Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Poyraz Babayiğit

Bu markaları bilen var mı? androchem ve zphc

Önerilen İletiler

cavalera    93

Onceki kurlerimde kullandim ZPHC, Cin Halk Cuhmuriyeti menseeli marka. Eger orijinal ise gayet guzel calisiyor. Fiyat konusuna birsey diyemem zira yurtdisinda yasiyorum ve temin ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Ülker 280 TL O.o

Eti 270 TL  9_9

Ülkerin 250 Eti'nin 300 çeşidi var belki.

verdiğin fiyatlar neyin fiyatı ? Testosteron mu, Deca mı ? Boldenon mu ? Çengel bulmaca gibi soru soruyorsunuz gerçekten :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Poyraz Babayiğit, Bir saat önce yazdı:

Testosterone Enanthe fiyatı kusura bakma abi

Estafurullah ben neden kusura bakayım canım kardeşim :) Sorulan soruya göre cevap verilir, o yüzden mümkün olduğunca detaylı sormak gerek ki detaylı cevap alabilelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 1 saat önce yazdı:

Estafurullah ben neden kusura bakayım canım kardeşim :) Sorulan soruya göre cevap verilir, o yüzden mümkün olduğunca detaylı sormak gerek ki detaylı cevap alabilelim :)

Haklısın abi ne düşünüyorsunuz bu konuda ilaç markası olarak sence güvenilir mi çalışır mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Kardeşim seni tekrar uyarıyorum bak gençsin şuan yaşın kür yapmak icin müsait değil şimdi hormonlarını bozarsan ilerde dönülmez yollara girebilirsin boşver bu kür işlerini ertele.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Fiyat aldığın kişi F.K mı o da zphc satıyor.Bu yaşta küre girmek sana ivme kazandırır fakat sen buna yetişecek maddiyata ve bilgiye sahip misin ? Testo enanthın açılması bile 3-4 hafta sürüyor ve öyle sandığınız gibi pat diye degismiyorsunuz.Bu iş zaman ister,bak hangi olympia 20-21 yaşında.Oyle olsaydı 14-15de küre girip herkes olympia olurdu 20 yaşında.Yarisma yapmış biri olarak söylüyorum, herkes tavuk pilav yiyor herkes genel olarak aynı ilaçları kullanıyor.Ama neden birileri daha iyi olup şampiyon olabiliyor ?.Ben sana söyleyeyim kas olgunluğu diye bir şey var bunu biraz araştır.Saglam bir alt yapı oluşturup ondan sonra gel buraya ben dahil herkes sen istemesen bile sana yardım edecektir.Sana zaman harcayıp uzun uzun anlatıyoruz.Bu sana son lafım başka ilaç ile ilgili konuna cevap vermeyeceğim.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2, 10 saat önce yazdı:

Fiyat aldığın kişi F.K mı o da zphc satıyor.Bu yaşta küre girmek sana ivme kazandırır fakat sen buna yetişecek maddiyata ve bilgiye sahip misin ? Testo enanthın açılması bile 3-4 hafta sürüyor ve öyle sandığınız gibi pat diye degismiyorsunuz.Bu iş zaman ister,bak hangi olympia 20-21 yaşında.Oyle olsaydı 14-15de küre girip herkes olympia olurdu 20 yaşında.Yarisma yapmış biri olarak söylüyorum, herkes tavuk pilav yiyor herkes genel olarak aynı ilaçları kullanıyor.Ama neden birileri daha iyi olup şampiyon olabiliyor ?.Ben sana söyleyeyim kas olgunluğu diye bir şey var bunu biraz araştır.Saglam bir alt yapı oluşturup ondan sonra gel buraya ben dahil herkes sen istemesen bile sana yardım edecektir.Sana zaman harcayıp uzun uzun anlatıyoruz.Bu sana son lafım başka ilaç ile ilgili konuna cevap vermeyeceğim.

Yok abi haklısın küre falan girmicem zaten öyle araştırıp listeme ekliyorum bilgileri ileride zorluk çekmiyim diye küre girmek gibi bi planım yok 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6

testosteron ve boldenon aldım ama orijinal olup olmadığını bilmiyorum..resimden anlayan var mı?

E485DC92-19F9-4B7C-B0C1-58D546CC19B6.jpeg 41AA16CE-FFFA-450F-B5F5-3A1CDCDDD64A.jpeg

6C3B65EE-FD9C-4265-B9F0-1E5973795FCC.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakaeg    3
Fbgomer, 07.12.2021 - 21:47 yazdı:

testosteron ve boldenon aldım ama orijinal olup olmadığını bilmiyorum..resimden anlayan var mı?

+1 bende merak ediyorul

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.