Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bellarus06

Deca + testo küründe alkol kullanıyorum zararı nedir?

Önerilen İletiler

Bellarus06    0

Arkadaşlar deca ve testo kullanıyorum 12. Haftaya girdim hocam 12hafta daha girelim dedi 89kg 100kg oldum ama her hafta 4-5 bardak votka iciyorum sigara kullanmıyorum bana önerileriniz?? Ve icen varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlaçların zaten vücuda bir miktar zararı oluyor ve alkol kullanarak bunu arttırıyorsunuz ayrıca alkol ilaçların etkisini de azaltıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Alkolden ziyade 24 hafta deca kullanmanin verecegi zarari düşünmelisin bence.

Deca sonrası en az 1 ay daha sadece testo kullanman gerekecek ve toplamda 30 hafta kürde kalmış olacaksın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bellarus06    0

Hocam 12 hafta daha girelim dedi

ama alkol alışkanlıgım var haftada iki haftada birkere 4 bardak felan ama bir önerin varmı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Alkol alışkanlığı olan birisi bu sporu yapamaz zaten sen bide üstüne küre girmişsin.Güzel cesaret tebrikler.Herşeyi aynı anda yaparak vücut olmuyor malesef.Birini seçmek zorundasın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Bellarus06, 13 saat önce yazdı:

Arkadaşlar deca ve testo kullanıyorum 12. Haftaya girdim hocam 12hafta daha girelim dedi 89kg 100kg oldum ama her hafta 4-5 bardak votka iciyorum sigara kullanmıyorum bana önerileriniz?? Ve icen varmı?

Alkol kürde hem ilacın verimini düşürür hemde kraciğeri extra yorar. Ayrıca 12 hafta deca sonrası 12 hafta daha mı deca ya devam. Bence aşırı uzun bi süre deca için. Benim gördüğüm kimse 8-12 haftadan uzun deca kullanımını önermiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Bellarus06, 11 saat önce yazdı:

Hocam 12 hafta daha girelim dedi

ama alkol alışkanlıgım var haftada iki haftada birkere 4 bardak felan ama bir önerin varmı

Kan değerlerini çok merak ediyorum, özellikle karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Kürdeyken de içilir neden içilmesin, alkol ile aranda bir bağ var ise, sporla olan bağını koparmaması için 1 bira içilir, bir bardak votka veya bir kadeh şarap içilir. Ama her hafta şu kadar içeceğim diye şartlandırmamak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Rdm, 3 saat önce yazdı:

Kürdeyken de içilir neden içilmesin, alkol ile aranda bir bağ var ise, sporla olan bağını koparmaması için 1 bira içilir, bir bardak votka veya bir kadeh şarap içilir. Ama her hafta şu kadar içeceğim diye şartlandırmamak lazım.

@Bellarus06

İlla içeceksen şarap tüketmeni tavsiye ederim. Hiç olmazsa sindirim sistemine de türlü faydaları oluyor. Görece diğerlerine göre kalorisi daha düşük.

Burada esas sorun alkol değil. 24 hafta decada kalacak olman...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bellarus06    0

Aslında defineye girmek istiyorum hocam 12 hafta daha deca felan dedi ama ben kas kütlesi kazanıp yaglandıgımıda hissediyorum yani defineye girmek istiyorum pct den sonra 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    884
Bellarus06, 52 dakika önce yazdı:

Aslında defineye girmek istiyorum hocam 12 hafta daha deca felan dedi ama ben kas kütlesi kazanıp yaglandıgımıda hissediyorum yani defineye girmek istiyorum pct den sonra 

dostum hocan kim bilmiyorum ama cidden kalıcı zarar görmek istemiyorsan 24 hafta deca cok cok fazla. haftalık kaç mg vuruyorsun ? 24 hafta sonrası deca dik kaçınılmaz gibi ama en masum zararı bu olur gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bellarus06    0

Konuştum 2. Hafta sonra bitiyor 12 haftayı tamamlıyorum 100mg deca 100mg testo haftada 1kez 4hafta pct gircem alkol icsem zararı olurmu haftada bikez felan 2haftada bikez

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Bellarus06, 5 dakika önce yazdı:

Konuştum 2. Hafta sonra bitiyor 12 haftayı tamamlıyorum 100mg deca 100mg testo haftada 1kez 4hafta pct gircem alkol icsem zararı olurmu haftada bikez felan 2haftada bikez

Sen iç...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.