Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

holyland

Here we go

Önerilen İletiler

holyland    321

ilk kürüme girdim bugün :)

kalçadan 1 er ml test e bolde vurdum siyah uçla 20mg de danabol alicam günlük 2. vuruşa kadar belki alerjim fln vardır diye ne olur ne olmaz 

normal kür 24 hafta 2ml test e 

20 hafta 2ml bolde 

6 hafta danabol 50mg günlük

daha bugün vurduğum için sorunum yada sorum yok zaten bir hocadan yardım alıyorum 

24 hafta içinde birşeyler sorarım yada atarım diye açtım konuyu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    881
holyland, 15 dakika önce yazdı:

ilk kürüme girdim bugün :)

kalçadan 1 er ml test e bolde vurdum siyah uçla 20mg de danabol alicam günlük 2. vuruşa kadar belki alerjim fln vardır diye ne olur ne olmaz 

normal kür 24 hafta 2ml test e 

20 hafta 2ml bolde 

6 hafta danabol 50mg günlük

daha bugün vurduğum için sorunum yada sorum yok zaten bir hocadan yardım alıyorum 

24 hafta içinde birşeyler sorarım yada atarım diye açtım konuyu

SORU DEĞİLDE TAVSİYEM. YEŞİL UCLU İĞNE İLE VUR DAHA RAHAT EDERSİN BİRDE ENJEKSİYONLARA 1 ML EVİGEN KOY.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben senin yerine utandım hem absürd Bir başlıkla yorum açıyorsun herhangi bir soru da sormuyorsun sanki çok önemliymiş gibi kürünü burda paylaşıyorsun Steroid satan bir sayfada başkasından aldığını o kişinin sana yardım ettiğini arada soru sormak için de burayı açtığını söylüyorsun pişkin pişkin biraz olgunlaşın Ezgin olun nerede nasıl konuşulur ne yapılır oturmasını kalkmasını falan öğrenin pak kür yapiyorsun kaç yaşında adamsın çeki düzen ver kendine.

• Beğen 2
  • ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
aylardanKASIM, 1 saat önce yazdı:

Ben senin yerine utandım hem absürd Bir başlıkla yorum açıyorsun herhangi bir soru da sormuyorsun sanki çok önemliymiş gibi kürünü burda paylaşıyorsun Steroid satan bir sayfada başkasından aldığını o kişinin sana yardım ettiğini arada soru sormak için de burayı açtığını söylüyorsun pişkin pişkin biraz olgunlaşın Ezgin olun nerede nasıl konuşulur ne yapılır oturmasını kalkmasını falan öğrenin pak kür yapiyorsun kaç yaşında adamsın çeki düzen ver kendine.

abi tren küründe misin şuan acaba 

• Beğen 2
  • ahahaha 7
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
hectordoyle, 17 dakika önce yazdı:

abi tren küründe misin şuan acaba 

Bence yanlış yere yazmış olabilir. :D 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

Burası forum isteyen istediği gorusu anlık durumu paylaşabilir.

Hoşuna gitmiyorsa tıklamazsın 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

sevgili günlük bugün kürün 2. günü dayanamadım bi tane bira içtim

psikolojik yada testo bilmiyorum %5-8 arasi daha mutlu gibiyim başka etki yok

sarimsak tozu atiyorum yumurtama ve tavuklarima bir de aci turşu biber yiyorum iyi sindirim için bunlar karaciğeri çok yorarmi hocam baharat yeme dedi sarimsak tozu aci biber baharata giriyor demi

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
holyland, 30.11.2021 - 20:01 yazdı:

sarimsak tozu atiyorum yumurtama ve tavuklarima bir de aci turşu biber yiyorum iyi sindirim için bunlar karaciğeri çok yorarmi hocam baharat yeme dedi sarimsak tozu aci biber baharata giriyor demi

Seni küren sokan hocanı merak ediyor ve bir gafletle oldu ise sabır diliyorum

• ahahaha 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
holyland, 30.11.2021 - 20:01 yazdı:

Bira karaciğeri daha çok yoracaktır zaten kürde olduğun için üstüne bir yük bindiriyorsun temkinli gitmeni öneririm zaten başarının sırrı kür kadar beslenmenide düzene sokmak .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

2. test i vurdum bu sefer evigen ve yeşil uçlu iğne ile vurdum sinirlerin yanına denk geldi sanırım acıttı biraz sokarken

uyurken ağrı yoktu şimdi ağrıyor biraz yurümemi engellemez ama cumartesi arka bacak vardı onu yapamam gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
holyland, 39 dakika önce yazdı:

2. test i vurdum bu sefer evigen ve yeşil uçlu iğne ile vurdum sinirlerin yanına denk geldi sanırım acıttı biraz sokarken

uyurken ağrı yoktu şimdi ağrıyor biraz yurümemi engellemez ama cumartesi arka bacak vardı onu yapamam gibi

Turuncu yada siyah uç tavsiye ederim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bugün 2. boldeyi de vurdum siyah kullandım gene. siyahla kası delme hissini fln yaşıyorum hem yeşil kadar korkunç durmuyor

danabol 1.5 kg su tutturdu 5. gün de büyük ihtimalle danabol dür karbi simdilik 50gr arttirdim 1.5 kg nin yarisi deride ama, karin kaslarim pump yokiken çok az belli oluyor şuan ama feda ettim gitti çok güzel pump oldum dün

birde dün ilk defa tendonum ağrıdı close grip smith mechine yapıyordum triceps için ön kol tendonum ağrıdı normalde maxa yakin girip 3 tekrar atiyordum son sette onu yapamadım tendon olduğuna eminim çünkü bilek de çalışırım her hafta 2 kere ön kol pump ından olan acıdan değil di çizgi şeklinde bilekten dirseğe kadardı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lost    4
aylardanKASIM, 11/29/2021 - 18:34 yazdı:

reis kür günlüğü denilen bir şey var az sakin ol

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

7.gün

formum üzerinden memnun olmadıklarim konusunda ağlıcam buraya biraz

1.si ipnelik yapıp ışıkla çektim çünkü vampir beyazligindayim hatlarım çıkmıyor solaryuma giricem bi ara unim in oldugu sehirde yok

2.si eksik bölgelerim, bacaklarım yapımda bu kur de bacaklari ust vucuta esitlicem ,   trapezlerim arka omzum eksik , boynum o kadar ince değil acıdan amele gibi çıkmış

3.sü vucut ostrojenik mk hep ostrojenim yüksek danabol fln ictikten 10 20 dk sonra modum düşüyor derim kalınlasti sulandı karın kaslarım gitti, danabolden 5 taneyi sabaj 2 spordan once 3 aliyordum spordan once 2 ye dusurcem hocama sordum daha dönmedi motivasyon ölüyor 5 danabole güç fln düşmüyor da

4.poz fln veremiyorum aynada bundan daha iyi duruyorum açık ara

5. sırtım geniş ama kütleli değil

20211205_215212.thumb.jpg.c5fa62b7aabb66d2b2289ef20661d75f.jpg

şu testo açılsın bi vücutta nolcak çok merak ediyorum

vücudum saolsun sünger gibi kilo alıyor 2 ayda 20 kilo almıştım hepsinin yağ olması ayrı konu

dün gece 2 aydan beri ilk defa gece 2 de uyuyabildim normalde en geç 1 de uyumuş olurdum 

bugün de sporda damarlarım acayip kabardı normalde tek tel gözüküyordu 3 tele cıktı güçte artış yok hatta üşütmüşüm sanırım soğuk duştan 35 lik dumbell ile set atiyordum 6 8 tekarar 30 a düşmek zorunda kaldım pump da artmadı sadece damarlar çok şişti

danabolu spordan önce 2 aldım 5 aldığım zaman kadar pump olamadım ama keyfim iyiydi

ateş bastı yatarken şuan heryerim ağrıyor yorgunluktan ama uyuyamiyorum

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
holyland, 4 dakika önce yazdı:

ateş bastı yatarken şuan heryerim ağrıyor yorgunluktan ama uyuyamiyorum

Dostum ilaçların markasını söyleyebilir misin? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

danabol balkan test e bolde vortex

emdim kırmızisi cıktı danabolun gerçek

testo etki etmeye başladı sanırım ilk defa sabah kaslarım sert uyandim genelde spordan sonra yatana kadsr oluyordu o sertlik şimdi sabah ta var 

testo çalıştığı için yemeği arttirmaya başlıyorum bugünden itibaren, hocam 6.30 da uyanıp yemek yemeye baslarsaniz iyi olur yazmis ama uyanamadım 3 te anca uyuyabildim dün

kahvaltım 4 xl yumurta kuru 60gr yulaf

2 saat sonra spordan önce 200 gr pişmiş tavuk göğüsü 100 gr pişmemiş agirlik baldo 2.5 saat sonrada spora gidicem

gelince 2 öğün daha yiyicem 200 tavuklu 100 er de bulgur yada yulaf yerim keyfime göre

bu hala az biliyorum ama aniden arttırmak istemiyorum karbi fazla kendime göre deniyicem , hocam saolun 1kg pismis agirlik tavuk ye dedi yemesi fiyatı neyse de yemek yapmaktan bıktım xD

16388650802673021944952333813498.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

1 kilo pişmiş tavuk mu 😅 hangi kas kütlesine göre bu oranı vermiş sana merak ettim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    881
holyland, 07.12.2021 - 11:19 yazdı:

testo etki etmeye başladı sanırım ilk defa sabah kaslarım sert uyandim genelde spordan sonra yatana kadsr oluyordu o sertlik şimdi sabah ta var 

testo çalıştığı için yemeği arttirmaya başlıyorum bugünden itibaren, hocam 6.30 da uyanıp yemek yemeye baslarsaniz iyi olur yazmis ama uyanamadım 3 te anca uyuyabildim dün

kahvaltım 4 xl yumurta kuru 60gr yulaf

2 saat sonra spordan önce 200 gr pişmiş tavuk göğüsü 100 gr pişmemiş agirlik baldo 2.5 saat sonrada spora gidicem

gelince 2 öğün daha yiyicem 200 tavuklu 100 er de bulgur yada yulaf yerim keyfime göre

bu hala az biliyorum ama aniden arttırmak istemiyorum karbi fazla kendime göre deniyicem , hocam saolun 1kg pismis agirlik tavuk ye dedi yemesi fiyatı neyse de yemek yapmaktan bıktım xD

hocan t.f. mi baska bu beslenmeyi yazacak insan yok tr de

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

evet xD

3. testo yu vurdum valla iğne korkusu bitirdi beni götumde igneyle bayilip gidicem herhalde 2 değil de 5 ml fln vursam xD

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
holyland, 40 dakika önce yazdı:

3. testo yu vurdum valla iğne korkusu bitirdi beni götumde igneyle bayilip gidicem herhalde 2 değil de 5 ml fln vursam xD

Bende de vardı başta. 70-80 enjeksiyon sonra geriye korku falan kalmıyor. Hatta PCTde noksanlığını hissediyorum  :D:D

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Bende de vardı başta. 70-80 enjeksiyon sonra geriye korku falan kalmıyor. Hatta PCTde noksanlığını hissediyorum  :D:D

Diyorum sana kendini mahrum etme, boş enjektörü sapla çıkar arada :P 

• Beğen 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

12.gün

meraba 12. gunde form böyle şuan mutluyum danabol alınca geçer olarak hayatimi yaşıyorum saolsun danabol herşeye takiyorum içince kendimi bok gibi hissediyorum yok ayakkabinin bağcığı kötü yok şu yolda gecenin arabasi var fln saçma salak şeylere takıyorum sporda vucudum daha iyi hissediyor ama keyfim olmuyor aa pr yaptim bitsin gideyim artik seklinde içiyom ama işte 6 hafta daynirim o kadar para verdim 

vudumda tüyler cikti testodan sanirim yani kötü değil 1 solaryum yesem belli bile olmaz

bir de benim kanım alt sinira cok yakindi normalde uyurken hep ayaklarım fln üşür ellerim buz gibi gezerdim şuan normal insan seviyesine yaklaştım baya  ama avuda kalkmıyorum artik morardım resmen yemiyo daha

yemek şuan 300 gr pirinc bulgur yulaf karisik yiyorum keyfime gore off gunse param varsa 1 paket mavi yulafi tarçınla gomuyorum kuru kuru ama sulu bulgur ve baldodan daha lezzetli ;( tavuk 800 pişmemiş anca yiyom kusturuyor fazlası 4 yumurta 1 greyfurt büyüklugunde kirmizi soğan her kahvalti 

vitamin olarak d magnezyum zinc calcium c alıyorum milk thistle vardı hocam içme ilacı daha az etkili yapar dedi icmiyom

hala arka omuz ve trapezler yok 

bide enjeksiyon yapmadan önce fazla isitmayin steroidi çok akiskan olunca atiyor vicut su gibi olmasin biraz daha yogun olsun 30 sn de fln anca vuruluyor ama ziyan olmuyo enazindan steroid

edit: gotume kadar kanatlarim var gelebek gibiyim

20211211_013607.thumb.jpg.04f98c037699c0525fc20141e9aaf693.jpg 20211211_013436.thumb.jpg.2522c817d52ff407b1226ff2483d779c.jpg 20211211_013404.thumb.jpg.9b1a2985d22fdde4549561fe57db30e1.jpg

jinokomastim fln yok göğüsleri cok sıkınca ortasi yarılıyor bole oluyo

övünmek gibi olsun çok güçlüyüm :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
theacil    4

bu konu aşırı ilgimi çekti hahahah sakın istikrarı bozma sürekli güncel tut konuyu brom

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Yaz her gün sabah akşam yaz, ama lütfen alt çizgili yazıp gözlerimizi kanatma @holyland . Aranızda olan biz yaşlıları da unutmayın lütfen :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.