Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

onurinhoo

Genotropin kullanımı hakkında

Önerilen İletiler

onurinhoo    0

Merhaba, bir kaç haftadır Humatrope kullanıyorum, çalıştığım yerdeki Eczacı çok yakın bir arkadaşım. Humatrope 72 ünite kendisinde yok, dışarıdan 1500₺ Gibi bir rakama alıyorum. Kendisi Genotropin önerdi daha uyguna geleceğinden bahsetti, o ürüne geçeceğim. Ancak kullanımı konusunda kafamda soru işareti var. 0,5 lik insülin enjektör ile günde iki kez totalde 1,6 çekerek karın kısmından enjekte ediyorum. Acaba Genotropin kullandığımda aynı şekilde mi devam etmeliyim, yoksa daha farklı dozajlardamı ? Hedefim şuan için Clean Bulk. Boldenon/Testo ve Trunabol kullanıyorum yanında. Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

JrRommel    259
onurinhoo, 9 saat önce yazdı:

Merhaba, bir kaç haftadır Humatrope kullanıyorum, çalıştığım yerdeki Eczacı çok yakın bir arkadaşım. Humatrope 72 ünite kendisinde yok, dışarıdan 1500₺ Gibi bir rakama alıyorum. Kendisi Genotropin önerdi daha uyguna geleceğinden bahsetti, o ürüne geçeceğim. Ancak kullanımı konusunda kafamda soru işareti var. 0,5 lik insülin enjektör ile günde iki kez totalde 1,6 çekerek karın kısmından enjekte ediyorum. Acaba Genotropin kullandığımda aynı şekilde mi devam etmeliyim, yoksa daha farklı dozajlardamı ? Hedefim şuan için Clean Bulk. Boldenon/Testo ve Trunabol kullanıyorum yanında. Şimdiden teşekkür ederim.

Kaç iuya denk geliyor bilmiyorum dediğin örneğin 36 iuda (12mglık kalem) 0.3 ayarlarsanız kalemde 1iu 0.6 ayarlarsanız 2iu oluyor. Ben 0.6 kullanıyorum sabah 2 iu akşam 2 iu şeklinde örneğin 0.9a çekersem 3iu olmuş olacak gibi... genoda ayarlamak çok kolay ucuna iğne alıyorsun ona oturan zınk diye takıyorsunuz kullanıp atıyorsunuz o iğneyi kutusu 30 40 lira gibi bir şey içinde bir sürü iğne var. Ben 8lik veya 6lık iğne kullanıyorum.
Ayıptır sorması ne kadara ayarlıyor genotropin 36iu'yu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onurinhoo    0
JrRommel, 34 dakika önce yazdı:

Kaç iuya denk geliyor bilmiyorum dediğin örneğin 36 iuda (12mglık kalem) 0.3 ayarlarsanız kalemde 1iu 0.6 ayarlarsanız 2iu oluyor. Ben 0.6 kullanıyorum sabah 2 iu akşam 2 iu şeklinde örneğin 0.9a çekersem 3iu olmuş olacak gibi... genoda ayarlamak çok kolay ucuna iğne alıyorsun ona oturan zınk diye takıyorsunuz kullanıp atıyorsunuz o iğneyi kutusu 30 40 lira gibi bir şey içinde bir sürü iğne var. Ben 8lik veya 6lık iğne kullanıyorum.
Ayıptır sorması ne kadara ayarlıyor genotropin 36iu'yu?

Yani anladığım kadarıyla ortalama 0,6 şekliyle günde 2 kez kullanmak gerekir toplamda 1,2 İU olacak şekilde doğrumu acaba ? 700₺ hocam bu arada. Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
onurinhoo, 01.12.2021 - 21:21 yazdı:

Yani anladığım kadarıyla ortalama 0,6 şekliyle günde 2 kez kullanmak gerekir toplamda 1,2 İU olacak şekilde doğrumu acaba ? 700₺ hocam bu arada. Teşekkür ederim 

Aynen ben de o fiyattan alıyorum. Günde 2ye bölmek gerekiyor günlük 4 iu kullanıyorum işte. yani 3 tane alırsan 4 iudan 12mg(36iu'luk) 3 tanesi 27 gidiyor bir tanesi 9 gün işte 4x9=36... üstünde kalemin ayarlama şeyleri var karıştırdıktan sonra ayarlayabiliyorsun onu 0.6ya getirirsen 2 iu ediyor bir sabah bir akşam. Yarım saat 1 saat koy yemeklerle arasına en az...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25
JrRommel, 8 saat önce yazdı:

Aynen ben de o fiyattan alıyorum. Günde 2ye bölmek gerekiyor günlük 4 iu kullanıyorum işte. yani 3 tane alırsan 4 iudan 12mg(36iu'luk) 3 tanesi 27 gidiyor bir tanesi 9 gün işte 4x9=36... üstünde kalemin ayarlama şeyleri var karıştırdıktan sonra ayarlayabiliyorsun onu 0.6ya getirirsen 2 iu ediyor bir sabah bir akşam. Yarım saat 1 saat koy yemeklerle arasına en az...

Sn JrRommel , 700 tl ye aldiginiz tup ,kac gun gidiyor. Ben anlayamadim da hesabi. Tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
aspendos, 29 dakika önce yazdı:

Sn JrRommel , 700 tl ye aldiginiz tup ,kac gun gidiyor. Ben anlayamadim da hesabi. Tesekkurler.

9 gün gidiyormuş.Ne kadar süredir gh kullanıyorsunuz ? Kütle koymada ne kadar bir fayda sağladı ?

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
aspendos, 16 saat önce yazdı:

genotropin 12mg (36iu oluyor bu kutuda da yazıyor zaten yanda görürsün) 4 iu kullanınca 9 gün gidiyor @Vural2dostumuzun da dediği gibi. 2 sabah 2 akşam vuruyorum. Sabah vurduktan yarım saat veya bir saat sonra yemek yiyorum. Akşam vurduğumu da son yemekten sonra en az 1 saat geçmesini bekleyip öyle vuruyorum. Kalemin üstünde dereceler var 0.3 0.6 0.9 1.2 diye katlar şeklinde. 0.3 1iu oluyor ve ben 0.6 ayarlıyorum böylece tek enjeksiyonda 2 iu ayarlamış oluyorum bir sabah bir akşam olması üzerine.
@Vural2
Vural bulkta yağlanmamaya bayağı etki ediyor ama bence 4 iu yerine 6 iu vurmak daha fazla kas kazanımında etki edeceğini düşünüyorum ki ülkemizdeki prolar 8 ve üzeri vuruyor bildiğim kadarıyla büyük yarışmacılarımız... Fiyat performansa bakınca örneğin steroidle kıyaslayınca devede kulak bence dürüst olmak gerekirse. Benim için en büyük avantajı benim cildimde ve saç diplerimde seboreik dermatit var bu konuda bayağı iyi geliyor. Cutting dönemlerinde daha pozitif olduğumu bariz hissediyorum. Toparlanmadaki his de steroidlerle birleşince sadece steroid kullanmaya nazaran fark ediyor özellikle cuttingte low carb takıldığımız zamanlarda. Zaten hücre ve uydu hücrelerini arttırıyor örneğin 2 sene kesmeden kullan steroidlerle sonra kes yine oluşturduğu uydulanmanın avantajlarını görürsün. Mentalime özellikle iyi geldiğini düşünüyorum bariz şekilde. Tabi uzun süreli kullanım etkili öyle 1 ay kullanayım falan gerek yok paraya pula yazık. 1 ay ara verdiğinizde bile bazı eksikliklerini gözlemleyebiliyorsunuz çok göze batmasa da. Yani ekleyeceğim başka ne olur bu saatte uykulu uykulu bilemedim :D . Tabi benden daha tecrübeli forum üyelerimiz de vardır aydınlatacak.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Üç yıldır düzenli HGH kullanan birisi olarak tecrübelerimi aklıma geldiği kadarıyla yazayım.

Kalıcı kas oluşumu sağlamak için tüm ilaçların üstünde HGH, insulin ve peptitler yer alır. Bunlar olmadan istediğiniz kadar anabolizan testo kullanın ilerleme bir yerden sonra tıkanır çünkü büyüme sarkoplazmik gitmiştir. Tabi hemen telaşlanmayın bu amino asitleri (HGH, İnsulin, peptitler aslında amino asitlerden oluşur) vücut aslında üretiyor. Yani anabolizanlar gibi değil. Aslında doğal olarak var. Dışarıdan alarak vücuttaki düzeyi arttırılmış oluyor.

En hızlı gelişimimi HGH, insulin ve peptitleri bir arada kullandığım dönemde yaşadım. Tabi yanında anabolizanlar ve testo vardı. Herhalde rüya kür denilse böyle bir şey olur. Şimdi bu kadar ilaca mr olympia olurdun diyen tipler çıkacak:) hayır olunmuyor arkadaşlar. Üç aylık beş aylık böyle kürlerle olympia falan olunmuyor. Yıllar yıllar gerekiyor. Disiplini ve iradeyi bozmadan yıllar geçmesi gerekiyor.

HGH için en en önemli konu kesinlikle ama kesinlikle vücudun en aç olduğu zamanda yapılmalı. Çünkü insulinle tamamen zıt çalışıyorlar. Ancak bu şekilde %100 verim alabilirsiniz. Diğer husus karaciğerin tek seferde işleyebileceği HGH miktarı 2-3 iu dir. Yani üniteleri gün içine bölmek gerekir. Eğer insulin kullanılmıyorsa günlük 2+2iu şeklinde toplam 4iu büyüme ve yağ yakımı için gayet yeterlidir. İlk üniteyi sabah 4-7 saatleri arasında almak en uygunu. Kahvaltı da en erken 07:30. Ben çişe kalktığımda saat 4 gibi yapıyordum. Diğer ünite ise antrenman biter bitmez. Ve burası önemli HGH yapıldıktan sonra mutlaka 30dk hiçbir şey yenilmemeli. Su haricinde hiçbir şey. Protein tozu vs.. dahil.

HGH etkisini tam alabilmek için en az 6 ay aralıksız kullanmak gerekiyor.

Bu arada HGH kıkırdak eklem tendon ligamentlere müthiş katkı sağlar kolejen üretimini arttırır.

1 iu HGH yaklaşık 50gr daha fazla protein, 70gr daha fazla karbonhidrat taşır.

HGH aslında büyüme dönemi için en uygun hormondur. Bu nedenle antrenmanların güçten ziyade hasar odaklı olması gerekir.

HGH aynı zamanda çok yüksek ünitelerle hızlı yağ yakımı için kullanılıyor ancak ben tavsiye etmiyorum. İki üç günde bir kalem bitiren arkadaşlarım vardı:) Yağ yakım senaryosu tamamen farklı bir durum.

HGH her ne kadar insulinle ters çalışsa da bulk döneminde her ikisinin uygun kullanımı en etkili adele kazanımını sağlar ancak bunları beraber kullanabilmek ciddi tecrübe gerektiriyor. Beslenme, antrenman ve kür içeriği HGH ve insulinle uyumlu olmalı.

• Beğen 6
  • Vayyyy!! 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
Feng, 04.12.2021 - 14:43 yazdı:

Uyku acisindan nasil @JrRommel

Vallahi uyku açısından insomnia değilsen etkisi oluyor da öyle antidepresanların yaptığı uyku gibi değil. Nasıl desem... Örneğin ; bacak günü sonrası diyelim ki ertesi güne maksimum 6 saat uyuyacak vaktimiz var. Ghsiz 6 saat uykuyla ghli 6 saat uyku arasındaki farkı anlıyorsun. 1 tık duruma idmana beslenmene göre 2 3 4 tık daha fazla dinlendiğini bariz şekilde anlayabiliyorsun ; ama melatonin gibi alayım da uyku yapsın durumu gibi bir şey de yok. Tren kürlerinde çok zorda kalırsam uyumak için melatonin kullanıyorum. Tabi melatonine de vücut alışıyor çok fazla şeyini çıkarmamak lazım :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Feng, 2 saat önce yazdı:

Dolaptan cikarip hemen kullanabiliyor muyuz? Tek sefer vuracak biri icin sabah mi gece mi kullanmak daha iyi?kas ici mi deri alti mi enjeksiyon yapiyorsunuz?Herhangi bi etki gormek ne kadar surer? @JrRommel @Mickey

Surekli dolapta muhafaza edilmeli ve vurulacagi zaman cikarilip tekrar dolaba koyulmali. Ben antrenman sonrasi yapabilmek icin buz akusuyle beraber yanimda tasiyorum. Peptitler de bu sekilde kullanilir.

Tek seferlik kullanimin kas kazanimi icin bir artisi yok sadece kolejen attirir cilt guzellesir daha saglikli bit gorunum elde edilir. Kozmetik camiasi bu sekilde hgh kullanir.

Kas kazanimi icin gunluk 4 unite 2si sabah 2si antrenman sonrasi veya aksam yatarken ac karnina vurulmali ve bu en az 6 ay surmeli.

HGH enjeksiyonu sadece deri alti yapilir. Karin bolgesi en uygunu. Kas ici enjeksiyon hgh verimini buyuk oranda dusurmektedir bununla ilgili tibbi bir makale okumustum.

Belirttigim gibi gercek etki 6 ay ve ustu kullanimlarda gorulur. HGH ile kazanilan adele kalicidir. Kas hafizasina yazilir. Bu nedenle en masrafli ilactir;)

Tek basina kullanimi da yetmez mutlaka testosteron ve anaboliklerle kullanilmali. Antrenmanlarin ise kuvvetten ziyade hipertrofi agirlikli, beslenmenin ise bulka uygun yapilmasi lazim.

Vurulan her unite hgh vucutta ekstra karbonhidrat ve protein ihtiyaci dogurur.

Hgh ile ilgili cok yazi yazdim gecmis postlarima bakabilirsiniz. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Tek seferlik kullanimin kas kazanimi icin bir artisi yok sadece kolejen attirir cilt guzellesir daha saglikli bit gorunum elde edilir. Kozmetik camiasi bu sekilde hgh kullanir.

Bir dakika o zaman, kolejen arttırıp cilt güzelleştirme etkisi var ise, profesyonellerin geneli hgh kullandığını varsayarsak sivilce için de etkili olması kuvvetle muhtemel diyebilir miyiz ? Veya şöyle sorayım sizde hiç sivilce problemi oldu mu yüksek yoğunluklu olarak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

En az 6 ay kullanılmalı diyorlar gh etkisini görebilmek için bu ne kadar doğru ?  Fiyatlar bu kadar pahalıyken enazından mesela 3 aylık kür boyunca kullansak günde 4 iu etki alamazmıyız illa 6 ay ve üzerimi kullanılması gerekir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Feng, 2 saat önce yazdı:

Buzdolabindan cikardiktan ne kadar sonra vurmak gerekiyor? Surekli ayni bolgeye vurmayin degistirerek vurun yaziyor ama karna vurup lipolizden faydalanmak istiyorum  @Mickey

Hemen vurup dolaba kaldırıyorsun. Karın ve simit bölgesindeki yağlı bölge çok uygun bunun için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Possiblee    1
Mickey, 04.12.2021 - 17:06 yazdı:

Üç yıldır düzenli HGH kullanan birisi olarak tecrübelerimi aklıma geldiği kadarıyla yazayım.

Kalıcı kas oluşumu sağlamak için tüm ilaçların üstünde HGH, insulin ve peptitler yer alır. Bunlar olmadan istediğiniz kadar anabolizan testo kullanın ilerleme bir yerden sonra tıkanır çünkü büyüme sarkoplazmik gitmiştir. Tabi hemen telaşlanmayın bu amino asitleri (HGH, İnsulin, peptitler aslında amino asitlerden oluşur) vücut aslında üretiyor. Yani anabolizanlar gibi değil. Aslında doğal olarak var. Dışarıdan alarak vücuttaki düzeyi arttırılmış oluyor.

En hızlı gelişimimi HGH, insulin ve peptitleri bir arada kullandığım dönemde yaşadım. Tabi yanında anabolizanlar ve testo vardı. Herhalde rüya kür denilse böyle bir şey olur. Şimdi bu kadar ilaca mr olympia olurdun diyen tipler çıkacak:) hayır olunmuyor arkadaşlar. Üç aylık beş aylık böyle kürlerle olympia falan olunmuyor. Yıllar yıllar gerekiyor. Disiplini ve iradeyi bozmadan yıllar geçmesi gerekiyor.

Çok  açıklayayıcı  olmuş  güzel bir yorum mümkünse bir kaç birşey sorabilir miyim? @Mickey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Possiblee, 6 saat önce yazdı:

Çok  açıklayayıcı  olmuş  güzel bir yorum mümkünse bir kaç birşey sorabilir miyim? @Mickey

Simdiye sormustun bile:)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Possiblee    1

Gh ile alakalı olacak benim sorum bir çok makale  okumuş olsam da gh ile yanında hangi dozlarda ne kullanacağımı  kür esnasında koruyucu olarak ne kullanacağımı kür sonunda ise PCT sini nasıl yapacağımı kestiremedim net anlamda yardımcı olabilir misiniz acaba hocam @Mickey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Possiblee, 11 saat önce yazdı:

Gh ile alakalı olacak benim sorum bir çok makale  okumuş olsam da gh ile yanında hangi dozlarda ne kullanacağımı  kür esnasında koruyucu olarak ne kullanacağımı kür sonunda ise PCT sini nasıl yapacağımı kestiremedim net anlamda yardımcı olabilir misiniz acaba hocam @Mickey

Growth bu işin son noktalarından biri. Bu aşamaya gelinceye kadar kat edilmesi gereken ve kullanılması gereken başka bonuslar var. Soru şeklinden konuya henüz giriş aşamasında olduğunu düşünüyorum. Kaç yaşındasın? Spor geçmişin var mı? Belli bir antrenman beslenme düzenin var mı? Daha önce kür yaptın mı? yaptıysan ne kadar süre neler kullandın? Hedeflerin neler? Neden GH kullanmak istiyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Possiblee    1
Mickey, 5 saat önce yazdı:

Growth bu işin son noktalarından biri. Bu aşamaya gelinceye kadar kat edilmesi gereken ve kullanılması gereken başka bonuslar var. Soru şeklinden konuya henüz giriş aşamasında olduğunu düşünüyorum. Kaç yaşındasın? Spor geçmişin var mı? Belli bir antrenman beslenme düzenin var mı? Daha önce kür yaptın mı? yaptıysan ne kadar süre neler kullandın? Hedeflerin neler? Neden GH kullanmak istiyorsun?

Epeydir forumdayım okurum sürekli fakat konu kendime gelince bir türlü kestiremedim nasıl yapacağımı. Daha önce 2 kür’üm oldu. 27 179 72    5 sene kadar fitness yaptım aralıklarla elbette. Fit bir vücudum var fakat  büyümek istiyorum bulk kürü denebilir gh’nin çok şey kattığını biliyorum  doğru düzgün beslenme ile tabiki.  Bildiğimiz gibi  günümüzde GH maddi açıdan yorabilecek  fiyatlarda fakat Yeğenimin raporunun olması bu konuda çok işime yaradı. Şuan 12 kalem gh 36iu mevcut elimde. Daha öncesinden aldığım elimde olan 10sustanon,10primobolan ve 2 kutu 100 mg anapolon var.

-ikişer susta-primo  enjeksiyon.

-gh ise 0.3  4 ünite düüşünüyorum.

bunlar ile başlayıp sustanon  ve primobolan bitikten sonra ise sizce nasıl  hangi steroid  ve ne dozajlarda devam etmeliyim?  Yada yukarıda ters gördüğünüz birşeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Possiblee    1
Possiblee, 6 saat önce yazdı:

Epeydir forumdayım okurum sürekli fakat konu kendime gelince bir türlü kestiremedim nasıl yapacağımı. Daha önce 2 kür’üm oldu. 27 179 72    5 sene kadar fitness yaptım aralıklarla elbette. Fit bir vücudum var fakat  büyümek istiyorum bulk kürü denebilir gh’nin çok şey kattığını biliyorum  doğru düzgün beslenme ile tabiki.  Bildiğimiz gibi  günümüzde GH maddi açıdan yorabilecek  fiyatlarda fakat Yeğenimin raporunun olması bu konuda çok işime yaradı. Şuan 12 kalem gh 36iu mevcut elimde. Daha öncesinden aldığım elimde olan 10sustanon,10primobolan ve 2 kutu 100 mg anapolon var.

bunlar ile başlayıp sustanon  ve primobolan bitikten sonra ise sizce nasıl  hangi steroid  ve ne dozajlarda devam etmeliyim?  Yada yukarıda ters gördüğünüz birşeyler varsa yardımcı olursanız sevinirim 

Küre başlamadan önce net olmak istiyorum  kür içerisinde tereddüt edip psikolojimi bozmak istemediğimden değerli yorumlarınızı bekliyorum hocalarım 🙏🏻@Mickey @Loving @metinav 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18
Possiblee, 3 dakika önce yazdı:

Küre başlamadan önce net olmak istiyorum  kür içerisinde tereddüt edip psikolojimi bozmak istemediğimden değerli yorumlarınızı bekliyorum hocalarım 🙏🏻@Mickey @Loving @metinav 

Humatrope 72 iu olan 2800 lira normal fiyatı nasıl yarı yarıya inebiliyo yani depo fiyatı bile 2000 falandır yani pek gerçekçi gelmedi veya depo fiyatını biliyomusunuz bilmediğim için soruyorum eğer bu kadar ucuza alınaniliyosa sorucam bi kaç eczaneye (1500 e alıyomuş ona istinaden)

tarihinde Aydınbaba tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Possiblee    1
Aydınbaba, Bir saat önce yazdı:

Humatrope 72 iu olan 2800 lira normal fiyatı nasıl yarı yarıya inebiliyo yani depo fiyatı bile 2000 falandır yani pek gerçekçi gelmedi veya depo fiyatını biliyomusunuz bilmediğim için soruyorum eğer bu kadar ucuza alınaniliyosa sorucam bi kaç eczaneye (1500 e alıyomuş ona istinaden)

Dostum öncelikle yorumun İçin teşekkür ederim fakat ben fiyatıyla alakalı birşey söylemedim sadece yeğenimin raporunun olması beni maddi açıdan yormadan temin edebildiğimi ifade ettim  ötekiler vurmayı düşündüğüm dozlar 😇🙄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Possiblee    1
Possiblee, 11.04.2022 - 15:19 yazdı:

@Mickey hocam 🙄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

sabah 2 spordan sonra 2 ac karnına vurunp 45dk 1 saat sonra kaliteli karb ile(pirinç tabiki de xd) yemek yeniyor diye biliyorum ve en az 6 ay kullanın deniyor du, bittik den sonra ghrp ve cjc yapabilirsin 

❤tam emin değilim❤

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.