Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

khantheros

Amerikan animal cuts

Önerilen İletiler

khantheros    39

Arkadaşlar orjinal amerikan animal cuts 9 tablet olanı elime geçti

yarışma yapan bir sporcuyum kullanıp tecrübe eden oldu mu ?

yüksek yağ oranındayken mi kullanılmalı yoksa düşük yağ oranında mı daha etkili olur ?

genel tecrübeleriniz nelerdir ?

etkisi clenbuterol efedrine göre nasıldır kıyaslandığında?

Teşekkürler 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
khantheros, 29 dakika önce yazdı:

yüksek yağ oranındayken mi kullanılmalı yoksa düşük yağ oranında mı daha etkili olur ?

Teşekkürler 🙏

Etkisi clen ve efedrinle kıyaslarsam yarısı etkisi yoktur  ama onlar kadar yan etkiside yok temiz ürün vücuda minimal zarar vererek yağ yakarsın mucizevi bir şey beklememeni öneririm. 

Teşekkürler 🙏

Senin yerinde olsam satardım 😁 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 9 saat önce yazdı:

Etkisi clen ve efedrinle kıyaslarsam yarısı etkisi yoktur  ama onlar kadar yan etkiside yok temiz ürün vücuda minimal zarar vererek yağ yakarsın mucizevi bir şey beklememeni öneririm. 

Senin yerinde olsam satardım 😁 

Satıp clen ya da yohimbine alırdım 🥶

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

O derece iptal bi ürün mü 😀

İptal değil dostum ya ama clen ve yohimbine kullanmış birisi olarak ona o kadar para vereceğime şu ikisini alırım kesin sonuç alırım öyle diyeyim normal bir supplement gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Animal Cuts yilla once kullanmistim, cok etki alamamistim.

Son 2 aydir Black Mamba urununu kullaniyorum, 5 hafta ameliyat yuzunden ardinda da 2 hafta pandemi nedeniyle spor salonlari kapali oldugu icin antrenman yapamiyorum, ona ragmen 87 kilodan 83'e indim. Spora yapamadigim icin ill ki kastan kaybettim ama ozellikle gobek bolgesinde ve belin yanlarindaki yaglarda gozle gorulur azalma oldu. Urun tanitiminda yazdigina gore merkezi sinir sistemine etki ediyor ve aclik hissini koreltiyor. Gercekten de sabahlari evden cikarken 06.15-06.30 gibi ac karnina ilk tableti iciyorum, oglen 12.00'ye kadar zerre acikmyorum, oglen yemegi yedikten sonra 15.00 gibi ikinci tableti iciyorum ve gece eve gittigimde 21.00-22.00 gibi birazda mecburiyetten yemek yiroum, zerre acikma olmuyor.

Bu sekilde beslenmek elbette ilerleyen donemde zarar veecektir vucuda ama ilk defa bir urunden bu etkiyi aldigim icin yazmadan gecemedim. Turkiye'de bulabilirseniz degerlendirin dedim bu urunu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
khantheros, 16 saat önce yazdı:

Teşekkürler 🙏

Bence etkisi gayet iyi.Steroid kullanmaya başlamadan bir kaç yıl önce alıp kullanmıştım.Kilo verme sorunu olan beni bile sadece bisikletle 7-8 kg zayıflatmış bir üründü.Üstelik çarpıntı titreme vb. rahatsızlıklar yaşatmadan.Ama vucuda steroid girdikten sonra o etkiyi verir mi bilemiyorum.Ülkemizde bulmak zor, bulsak bile fiyatları alınacak gibi değildir...

Ben 105 kg iken kullanmıştım :) Tabiki düşük kilolarda daha bariz net etkileri olacaktır.Bence orjinal abd versiyonu, profesyonel ürün gamında...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ByRooK    1

herkese selamlar bu ürün çıktı karşıma araştırırken buradada olduğunuda gördüm... 

ben 108 kg den 74 de düştüm 8 ayda ancak 8. aydan sonra aşırı düşük kalorilerle beslendiğim için bazı sağlık sorunlarım oldu o yuzden kaloryi artırmak zorunda kaldım ve zamanlada artık kalori sayma işni bıraktım daha sonra taşındım ve kötü bir spor salonuna yazıldım ne yazıkki koşu bandına çıkıpta orada kardiyo yapamıyorum ve bu süreç ağustos ayından beri böyle dolayısı ile biraz kilo aldım çoğunluğu kas olması ile beraber tabii.. benim bu ürünü araştırma sebebim cok ciddi kilo verdiğim için suan bazı sarkmalar oldu ve cardio yapamadığım için yağ yakımım düştü steroid de de neye güveneceğimi nereden bulacağımı bilmediğim için bu tip supp lara yöneldim 1.5 yıl oldu suan 77 kg yim biraz düşmem lazım 74-75 gibi bu ürün iş görürmü hafta 4 gun sağlamn bir antreman yapıyorum hakıkaten sağlam cunku antreman bittiğinde cardio yapmama rağman baya terliyorum bu ürünü kullanırsam çıtırdanda olsa bir etki alırmıyım ?(bu arada prewotk out ve l-carnitine kullandım hiç bir etksi olmadı enerjide vermedi zaten gun de 1 lt kahve içiyorum )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.