Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

Definasyon kürü öncesi talhlil analizi

Önerilen İletiler

Askabar    884

Merhabalar Sevgili hocalarım, kardeşlerim, abilerim.
Bulk kürümün 18. haftasındayım, son 2 haftam kaldı ve kan tahlili yaptırdım. Bulk kürü sonrası hemen definasyon kürü ile başlamak istiyorum. Sonuçlarıma bakıp yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. @rastlantisal @Rdm @metinav @Semih Erarslan

1.JPG

2.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330

Merhabalar.

İlk gözüme çarpan çok düşük prolaktin ve çok yüksek östrojen oldu. Sanıyorum prolaktini baskılamak için bir şeyler kullanıyorsun. Onu hemen bırak. Östrojen içinde antiaromataz kullanman lazım. 

Bu mevsim de neden cut kürü? 2 ay only testo, 7 hafta deca kürü ve sonrasında cut kürüne girersen hazirana fişek gibi olursun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
rastlantisal, 23 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

İlk gözüme çarpan çok düşük prolaktin ve çok yüksek östrojen oldu. Sanıyorum prolaktini baskılamak için bir şeyler kullanıyorsun. Onu hemen bırak. Östrojen içinde antiaromataz kullanman lazım. 

Bu mevsim de neden cut kürü? 2 ay only testo, 7 hafta deca kürü ve sonrasında cut kürüne girersen hazirana fişek gibi olursun.

prolaktin düşük olmasının sebebi cabaser kullanıyorum ve testten önce gün cinsel ilişkiye girdim. östrojen için göğüste hassasiyet yok diye bişey kullanmadım. suan gün aşırı yarım tablet arimidex almayı planlıyorum. deca geçen hafta bitti. biraz yağlıyım %17-18 oranında yağı azaltım sonra duruma göre temiz büyümek istiyorum. yağlıyken bulka başladım çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Askabar, 3 dakika önce yazdı:

prolaktin düşük olmasının sebebi cabaser kullanıyorum ve testten önce gün cinsel ilişkiye girdim. östrojen için göğüste hassasiyet yok diye bişey kullanmadım. suan gün aşırı yarım tablet arimidex almayı planlıyorum. deca geçen hafta bitti. biraz yağlıyım %17-18 oranında yağı azaltım sonra duruma göre temiz büyümek istiyorum. yağlıyken bulka başladım çünkü

Cabaseri kullanman gereken dozun çok üstünde kullanıyorsun. Dozu kısıp iki doz arasındaki süreyi artırmanı tavsiye ederim. Şuan eklemlerin risk altında. Prolaktin referans aralığında tutulmalıdır.

Dip formunu görmek için olabilir aslında. En azından ne eksik ne fazla görüp ona göre antrenmanını şekillendirebilirsin. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Cabaseri kullanman gereken dozun çok üstünde kullanıyorsun. Dozu kısıp iki doz arasındaki süreyi artırmanı tavsiye ederim. Şuan eklemlerin risk altında. Prolaktin referans aralığında tutulmalıdır.

Dip formunu görmek için olabilir aslında. En azından ne eksik ne fazla görüp ona göre antrenmanını şekillendirebilirsin. 

caberi haftlık 1 tablet alıyordum. 10 günde 1 yarım tablet alırım uzun bir süre. Aynen benimde amacım o eksikleri görüp gelecek bulkta  ona göre tamamlamak

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Demir ve B12 eksik gözüküyor. İkisi de halsizlik yapar  ve performansını olumsuz etkiler. Takviye olarak arada alıp kullanabilirsin. Demir eksikliğinin nedeni mide bağırsak probleminden kaynaklanıyor olabilir. Kontrol ettirmende fayda var. Yeşilliğe çok abandıysan demir emilimini azaltmış olabilirsin belkide.

Prolaktin @rastlantisal dostumunda dediği gibi sınır değerler içinde olmalı. Casaber 1 mg olduğu için yarım tableti 10 günde bir alman kafi gelir ama deca kürün bitti ise 1 veya 2 kez daha kullanıp sonra kullanmamanı öneririm. Ama bir süre daha testosteron kullanmaya devam et ki deca dick itimalini ortadan kaldıralım.

Forumda gördüğüm kadarıyla yağlı ve sulu bir vücudun vardı, yerinde olsam yohimbine clenbuterol testo p ile bir süre fazlalıkları atıp yoluma öyle devam ederdim :) 

Kür için fikir verebilecek  deneyimde değilim,  sadece başarılar dileyebilirim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Rdm, 44 dakika önce yazdı:

Demir ve B12 eksik gözüküyor. İkisi de halsizlik yapar  ve performansını olumsuz etkiler. Takviye olarak arada alıp kullanabilirsin. Demir eksikliğinin nedeni mide bağırsak probleminden kaynaklanıyor olabilir. Kontrol ettirmende fayda var. Yeşilliğe çok abandıysan demir emilimini azaltmış olabilirsin belkide.

Prolaktin @rastlantisal dostumunda dediği gibi sınır değerler içinde olmalı. Casaber 1 mg olduğu için yarım tableti 10 günde bir alman kafi gelir ama deca kürün bitti ise 1 veya 2 kez daha kullanıp sonra kullanmamanı öneririm. Ama bir süre daha testosteron kullanmaya devam et ki deca dick itimalini ortadan kaldıralım.

Forumda gördüğüm kadarıyla yağlı ve sulu bir vücudun vardı, yerinde olsam yohimbine clenbuterol testo p ile bir süre fazlalıkları atıp yoluma öyle devam ederdim :) 

Kür için fikir verebilecek  deneyimde değilim,  sadece başarılar dileyebilirim.

Teşekkür ederim abi. Deca geçen hafta bitti 3-4 hafta daha bolde testo devam edecem. deca dik için sonra prop ile 1-2 ay gidip yağ oranım 12-14 arası olursa tren a ekliyip az daha düşürünce masteron ekliycem. dibi gördükten sonra pct yapıp yenilendikten sonra yağlanmadan bulk yapacam. deca testo ile ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Arkadaşlar gerekli önerileri yapmışlar, extradan ağır idman yapıyorsan şiddetini azalt vucudu biraz daha dinlendir.Karaciğer için ek destekler kullan.Demir depoların boşalmış, demir takviyesi ve c vitamini al.Definasyon kürüne başlamayı düşünüyorsan öncesinde 15 gün ara ver kan testosteron seviyelerin, normal seviyelere insin öyle propionata başla.Bu ara dönemde ve propun ilk haftalarında şuan vucudunda bulunan fazla suyu atmaya ve clenbuterol gibi uyarıcılardan yardım alarak yağ seviyelerini düşürmeye çalışman iyi olur.Hücre dışındaki suyu atman, hücre içindeki suyu tutman önemli.Yeni bir beslenme planı hazırlamalısın definasyona uygun olarak.Şuan vucudundaki fazla su tansiyon sorunları yaşatabilir bunun için kanını sulu tutman faydalı olur.Hemogram testin yok burada ama kan hacmin de artmıştır.Omega 3, e vitamini gibi suplementler işe yarar.

Kısaca, hemen definasyon kürüne geçme önce vucudunu hazırla, 15-20 gün boşluk bırakabilirsin arada.Cardarin + sr9009 da bu ara döneme uyar.

Östrojen seviyeni de arimidexle olması gereken aralığa getir öyle definasyona başla.

Kolay gelsin

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
metinav, 4 saat önce yazdı:

Arkadaşlar gerekli önerileri yapmışlar, extradan ağır idman yapıyorsan şiddetini azalt vucudu biraz daha dinlendir.Karaciğer için ek destekler kullan.Demir depoların boşalmış, demir takviyesi ve c vitamini al.Definasyon kürüne başlamayı düşünüyorsan öncesinde 15 gün ara ver kan testosteron seviyelerin, normal seviyelere insin öyle propionata başla.Bu ara dönemde ve propun ilk haftalarında şuan vucudunda bulunan fazla suyu atmaya ve clenbuterol gibi uyarıcılardan yardım alarak yağ seviyelerini düşürmeye çalışman iyi olur.Hücre dışındaki suyu atman, hücre içindeki suyu tutman önemli.Yeni bir beslenme planı hazırlamalısın definasyona uygun olarak.Şuan vucudundaki fazla su tansiyon sorunları yaşatabilir bunun için kanını sulu tutman faydalı olur.Hemogram testin yok burada ama kan hacmin de artmıştır.Omega 3, e vitamini gibi suplementler işe yarar.

Kısaca, hemen definasyon kürüne geçme önce vucudunu hazırla, 15-20 gün boşluk bırakabilirsin arada.Cardarin + sr9009 da bu ara döneme uyar.

Östrojen seviyeni de arimidexle olması gereken aralığa getir öyle definasyona başla.

Kolay gelsin

Hocam e vitaminini evigen ile alıyorum. Demir ve b12 için multivitamşn almaya başladım.  Günlük d ve balık yağı alıyordum. C vitamini ekledim. 2-3 hafta daha bulk ilaçları kullanıcam ama kalori alımını sabit tutacam bu süreçte haftalık 1-2 gün kardiyo ile kardiyo alışkanlığı oturtacam. Definasyon için ilk hafta 2600 kal ile başlayıp haftalık 200 düşecem. 1600 e gelince 1-2 hafta o seviyede kalacam. Karb ı ger gün eşit değilde antreman günler fazla of günlerde az tutacam.  Hergün off günler de dahil 40 dk kardiyo ekliycem deca sonrası eklem sağlığı için eliptik yapmayı düşünüyorum.  Östrojen içinde Şuan gün aşırı yarım tablet arimidex almayı planlıyorum 10 15 gün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884

Merhabalar Abilerim, Hocalarım, Arkadaşlarım Hocam F.B. İle Defisyon Beslenme ve Kürünü şekillendirdik. Beslenme Aşağıdaki Gibi olacak. Kür İse

1-15 Testo Prop 
6-15 Tren A
10-15 Mastreon 
1-5 Clen veya Yohim

resim_2021-11-26_121131.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Anabolik kek'i yulafla mı yapacaksın ? 70-80 gram Yulaf 3 yumurta 1 kaşık yoğurt  yarım paket kabartma tozu şeklinde krep benim favorim ama yanında 2 tanede yumurta yemezsem çabuk acıkıyorum ben. Bazen yumurta yerine protein tozu ekleyip yoğurdu çoğaltıyorum rafadan yediğim yumurtayı fazlalaştırmak için.

Bulk kolay kısım, zor kısmında başarılar dilerim :) 

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Rdm, 30 dakika önce yazdı:

Anabolik kek'i yulafla mı yapacaksın ? 70-80 gram Yulaf 3 yumurta 1 kaşık yoğurt  yarım paket kabartma tozu şeklinde krep benim favorim ama yanında 2 tanede yumurta yemezsem çabuk acıkıyorum ben. Bazen yumurta yerine protein tozu ekleyip yoğurdu çoğaltıyorum rafadan yediğim yumurtayı fazlalaştırmak için.

Bulk kolay kısım, zor kısmında başarılar dilerim :) 

ANABOLİK KEK'TE 3 YUMURTA 50 GR YULAF 60 GR MUZ 1 ÖLÇEK PROTEİN TOZU YA 3 YEMEK KAŞIĞI SÜT (GENELDE SU TUTMASIN DİYE BADEM SÜTÜ) VE 1 YEMEK KAŞIĞI ŞEKERSİZ KAKAO VEYA TARCINI  KARIŞTIRIP 1-2 SEFERE PİŞİRİYORUM. AŞIRI TOK TUTUYOR. 
TEŞEKKÜR EDERİM ZOR KISIM DEFİNASYON BAKALIM NELER KAZANDIK NE GİBİ DEĞİŞİMLER OLDU VUCUTTA

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Badem sütünü kendin yapmayacaksan steroidlere ayırdığın para kadar para koy kenara ama :) Ne pahalı birşey o yahu.

Youtube da var videoları yapmak çok kolay.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Badem sütünü kendin yapmayacaksan steroidlere ayırdığın para kadar para koy kenara ama :) Ne pahalı birşey o yahu.

Youtube da var videoları yapmak çok kolay.

KENDİM YAPIYORUM YA. POSASINIDA BAZEN TAT VERSIN DIYE  YULAFA KATIYORUM

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884

Definasyon öncesi hoca değiştirdim. Ve yeni beslenme planımı paylaşmak istiyorum. Haftalık forma göre beslenme değişecek. Değiştikçe paylaşırım. Arkadaşlara fikir olur. 

SABAH KAHVALTISI

• Tam yumurta ( 2 Adet )
• Yumurta Beyazı ( 4 Adet )
• Yulaf  ( 50gr )
• 10-15 Zeytin
• Sebze

2. ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü, Hindi veya Kırmızı Et ( 150gr )
•Basmati prinç ( 100gr )
• 1 kase Yeşil salata
• 30gr Avokado veya 2 adet Ceviz, 20gr Zeytin yağ

3.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• Basmati prinç ( 100gr )
• 1 kase Yeşil salata

4.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• 1 kase Yeşil salata

5.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• 1 kase Yeşil salata

• DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARi;
• Karbonhidrat kaynakları GH indeksi düşük kaynaklardan oluşturuldu verilen türler dışarısına çıkılmamalıdır.
• Yazılan Protein kaynaklarını istediğiniz kaynaklar ile Aynı gr olmak şartı ile değiştirebilirsiniz.
• Öğünler 3 saatte bir olacak şekilde tüketilmelidir.
• Günlük 10-15 gram tuz alınmalıdır.
• Günlük su tüketimi 5 Lt olarak stabil tüketilmelidir.
• Planlama kapsamında Asitli ve şekerli içecekler tamamen yasaktır.
• Sabah kardio öncesi Kahve ve takviye ürüler kullanılmalıdır.
• Son öğün en geç 8.30-9 da tüketilmiş olmalıdır yatmadan 30 dakika önce yeşi çay,mısır püslülü,kiraz sapı çayı tüketilmeli veya yeşil sebzeler ile Detox yapılmalıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Definasyon öncesi hoca değiştirdim. Ve yeni beslenme planımı paylaşmak istiyorum. Haftalık forma göre beslenme değişecek. Değiştikçe paylaşırım. Arkadaşlara fikir olur. 

SABAH KAHVALTISI

• Tam yumurta ( 2 Adet )
• Yumurta Beyazı ( 4 Adet )
• Yulaf  ( 50gr )
• 10-15 Zeytin
• Sebze

2. ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü, Hindi veya Kırmızı Et ( 150gr )
•Basmati prinç ( 100gr )
• 1 kase Yeşil salata

3.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• 1 kase Yeşil salata

4.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• 1 kase Yeşil salata

5.ÖĞÜN
• Tavuk Göğüsü ( 150gr )
• 1 kase Yeşil salata

• DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLARi;
• Karbonhidrat kaynakları GH indeksi düşük kaynaklardan oluşturuldu verilen türler dışarısına çıkılmamalıdır.
• Yazılan Protein kaynaklarını istediğiniz kaynaklar ile Aynı gr olmak şartı ile değiştirebilirsiniz.
• Öğünler 3 saatte bir olacak şekilde tüketilmelidir.
• Günlük 10-15 gram tuz alınmalıdır.
• Günlük su tüketimi 5 Lt olarak stabil tüketilmelidir.
• Planlama kapsamında Asitli ve şekerli içecekler tamamen yasaktır.
• Sabah kardio öncesi Kahve ve takviye ürüler kullanılmalıdır.
• Son öğün en geç 8.30-9 da tüketilmiş olmalıdır yatmadan 30 dakika önce yeşi çay,mısır püslülü,kiraz sapı çayı tüketilmeli veya yeşil sebzeler ile Detox yapılmalıdır.

Her öğün kase kase yeşil salata ve yağ tüketilmesi hazımsızlık yapar.Biraz ezbere yazılan bir program olmuş gibi geldi bana ama hadi hayırlısı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Emrahtkty, 28 dakika önce yazdı:

Her öğün kase kase yeşil salata ve yağ tüketilmesi hazımsızlık yapar.Biraz ezbere yazılan bir program olmuş gibi geldi bana ama hadi hayırlısı 

Ben her öğün yeşillik yiyemem zaten sevmem pek. Yağda piriç vs yağsız pişirim o yüzden günlük kg başına 1.2 gr filan yağ alıyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884

merhabalar arkadaşlar şuan clen kullanıyorum. kürümün yanına yağ yakımı için bitiron t3-t4 eklememin zararı olur mu ? 1 kutu kullanım sonunda tiroidlerde sorun olur mu? konu uzmanı olarak @metinav yorumunuzu bekliyorum hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Feng, 41 dakika önce yazdı:

Yeni hocaniz e.e mi?

bu arada diyet icin asiri fazla degil mi bu yag miktarlari? 

evet E.E  yani kg başı 1.2 gr hesapladı ama ben bu kadar miktar tüketmiyoruz zaten daha az alıyorum. avakadoyu her öğün yemiyorum sadece aksam salatama 40 gr koyuroum söyledım sorun yok dedi. Hocamı nerden anladın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Askabar, 2 saat önce yazdı:

merhabalar arkadaşlar şuan clen kullanıyorum. kürümün yanına yağ yakımı için bitiron t3-t4 eklememin zararı olur mu ? 1 kutu kullanım sonunda tiroidlerde sorun olur mu? konu uzmanı olarak @metinav yorumunuzu bekliyorum hocam

T3 tiromel kullan daha vurucu olur.Kas kaybı olmaması için günde 1-2 tableti aşma.Uzun süreler kullanılmadıkça sorun olmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
metinav, 31 dakika önce yazdı:

T3 tiromel kullan daha vurucu olur.Kas kaybı olmaması için günde 1-2 tableti aşma.Uzun süreler kullanılmadıkça sorun olmaz...

Teşekkür Ederim abi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Askabar, 3 saat önce yazdı:

Yohimbine ekleyebilirsin, ben clenbuterol ve yohimbe ikilisi ile iyi sonuç almıştım.

Bu arada F.B. ile bir sorun mu yaşadınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Rdm, 10 dakika önce yazdı:

Yohimbine ekleyebilirsin, ben clenbuterol ve yohimbe ikilisi ile iyi sonuç almıştım.

Bu arada F.B. ile bir sorun mu yaşadınız ?

evet haftalarca cevap vermedi. sallamadı müşterisi çok diye sonrada  bana ben kür yazmıyorum artık sana hangi ürün lazım sen söyle ben yolliyim dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Askabar, 1 saat önce yazdı:

evet haftalarca cevap vermedi. sallamadı müşterisi çok diye sonrada  bana ben kür yazmıyorum artık sana hangi ürün lazım sen söyle ben yolliyim dedi

Vardır her işte bir hayır :) Özünde iyi biri gibi ama ters bir anına denk gelmişsindir veya vardır bir yanlış anlaşılma vs.vs. Neyse kiminle çalıştığından ziyade nasıl çalıştığın önemli, başarıların daim olsun :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Vardır her işte bir hayır :) Özünde iyi biri gibi ama ters bir anına denk gelmişsindir veya vardır bir yanlış anlaşılma vs.vs. Neyse kiminle çalıştığından ziyade nasıl çalıştığın önemli, başarıların daim olsun :)

aynen olabilir. Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.