Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

holyland

Here we go

Önerilen İletiler

hectordoyle    637
holyland, 2 saat önce yazdı:

ucuz diye test i nova alicam test den msmnuj olmayan yok herhalds xD

Ben Iran testo tam gaz devam, iran yoksa da sustanon alır keyfime bakarım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yavuz6u    2
hectordoyle, 34 dakika önce yazdı:

Ben Iran testo tam gaz devam, iran yoksa da sustanon alır keyfime bakarım 

nerden ulasıyorsun ıran testoya hocam ve fiyat nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
yavuz6u, 7 saat önce yazdı:

nerden ulasıyorsun ıran testoya hocam ve fiyat nedir

Sol altta whatsup simgesi var. Ona basarsan yardımcı olurlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

merak eden varsa 20mg zoretenin 40mg novalife clen (40mg imkansiz gibi hafif el titremesi yaptı kalpi hizlandirdi ama çokta.hissedilmiyor dikkat edip saymazsan) 350testp kullanıyorum 2milk thistle 600.nac birde

bu pazartesi teste 500 basladim testp yi 3. haftaya kadsr 350vurmaya devam edicem 4. hafta 200 vurucam test p

sonra test e acilir kesicem testp yi

5. hafta tren e 200 eklicem bolde 500 de ekleyebilirim yanina kararsizim

testleri novelife

treni vortex

boldeyi sp almaya calısıcam

tren agir ilac deri altinda kalma riski almamak için siyah iğneye döndüm iğrenç bir hismis unutmuştum tamamını sokana kadar sırılsıklam kaldım

ve heryerim cok kolay sakatlaniyor uyurken ayak bilegimi burkmuşum

clen içip finallere gitmeyiniz...

3 kilo verdim 

zoretenin sayesinde derideki gözenekler çok küçüldü plastik gibi duruyordu demin yüzümü yıkayıp kurulayınca

uyandigimda sac sırt yüz yağlı olmuyor

dudaklarim kurudu birazcık çatladı 

sporda terleme arttı baya

broksine 15tl zam gelmiş 62tl olmuş iyiki 3 hafta ara verdim 😒

tarihinde holyland tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Kanka yerli üretim clenler nedense düşük mcg almana rağmen ilk gün kullandığında titrek nazmi gibi oluyorsun :D O hissi bilirim, vortex tren e hakkında neredeyse bilgi yok forumda güncel tut ayrıca sp boldenon alıcaksan sol alttaki butona basmanı öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
holyland, 09.02.2022 - 23:14 yazdı:

küre başlayalı 9.5 kg aldım

burda yukarıdakinden enaz %3 daha az yağ oranım var ama bembeyaz olunca ve ışık vurdurmayinca hatlar belli olmuyor

20220610_172842.thumb.jpg.133223117a1ff1debe2806410a476f36.jpg

bacak günü üst vucud formu sad...

bacaklar yapım aşamasında seneye âmin

250mg tren e ekledim vortex marka pazartesi çarşamba cumartesi 0.3 0.4 0.4 ml şeklinde vuruyorum 

igf ekleyecektim yanına tf hocadan en son bolde alırken 400 lira olan igf 750 lira olmuş aylık 2250tl gider dedi tren de 560 dan 800 e çıkmış ;(

750 test e 250 tren e 1200 nac 20 zoretenin 100 levotirion

20220708_185221.thumb.jpg.36a8a0412264f460d2f0692e65ba6071.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jamaica    4
holyland, 08.07.2022 - 18:56 yazdı:

750 test e 250 tren e 1200 nac 20 zoretenin 100 levotirion

totalde ne kadar süredir ilaçtasın kral 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Jamaica, 08.07.2022 - 20:20 yazdı:

totalde ne kadar süredir ilaçtasın kral 

bu konuya ilk mesajı yazdığımdan beri

babam şeker hastası bende şekerimi ölçeyim dedim açlık 57 tavuk pilav badem kaju kuru dut fln yedim 1 saat sonra 73 cıktı bu ne demek oluyor iyimi kötümü babam çok düşük diyo

@Askabar @Emrahtkty @Mickey @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
holyland, 12 dakika önce yazdı:

babam şeker hastası bende şekerimi ölçeyim dedim açlık 57 tavuk pilav badem kaju kuru dut fln yedim 1 saat sonra 73 cıktı bu ne demek oluyor iyimi kötümü babam çok düşük diyo

Normal insanlara göre evet düşük ve hastalık sayılabilir.Fakat steroid ve ona göre beslenme idman rejiminden dolayı aynı şekilde düşünmek hatalı olur...Kür bittikten 3 ay sonra ölçümlerde yine bu şekilde değerler çıkıyor ve semptomlar yaşanıyorsa, o zaman uzman bir doktora gidilmeli...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Trenbolon kullanıyorsan açlık kan şekerinin düşük olması normal, tren ace kullanırken kısa süreli hipoglisemi geçirdim. Ayrıca genetik faktörlerin de etkisi var. Kafanda soru işareti bırakacaksa doktora gitmeni öneririm

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
metinav, Şimdi yazdı:

Normal insanlara göre evet düşük ve hastalık sayılabilir.Fakat steroid ve ona göre beslenme idman rejiminden dolayı aynı şekilde düşünmek hatalı olur...Kür bittikten 3 ay sonra ölçümlerde yine bu şekilde değerler çıkıyor ve semptomlar yaşanıyorsa, o zaman uzman bir doktora gidilmeli...

teşekkürler cevap için ben bir fark hissetmiyorum normal yaşamımda hep böyleydi sanırım 30 40dk ya birdaha ölçeyim bari

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Metin abi gerekeni söylemiş bence de düşük bir değer ama ilaçlardan ötürü de olabilir ya da diyetteysen oda yapar 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561

teşekkürler cevap için ben bir fark hissetmiyorum normal yaşamımda hep böyleydi sanırım 30 40dk ya birdaha ölçeyim bari

Aynen ihmal etme, bazı şeyler genetik yolla aktarılıyor, tedbirli ol.Trenbolon kürü yaptığını hatırlıyorum, onunda kan şekerinin aşırı düşmesi noktasında etkisi olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
metinav, 19 dakika önce yazdı:

Aynen ihmal etme, bazı şeyler genetik yolla aktarılıyor, tedbirli ol.Trenbolon kürü yaptığını hatırlıyorum, onunda kan şekerinin aşırı düşmesi noktasında etkisi olur...

76 cıktı 2. saate 3. saati ölçemedim spora çıktım

birde sabah 57 çıktıktan sonra 100mg levotrion ve kahve içip 30dk yürüyüş yaptım gene baş dönmesi gibi yan etkiler olmamıştı ölçmesem aklıma bile gelmez bubkadar düşük olacağı internetten baktım hipoglisemi sınırirda geziyorum resmen

300 tren e 750 test e (200 levotrion günlük) kullanıyorum bu arada

tarihinde holyland tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    898

Diyetteysen ve kürdeysen normalden daha düşük çıkması normal. Normal Alman gereken kaloriyi alıp bir süre normal beslenip bak. Hemen korkma 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
holyland, 4 saat önce yazdı:

76 cıktı 2. saate 3. saati ölçemedim spora çıktım

birde sabah 57 çıktıktan sonra 100mg levotrion ve kahve içip 30dk yürüyüş yaptım gene baş dönmesi gibi yan etkiler olmamıştı ölçmesem aklıma bile gelmez bubkadar düşük olacağı internetten baktım hipoglisemi sınırirda geziyorum resmen

300 tren e 750 test e (200 levotrion günlük) kullanıyorum bu arada

Levotiron kullanma nedenin nedir knk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
hectordoyle, 44 dakika önce yazdı:

Levotiron kullanma nedenin nedir knk

kullanmıyorum insülin öylesine ölçeyim dedim bu aralar formda herkes ölçüyo diye xD spordan sonra 55.çıktı bu arada gene rahatsızlık yoktu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nt41    1
holyland, 07.08.2022 - 20:35 yazdı:

kullanmıyorum insülin öylesine ölçeyim dedim bu aralar formda herkes ölçüyo diye xD spordan sonra 55.çıktı bu arada gene rahatsızlık yoktu

Genel olarak T. F den memnun kaldın mı? Büyük ihtimalle bende kullanıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Nt41, 25 dakika önce yazdı:

Genel olarak T. F den memnun kaldın mı? Büyük ihtimalle bende kullanıcam 

ilaçlar çalışıyor da koçluk olarak bence alma çok işi oluyor ilgilenemiyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
holyland, 03.05.2022 - 15:43 yazdı:

haftalik 425 mg test p ye basladim bi gün 75 obur gün 50mg vuruyorum 3 hafta sonra clen yapicam yanina sonra test e bolde+primo yada bolde+tren e 200 yapicam 

alt ast ust sinirdan 9 10 fazla cıktı 2 side 11inde birdaha test vericem 

n8ye günlük vuruyoraun derseniz bi amacı yok yapabildiğim için

ya duvarda bir priz var kafayi yedirtcek bana kürden once 35kg dumbell press yapıyordum simdi 45 yapiyorum hala tek elimle prizi cikaramiyorum duvardan, pr deniyeceğim gün sirf morelim bozulmasın diye çekmeden gidiyorum gerçekten uyuz ediyor beni

Diğetğ varmı fark 👻

@holyland bu tavuğu nasıl böyle yapıyon kanka yakında airfry alcam kafayı yemeye başladım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    898
otopsicikedi, 33 dakika önce yazdı:

@holyland bu tavuğu nasıl böyle yapıyon kanka yakında airfry alcam kafayı yemeye başladım

Ben döküm tavada pişiriyorum. Yağ vs koymadan bu şekil oluyor. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

1+1 de yaşıyorum bütün ev duman altı oluyor hocam 😂

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

Hayatta zevk aldığım şeylerden biridir. Kendini keşfettim keşfedeli aslında et değil kaucuk yediğimizi anladım. 10 dakika gibi bir sürede kırmızı eti lokum gibi pişirmek bambaşka. Aynısı tavuk içinde geçerli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    898
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Hayatta zevk aldığım şeylerden biridir. Kendini keşfettim keşfedeli aslında et değil kaucuk yediğimizi anladım. 10 dakika gibi bir sürede kırmızı eti lokum gibi pişirmek bambaşka. Aynısı tavuk içinde geçerli. 

Aynen abi çok kısa sürelerde çok iyi pişirim yapıyor. Extra bişey koyamaya gerek te yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Askabar, Şimdi yazdı:

Aynen abi çok kısa sürelerde çok iyi pişirim yapıyor. Extra bişey koyamaya gerek te yok 

Biraz başlığı baltalamış oluyoruz ama kırmızı et pişirilecekse bir gün öncesinden zeytinyağı + süt karışımına yatırıp dolapta bekletmek, sonra pişirmek bambaşka bir hava katıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.