Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Maori

Boldenon dozaji hakkinda

Önerilen İletiler

Maori    69

Herkese iyi forumlar. 
İlk kürümdeyim. 3-4 senelik naturel vucut gelistirme gecmisim var. Yasim 30. Test e ve boldenon kürüne girdim. İlk 4 hafta 250mg test e, 200mg bolde kullandim. Suan 5. Haftamdayim test e yi 500mga cikaricam. Boldenonun 400mga cikmasi elzem mi? 500 yaninda 200bolde devam etmem cokmu az olur sebebiyle yazan olursa sevinirim. Tesekkurler herkese iyi aksamlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

alpseyyah    34
Maori, 15 dakika önce yazdı:

Herkese iyi forumlar. 
İlk kürümdeyim. 3-4 senelik naturel vucut gelistirme gecmisim var. Yasim 30. Test e ve boldenon kürüne girdim. İlk 4 hafta 250mg test e, 200mg bolde kullandim. Suan 5. Haftamdayim test e yi 500mga cikaricam. Boldenonun 400mga cikmasi elzem mi? 500 yaninda 200bolde devam etmem cokmu az olur sebebiyle yazan olursa sevinirim. Tesekkurler herkese iyi aksamlar. 

Bolde 600 ün altında çok verimli olmuyor deca ve trende olduğu gibi testodan az olması şart değil 500 mg testo- 600 mg bolde daha verimli olacaktır.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

İlk kürde beslenme uyku antreman vb iyi olduğunu göz önüne aldığımızda ne kullansan gelişir çok yüksek mg almasanda olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69
Testocu, 7 dakika önce yazdı:

İlk kürde beslenme uyku antreman vb iyi olduğunu göz önüne aldığımızda ne kullansan gelişir çok yüksek mg almasanda olur 

250 test e devam etmek yeterli olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

Vücuttaki üretim 250 500 de kullansan kapanıyor. Ben ilk kürümü 250 testo ile yapmıştım olabilir yani

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

Yazılanlar doğru ama kesin diyemeyiz ilaçların tam olarak etkileri her insanda kesin deil farklı yan etkiler oluşabiliyor dene ve gör derim …

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Ben ilk kürümde 400 bolde 400 testosteron kullanmıştım.

Gayette iyi verim almıştım. İlacı minimum kullanıp maksimum etkiyi almaya çalışmak en güzeli tabiki, ama boldenonun genel kullanımı 600 mg ile başlar, hatta profesyoneller boldenon kürlerinde yükleme yaparak ilk hafta 1000-12000 mg'lara kadar çıkabilir. Sonrasında 600-800 mg arasında kullanırlar. Ben minimum değer olarak 400 mg'ı baz alıp kullanmıştım. Tabi herkesin değerleri kendine minimum :)

Yinede tavsiyem 400 mg altına düşmemeniz olacaktır. Zira alacağınız verimi çok düşürecektir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Ben ilk kürümde 400 bolde 400 testosteron kullanmıştım.

Gayette iyi verim almıştım. İlacı minimum kullanıp maksimum etkiyi almaya çalışmak en güzeli tabiki, ama boldenonun genel kullanımı 600 mg ile başlar, hatta profesyoneller boldenon kürlerinde yükleme yaparak ilk hafta 1000-12000 mg'lara kadar çıkabilir. Sonrasında 600-800 mg arasında kullanırlar. Ben minimum değer olarak 400 mg'ı baz alıp kullanmıştım. Tabi herkesin değerleri kendine minimum :)

Yinede tavsiyem 400 mg altına düşmemeniz olacaktır. Zira alacağınız verimi çok düşürecektir.

Tesekkur ederim hocam. Boldenonu 400mga cikartiyorum👌

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69

Bir sorum daha olcak. Yeni baslik acip ana sayfayi doldurmak istemedim. Küre girdigimden beri cok sık idrara cikmaya basladim. Herhangi bir yanma vs yok, idrar azda degil ve beyaz. İlaclar idrara sık cikmaya etki eder mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Maori, 59 dakika önce yazdı:

Bir sorum daha olcak. Yeni baslik acip ana sayfayi doldurmak istemedim. Küre girdigimden beri cok sık idrara cikmaya basladim. Herhangi bir yanma vs yok, idrar azda degil ve beyaz. İlaclar idrara sık cikmaya etki eder mi?

Kürde iken normalden daha fazla su tüketmeye çalışıyoruz, böbrek, karaciğer ve kalp damar sağlığımız için. Fazla terleyip daha fazla su içiyoruz. Fazla su tüketimindendir büyük ihtimalle. Prostatla ilgili bir sorun oluşması için kürün daha çok başında olduğunuzdan bunu eleyebilirsin bence. 

Bende ilk kürüme girdiğimde böyle benzer değişimler yaşadım, hala da yaşıyorum. Normal hayatınızda günde fazladan 2-3 kere idrara çıkmayı problem etmeyecekken kürdeyken insanın kafasında hep bir "acaba" sorusu beliriyor haklı olarak. Rengi normalde, sürekli köpüklü değil ise, idrarınızı  tutmakta zorlanıp kaçırmıyorsanız, idrarını bittikten sonra tekrar varmış gibi hissetmiyorsanız tebrikler idrar yollarınız gayet sağlıklı :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Bir gram glikojen vücutta 2.7gr su tutar. Aldığın karbonhidratla glikojen depolarını doldurursun. Yaptığın antrenmanlar nedeniyle glikojenleri yakarsın ve ortaya su çıkar, dışarı atılır.

Antrenman harici su atımının devam etmesi literatürde kalori borçlanması sonucu glikojen depolarının antrenman sonrasında da yakılmaya devam edilmesi tam olarak boşaldığında yağ yakımına geçilmesi sonucudur. Yağ yakımı sonucu da su ortaya çıkar. (ve CO2)

Diğer taraftan aldığın sodyum vücutta su tutar. Kullandığımız ilaçlar sodyum üzerinden çalışır. Görevini tamamlayan su dışarı atılır. Bu nedenle kür esnasında daha fazla su içiyoruz. 

Kaslar pump olur vücuttaki suyu çeker. Daha sonra pump gider su vücuttan atılır.

Daha bunun gibi suyun onlarca belki yüzlerce fonksiyonu vardır vücutta. Hemen aklıma ilk gelenleri ve bizle ilgili olanları sıraladım.

Su sağlıktır ancak bizler için emin olun ölüm kalım meselesidir. Organlarımızın fonksiyonları, besin taşınımları, kas oluşumu vs.. her noktada muazzam rol oynar. Bu nedenle çok demeyeceğim çünkü bunun da bir sınırı var sedanter bireye göre diyelim kürde olan bir kişi daha fazla su tüketmelidir. Daha fazla su tükettiğimiz için de daha fazla idrara çıkarız. Bazı günler yarım saatte bir idrara çıktığımı biliyorum. Bu genelde terlemenin az olduğu dönemlerde olur.

Su vücüttan terleme, idrar ve en çok da nefes yoluyla atılır. Nefes yoluyla atılan su, terleme ve idrarla atılan sudan daha fazladır. Bu da ilginç ve pek bilinmeyen bir bilgi:)

• Beğen 8
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Mickey, 8 dakika önce yazdı:

Bir gram glikojen vücutta 2.7gr su tutar. Aldığın karbonhidratla glikojen depolarını doldurursun. Yaptığın antrenmanlar nedeniyle glikojenleri yakarsın ve ortaya su çıkar, dışarı atılır.

Antrenman harici su atımının devam etmesi literatürde kalori borçlanması sonucu glikojen depolarının antrenman sonrasında da yakılmaya devam edilmesi tam olarak boşaldığında yağ yakımına geçilmesi sonucudur. Yağ yakımı sonucu da su ortaya çıkar. (ve CO2)

Diğer taraftan aldığın sodyum vücutta su tutar. Kullandığımız ilaçlar sodyum üzerinden çalışır. Görevini tamamlayan su dışarı atılır. Bu nedenle kür esnasında daha fazla su içiyoruz. 

Kaslar pump olur vücuttaki suyu çeker. Daha sonra pump gider su vücuttan atılır.

Daha bunun gibi suyun onlarca belki yüzlerce fonksiyonu vardır vücutta. Hemen aklıma ilk gelenleri ve bizle ilgili olanları sıraladım.

Su sağlıktır ancak bizler için emin olun ölüm kalım meselesidir. Organlarımızın fonksiyonları, besin taşınımları, kas oluşumu vs.. her noktada muazzam rol oynar. Bu nedenle çok demeyeceğim çünkü bunun da bir sınırı var sedanter bireye göre diyelim kürde olan bir kişi daha fazla su tüketmelidir. Daha fazla su tükettiğimiz için de daha fazla idrara çıkarız. Bazı günler yarım saatte bir idrara çıktığımı biliyorum. Bu genelde terlemenin az olduğu dönemlerde olur.

Su vücüttan terleme, idrar ve en çok da nefes yoluyla atılır. Nefes yoluyla atılan su, terleme ve idrarla atılan sudan daha fazladır. Bu da ilginç ve pek bilinmeyen bir bilgi:)

Kelimesi kelimesine doğru..Kürde olan birisi bana göre 4-5 LT su tüketmeli günlük olarak.Şahsen 5 LT Tüketiyorum.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69
Rdm, Bir saat önce yazdı:

Kürde iken normalden daha fazla su tüketmeye çalışıyoruz, böbrek, karaciğer ve kalp damar sağlığımız için. Fazla terleyip daha fazla su içiyoruz. Fazla su tüketimindendir büyük ihtimalle. Prostatla ilgili bir sorun oluşması için kürün daha çok başında olduğunuzdan bunu eleyebilirsin bence. 

Bende ilk kürüme girdiğimde böyle benzer değişimler yaşadım, hala da yaşıyorum. Normal hayatınızda günde fazladan 2-3 kere idrara çıkmayı problem etmeyecekken kürdeyken insanın kafasında hep bir "acaba" sorusu beliriyor haklı olarak. Rengi normalde, sürekli köpüklü değil ise, idrarınızı  tutmakta zorlanıp kaçırmıyorsanız, idrarını bittikten sonra tekrar varmış gibi hissetmiyorsanız tebrikler idrar yollarınız gayet sağlıklı :) 

Rengi normal, kopuklu degil, kacirma gibi bir durum yok, yaptiktan sonra idrar hissi yok fakat dedigim gibi 45dk-1saat sonra baya gelmiş oluyor sonra direk solugu wcde aliyorum hocam🤣 cevabin icin tesekkur ederim icim rahatladi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69
Mickey, Bir saat önce yazdı:

Altindan degerli bilgiler🙂 tesekkur ederim hocam cevabin icin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69

İlk kürüm. Testo e-boldenon, 2. Ve 7. Haftasi pumpsiz fotograflar. Yorumlarsaniz sevinirim. İlk 4 hafta haftada 250test e 200 boldenon. 5. Haftadan itibaren 500testo e-400boldenon. Suan 7. Haftama giris yaptim. Yaklasik 4 kilo almisim. Boy 1.85 guncel kilo 83.5. Yag oranimi kestiremiyorum. 

2AAC595C-28AC-4A32-A422-5CF650E7C14F.jpeg

FA52FA03-AC2C-486F-89F4-F69280326916.jpeg

tarihinde Maori tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Boldenon henüz kendisini belli etmez fiziksel olarak, zaten konuda bunu daha öncede belirttik diğer arkadaşlarla birlikte.

İlk haftalarını zaten vücudun alışma süreci olarak sayarsak daha yolun başındasın, omuzlar dolmaya başlamış yavaş yavaş.

Çok yağlı bir vücudun yok, beslenmene , dinlenmene ve antrenmanlarına azami dikkat gösterirsen 10 hafta sonra aynadaki görüntüne kendin bile şaşırabilirsin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69
Rdm, 9 saat önce yazdı:

Boldenon henüz kendisini belli etmez fiziksel olarak, zaten konuda bunu daha öncede belirttik diğer arkadaşlarla birlikte.

İlk haftalarını zaten vücudun alışma süreci olarak sayarsak daha yolun başındasın, omuzlar dolmaya başlamış yavaş yavaş.

Çok yağlı bir vücudun yok, beslenmene , dinlenmene ve antrenmanlarına azami dikkat gösterirsen 10 hafta sonra aynadaki görüntüne kendin bile şaşırabilirsin.

Bi 7 hafta daha devam edicem küre hocam. Toplamda 14 hafta gibi bir sure olucak. Elimdeki ilaclarin bitmesi o zamana tekabul ediyor. 
İlaclar zaten yeni yeni calismaya basladi. Bunu kendimde hissediyorum. Herhangi bi agresiflik durumum yok ama libido ve idman ortasi pumptan kendini belli ediyor. Yumurtaliklarim hala kürden onceki gibi bir ufalmada olmadi, yada belki cook minimal bi ufalma oldu onuda ben farketmiyorum.
Bu postun altina kür sonuna kdr ki tum gelismeleri aktarmaya devam edecegim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Maori, 12 saat önce yazdı:

Bi 7 hafta daha devam edicem küre hocam. Toplamda 14 hafta gibi bir sure olucak. Elimdeki ilaclarin bitmesi o zamana tekabul ediyor. 
İlaclar zaten yeni yeni calismaya basladi. Bunu kendimde hissediyorum. Herhangi bi agresiflik durumum yok ama libido ve idman ortasi pumptan kendini belli ediyor. Yumurtaliklarim hala kürden onceki gibi bir ufalmada olmadi, yada belki cook minimal bi ufalma oldu onuda ben farketmiyorum.
Bu postun altina kür sonuna kdr ki tum gelismeleri aktarmaya devam edecegim. 

Bence boldenonu en az 16 hafta kullan bana kalırsa 20 hafta kullanmak mükemmel sonuc verir. 14 haftada çok bi verim alamazsın boldeden ki ilk haftalar çok düşük dozda almışsın. Testo ve bolde Agresiflik yapmaz. bolde omuzlarda bariz sivilcelenme yapar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69
Askabar, Bir saat önce yazdı:

Bence boldenonu en az 16 hafta kullan bana kalırsa 20 hafta kullanmak mükemmel sonuc verir. 14 haftada çok bi verim alamazsın boldeden ki ilk haftalar çok düşük dozda almışsın. Testo ve bolde Agresiflik yapmaz. bolde omuzlarda bariz sivilcelenme yapar.

Kurun son haftalari vucut durumuna gore birer tup daha alip 3-4 hafta daha devam edebilirim. Omuzlarimda sirtimda vs sivilcenme daha yok. İllaki yapar diye bir kesinlik varmi? Yapmazsa ilac calismiyor diye suphelenmelimi? Oncesinde zar zor tukettigim karb ve protein kaynaklarini artik kolaylikla yiyorum. Bunuda boldenin iştan acisina yordum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Maori, 32 dakika önce yazdı:

Kurun son haftalari vucut durumuna gore birer tup daha alip 3-4 hafta daha devam edebilirim. Omuzlarimda sirtimda vs sivilcenme daha yok. İllaki yapar diye bir kesinlik varmi? Yapmazsa ilac calismiyor diye suphelenmelimi? Oncesinde zar zor tukettigim karb ve protein kaynaklarini artik kolaylikla yiyorum. Bunuda boldenin iştan acisina yordum. 

Sivilce çok muallak bir konu. Boldenon ve diğer steroidler kimi bünyede deli gibi sivilcelenme yapıyorken kimilerinde hiç yapmıyor. Fakat profesyonel hiç bir bodybuilder sivilcelenmiyor, hala bunu araştırmakla meşgulüz @rastlantisal dedeyle :) 

Boldenonun evet iştah artışı da yapar, bunu iyi değerlendir :) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Maori, 49 dakika önce yazdı:

sivilçe kesin değil. iştar artışı gerçek ama yerinde olsan 1 tüp daha alıp kürümü 4 hafta daha uzatırdım daha iyi verim için 16 hafta ve üstü kullanım daha iyi

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69

Yorumlar icin tesekkurler. Dikkate alicam. 
Pct icin bu kürün son enjeksiyonundan kac gun sonra test yaptirmak gerekli ?

LH, FSH, Total testo, Prolaktin ve E2 degerlerine baktiricam. Daha dogrusu mhrsden urolojiye randevu alip bu testleri talep edecegimi soylicem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Maori, 1 saat önce yazdı:

Yorumlar icin tesekkurler. Dikkate alicam. 
Pct icin bu kürün son enjeksiyonundan kac gun sonra test yaptirmak gerekli ?

LH, FSH, Total testo, Prolaktin ve E2 degerlerine baktiricam. Daha dogrusu mhrsden urolojiye randevu alip bu testleri talep edecegimi soylicem. 

Üroloji bu değerler bakar ve extra böbrek fonsiyon testi al. Dahiliyeden da Karaciğer Fonksiyon testi ve genel kan sayımı iste.
Kullandığın ilaçlar uzun ester olduğu için son iğneden en az 15 sonra test yaptır. 18. gün yaptırıyorum ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    69
Askabar, 5 saat önce yazdı:

Üroloji bu değerler bakar ve extra böbrek fonsiyon testi al. Dahiliyeden da Karaciğer Fonksiyon testi ve genel kan sayımı iste.
Kullandığın ilaçlar uzun ester olduğu için son iğneden en az 15 sonra test yaptır. 18. gün yaptırıyorum ben.

Tamamdir son enjeksiyondan iki hafta sonra test yaptirip bu post altinda onuda paylasirim. 
Test yaptirana kadar ki surecte, kur bittikten sonra ovitrelle baslanmali mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    839
Maori, 11 saat önce yazdı:

Tamamdir son enjeksiyondan iki hafta sonra test yaptirip bu post altinda onuda paylasirim. 
Test yaptirana kadar ki surecte, kur bittikten sonra ovitrelle baslanmali mi?

Son iğneden sınra bişry yapmadan 2 hafta bekle sonra test yap ve sonuçları paylaş ona göre konuşuruz üstüne 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.