Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

efe67    3

merhaba 4-5 yıl natural geçmişim var artık küre girmeyi kafaya koydum ilk kürüm olacağı için vücudumun vericeği tepkiyi görmek için minimum dozaj düşünüyorum ama ilk kür en verimli kür olucağı için de kafam karışık bu konuyla ilgili ve kesinlikle bir kür yapıp bırakıcam kafasında değilim 

250 testo enantat 250 boldenon 15 hafta şeklinde belki ilk 6 hafta 30mg danabol 

sizce yeterli olur mu belirli bir haftada dozaj arttırılmalı mı ve 500 mg kullanımına göre pct evresinde toparlanma süresinde bir değişiklik olur mu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Barış06    6

1-16 enantat 

1-15 boldenon 

1-5 50 mg turinabol daha güzel sonuçlar verecektir, ama şu var beslenme düzenine ne yönde onuda paylaşırsan daha güzel yardımcı oluruz sonuçta seni büyütecek olan beslenme ve antrenmandir. 

Bu arada kürüne kahvaltı sonrası 1000 lik c d vitamini 2 kapsül multivitamin ,OMEGA, milkthistle ekle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3
Barış06, 2 saat önce yazdı:

1-16 enantat 

1-15 boldenon 

1-5 50 mg turinabol daha güzel sonuçlar verecektir, ama şu var beslenme düzenine ne yönde onuda paylaşırsan daha güzel yardımcı oluruz sonuçta seni büyütecek olan beslenme ve antrenmandir. 

Bu arada kürüne kahvaltı sonrası 1000 lik c d vitamini 2 kapsül multivitamin ,OMEGA, milkthistle ekle 

beslenmem iyi durumda etimi tavuğumu pirincimi balığımı yulafımı yumurtamı vs alabiliyorum çok şükür kürüme bu vitaminleri eklemek ne fayda sağlayacak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
efe67, Bir saat önce yazdı:

beslenmem iyi durumda etimi tavuğumu pirincimi balığımı yulafımı yumurtamı vs alabiliyorum çok şükür kürüme bu vitaminleri eklemek ne fayda sağlayacak ?

Kardeşim gerek protein sentezi gerek kas gelişimde etkili olan vitaminler bunlar, ayriyetten karaciğer koruyucu milk thistl . Şöyle bişi var kg başına 1 Gr yağ almalısın kürde yani 5 öğün yaptığını düşünürsek her öğün 5gr zeytinyağı 10 Gr ceviz yeterli olucaktir. Keza yeşillikler 4 öğünde mutlaka olsun , ant sonrası 30 dk kardiyo da yaptın mı ortaya harika bı form çıkacaktır.  Bide kardeşim her hafta pazar günleri tuvalet sonrası bel ölçüsü al ona göre karb yükselt 25-50 Gr arası 

Eksik yazmışım enantat 500 boldenon 200

tarihinde Barış06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3
Barış06, 4 saat önce yazdı:

Kardeşim gerek protein sentezi gerek kas gelişimde etkili olan vitaminler bunlar, ayriyetten karaciğer koruyucu milk thistl . Şöyle bişi var kg başına 1 Gr yağ almalısın kürde yani 5 öğün yaptığını düşünürsek her öğün 5gr zeytinyağı 10 Gr ceviz yeterli olucaktir. Keza yeşillikler 4 öğünde mutlaka olsun , ant sonrası 30 dk kardiyo da yaptın mı ortaya harika bı form çıkacaktır.  Bide kardeşim her hafta pazar günleri tuvalet sonrası bel ölçüsü al ona göre karb yükselt 25-50 Gr arası 

Eksik yazmışım enantat 500 boldenon 200

teşekkürler hocam peki ilk 10 hafta 250 testo e 250 boldenon 11-20 500 testo e 500 boldenon yapsam 20 haftaya uzatsam dozaj arttırıp nasıl olur yoksa başladığım dozajda devam mı etmeliyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6

Kardeşim kas çekirdekler men 4 yılda iyi bir seviyeye geldiği görüşündeyim , 500 testo baştan sona kadar yeter fazlasıyla emin ol , keza 200 boldenon da aynı şekilde şunu hiç bir zaman unutma yüksek doz yüksek gelişim değildir bende +400 kullandım 2 kurumde 3. De 200 e düşürdüm daha çok gelişim elde ettim ayrıca ne saç dökülmesi nede sırtta sivilcelenme yaşadım , ilk kür olacağı için dozları minimum tutman önemli ilaç seni gelistirmez seni geliştirecek olan beslenme ve antrenman dir . 16 hafta ilk kür için bence fazlasıyla yeterli tabi karsr senin 20 haftaya uzatmak konusunda uzatirsan eğer boldenon u 1 hafta önce kes çünkü kandan biraz daha geç çıkıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3

Barış06, 6 saat önce yazdı:

Kardeşim kas çekirdekler men 4 yılda iyi bir seviyeye geldiği görüşündeyim , 500 testo baştan sona kadar yeter fazlasıyla emin ol , keza 200 boldenon da aynı şekilde şunu hiç bir zaman unutma yüksek doz yüksek gelişim değildir bende +400 kullandım 2 kurumde 3. De 200 e düşürdüm daha çok gelişim elde ettim ayrıca ne saç dökülmesi nede sırtta sivilcelenme yaşadım , ilk kür olacağı için dozları minimum tutman önemli ilaç seni gelistirmez seni geliştirecek olan beslenme ve antrenman dir . 16 hafta ilk kür için bence fazlasıyla yeterli tabi karsr senin 20 haftaya uzatmak konusunda uzatirsan eğer boldenon u 1 hafta önce kes çünkü kandan biraz daha geç çıkıyor. 

24cm kol 46-47 kilo civarı başladım boy 1.90 pumpsız 39.5 kol 15cm den fazla kol yaptım çok yağlanmadan şu anda 85-86 kilo civarındayım 4 yılda (pandemi ve bir kaç yaz tatili 1 yıla yakın ara verdim) kendimce iyi bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum ama artık ilerlemiyor maalesef resimler bir yıl içindeki resimlerim kısa kafamın üç numara olduklarım daha eski olanlar dediğiniz gibi 500 testo e 200-250 boldenon gitmeyi düşünüyorum karaciğer böbrek kan testlerimi oldum doktorum hepsinin normal bir sorun olmadığını söyledi ilaçları almadan da testoya baktırıcam ilk kürüm şu an kafamda 15 hafta olarak kurdum ama 20 haftaya da çıkarabilirim duruma göre teşekkürler tavsiyeleriniz için

11368D12-9B33-48F6-8C20-84CC866134F3.thumb.jpeg.380fa3c6acbbb380bb7502575eea970a.jpeg A318976B-5B63-472A-9F64-6D2C33AE8462.thumb.jpeg.f11a41be38c07718c20d1f27bf010ffe.jpeg 4B3F2F82-6E25-4F83-A377-EAEC51551A3F.thumb.jpeg.dc84cea4e9363d76ab0a01c728e8b29e.jpeg 7B3734CA-1839-4DCC-97B7-3E9D508C304B.thumb.jpeg.547bb9252465ff7e7c9ea77f0d50a390.jpeg

238C019D-EC03-4B9D-A917-05D064516F8B.thumb.jpeg.b3321317d181bbdcd81173395c154396.jpeg 7504BDDC-0E75-4717-B675-4DF4A9E09B4D.jpeg 4602136B-778E-4986-B973-295444F37811.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
efe67, 5 saat önce yazdı:

24cm kol 46-47 kilo civarı başladım boy 1.90 pumpsız 39.5 kol 15cm den fazla kol yaptım çok yağlanmadan şu anda 85-86 kilo civarındayım 4 yılda (pandemi ve bir kaç yaz tatili 1 yıla yakın ara verdim) kendimce iyi bir seviyeye geldiğimi düşünüyorum ama artık ilerlemiyor maalesef resimler bir yıl içindeki resimlerim kısa kafamın üç numara olduklarım daha eski olanlar dediğiniz gibi 500 testo e 200-250 boldenon gitmeyi düşünüyorum karaciğer böbrek kan testlerimi oldum doktorum hepsinin normal bir sorun olmadığını söyledi ilaçları almadan da testoya baktırıcam ilk kürüm şu an kafamda 15 hafta olarak kurdum ama 20 haftaya da çıkarabilirim duruma göre teşekkürler tavsiyeleriniz için 

4 günde bir armidex ( eczaneden ) yatmadan önce 1 tab 

Ayda 1 kere de dostinex alsan yeter 1 tablet

Bu arada boyun uzun yüksek kalori almak zorunda kalacaksın sabah kahvaltıda 100 Gr yeşil elma , 2. Öğünde 100 Gr ananas almayı unutma , şimdiden başarılar yine aklına takılan bı sorun olursa mesaj atmaktan çekinme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3
Barış06, 13 dakika önce yazdı:

Bu arada boyun uzun yüksek kalori almak zorunda kalacaksın sabah kahvaltıda 100 Gr yeşil elma , 2. Öğünde 100 Gr ananas almayı unutma , şimdiden başarılar yine aklına takılan bı sorun olursa mesaj atmaktan çekinme 

çok teşekkürler evet uzun boya kütle eklemek cidden zor natural çok çaba sarf ettim bakalım ilaçta ne kadar ilerleyeceğiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Barış06, 33 dakika önce yazdı:

Dostinex ne için peki? Küründe 19-nor grubu bir ilaç yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
efe67, 20.11.2021 - 16:16 yazdı:

merhaba 4-5 yıl natural geçmişim var artık küre girmeyi kafaya koydum ilk kürüm olacağı için vücudumun vericeği tepkiyi görmek için minimum dozaj düşünüyorum ama ilk kür en verimli kür olucağı için de kafam karışık bu konuyla ilgili ve kesinlikle bir kür yapıp bırakıcam kafasında değilim 

250 testo enantat 250 boldenon 15 hafta şeklinde belki ilk 6 hafta 30mg danabol 

sizce yeterli olur mu belirli bir haftada dozaj arttırılmalı mı ve 500 mg kullanımına göre pct evresinde toparlanma süresinde bir değişiklik olur mu ? 

Dostum bence her türlü doğal sistemin kapanacağı için 500 testo 400 bolde yap. Danabol kesinlikle al en azından ilaçlar açılana kadar vücudu güçlendirir. Bolde kullanacağım için 16-17 haftadan az kür yapma bolde den tam verim almak istiyorsan 20 hafta yapmanı öneririm. Yanında tamoksifen oyada arimidex olsun. 3-4 günde 1 tablet al. Bol yeşillik ye bol su iç. Hergün 1 tablet  C D ve omega 3 al. Hafta da 1 tablet nac600 al. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3
Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Dostum bence her türlü doğal sistemin kapanacağı için 500 testo 400 bolde yap. Danabol kesinlikle al en azından ilaçlar açılana kadar vücudu güçlendirir. Bolde kullanacağım için 16-17 haftadan az kür yapma bolde den tam verim almak istiyorsan 20 hafta yapmanı öneririm. Yanında tamoksifen oyada arimidex olsun. 3-4 günde 1 tablet al. Bol yeşillik ye bol su iç. Hergün 1 tablet  C D ve omega 3 al. Hafta da 1 tablet nac600 al. 

teşekkürler 20 hafta düşünüyorum şu an 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
efe67, Bir saat önce yazdı:

teşekkürler 20 hafta düşünüyorum şu an 

Acele etme bolde yavaş ama kaliteli kas yapar. Bu süreçte beslenme çok önemli Alman gereken kaloriden en az 500 fazla az haftalık 50-100 arttır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Yahu size kim kafanıza göre arimidex kullanmayı öğretti? İyice kürü baltalamak mu istiyorsunuz zaten boldenon e2 ile çalışmıyor.Olanıda dibe mi çektireceksiniz adama? 

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Feng, 2 saat önce yazdı:

Sadece testo da prolaktin artiriyor 

Doğru diyorsun da testonun prolaktini o derecede arttırması için genetik olarak yatkın olması lazım; yani dostinex kullanmayı gerektirecek kadar. Ancak arkadaş daha kür ortası ve öncesi kan tahlillerini atmamış şimdiden kullan demek pek mantıklı olmaz gibi geldi bana. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Emrahtkty, 25 dakika önce yazdı:

Yahu size kim kafanıza göre arimidex kullanmayı öğretti? İyice kürü baltalamak mu istiyorsunuz zaten boldenon e2 ile çalışmıyor.Olanıda dibe mi çektireceksiniz adama? 

O yüzden ben tamoksifen önerdim yanına. Ayrıca yağlı ve benim gibi fiziği varsa bolde o kadar da fazla baskılanıyor. Biraz bünye meselesi diyebiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3
Askabar, 7 dakika önce yazdı:

O yüzden ben tamoksifen önerdim yanına. Ayrıca yağlı ve benim gibi fiziği varsa bolde o kadar da fazla baskılanıyor. Biraz bünye meselesi diyebiliriz 

yukarıda formum var sence yağlı mıyım hocam fiziğiminde senin gibi olduğunu düşünmüyorum .d 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
efe67, 4 dakika önce yazdı:

yukarıda formum var sence yağlı mıyım hocam fiziğiminde senin gibi olduğunu düşünmüyorum .d 

Yağlı değilsin de östrojen dengeni bilemeyiz kür içinde kan ver duruma göre bakılıp müdahale edilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
efe67    3
Askabar, Şimdi yazdı:

Yağlı değilsin de östrojen dengeni bilemeyiz kür içinde kan ver duruma göre bakılıp müdahale edilir. 

öyle yapıcam teşekkürler 👍🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
Emrahtkty, 13 saat önce yazdı:

Boldenon e2 ile çalışmıyor ama vücutta fazla testesteron östrojen e dönüşüyor , kürde libidonun gereğinden fazla olmasının bı diğer sebebi de östrojen dir. Kimse kafaya göre almıyor ve kuru baltalayacak kadar da bı etkisi yok emin ol , ayrıca yüksek e2 aşırı yorgunluk ve uyku Halide yapıyor bu yüzden 4 günde bir dedim. Ayrıca yarışmaya katılmadan önce e2 sıfıra çekiliyor bunun için günde tahlile göre günde 2-3 tane armidex alarak sifirliyorlar, yani 4 günde bir almak dibe çekmez o kadar kolay bişi değil . Hayırlı forumlar

hectordoyle, 13 saat önce yazdı:

Doğru diyorsun da testonun prolaktini o derecede arttırması için genetik olarak yatkın olması lazım; yani dostinex kullanmayı gerektirecek kadar. Ancak arkadaş daha kür ortası ve öncesi kan tahlillerini atmamış şimdiden kullan demek pek mantıklı olmaz gibi geldi bana. 

Prolaktin aslında çok çabuk yükselen bir hormon , sex den sonrada yükselir alkol aldıktan sonrada yükselir, ve ciddi anlamda zirve yaptirir , kaldı ki testo vucuda girdikten sonra gerisini sen düşün 😁 yani prolaktin in şöyle kötü bir özelliği var , kahverengi yağ hücrelerinin çoğalmasını sağlar buda yakılması en zor olan yağ çeşididir malesef , ve duygularında ciddi anlamda dalgalanma yaptirir. Alınmasi bu yüzden önemlidir mantıksız gelen nedir size ?

tarihinde Barış06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Barış06, 7 saat önce yazdı:

Boldenon e2 ile çalışmıyor ama vücutta fazla testesteron östrojen e dönüşüyor , kürde libidonun gereğinden fazla olmasının bı diğer sebebi de östrojen dir. Kimse kafaya göre almıyor ve kuru baltalayacak kadar da bı etkisi yok emin ol , ayrıca yüksek e2 aşırı yorgunluk ve uyku Halide yapıyor bu yüzden 4 günde bir dedim. Ayrıca yarışmaya katılmadan önce e2 sıfıra çekiliyor bunun için günde tahlile göre günde 2-3 tane armidex alarak sifirliyorlar, yani 4 günde bir almak dibe çekmez o kadar kolay bişi değil . Hayırlı forumlar

Prolaktin aslında çok çabuk yükselen bir hormon , sex den sonrada yükselir alkol aldıktan sonrada yükselir, ve ciddi anlamda zirve yaptirir , kaldı ki testo vucuda girdikten sonra gerisini sen düşün 😁 yani prolaktin in şöyle kötü bir özelliği var , kahverengi yağ hücrelerinin çoğalmasını sağlar buda yakılması en zor olan yağ çeşididir malesef , ve duygularında ciddi anlamda dalgalanma yaptirir. Alınmasi bu yüzden önemlidir mantıksız gelen nedir size ?

Östrojen olmadan nasıl büyümeyi düşünüyorsun peki? Büyüme için önemli bir hormon He bana ben yağsız büyücem falan dersen gülerim haberin olsun :) 

Konunun sahibi dostum bu arada senin icinde bir yorum yapayım, 500 test 400 boldenon 20-24 haftalık bir kür planla.Kickstart olarak yanına anapolon ekleyebilirsin bence ya da turünabol.Fiziğine bakarsam bence deca kürü tam senlik.Güzel kütle koymana yardımcı olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
Emrahtkty, 3 saat önce yazdı:

Östrojen olmadan nasıl büyümeyi düşünüyorsun peki? Büyüme için önemli bir hormon He bana ben yağsız büyücem falan dersen gülerim haberin olsun :) 

Yazdıklarımı dikkatli ve anlayarak okursan sevinirim östrojen sıfırlamak 4 günde bir armidex alarak olacak şey değil . Vücut sürekli testesteron salgılayacak ve fazlası östrojen e dönüşecektir, yani sürekli yükselme eğiliminde olan bir hormon 4 günde bir alacagin armidex in sifirlayacagini mi düşünüyorsun 😁  senin dediğini yarışmacı arkadaşım vücuttan suyu tamamen atmak için günde 3 tane armidex alıyordu öyle sıfıra yakın seviyeye geliyordu bazen 4 aldığım oluyor diyordu günlük . Burda 4 günde bir dememim sebebi jinekomasti olmamasi ve prostat sıkıntısı yaşamamasi için armidex bunu normal seviyelerde tutmaya çalışacak. Yani biraz ezbere konuşuyorsun milleti yanlış bilgilendirme ilacın nasıl çalıştığınini öğren ondan sonra daha güzel yorumlar yaparsin , Facebook da bunla ilgili grup vardı 1 yıldır alınmıyor kimse orda tüm yarışmacılar vardi Türkiye deki orda adamlarin yazdığı yazıları paylaştığı bilgileri görsen bunları yazmaya utanırsin , bide gonderi sahibi kardeşim turinabol en iyisi neden ?   turinabol daha çok shgb baskılayıp ilacksrin verimini artıracak ayrıca kuru kas kütlesi koymanda yardımcı olucaktir güç verecektir ve karaciğeri o kadar yormayacaktir . Turinabol de 4 kilo alsan temiz alırsın ama anapolon alırsan ostrojen üzeri çalıştığı için 8 kilo al ilacı kesince direk gidecek o kilolar moralin bozulacak , bu arada kardeşim hayatında hiç deca kullanmamis adam buraya foruma kürü nasıl yaparım diye konu açıyor deca kullan diyorsun ilaç kullanımı bilmeyen birisine ..... Deca dick olsa peki bu adam ? Çocuk oyuncağı mı bu ilaçlar bu kadar basit nasıl önerebiliyorsun anlamıyorum anapolon ostrojen deca ostrojen fazla testo zaten ostrojen sonra gel 4 günde 1 armidex e laf at , anlamıyorum neye göre kime göre konuşuyorsun 2-3 tane doğru yalan eksik bişi öğrenmissin millete onu yazıyorsun bu arada biraz daha araştır öğren. yine e2 kas ve kemik gelişimine mutluluğa etkisi varken ( referans aralığında )fazla ostrojen kas gelismine negatif etkisi var prostat meme büyümesi jinekomasti başı çekiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Barış06, 44 dakika önce yazdı:

Yazdıklarımı dikkatli ve anlayarak okursan sevinirim östrojen sıfırlamak 4 günde bir armidex alarak olacak şey değil . Vücut sürekli testesteron salgılayacak ve fazlası östrojen e dönüşecektir, yani sürekli yükselme eğiliminde olan bir hormon 4 günde bir alacagin armidex in sifirlayacagini mi düşünüyorsun 😁  senin dediğini yarışmacı arkadaşım vücuttan suyu tamamen atmak için günde 3 tane armidex alıyordu öyle sıfıra yakın seviyeye geliyordu bazen 4 aldığım oluyor diyordu günlük . Burda 4 günde bir dememim sebebi jinekomasti olmamasi ve prostat sıkıntısı yaşamamasi için armidex bunu normal seviyelerde tutmaya çalışacak. Yani biraz ezbere konuşuyorsun milleti yanlış bilgilendirme ilacın nasıl çalıştığınini öğren ondan sonra daha güzel yorumlar yaparsin , Facebook da bunla ilgili grup vardı 1 yıldır alınmıyor kimse orda tüm yarışmacılar vardi Türkiye deki orda adamlarin yazdığı yazıları paylaştığı bilgileri görsen bunları yazmaya utanırsin , bide gonderi sahibi kardeşim turinabol en iyisi neden ?   turinabol daha çok shgb baskılayıp ilacksrin verimini artıracak ayrıca kuru kas kütlesi koymanda yardımcı olucaktir güç verecektir ve karaciğeri o kadar yormayacaktir . Turinabol de 4 kilo alsan temiz alırsın ama anapolon alırsan ostrojen üzeri çalıştığı için 8 kilo al ilacı kesince direk gidecek o kilolar moralin bozulacak , bu arada kardeşim hayatında hiç deca kullanmamis adam buraya foruma kürü nasıl yaparım diye konu açıyor deca kullan diyorsun ilaç kullanımı bilmeyen birisine ..... Deca dick olsa peki bu adam ? Çocuk oyuncağı mı bu ilaçlar bu kadar basit nasıl önerebiliyorsun anlamıyorum anapolon ostrojen deca ostrojen fazla testo zaten ostrojen sonra gel 4 günde 1 armidex e laf at , anlamıyorum neye göre kime göre konuşuyorsun 2-3 tane doğru yalan eksik bişi öğrenmissin millete onu yazıyorsun bu arada biraz daha araştır öğren. yine e2 kas ve kemik gelişimine mutluluğa etkisi varken ( referans aralığında )fazla ostrojen kas gelismine negatif etkisi var prostat meme büyümesi jinekomasti başı çekiyor

Kendimde denemediğim şeyi niye başkasına önereyim sorunun mu var senin? Ezbere konuşan sensin senin vücudun 4 günde biR arimidexi tolere eder benşm ki hiç etmez başkasının ki 2 gün eder.Senin düşüncene göre herkes eşit o zaman :) Yazmak için yazmayın foruma biraz destekli yazın da millet okusun bari.Deca kürünü önermedim ama bana göre bu fiziğe deca daha çok kütle koydurur.Deca dick yaşamamak icin belli başlı kriterler var zatwn isterse arkadaşa yardımcı olurum.Anapolona gelince hayatımda kullandığım en iyi oral ilaçtır hepsini bırakınca gidecek falan bunlar çakma ilaçlarda olan dümen hikayeler bizzat denedim.İlacın iyiyse minimal kayıp yaşarsın.Turinabol kullandım bana göre çöp bir ilaç hiç yararını görmedim(orjinal).Ezbere reçete yazan sensin burda bi daha oku bakalım ;) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Barış06, 15 dakika önce yazdı:

Şu yazdıklarına bide benimkine bak bakalım ezbere konuşan kim 😁

Yarışmacı arkadaşın 4 tablet arimidex alıyor diye bu çocuğa da arimidexi 4 tane yutturmaya çalışan ben miyim sen misin? 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.