Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Safa

Libido düşüklüğü

Önerilen İletiler

Safa    18
metinav, 4 saat önce yazdı:

Kardeşim değerlerinde sorun yok.Prolaktin ve östrojen seviyesi libidoyu ve hissizliği etkileyen faktörler.Bunları tekrar test ettirebilirsin.Fakat iki hormon da fazla yükselince veya fazla düşünce olumsuzluklar yaşatabilir.O nedenle ara  ara kullandığın ilaçları tamamamen bırakıp vucudunu dinlemelisin.Test yaptırman durumu takip etmen için iyi olur...

Psikolojini düzgün tut kortizol artmasın durum daha da derinleşir sonra.Herşey anında değişip düzelmiyor biraz daha sabırlı ol.

Bu arada d vitamini takviyesi yap, değerin biraz düşük şimdi gördüm...

Hocam peki ozmn haftaya bir yarım tablet daha alırım arimidexten sonra bırakırım bi kaç hafta sonrada tekrar test yaptırırım d vitamini yazdılar hocam alıyorum aynı zamanda çinkoda almayı düşünüyorum hocam önerirseniz stres yapmıyorum hocam çok şükür beni üzecek seviyede değilim ereksiyonum bütün olumsuzluklara rağmen iyi hocam idare ediyorum teşekkür ederim hocam bi kaç haftaya test yapar tekrar dönüş yaparım çinkodan başka bir taksiciye almamı önerirmisiniz hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
Safa, 22 saat önce yazdı:

Hocam peki ozmn haftaya bir yarım tablet daha alırım arimidexten sonra bırakırım bi kaç hafta sonrada tekrar test yaptırırım d vitamini yazdılar hocam alıyorum aynı zamanda çinkoda almayı düşünüyorum hocam önerirseniz stres yapmıyorum hocam çok şükür beni üzecek seviyede değilim ereksiyonum bütün olumsuzluklara rağmen iyi hocam idare ediyorum teşekkür ederim hocam bi kaç haftaya test yapar tekrar dönüş yaparım çinkodan başka bir taksiciye almamı önerirmisiniz hocam 

Magzezyum, omega 3 gibi takviyeler stresini azaltır testosterona da faydalı olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
metinav, 4 saat önce yazdı:

Magzezyum, omega 3 gibi takviyeler stresini azaltır testosterona da faydalı olur.

Tamam hocam saolun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Doğal takviye olarak Kudret Narını öneririm hemen etki etmiyor ama düzenli kullanımda  orta vadede kendiliğinden oluşan ereksiyonlara yardımcı olmuştu bende deneyebilirsin ama berbat tadı var şimdiden uyarayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Endanger, Bir saat önce yazdı:

Doğal takviye olarak Kudret Narını öneririm hemen etki etmiyor ama düzenli kullanımda  orta vadede kendiliğinden oluşan ereksiyonlara yardımcı olmuştu bende deneyebilirsin ama berbat tadı var şimdiden uyarayım 

Onada bir bakayım teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18

Hocam kusura bakmayın sitesinde sürekli meşgul ediyorum özür dilerim ama bir soru daha sormak istiyorum biraz saçma bir soru cahilliğime verin kusura bakmayın ben 2 3 ay önce bu konularla ilgili konu açtığımda birisi bitter çikolata önerdi birazda fazla yememi söyledi denedim gerçektente ertesi gün istek geldi sertleşme daha iyiydi ama kısa sürdü acaba bitter çikolatanın bana sağlayıp vücudumun sağlayamadığı şey ne olabilir özür dilerim Sizide sürekli meşgul ediyorum ama bu durum canımı çok sıkıyor şimdiden teşekkür ederim 

@metinav @Rdm @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Safa, Bir saat önce yazdı:

Hocam kusura bakmayın sitesinde sürekli meşgul ediyorum özür dilerim ama bir soru daha sormak istiyorum biraz saçma bir soru cahilliğime verin kusura bakmayın ben 2 3 ay önce bu konularla ilgili konu açtığımda birisi bitter çikolata önerdi birazda fazla yememi söyledi denedim gerçektente ertesi gün istek geldi sertleşme daha iyiydi ama kısa sürdü acaba bitter çikolatanın bana sağlayıp vücudumun sağlayamadığı şey ne olabilir özür dilerim Sizide sürekli meşgul ediyorum ama bu durum canımı çok sıkıyor şimdiden teşekkür ederim 

:)

Bitter çikolata içindeki kakao nox artışı sağlıyor.Nox demek damarların genişlemesi ve kan akışının artması demek.Nox demek penise giden damarların daha fazla kanlanması demek...Sonuç ereksiyonun daha iyi olması, beklenebilir.Faydasını görüyorsan aşırıya gitmeden devam et...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
metinav, 29 dakika önce yazdı:

:)

Bitter çikolata içindeki kakao nox artışı sağlıyor.Nox demek damarların genişlemesi ve kan akışının artması demek.Nox demek penise giden damarların daha fazla kanlanması demek...Sonuç ereksiyonun daha iyi olması, beklenebilir.Faydasını görüyorsan aşırıya gitmeden devam et...

Hocam çok teşekkür ederim birde o gün biri bi konu açmıştı orada farkettim ben hocam afedersiniz çok özür dileyerek söylüyorum sperm çok katı hocam afedersiniz çok özür dileyerek birde az hocam hastaneye gidip test yaptırmak istiyorum ama hocam polislik çok yaklaştı sağlık sıkıntı yaparlar diye hastaneye çok gidemiyorum ne yapmam lazım 

@metinav

Sperm kalitesi ereksiyonu ve libidoyu etkiler mi hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Safa, Bir saat önce yazdı:

Hocam çok teşekkür ederim birde o gün biri bi konu açmıştı orada farkettim ben hocam afedersiniz çok özür dileyerek söylüyorum sperm çok katı hocam afedersiniz çok özür dileyerek birde az hocam hastaneye gidip test yaptırmak istiyorum ama hocam polislik çok yaklaştı sağlık sıkıntı yaparlar diye hastaneye çok gidemiyorum ne yapmam lazım 

@metinav

Sperm kalitesi ereksiyonu ve libidoyu etkiler mi hocam 

Ejekülasyonda gelen sıvı miktarinin ereksiyonla libidoyla ilgisi yok.Ve üremeye etkisi de yok.İsterse bir damla gelsin, isterse bir bardak dolusu.Bu gelen sey sperm degil.Sperm harici bir kac sivi daha ekleniyor.Sperm miktari o gelen sivi miktarina bagli degil, labaratuvarda test edilerek bilinebilir.Bosalma sonrasi gelen sivinin cogu prostatdan geliyor.Genetik bir sey bu miktar.Bazi gidalarin bu sivi miktarini arttirabildigi bikiniyor.Bunu baxi mesajlarimda yazmistim.

Dölün kati olmasi belki sık sık bosalmamaktan kaynaklanabilir.Polislige bir sakincasi olacagini zannetmiyorum.Spermiyogram yaptirabilirsin.İlerde evlilik durumun olmadan üreme fonksiyonunu ögrenmis olursun...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
metinav, 15 dakika önce yazdı:

Ejekülasyonda gelen sıvı miktarinin ereksiyonla libidoyla ilgisi yok.Ve üremeye etkisi de yok.İsterse bir damla gelsin, isterse bir bardak dolusu.Bu gelen sey sperm degil.Sperm harici bir kac sivi daha ekleniyor.Sperm miktari o gelen sivi miktarina bagli degil, labaratuvarda test edilerek bilinebilir.Bosalma sonrasi gelen sivinin cogu prostatdan geliyor.Genetik bir sey bu miktar.Bazi gidalarin bu sivi miktarini arttirabildigi bikiniyor.Bunu baxi mesajlarimda yazmistim.

Dölün kati olmasi belki sık sık bosalmamaktan kaynaklanabilir.Polislige bir sakincasi olacagini zannetmiyorum.Spermiyogram yaptirabilirsin.İlerde evlilik durumun olmadan üreme fonksiyonunu ögrenmis olursun...

Peki hocam çok teşekkür ederim çok saolun ☺️
  @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Safa, 16 saat önce yazdı:

@metinav Hocam cevaplamış, ona ek olarak bitter çikolatadan ziyade nitrik oksit seviyesini arttırmak için böbrek veya böbrek taşı problemin yok ise kırmızı pancar da tüketebilirsin.  Ereksiyon problemi yanında  antrenmanda iyi pump sağlar ayrıca.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emre10    0

Merhaba herkese.6 yıldır Steroid kullanıyorum.7 aydır bıraktım ve bıraktığım günden bu yana libidom çok düştü .Üroloji doktoruna gittiğimde 3 haftada 1ml sustanon veriyor ,yapılacak birşey yok diyor.Bu durum beni hayli bir sarstı ,yaşım 34 .yardımcı olabilecek ; duzelmem için neyi ne kadar nasıl kullanmam gerektiğini soylebilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum .

Screenshot_2021-12-30-17-26-28-336_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_2021-12-30-17-26-20-207_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_2021-12-30-17-26-13-147_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
Rdm, 7 saat önce yazdı:

@metinav Hocam cevaplamış, ona ek olarak bitter çikolatadan ziyade nitrik oksit seviyesini arttırmak için böbrek veya böbrek taşı problemin yok ise kırmızı pancar da tüketebilirsin.  Ereksiyon problemi yanında  antrenmanda iyi pump sağlar ayrıca.

Kırmızı pancarı tam olarak nasıl tüketeceğim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
metinav, 25.12.2021 - 16:28 yazdı:

Hocam dediğinizi yaptım magnezyum omega 3 C vitamini kullanıyorum kendimi daha mutlu hissediyorum stresin azaldı o işlerde daha iyiye gitmeye başladı çok teşekkür ederim hocam size birde hocam yanında çakşır suyu kullanıyorum 3 gündür başladım onada oda çok iyi geldi sizce bi zararı olurmu kullanmaya devam edeyim mi hocam @metinav

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Safa, 4 saat önce yazdı:

Hocam dediğinizi yaptım magnezyum omega 3 C vitamini kullanıyorum kendimi daha mutlu hissediyorum stresin azaldı o işlerde daha iyiye gitmeye başladı çok teşekkür ederim hocam size birde hocam yanında çakşır suyu kullanıyorum 3 gündür başladım onada oda çok iyi geldi sizce bi zararı olurmu kullanmaya devam edeyim mi hocam @metinav

Zararı olmaz, faydası oluyorsa kullan...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Safa    18
metinav, 2 saat önce yazdı:

Zararı olmaz, faydası oluyorsa kullan...

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim çok sağolun hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: balbo
      Selamlar,
      6ay boyunca:
      testo enantat boldenon Kürüne girdim gayet iyi verim aldım 6ncı ay sonunda 1 ay ilaçların kandan silinmesini bekleyip pct yapmaya başladım.
      klomen100 tamox20 Şeklinde 2 ay sonunda güncel olarak kan tahlillerimi ekledim.
      ilk fotoğraf kürde değerlerim:

ikinci fotoğraf pct sonu tahliller:

Sıkıntım aktif olarak cinsel isteksizlik yaşıyorum herhangi bir ereksiyon problemim yok fakat istek sıfır sebebi ne olabilir?
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Kreoft1
      İyi günler 6 hafta 300 mg test prop ek olarak 200 mg rimobolan kullandım.Saglik sorunları dolayısıyla kürü kestim.Son enjeksiyonu 5 gün önce vurdum. Elimde HCG olarak ovitrelle.nasil pct yapmalıyım?
      Normla değerlerim
      Prolaktin:8-9 E2:26-28 Testo:720
    • Yazan: Phonk G
      Merhabalar
      Sarms kullanmak istiyorum. Cardarine + yohimbin ile kombinlemek istiyorum (6 hafta cardarine ve yohimbin 10 mg olucak şekilde )ama internette araştırdığımda sarms sonrası pct gerektiğini kimisi ise gerekli olmadığını söylüyor bu konu hakkında bilgi verir misiniz pct gerekiyorsa hiç bulaşmak istemiyorum. Kullanmak isteme sebebim hiç gitmeyen bel simitlerimden artık rahatsız oldum ne yaparsam gitmiyorlar 90 kilodan 72 kiloya düşmüstüm kemiklerim sayılırkende bel bölgem çok absürt şekilde duruyordu yağ oranım 19 kilom 86 şuan boy 183 cm

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.