Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ouzhannn

1.Kür sonrası hemen 2. kür olur mu

Önerilen İletiler

Ouzhannn    150

Merhaba arkadaşlar hocalarım öncelikle daha önceki kürüm 

testo enant

bolde

danabol 4 hafta 

turinabol 4 hafta

olmak üzere 10 haftalık bir kür yaptım dün son enjeksiyon yapıldı ve pct icin bekliyorum 

simdi iste tren kürüne devam etmek istiyorum ama pct yapıp mi devam edeyim yoksa direk devam edip tren ardından mi pct yapmam gerek kararsızım 20 hafta olacak trenle birlikte yaparsam düşünce ve önerilerinizi eksik etmezseniz sevinirim 🙏 ilk ve son gelişim kür ici ekliyorum

98C55E9E-EB8D-4FB5-BBD1-E0E619D1A3DD.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Ouzhannn, 3 saat önce yazdı:

testo enant

bolde

danabol 4 hafta 

turinabol 4 hafta

olmak üzere 10 haftalık bir kür yaptım dün son enjeksiyon yapıldı ve pct icin bekliyorum 

simdi iste tren kürüne devam etmek istiyorum ama pct yapıp mi devam edeyim yoksa direk devam edip tren ardından mi pct yapmam gerek kararsızım 20 hafta olacak trenle birlikte yaparsam düşünce ve önerilerinizi eksik etmezseniz sevinirim 🙏 ilk ve son gelişim kür ici ekliyorum

Arada köprü yapıp 3-4 hafta yapabilirsin ya da direk de yapabilirsin ben decadan boldeye direk geçmiştim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Emrahtkty, 12 dakika önce yazdı:

Arada köprü yapıp 3-4 hafta yapabilirsin ya da direk de yapabilirsin ben decadan boldeye direk geçmiştim 

Yani direk 10 haftalık küre başlamamın cok birsey değiştirmeyeceğini mi düşünüyorsun pctsiz trenin sonunda kesin pct gecicem ama 20 hafta uzun gibi geldi o yüzden toplamda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ouzhannn, 23 dakika önce yazdı:

Yani direk 10 haftalık küre başlamamın cok birsey değiştirmeyeceğini mi düşünüyorsun pctsiz trenin sonunda kesin pct gecicem ama 20 hafta uzun gibi geldi o yüzden toplamda

20 hafta sadece bolde küründe kalıyorum ben diğerlerini saymıyorum bak 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Emrahtkty, 14 dakika önce yazdı:

20 hafta sadece bolde küründe kalıyorum ben diğerlerini saymıyorum bak 😂

Düşündüren sadece bolde olmasi değil direk trenle devam etmek 🤣

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Feng, Bir saat önce yazdı:

Cok güzel olmuşsun ama 10. haftada kesmek çok büyük hata olur bolde yeni açılmaya başlıyor

Trenle devam etmek konusunda biraz kararsız kaldim ve satıcı güvenip pek yok iste 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Ouzhannn, 18 saat önce yazdı:

testo enant

bolde

danabol 4 hafta 

turinabol 4 hafta

öncelikle değişim gayet başarılı tebrik ederim. Kan ver  sonuclarına göre net bir yorum yapılır. alt ast ne durumda  böbrekler ne durumda bilmeden direkt devam et demek mantıklı olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Askabar, 12 saat önce yazdı:

öncelikle değişim gayet başarılı tebrik ederim. Kan ver  sonuclarına göre net bir yorum yapılır. alt ast ne durumda  böbrekler ne durumda bilmeden direkt devam et demek mantıklı olmaz.

Teşekkürler bende suanlik oyle düşünüyorum zararları atlatip 2 ye geçmeyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Ouzhannn, 25.11.2021 - 15:44 yazdı:

testo enant

bolde

danabol 4 hafta 

turinabol 4 hafta

Guzel evrim gecırılmıs devam onceden bir spor gec misiniz varmıydı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Leepriest35, 15 saat önce yazdı:

Guzel evrim gecırılmıs devam onceden bir spor gec misiniz varmıydı

Cok buyuk bir gecmis yok 1 2 sene kadar toplasan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yilmazhr    2
Ouzhannn, 25.11.2021 - 15:44 yazdı:

testo enant

bolde

danabol 4 hafta 

turinabol 4 hafta

Tebrik ederim harika bir değişim olmuş, başlangıç kilonuz kaçtı ve kürü kaç kiloda bitirdiniz acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Fikrim şu yönde kan değerlerini bi görmen lazım daha sonra vücudunu duruma göre dinlendirip haftada 1 ml Testo E yaparsın 1 ay devam edersin TRT gibi  bu arada mct yapabilirsin elinde pregnyl varsa ufak bi kontak açarsın bi kendine gelir testisler çünkü tren yapacaksan şuan  testo ile zaten gaza basmışsın Tren ile beraber kökleyeceksin gazı öyle düşün ondan önce bi motoru rahatlat ki sonrasında bi sorunla karşılaşma derim. Ama kesinlikle vücudunu dinlendir mct yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
yilmazhr, 09.12.2021 - 03:04 yazdı:

Tebrik ederim harika bir değişim olmuş, başlangıç kilonuz kaçtı ve kürü kaç kiloda bitirdiniz acaba

92 kiloyla başladım 82 kiloyla finish yaptim suanlik 2. Kür icin bekleme pct yapip baslama kararı aldim 20gun oldu bugun testlerimi verdim

bysabri1, 09.12.2021 - 11:50 yazdı:

Fikrim şu yönde kan değerlerini bi görmen lazım daha sonra vücudunu duruma göre dinlendirip haftada 1 ml Testo E yaparsın 1 ay devam edersin TRT gibi  bu arada mct yapabilirsin elinde pregnyl varsa ufak bi kontak açarsın bi kendine gelir testisler çünkü tren yapacaksan şuan  testo ile zaten gaza basmışsın Tren ile beraber kökleyeceksin gazı öyle düşün ondan önce bi motoru rahatlat ki sonrasında bi sorunla karşılaşma derim. Ama kesinlikle vücudunu dinlendir mct yap.

Direk devam kararımı değiştirdim hocam pct sonrası girmeye karar verdim 20. Gun oldu son testo vurulali sonuca göre devam karari alicam bakalim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.