavuk yiyorum bunlar temel olanlar tabii ki ekstralar da var beslenmemin kendimce iyi olduğunu düşünüyorum iş yoğunluğumdan ve fabrikanın çok sıkıntılı olmasından kaynaklı test yaptırmaya da gidemedim ilaçlar çalışıyor mu çalışmıyor mu acaba diye psikolojik olaraktan bu düşünce beni hem idman olarak hem de aklıma geldiği her anda düşürüyor.

Cinsel anlamda da son 2 haftadır nedense ilk etapta erkesiyon çok kuvvetli fakat yarım saat sonra 2. İlişki girişimim de sertleşmede çok problem yaşıyorum iş tempom çok yüksek antremanda da yeterince hırpalıyorum ve yorgun düşüyorum günde 6 saat uyuyorum bunun da ilişki de etkisi var mı bilmiyorum psikolojik olarak hiç iyi hissetmiyorum kendimi bana bi yol gösterir misiniz kimseye de birşey açıklayamıyorum kendi kendimi yiyorum.

Her türlü eleştirinize lafınıza sözünüze açığım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.532

Test yaptırmadan kimse sana ilaçlarının çalıştığını söyleyemez. Bu kadar psikolojini bozmanı gerektirecek herhangi bir sebep de yok üstelik. Test yaptıramıyorsan ilaçlar bitene kadar kullanmaya devam eder, sonucunu görürsün. Veya kullanmaktan vazgeçer hayatına kaldığın yerden devam edersin. Bu kadar büyütüp kendine dert edeceğine olayı akışına bırakabilirsin. En fazla zaman ve para kaybı yaşar ve kaybettiğin para karşılığında da deneyim kazanmış olursun.

İlaçların çalışıp çalışmadığından endişe ediyor isen, bir dahaki sefere  alttaki whatsapp ikonuna tıklayarak forum sahibi Burak hoca ile iletişime geçer, bu endişeleri taşımadan rahat bir psikoloji ile sağlam bir küre girersin. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 13 dakika önce yazdı:

Test yaptırmadan kimse sana ilaçlarının çalıştığını söyleyemez. Bu kadar psikolojini bozmanı gerektirecek herhangi bir sebep de yok üstelik. Test yaptıramıyorsan ilaçlar bitene kadar kullanmaya devam eder, sonucunu görürsün. Veya kullanmaktan vazgeçer hayatına kaldığın yerden devam edersin. Bu kadar büyütüp kendine dert edeceğine olayı akışına bırakabilirsin. En fazla zaman ve para kaybı yaşar ve kaybettiğin para karşılığında da deneyim kazanmış olursun.

İlaçların çalışıp çalışmadığından endişe ediyor isen, bir dahaki sefere  alttaki whatsapp ikonuna tıklayarak forum sahibi Burak hoca ile iletişime geçer, bu endişeleri taşımadan rahat bir psikoloji ile sağlam bir küre girersin. 

Anladım hocam ilgin ve fikrin için çok teşekkür ederim. Testi yaptırma konusuna gelirsek en kısa zamanda yaptırıp en azından sonuçları sizlerle paylaşmak ve yeni fikirler almak isterim. Testi en kısa sürede vermek istiyorum fakat üstünden  2-3 hafta daha geçebilir geç teste gitmek herhangi bir sorun veya geri dönüş anlamında sıkıntı teşkil eder mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 39 dakika önce yazdı:

Anladım hocam ilgin ve fikrin için çok teşekkür ederim. Testi yaptırma konusuna gelirsek en kısa zamanda yaptırıp en azından sonuçları sizlerle paylaşmak ve yeni fikirler almak isterim. Testi en kısa sürede vermek istiyorum fakat üstünden  2-3 hafta daha geçebilir geç teste gitmek herhangi bir sorun veya geri dönüş anlamında sıkıntı teşkil eder mi?

Yo hayır sadece 2-3 hafta daha psikolojini bozmana  sebep olur sadece :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 26 dakika önce yazdı:

Yo hayır sadece 2-3 hafta daha psikolojini bozmana  sebep olur sadece :) 

Anladım hocam sakinliğin ve rahatlığından anladığım kadarıyla kendi kendime yapıyorum ne yapıyorsam. Tecrübenden kaynaklı basit bi kür olduğu için ağır yan etkilerin olacağını düşünmüyor da olabilirsin. Psikoloji faktörü de kürde önemli bi artı veya eksi sanırım ben biraz fazla kasıyorum kendimi dediğiniz gibi akışına bırakmaya çalışıcam söylediğiniz şeyler noktasına kadar benim için önemli çünkü ilk kürüm ve son olmayacak bi takım hedefler doğrultusunda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 1 saat önce yazdı:

Anladım hocam sakinliğin ve rahatlığından anladığım kadarıyla kendi kendime yapıyorum ne yapıyorsam. Tecrübenden kaynaklı basit bi kür olduğu için ağır yan etkilerin olacağını düşünmüyor da olabilirsin. Psikoloji faktörü de kürde önemli bi artı veya eksi sanırım ben biraz fazla kasıyorum kendimi dediğiniz gibi akışına bırakmaya çalışıcam söylediğiniz şeyler noktasına kadar benim için önemli çünkü ilk kürüm ve son olmayacak bi takım hedefler doğrultusunda.

İlklerin ve ilk kürün günahı olmaz,  istediğin gibi olursa ne ala, yok olmaz ise pahalı bir ders çıkarmış olursun.

Kür esnasında cinsel problemler/ereksiyon sorunu/libido düşüklüğü veya tam tersi olarak yüksek libido, olur olmadık zamanlarda ereksiyon olma gibi durumlarla karşılaşman olası. Bu gibi durumların geçici olduğunu kabul edersen, psikolojik olarak sorun yaşamazsın. Kürde önemli olan antrenman/beslenme/uyku ve sonrasında d psikolojini sağlam tutmak olmalı. 

Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi;

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 14.12.2021 - 15:24 yazdı:

İlklerin ve ilk kürün günahı olmaz,  istediğin gibi olursa ne ala, yok olmaz ise pahalı bir ders çıkarmış olursun.

Kür esnasında cinsel problemler/ereksiyon sorunu/libido düşüklüğü veya tam tersi olarak yüksek libido, olur olmadık zamanlarda ereksiyon olma gibi durumlarla karşılaşman olası. Bu gibi durumların geçici olduğunu kabul edersen, psikolojik olarak sorun yaşamazsın. Kürde önemli olan antrenman/beslenme/uyku ve sonrasında d psikolojini sağlam tutmak olmalı. 

Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün de dediği gibi;

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur :) 

Pahalı bir ders çıkarıp çıkarmadığımı kalan 11 haftam sonunda daha net öğrenmiş olucaz hep birlikte :))

Cinsellik ile ilgili ise gün içi sabah akşam kendiliğinden ereksiyonlarda problem yok sadece ilişki esnasında ve bitene kadar sorun yok fakat biraz bekleyip ikinciye geçtiğim esnada son 1 buçuk 2 haftadır sorun yaşadım belki de psikolojiktir tabi son dönemde fazla düşünüp kafa yordum endişe duyduğum bi çok faktör olmuştu yani cimsellik olarakta başıma bişey gelir mi diye düşünmeye başladıktan sonra ilişkilerim sıkıntı olmaya başladı aslında bi geriye dönüp düşündüğüm de.. Bakalım dediğiniz gibi hocam akışına bırakıcam cevaplarınız da çok iyi geldi bilgi almış oldum ve psikolojik konunun bu kadar önemli olduğunu öğrenmiş bulundum. Noktası virgülüne kadar ellerinize sağlık teşekkür ederim 

agfitness, 14.12.2021 - 16:27 yazdı:

Boldenon hususunda dikkatli olmanı tavsiye ederim (neden dersen boldenon ile ilgili konuları aratırsan bulabilirsin yazılarımı)

Nacizane tavsiye olarak da boldenon döneminde karbo yüklemesinden çok karboyu ara ara kısıp onun yerine sağlıklı esansiyel yağlardan enerji almayı öneririm.
(Taze soğuk sıkım zeytin yağı, bol avokado salatası, üzüm veya hindistan cevizi yağı ile hazırlanan salata türleri, günlük 1-2 avuç fındık-yer fıstığı-badem-ceviz tüketimi... gibi)

Sağlıklı sporlar...

Dikkate alırım hocam gerekli araştırmaları da yaparım teşekkürler.

Tekrardan merhaba hocalarım bir güncelleme oluşturmak istedim.

Kürümün 11. Haftasındayım ve fiziksel gelişim olarak bu hafta yeni yeni bişeyler hissetmeye başladım. Asıl değinmek istediğim konuya gelecek olursak;

Kür içinde cinsel performanstan yakındığım haftalarda bir kaç deneme yanılma yolu ile bunun ilaçlar ile bağlantısız olduğunu anladım.

Hafta içi 5 gün boyunca Sabah 7 akşam 6 çalışıp üstüne öldürücü idmanlar yapıp akşamında da cinsel aktivite de tatmin edici ve yüksek performans beklemek ve bu konuda başarısız olmak beni bir hayli yıpratan konuydu. Hemen ilaçlara bahane bulmaya başlamıştım. Fakat sorun DİNLENME DİNLENME VE DİNLENMEYMİŞ :)

Şöyle ki izinli günlerimde sadece antreman yapıp aynı akşamında cinsel birleşme yaşadığım taktirde hiç bir problem yaşamadığımı farkettim gerek ereksiyon gerekse enerji anlamında. Bunu bir kaç denemeyle onaylamış oldum ve sizlerle de paylaşmak istedim ki aynı sorunu yaşayan dostlarımız olursa yüksek tempo iş ve öldürücü bir idman sonrasında bazen ilişkide istenilen ereksiyon ve cinsel isteğe ulaşamadığımı ve bazı aksaklıklar olabileceğini bilhassa tecrübe etmiş oldum. Hemen suçu ilaçlara atmaktansa hayatımızı bir gözden geçirmemiz gerektiğini anlamış bulundum. Belki de bu sizler tarafından bilinen ama benim yeni tecrübe ettiğim bir konudur fakat sizlerle yine de paylaşmak istedim.

Kürün 13. haftasından selamlar :) 

Son 2 haftadır kaslarımda hissettiğim etkiyi 11 haftadır hissetmemiştim doğurusu.. 
Aklıma takılan bir soruyu sizlere danışmak istedim. Kürümü 20. haftada sonlandırmayı düşünüyorum şuan da Haftalık 500 mg testo E - 400 mg bolde kullanıyorum  dozajlarımı kalan haftalarda sizce arttırmama gerek var mı? var ise bu arttırım nasıl olmalı yardımcı olabilir misiniz?

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.325
Zodi, 3 saat önce yazdı:

Kürün 13. haftasından selamlar :) 

Son 2 haftadır kaslarımda hissettiğim etkiyi 11 haftadır hissetmemiştim doğurusu.. 
Aklıma takılan bir soruyu sizlere danışmak istedim. Kürümü 20. haftada sonlandırmayı düşünüyorum şuan da Haftalık 500 mg testo E - 400 mg bolde kullanıyorum  dozajlarımı kalan haftalarda sizce arttırmama gerek var mı? var ise bu arttırım nasıl olmalı yardımcı olabilir misiniz?

Bence hiç gerek yok. Zaten yeni etki görmeye başladım. Haliyle yeni yeni yan etkileri de göreceksin. Bu dozda gelişebileceğini düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Peki yan etki olarak beni nelerin beklediğini tecrübeleriniz ve bilginiz doğrultusunda açıklar mısınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.325
Zodi, 3 dakika önce yazdı:

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Peki yan etki olarak beni nelerin beklediğini tecrübeleriniz ve bilginiz doğrultusunda açıklar mısınız?

Bende kıllanma ve sivilce yaptı. Bazı arkadaşlarda cinsel isteksizlik yapabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Zodi, 28 dakika önce yazdı:

benim senden kısa oluyor kullanalı ama yan etki olarak deri den çok yağ salınımı hafif kıllanma güneş fln vurmadikca belli olmayacak kadar(tüm vucut) ve çok yüksek iştah

form atarmisin önce sonra merak ettim

rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Bende kıllanma ve sivilce yaptı. Bazı arkadaşlarda cinsel isteksizlik yapabiliyor.

aynen unuttum sivilceyi omuzda yaptı bende genel olarak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71

Bende tek bir sivilce yapmadi. Sadece boldenondan oturu libidom dustu. Boldenon bittikten 2 hafta sonra yerine geldi. Bir de asiri derecede sirtta killanma yapti. Sakal trasi olur gibi sirtimi aldiriyorum 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
rastlantisal, 12.01.2022 - 23:34 yazdı:

Anladım hocam omuz bölgesinde bi kaç sivilcem var fakat göz zevki bozacak derecede değil henüz. Kıllanma ise daha çok tüylenme tarzında sırtımda oluşanlar var belirgin değiller ışıkta belli oluyor kısa kısa sadece.

Maori, 13.01.2022 - 10:20 yazdı:

Bende tek bir sivilce yapmadi. Sadece boldenondan oturu libidom dustu. Boldenon bittikten 2 hafta sonra yerine geldi. Bir de asiri derecede sirtta killanma yapti. Sakal trasi olur gibi sirtimi aldiriyorum 😅

Anlıyorum hocam bende sadece kısa kısa tüylenmeler ve omuzda ufak sivilcelenmeler oluştu şimdilik.

holyland, 12.01.2022 - 23:35 yazdı:

benim senden kısa oluyor kullanalı ama yan etki olarak deri den çok yağ salınımı hafif kıllanma güneş fln vurmadikca belli olmayacak kadar(tüm vucut) ve çok yüksek iştah

form atarmisin önce sonra merak ettim

aynen unuttum sivilceyi omuzda yaptı bende genel olarak

Tüylenme ve son zamanlarda iştahımda artış dikkat çekmeye başladı devamında neler yaşayacağım merak konusu :D Gelişimi yeni yeni farkettiğim için henüz güncel foto çekilmedim dostum son haftaya kadar çekilmemeyi düşünüyorum aslında ama bakalım fikrim değişirse tabii ki paylaşırım. Küre başlamadan da foto çekilmeyerek büyük bi hata yaptım nasıl before after yapıcam hiç bi fikrim yok sadece kürden 5-6 ay öncekiler var bakalım bakıştırıyorum küre yakın zamanda bi foto bulabilrsem öncesi sonrası bi paylaşım yapmayı ve değerlendirmelerinizi görmeyi bende çok istiyorum :)

Spor hayatım ve öncesi de dahil olmak üzere yeşil yapraklı sebzeleri yıllardır tüketemiyorum. Bu vitamin ve mineralleri almamamın nasıl bi etkisi var acaba vücudumda tahmini bişey söylenebilir mi yoksa tahlil mi gereklidir? gerçekten zorluyorum ama bi türlü yiyemiyorum bunun artı ve eksileri nelerdir acaba yardımcı olur musunuz? Tavsiyelerinize sonuna kadar açığım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
Zodi, 14.01.2022 - 21:37 yazdı:

Spor hayatım ve öncesi de dahil olmak üzere yeşil yapraklı sebzeleri yıllardır tüketemiyorum. Bu vitamin ve mineralleri almamamın nasıl bi etkisi var acaba vücudumda tahmini bişey söylenebilir mi yoksa tahlil mi gereklidir? gerçekten zorluyorum ama bi türlü yiyemiyorum bunun artı ve eksileri nelerdir acaba yardımcı olur musunuz? Tavsiyelerinize sonuna kadar açığım.

nasıl durumun reis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler
    • Yazan: 6arrows
      bir sonraki bulk kürüm için planlama yapıp ürünleri stoklamak istiyorum. amacım olabildiğince kuru bir şekilde büyümek.
        şu anda 77kg 178boy yaşım ise 25.   en son haftalık 180 mg propinat, masteron ve tren kullandım yaklaşık 6 hafta kadar    86 hafta kadar testo enanthate ve piramit şeklinde t3 kullanarak yağ oranımı iyice düşürmek istiyorum. burda merak ettiğim t3 kullanımında testoyu haftalık 100-125 mg kullanmak kas kaybına sebep olur mu? testo dozajını ve günlük karb miktarını nasıl ayarlamalıyım?   bundan sonra bulk kürümü tamamlayıp pctye geçme niyetim var. planlamam bu şekilde   1-20 hafta testo cyp 500mg 1-15 hafta bolde 500mg 1-5 hafta turinabol 30mg 1-10 hafta deca 250 mg veya 4-16 hafta npp 200mg   ilaçları zphc ve spectrum kullanacağım. cyp yerine enanthate da kullanabilirim o durumda iran testo kullanırım.   daha önce deca kullandım fakat boldenon kullanmadım bunun için tavsiyeleriniz nelerdir? ayrıca ürünler ve dozajlamaları hakkında yorumlarınız nelerdir? @metinav @rastlantisal @otopsicikedi @Askabar @Diver @SPECTRE

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.