Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Anabolichorse

Tren-e anapolon testo-e

Önerilen İletiler

Selamlar başlıyoruz boy 1.90 cm kg 78 2. Enjeksiyon haftalık 2 testo günde 50 mg anadrol haftalık 1.5 ml Tren-E verdiği destek için @Loving hocama teşekkür ederim.

IMG20211119213956.jpg IMG20211119213937.jpg

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Anabolichorse, 9 saat önce yazdı:

Selamlar başlıyoruz boy 1.90 cm kg 78 2. Enjeksiyon haftalık 2 testo günde 50 mg anadrol haftalık 1.5 ml Tren-E verdiği destek için @Loving hocama teşekkür ederim.

Hayırlı olsun tertemiz altyapıya sahipsin daha onceden bir şey kullandınmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun tertemiz altyapıya sahipsin daha onceden bir şey kullandınmı

4 kür geçmişim var 15 yaşımdan 21 ime fakat covid vs geçirince çok kayıp yaşadım hayırlısıyla topluyoruz biraz biraz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Anabolichorse, 6 saat önce yazdı:

4 kür geçmişim var 15 yaşımdan 21 ime fakat covid vs geçirince çok kayıp yaşadım hayırlısıyla topluyoruz biraz biraz

15 yaşında kür mü ? Valla iyi cesaret

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

15 yaşında kür mü ? Valla iyi cesaret

Benim kanımca yaşla alakası yok cesaretle de öyle hatta faydası dahi oldu diyebilirim 27 28 cm kollarla gezen bir zarganadan kurtulmuştum 😂😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
Anabolichorse, 14 dakika önce yazdı:

Benim kanımca yaşla alakası yok cesaretle de öyle hatta faydası dahi oldu diyebilirim 27 28 cm kollarla gezen bir zarganadan kurtulmuştum 😂😅

Kendi kararın dostum saygı duymaktan baska birşey gelmez elden. sadece doğal sistemin zirve oldugu yaşlarda ilaç almak bana mantıklı gelmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
Feng, 7 dakika önce yazdı:

Bu iste bir is var. arkadasin profilini inceledim 9 kasimda attigi form fotografina ve konuya bakin 115 kg sozde saclari dokulmus yasli biri simdi actigi konudaki tipe ve forma bakin bir de ilk konusuna bakin. 1 haftada 37 kilo verip tipi degismis sanirim.Bir seyler dogru degil @rastlantisal @Rdm @Vural2 @Leepriest35

Üstat sen söyleyince baktım. Hadi protez saç desek, üstüne kilo verdi desek 9 kasımda cilt baya daha yaşlı duruyor. Umuyorum makul bir açıklaması vardır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

O bahsedilen konu da başkasına hocalık yaptığını söylüyordu arkadaş bu kendi değişimi.Karışmasın yani hatlar :) 

Konuya gelirsek yüksek kalorili bir deca kürü olmasını tercih ederdim ben forma göre fakat Burak abi öyle dediyse doğrudur sen onu dinle pişman olmazsın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 20.11.2021 - 14:06 yazdı:

Bu iste bir is var. arkadasin profilini inceledim 9 kasimda attigi form fotografina ve konuya bakin 115 kg sozde saclari dokulmus yasli biri simdi actigi konudaki tipe ve forma bakin bir de ilk konusuna bakin. 1 haftada 37 kilo verip tipi degismis sanirim.Bir seyler dogru degil @rastlantisal @Rdm @Vural2 @Leepriest35

Kankam o konuyu guncelliycem 20 yaş gençleştiren bişi bulsam kullanıp reklam yapıp zengin olmuştum bile o ben değilim 😂😂

Anabolichorse, 23.11.2021 - 04:17 yazdı:

Kankam o konuyu guncelliycem 20 yaş gençleştiren bişi bulsam kullanıp reklam yapıp zengin olmuştum bile o ben değilim 😂😂

IMG_20211123_003642_003.webp

IMG_20211123_004043_771.webp

Ama onun durum da mükemmel ilerliyor buyur

Bende kendimi şöyle bı guncelliyim öncelikle süper ilerliyor uykusuzluk bisikletle bı 10 dakiak çarşıya kadar gidip gelmek bile eziyet terleme kızarma kuru öksürük yapsa bile çok acı bir kuvvet artışı ve kuvvette devamlılık söz konusu aşağı yukarı baya uzun idmanlar yapıyoruz genelde bir bir buçuk saate geldikmi güzel bir yemek yiyip süt ürünleri almadan bol temiz carb lı 30 dakika yürüyüş ayak çekme biraz da ip atlamadan sonra 1 veyâhut 2 saat daha devam ediyoruz şu an bitti 11 de başladığım antrenman anapolondan muhtemelen bu his ama yorulmuyorum uyumasam da bittim desem de çok hızlı recovery alıyorum her set yenilenmiş gibi geliyor kol damarlarım da ve ayaklarım da aşırı yanma çekilme vs benzeri durumlar oluyor fakat aşırı iyi hissettirdiğini söylemem gerekir söz ettiğin iksiri bulursan kelleşelim 😅😂 hayırlı haftalar dilerim görüşmek üzere 

IMG_20211123_042035_553.jpg IMG_20211123_042038_627.jpg IMG_20211123_042044_547.jpg IMG_20211123_042048_644.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

Dostum forumda son zamanlarda gördüğüm en atletik vücutlardan birine sahipsin takipteyim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, Şimdi yazdı:

Dostum forumda son zamanlarda gördüğüm en atletik vücutlardan birine sahipsin takipteyim :D

Motivasyonun için çok teşekkür ederim 🙏

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270

Kardeşim maşallah çok güzel parçalı bir fiziğin var. Trenle daha güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum. Amma velakin bu kürden sonra kesinlikle deca anapolon yapmalısın. Seni bambaşka bir seviyeye getireceğini düşünüyorum😀 takipteyim 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşim maşallah çok güzel parçalı bir fiziğin var. Trenle daha güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum. Amma velakin bu kürden sonra kesinlikle deca anapolon yapmalısın. Seni bambaşka bir seviyeye getireceğini düşünüyorum😀 takipteyim 

Araştırıyorum abi peptid te ekliyebilirim bolde vs de olabilir Burak hocaya da danışıcam yoksa bu illeti seviyor vücudum 😂😂😅

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Anabolichorse, 30.11.2021 - 23:08 yazdı:

Devam biraz fazla ıkınmışım affola 🙏😂

burdakine göre latlarin çok iyi olmuş

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JEFFSEED    5
Anabolichorse, 11 saat önce yazdı:

Buda hafiften bacaklı olsun iyi değil ama hoşuma gitti güncelliyeyim dedim

Önden de boydan bir poz isteriz 15 yaşında kür yaptıysan muhtemelen calfların yok denecek kadar incedir.... Büyük bir hata ama kafaya takmadın sürece değil... Üst gelişim güzel. Bacak calf poz isteriz ama. Vücudun yarısı bacaklardır. Ve erkeği ön plana çıkaran her zaman şort kot giydiğinde bacaklardır. Bunlar yoksa hobi olarak uğraşılabilir... Gelişirmi illaki 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JEFFSEED, 12.12.2021 - 16:40 yazdı:

Önden de boydan bir poz isteriz 15 yaşında kür yaptıysan muhtemelen calfların yok denecek kadar incedir.... Büyük bir hata ama kafaya takmadın sürece değil... Üst gelişim güzel. Bacak calf poz isteriz ama. Vücudun yarısı bacaklardır. Ve erkeği ön plana çıkaran her zaman şort kot giydiğinde bacaklardır. Bunlar yoksa hobi olarak uğraşılabilir... Gelişirmi illaki 

Bacaklarım normal kendi boyumda olan insanlara göre çok uzun haklısın kalftan çok büyük problemim var hatta yürürken kızlar dönüp bakıyor bacaklarıma fjhdjdjdj bazen düşünüyorum niye bu kadar uzun diye deadlift yapmak zürafanın su icmesiyle aynı şey benim için 🤣🤣 ama tabiki de atarım senimi kırcam

JEFFSEED, 12.12.2021 - 16:40 yazdı:

Sen yanlış anladın galiba ilk kürüm 15 yaşında oldu şu an 21 yaşımdayım 

Bacak boyum topuktan bel kemiğine 122 cm pozlamam pek iyi değil kusura bakmayın 

IMG-20211213-WA0007-02.jpeg IMG-20211212-WA0058-01.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JEFFSEED    5
Anabolichorse, 20 saat önce yazdı:

Bacak boyum topuktan bel kemiğine 122 cm pozlamam pek iyi değil kusura bakmayın 

Erken yaşta kullanmak çok etkiliyor bacakların doğal gelişimini 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Peki knk bu zamana kadar herhangi bir yan etki yaşadın mı? Yaşadıysan hangi yan etkileri yaşadın? Çünkü daha önce bahsetmedin merak ettim ben de önümdeki 2 kürü tren ve deca kullanarak geçireceğim gibi duruyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.