Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Marjinalheroes01

İlk kürüme yardim edebilecek bilgili arkadaslar

Önerilen İletiler

Merhabalar degerli dostlarim 2 yildir spor yapmaktayim 20 yasindayim. Vucut olculerim Biy 1.87 kilo 80 yagli bir vucuda sahibim kure girerkende biraz salondaki genc arkadaslarin gelisimi oldu ama egoist insanlar olduklari icin bir yardim konusu alamadim amacim temiz ve yagsiz buyumek soyle bir kur dusunuyorum

1-10 Hafta Testesterone Cypionate 500 mg

1-10 Hafta Boldenon 400 mg

1-8. Hafta Gunluk 40 mg Winstrol

Bu kurun bana getirisi ne olur acaba ? Ve suplement vitamin ve pct yardimlarinizi bekliyorum ?

ADANA ICINDE BU KONUDA BANA YARDIM EDEBILECEK BIR ABIM KARDESIM VARSA YORUMDAN BANA MAIL ADRESINI YAZARSA COK SEVINIRIM:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.307
Merhabalar degerli dostlarim 2 yildir spor yapmaktayim 20 yasindayim. Vucut olculerim Biy 1.87 kilo 80 yagli bir vucuda sahibim kure girerkende biraz salondaki genc arkadaslarin gelisimi oldu ama egoist insanlar olduklari icin bir yardim konusu alamadim amacim temiz ve yagsiz buyumek soyle bir kur dusunuyorum

Bu kurun bana getirisi ne olur acaba ? Ve suplement vitamin ve pct yardimlarinizi bekliyorum ?

ADANA ICINDE BU KONUDA BANA YARDIM EDEBILECEK BIR ABIM KARDESIM VARSA YORUMDAN BANA MAIL ADRESINI YAZARSA COK SEVINIRIM:)

kürün içerisinde günde 50 mg proviron alsan yeterli olucaktır. Hemde su tutma özelliği olmadıgından kaslarına sert bir görünüm sağlayacaktır.

Kürlerde yağlanmayı İLAÇLAR DEĞİL,beslenme yapar :kah

Kürlerde ilaçlar sadece SU TUTUMU yapar,o da aromatize oldukları için. Bu da büyümenize yardımcı olur :bab

Temiz beslenirseniz suyu atarsınız kür sonunda da kalan sağlar sizin olur :kas

1-20 hafta 600 mg testosterone propionate

1-15 hafta 500 mg masterone

10-20 hafta 150 mg winstrol

1-15 hafta 400 mg trenbolone acetat

1-8 hafta clenbuterol(200 tablet)

10-20 hafta 30 mg halotestin(günlük)

Bu profesyonel kür elbetet senin için değil bununla temiz büyümeyi anlarım da senin kürde ister istemez yağlanacaksındır büyümen için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yorum ve onerileriniz icin cok tesekkur ederim oncelikle , gogusumde inatci bir yag var jinekomasti degil ama gogus ucum kalin yani tisortden belli oluyor derecede peki bu kurdeyken jinekomastiyi tetiklermi hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
Yorum ve onerileriniz icin cok tesekkur ederim oncelikle , gogusumde inatci bir yag var jinekomasti degil ama gogus ucum kalin yani tisortden belli oluyor derecede peki bu kurdeyken jinekomastiyi tetiklermi hocam ?

Jinekomastinin onunla alakası olmaz ama fotoğraf olarka paylaşırsanız belki düzelmesi adına bir kaç önerisi olabilir ben dahil herkesin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam beni küre tesvik eden sebepte gayet guzel antreman yapmama ragmen vucudumun ileri gitmemesi cok dusuk kilolardan buralara geldim ve paylasmak isterimki oldugum semt ve gencligin verdi cahilikten uyusturucu kullandim tabiki bu esrar degil ex. Sonradan hayatimi spor ile duzene soktum kol olcum 37 bel 93 gogus 103 omuz 115 quadlarim 55. Gercekten bilgili insanlarin bilgisinden yararlanmak istiyorum. Ve hatirlatmak isterim Boyum 1.87 kilom 80

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.307
http://i.hizliresim.com/LQ4q0G.jpg. Hocam beni küre tesvik eden sebepte gayet guzel antreman yapmama ragmen vucudumun ileri gitmemesi cok dusuk kilolardan buralara geldim ve paylasmak isterimki oldugum semt ve gencligin verdi cahilikten uyusturucu kullandim tabiki bu esrar degil ex. Sonradan hayatimi spor ile duzene soktum kol olcum 37 bel 93 gogus 103 omuz 115 quadlarim 55. Gercekten bilgili insanlarin bilgisinden yararlanmak istiyorum. Ve hatirlatmak isterim Boyum 1.87 kilom 80

Evet hepimiz geçmişimiz de bir takım hatalar yaptık önemli olan bunlardan ders çıkarıp bu hataların bizim icin tecrübe bir daha tekrarlanmaması gereken tecrübeler olarak kalması hayatımızda lazım. Vücut üst seviyelere taşınabilir postur bozukluğunuz var gibi duruyor göğüsleri problem etmeyin düzelir güzel bir kür ve idman + belenme ile ekto bnyeye sahipsiniz sanırım masteron + wintrol bunlar gerekli mi bence ilk kürü sırf bulk dayalı yapıp ciddi anlamda büyüyn sonra definasyon kürü yapar ne kazandığınızı görürsünüz ben kürünüzü beğendim ilk kür için ağır ilaçlar biraz ama geçen günde açıkladım ben yıllar öncesinden 20 sene kadar bahsediyorum spor hayatıma daha elime ağırlık almamışken kür ile başlamıştım çılgınlık yani ama size tavsiyem her ilacı deneye deneye öğrenin ne tepkiler vereceğini vs mesela tren var kürünüz de tren en etk,li anaboliktir ve ak ciğerlerde çözünür hali ile gece yatarken nefes alamıyor gibi olacak '' ULAN ACABA GECE UYKUMDA ÖLÜRMÜYÜM '' tripleri başlayacak hepimiz yaşadık bunları o yüzden diyorum ilk kür için testo + dianabol + kısa süreli deca ile başlanaabilir biraz daha hard core bir kür için boldenon eklenmesi mantıklı iştah kısmını arttırmak adına. Ve kürünüze en erken ekim gibi başlayın derim.

Not : Göğüsler küre girdikten sonra düzelecektir düzelmesse bir kaç tavsiye de bulunacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
http://i.hizliresim.com/LQ4q0G.jpg. Hocam beni küre tesvik eden sebepte gayet guzel antreman yapmama ragmen vucudumun ileri gitmemesi cok dusuk kilolardan buralara geldim ve paylasmak isterimki oldugum semt ve gencligin verdi cahilikten uyusturucu kullandim tabiki bu esrar degil ex. Sonradan hayatimi spor ile duzene soktum kol olcum 37 bel 93 gogus 103 omuz 115 quadlarim 55. Gercekten bilgili insanlarin bilgisinden yararlanmak istiyorum. Ve hatirlatmak isterim Boyum 1.87 kilom 80

Evet hepimiz geçmişimiz de bir takım hatalar yaptık önemli olan bunlardan ders çıkarıp bu hataların bizim icin tecrübe bir daha tekrarlanmaması gereken tecrübeler olarak kalması hayatımızda lazım. Vücut üst seviyelere taşınabilir postur bozukluğunuz var gibi duruyor göğüsleri problem etmeyin düzelir güzel bir kür ve idman + belenme ile ekto bnyeye sahipsiniz sanırım masteron + wintrol bunlar gerekli mi bence ilk kürü sırf bulk dayalı yapıp ciddi anlamda büyüyn sonra definasyon kürü yapar ne kazandığınızı görürsünüz ben kürünüzü beğendim ilk kür için ağır ilaçlar biraz ama geçen günde açıkladım ben yıllar öncesinden 20 sene kadar bahsediyorum spor hayatıma daha elime ağırlık almamışken kür ile başlamıştım çılgınlık yani ama size tavsiyem her ilacı deneye deneye öğrenin ne tepkiler vereceğini vs mesela tren var kürünüz de tren en etk,li anaboliktir ve ak ciğerlerde çözünür hali ile gece yatarken nefes alamıyor gibi olacak '' ULAN ACABA GECE UYKUMDA ÖLÜRMÜYÜM '' tripleri başlayacak hepimiz yaşadık bunları o yüzden diyorum ilk kür için testo + dianabol + kısa süreli deca ile başlanaabilir biraz daha hard core bir kür için boldenon eklenmesi mantıklı iştah kısmını arttırmak adına. Ve kürünüze en erken ekim gibi başlayın derim.

Not : Göğüsler küre girdikten sonra düzelecektir düzelmesse bir kaç tavsiye de bulunacağım.

Ekto bir anatomiye sahibim postur var gibi hocam ama bu pozda biraz fazla cikmis sanirim.. Sağlıkci arkadaslarim var enjeksiyonumu onlar yapacak ama kür hakkimda bir bilgileri yok yorumlarinizdan cikarttigim bilgilere gore testo + kick start olarak dianabolle baslayacagim enjekte olarak testonun yanina birsey kullanmaliyim ve kac hafta olarak devam ettirmeliyim bu kürü onerileniriniz dahilinde koruyucu ve pct urunlerinide temin edecegim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

kür esnasında bır antı ostrojen kullanman gerekebılır .. jınekomastı kısıden kısıye degısen bır durum bazı ınsanlar daha yatkın beslenme , ya da genetık olarak .. gohus ucunda her hangı bır sertlık yoksa jınekomastı degıl bır yag bırıkıntısı muhtemel .. yag yakıp kasların gelıstıgı zaman duzelıcektır .. ama bı kac testesteron enjeksıyondan sonra durum vahıme de gıdebılır .. bu yuzden bır antı ostrojenın kurune eslık etmesınde fayda var .. wınstrol genelde defınısyonda kullanılıyor kesıklı hatlar yakalamak ıcın sana bu kurde faydası belkı hatların gozune daha hoş gelıcektır ama wınstrol yerıne hacım veren bır tablette tercıh edebılırsın .. wınstrolu bır sonrakı defınısyon kurune saklayabılırsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

düzen baştan aşşağı saçma

Öncelikle boldenon ile testo aynı hafta tutulmaz boldenon 1 hafta önce kesilmeli.

8 hafta winstrol başından itibaren niye alıyorsun ? ayrıca ilk kürde8 hafta çok uzun süre. ve bana sorarsan ilk kürde winstrol olmaz

ptc önerisi zaten saçma olmuş kür bitmeden bilemeyiz mtc önerisi yapabiliriz onun içinde proviron alsan yeter ( 2 tablet veya 3 tablet duruma göre 3 günde 1 arimidex )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.