Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

goingforthepower

Kürün 8.Haftasında neredyese hiç bi kazanç elde etmedim ama

Önerilen İletiler

çok da kafama takmadım. bir daha küre girmeyi düsünmüyorum. ilac orjinal ya da sahte bilmiyorum belki beslenme uyku antrenman da kötü buna da takılmıyorum girdiğm kür bolde ve testo kürüydü. 150mg bolde 150 mg testo. bu hafta 2 kata çıkardım 300 300 almaya basladm8. haftada. asıl sorum şu; hiçbir şey kazanmasam bile 15 haftanın sonunda kürü bıraktıgımda küre başlamadan önceki halimden daha kötü hale gelme ihtimalim var mı? sonucta testislerim büyük oranda kücüldü. olur da geç düzelirse ya da belki hiç düzelmezse testosteron seviyemin azlığından eski halimden kötü olma ihtimali var mıdır? kürümün sonunda böyle şeylere bir daha grmemeyi dogal olarak devam etmeyi düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
goingforthepower, 28 dakika önce yazdı:

çok da kafama takmadım. bir daha küre girmeyi düsünmüyorum. ilac orjinal ya da sahte bilmiyorum belki beslenme uyku antrenman da kötü buna da takılmıyorum girdiğm kür bolde ve testo kürüydü. 150mg bolde 150 mg testo. bu hafta 2 kata çıkardım 300 300 almaya basladm8. haftada. asıl sorum şu; hiçbir şey kazanmasam bile 15 haftanın sonunda kürü bıraktıgımda küre başlamadan önceki halimden daha kötü hale gelme ihtimalim var mı? sonucta testislerim büyük oranda kücüldü. olur da geç düzelirse ya da belki hiç düzelmezse testosteron seviyemin azlığından eski halimden kötü olma ihtimali var mıdır? kürümün sonunda böyle şeylere bir daha grmemeyi dogal olarak devam etmeyi düşünüyorum. 

Evet var.

PCT yapmazsan doğal üretimin çok geç açılır. Bu da seni çok geriye atar. Düşük testosterondan dolayı hayata küser karamsar biri oluverirsin. O yüzden kürden sonra pct elzemdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39

Fazla düşük doz başlamışsın. Ürünlerin markasını bilmiyorum ama yerli olduğunu varsayarsak, bürünlerin underdosage çıksa boşu boşuna sistemi kapatmış gibi bir şey oluyorsun. Bu dozlarda pek bi etki beklememek lazım zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Feng, Bir saat önce yazdı:

150 testo 150 boldeden ne bekledin ki zaten? 150 testo trt dozu 150 boldeden hicbisi olmaz zaten hele ki 8. Haftada

Evet ben de bunu hiç bir zaman anlamayacağım. 150 testo da bile döngün kapanıyorken gayet güvenli doz olan 500mg almamanın hiç mantığı yok. Ancak arkadaşlar araştırmadan bu işlere girişiyorlar. Boldenon 8 haftada ben burdayım bile demez. 150mg boldenon hiç bir şey demez. çıktığı doz yani 300mg boldenon da muhtemelen bir şey demeyecektir. Ancak yapacak bir şey yok. Başlamışlar bir kere.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 23 saat önce yazdı:

Evet ben de bunu hiç bir zaman anlamayacağım. 150 testo da bile döngün kapanıyorken gayet güvenli doz olan 500mg almamanın hiç mantığı yok. Ancak arkadaşlar araştırmadan bu işlere girişiyorlar. Boldenon 8 haftada ben burdayım bile demez. 150mg boldenon hiç bir şey demez. çıktığı doz yani 300mg boldenon da muhtemelen bir şey demeyecektir. Ancak yapacak bir şey yok. Başlamışlar bir kere.

ne önerirsniz? boşu boşuna kapattik sistemi resmen 2 3 kilo su topladık baska bir sey degil. testisler de bir hayli kücüldü. sizce ne yapayim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
goingforthepower, Şimdi yazdı:

ne önerirsniz? boşu boşuna kapattik sistemi resmen 2 3 kilo su topladık baska bir sey degil. testisler de bir hayli kücüldü. sizce ne yapayim 

Madem başladın şu noktada durma.

500 testo 300-400 deca 400 boldenon. 

Deca ile 7 hafta daha devam edersin. 16. haftada başlasan 23. haftaya kadar gidersin böyle. sonra decayı kesip 2 hafta daha 500 testo + 400 bolde gidersin. Boldenonda 25. haftanın sonunda keser 1 ay da sadece testosteron gidip kürü bitirirsin. 

Bu benim yazdığım plana göre 29 hafta toplam kürde kalmış olacaksın. Testisler çok küçüldü ise 1/4 oranında ovitrelleyi şimdi enjekte et. 5 gün sonra testislerinin durumuna göre bir doz daha gerekecek mi konuşuruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Vural2, 2 dakika önce yazdı:

400deca 400bolde 750testo ile 5 haftada 10 kilo aldım ama insan gibi yemiyorum 😂

Göbek sorunu oluyor mu hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Mhmt38, 7 dakika önce yazdı:

Göbek sorunu oluyor mu hocam 

Dip formdan geldiğim için şu anlık yok ama biraz frenledim.Çunku uzun bir bulk yapacağım 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Vural2, 11 dakika önce yazdı:

Dip formdan geldiğim için şu anlık yok ama biraz frenledim.Çunku uzun bir bulk yapacağım 

Demek bir üst gruptan katılacaksın artık yarışmaya. Tebrikler kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
rastlantisal, 40 dakika önce yazdı:

Demek bir üst gruptan katılacaksın artık yarışmaya. Tebrikler kardeşim.

Teşekkürler abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Vural2, 11 saat önce yazdı:

400deca 400bolde 750testo ile 5 haftada 10 kilo aldım ama insan gibi yemiyorum 😂

Deca kürümde 18 kg aldım bende 😂

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Vural2, 13 saat önce yazdı:

Deca kullanımından kaynaklı herhangi bir sorun var mı şuanlık?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Deca kullanımından kaynaklı herhangi bir sorun var mı şuanlık?

Şuanlık yok üstüne libido katlanarak artıyor.Fakat ilk kez 750 testoya çıktım saç dökülmesi başladı gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thryvz    0

Doğru yapılan kürlerde de bu testislerin küçülme durumu oluyor mu? Küçülse de, kürün doğru bir şekilde yapıldığını varsayarsak eski haline gelme ihtimali kesin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
thryvz, Bir saat önce yazdı:

Doğru yapılan kürlerde de bu testislerin küçülme durumu oluyor mu? Küçülse de, kürün doğru bir şekilde yapıldığını varsayarsak eski haline gelme ihtimali kesin mi?

Doğal döngün kapandığında testislerin küçülür. Kimse sana kesin normale döner diyemez. Ama evet genelde normale döner.

Ama işin en üzücü tarafı küre balıklama atlamış olman. Tüm bunları zaten biliyor olman lazımdı. Kervan yolda düzülür deyişi bu iş için olmuyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Vural2, 3 saat önce yazdı:

Şuanlık yok üstüne libido katlanarak artıyor.Fakat ilk kez 750 testoya çıktım saç dökülmesi başladı gibi.

Sen zamanında tren kullanmıştın onun da saç dökülmesine katkısı olmuştur elbet. Hangi marka deca kullanıyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
hectordoyle, 57 dakika önce yazdı:

Sen zamanında tren kullanmıştın onun da saç dökülmesine katkısı olmuştur elbet. Hangi marka deca kullanıyorsun? 

9-10 hafta filan oldu treni keseli kullanırken sıkıntı yoktu.Tüm ürünler novalife şuanda

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thryvz    0
rastlantisal, 11 saat önce yazdı:

Doğal döngün kapandığında testislerin küçülür. Kimse sana kesin normale döner diyemez. Ama evet genelde normale döner.

Ama işin en üzücü tarafı küre balıklama atlamış olman. Tüm bunları zaten biliyor olman lazımdı. Kervan yolda düzülür deyişi bu iş için olmuyor. 

Ben daha başlamadım 1 aydır araştırma yapıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.