Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Anabolichorse

Tren-e anapolon testo-e

Önerilen İletiler

forbit    840
Anabolichorse, 12.12.2021 - 20:22 yazdı:

Bacaklarım normal kendi boyumda olan insanlara göre çok uzun haklısın kalftan çok büyük problemim var hatta yürürken kızlar dönüp bakıyor bacaklarıma fjhdjdjdj bazen düşünüyorum niye bu kadar uzun diye deadlift yapmak zürafanın su icmesiyle aynı şey benim için 🤣🤣 ama tabiki de atarım senimi kırcam

Sen yanlış anladın galiba ilk kürüm 15 yaşında oldu şu an 21 yaşımdayım 

Bacak boyum topuktan bel kemiğine 122 cm pozlamam pek iyi değil kusura bakmayın 

Bence bacaklarda iyi dostum daha iyi olursa leveL atlamış oluyorsun zaten :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    733
Anabolichorse, 12.12.2021 - 20:22 yazdı:

Bacaklarım normal kendi boyumda olan insanlara göre çok uzun haklısın kalftan çok büyük problemim var hatta yürürken kızlar dönüp bakıyor bacaklarıma fjhdjdjdj bazen düşünüyorum niye bu kadar uzun diye deadlift yapmak zürafanın su icmesiyle aynı şey benim için 🤣🤣 ama tabiki de atarım senimi kırcam

Sen yanlış anladın galiba ilk kürüm 15 yaşında oldu şu an 21 yaşımdayım 

Bacak boyum topuktan bel kemiğine 122 cm pozlamam pek iyi değil kusura bakmayın 

Bacak ve bicepsler biraz daha oturduğunda bence çok iyi bir vücuda sahip olacaksınız. Emeklerinizin karşılıksız kalmaması dileğiyle.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 13.12.2021 - 21:12 yazdı:

Peki knk bu zamana kadar herhangi bir yan etki yaşadın mı? Yaşadıysan hangi yan etkileri yaşadın? Çünkü daha önce bahsetmedin merak ettim ben de önümdeki 2 kürü tren ve deca kullanarak geçireceğim gibi duruyor 

Ben kendi yaşadıklarımı şöyle sıralayım ani sıcak basması kafeler de falan oturunca ısıtıcı falan yakınsa baş ağrısı kulaklar da tıkanma daralma beynim kaynıyor resmen sıcak a gelemiyorum uykular haram oldu diye parça çıkarsam yeridir nefes sesiyle uyandığım oluyor iç çekerek aşırı terliyorum saatlerce koşan ben bayır rampa gördümmü sallana sallana bezerek cikiyorum merdiven vs çıkınca aşırı kasılma pump aniden en ufak konular da bile karşındakini gırtlaklayasım geliyor tabi derin nefes alıp sakince bosveriyorum özgüven vs aşırı tavan cinsel istek tren vs etkilemez diyenleri dinleme böyle bir istek görmedim ben insanlığını kaybettirir 🤣🤣

SPECTRE, 14.12.2021 - 01:02 yazdı:

Bacak ve bicepsler biraz daha oturduğunda bence çok iyi bir vücuda sahip olacaksınız. Emeklerinizin karşılıksız kalmaması dileğiyle.

Temennim o yönde çok teşekkürler

forbit, 14.12.2021 - 00:01 yazdı:

Bence bacaklarda iyi dostum daha iyi olursa leveL atlamış oluyorsun zaten :D 

Atlıycaz inşallah şu olaylar bir geçsin 🤣😅

JEFFSEED, 13.12.2021 - 20:52 yazdı:

Erken yaşta kullanmak çok etkiliyor bacakların doğal gelişimini 

Doğrudur hiç araştırmadım ama bacaklarım iyidir ultra maraton geçmişim var koşarken çok daha iyiydi tek çektiğim sorun dizler de sıvı eksikligiydi oda çok uzun süreler asfaltta koşmaktan 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
JEFFSEED, 13.12.2021 - 20:52 yazdı:

Erken yaşta kullanmak çok etkiliyor bacakların doğal gelişimini 

etkilediği bir şey yok yanlış bilgi verme adam gayet iyi ve daha iyi de olacak moral bozma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer, 16 saat önce yazdı:

etkilediği bir şey yok yanlış bilgi verme adam gayet iyi ve daha iyi de olacak moral bozma

Sağ olasın ama tersten etki veriyor bana biraz da moral yükseltiyor arkadaş beğenmediyse onun Fikri daha iyi olunca atarım fikrini sunar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

en son  girdiğim tren küründe kız arkadaşım afedersiniz  üstümdeyken kalbim  sıkışmıştı  nefes alamadım bir an diğer dünyaya  gittim geldim diyebilirim  :( 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu gün haftalık 400 boldenon 6 veya 8 hafta günlük 50 mg danabol ekledim inşallah güzel geçicek sonuçları güncelleyerek devam ederim tren testo devam ediyor 

tarihinde Anabolichorse tarafından düzenlendi
Eksik yazdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Tren kuvvetli zaten  danabolde 6 haftayı geçme bolde de en az 10 hafta kullanmalısın ben 8 haftalık bolde kürü yapmıştım bilgin olsun 

Yeni okudum anapolonda varmış danabolle ikisi çorba olmuş bi de tren varken bolde biraz gereksiz olmuş gibi hepsini birbirine karıştırmışsın baştan planlayıp girmeliydin daha net sonuçlar çıkardı 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 37 dakika önce yazdı:

Tren kuvvetli zaten  danabolde 6 haftayı geçme bolde de en az 10 hafta kullanmalısın ben 8 haftalık bolde kürü yapmıştım bilgin olsun 

Yeni okudum anapolonda varmış danabolle ikisi çorba olmuş bi de tren varken bolde biraz gereksiz olmuş gibi hepsini birbirine karıştırmışsın baştan planlayıp girmeliydin daha net sonuçlar çıkardı 

Anapolon bitirdiğimi yazmıştım ikisi aynan da değil teşekkürler tavsiyelerin için ama tren bolde ikilisinden ben eminim 🤗

Yanlış yazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu, 36 dakika önce yazdı:

Ve kesmeyi düşünmüyorum hiç ilaç dinlenme de sadece only testo devam edicem sarms peptidle destekleyip

Yanlış yazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Anabolichorse, 4 dakika önce yazdı:

Ve kesmeyi düşünmüyorum hiç ilaç dinlenme de sadece only testo devam edicem sarms peptidle destekleyip

Only testoya geçeceğin zaman bence mk-677+rad140 karışımı sarmı al sonra keyfine bak B|

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland, 32 dakika önce yazdı:

yağlanmaya baslayinca sendemi sabah kardiyosu ekledin xD

Yok be kardo nefes kalmadı tembelleştim çok fazla birden hacim hızlı hızlı artınca artı tren ağırlık yeleği ve korseyle geziyor hissi veriyor 😂

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Hergün form atıyorsun gördüğüm kadarıyla bu şekilde değişimi gözlemlememiz zor 4-5 haftada bir Atarsan daha rahat gözükür

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty, 17 dakika önce yazdı:

Hergün form atıyorsun gördüğüm kadarıyla bu şekilde değişimi gözlemlememiz zor 4-5 haftada bir Atarsan daha rahat gözükür

Dikkat ederim teşekkürler ☺️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.