Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ucantekme1

Only testo + anavar küründeyim

Önerilen İletiler

ucantekme1    16

arkadaşlar bir sorum olucak 200 mg testo cypionat  kullanıyorum haftada 400 mg 30 mg de günlük oxandrolone kullanıyorum ilk enjeksiyonu perşembe yaptım ikincisinide bugün testonun etkisin nezaman görmeye başlarım kalçadan enjeksiyon yaptım fakat hafif bir ağrı dışında hiçbir etkisi yok ne libido ne başka bişey sizce etkileri nezaman hissetmeye başlarız bu arada marka merak edenler için swisspharma ilaçların 2 side siteden doğrulattım ilaç orjinal görünüyor sizce ürünler sahtemi yoksa çalışmıyormu testo uzun ester olduğu içinmi pek bir fark hissetmedim acaba nekadar sürede hissettirir. @Rdm sizde testo cypionat vurmuştunuz diye hatırlıyorum hocam 200 mglik olanlardan sanırım aynı marka testabol düşünceleriniz nedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    902
ucantekme1, 21 dakika önce yazdı:

arkadaşlar bir sorum olucak 200 mg testo cypionat  kullanıyorum haftada 400 mg 30 mg de günlük oxandrolone kullanıyorum ilk enjeksiyonu perşembe yaptım ikincisinide bugün testonun etkisin nezaman görmeye başlarım kalçadan enjeksiyon yaptım fakat hafif bir ağrı dışında hiçbir etkisi yok ne libido ne başka bişey sizce etkileri nezaman hissetmeye başlarız bu arada marka merak edenler için swisspharma ilaçların 2 side siteden doğrulattım ilaç orjinal görünüyor sizce ürünler sahtemi yoksa çalışmıyormu testo uzun ester olduğu içinmi pek bir fark hissetmedim acaba nekadar sürede hissettirir. @Rdm sizde testo cypionat vurmuştunuz diye hatırlıyorum hocam 200 mglik olanlardan sanırım aynı marka testabol düşünceleriniz nedir.

Uzun esterli ilaçlar genelde 2. Haftanın sonu 3. Hafta başı gibi etki gösterir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16

Hocam bide yanına. Anabolik olarak ne ekleyebilirim boldenon ekleyecektim fakat kanserojen olması gözümü korkuttu açıkcası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Günlük 30 mg Oxandrolone hiçbir işe yaşamaz boşuna para israfı. 80 mg aşağısı israf

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
kenjirro59, 51 dakika önce yazdı:

Günlük 30 mg Oxandrolone hiçbir işe yaşamaz boşuna para israfı. 80 mg aşağısı israf

Millet max 50 mg alıyor hocam 80 mg neyi kastederek söylediniz onu anlamadım 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
ucantekme1, 30 dakika önce yazdı:

Millet max 50 mg alıyor hocam 80 mg neyi kastederek söylediniz onu anlamadım 😂

Max 50 derken ? Ben suan yurt disinda ikamet ediyorum. Yeni kur yapmaya baslayacaklar bile 60 mg ile start veriyor :D Max 50 degil minimum 50 de sen ona

Oxandrolone'den fayda almak isteyenlere benim tavsiyem
1-4 week 70 mg
4-8 week 80 mg
8-10 week 90 mg
10-12 week 100 mg. Bu dozlarda ve zaman diliminde karaciger destegine gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
kenjirro59, 5 dakika önce yazdı:

Oxandrolone'den fayda almak isteyenlere benim tavsiyem
1-4 week 70 mg
4-8 week 80 mg
8-10 week 90 mg
10-12 week 100 mg. Bu dozlarda ve zaman diliminde karaciger destegine gerek yok

Hocam elbette fikrine saygı duyuyorum fakat söylediğiniz doz fazla yüksek karacigerede zarar vermez diyorsunuz o dozda karaciğeri koruyucu şarttır bide okadar mg kullanan yoktur diye tahmin ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
ucantekme1, 4 dakika önce yazdı:

Hocam elbette fikrine saygı duyuyorum fakat söylediğiniz doz fazla yüksek karacigerede zarar vermez diyorsunuz o dozda karaciğeri koruyucu şarttır bide okadar mg kullanan yoktur diye tahmin ediyorum

Eger 80kg + saglikli bir erkeksen dedigim dozlar etkilemez. 30 40 mg gibi dozlar kan pompalamasini arttirmaktan baska ise yaramaz, yani kullanmaya degmez diyeyim kisaca. Dusuk doz devam etmek istiyorum diyosan 50 mg oxa + 40 mg tbol birlikte kullanimini oneririm ikisinin birlikte iyi calistigini tecrube ettim kilo basina 1 mg gibi dusunebilirsin dozlari

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
kenjirro59, 1 dakika önce yazdı:

Eger 80kg + saglikli bir erkeksen dedigim dozlar etkilemez. 30 40 mg gibi dozlar kan pompalamasini arttirmaktan baska ise yaramaz, yani kullanmaya degmez diyeyim kisaca. Dusuk doz devam etmek istiyorum diyosan 50 mg oxa + 40 mg tbol birlikte kullanimini oneririm ikisinin birlikte iyi calistigini tecrube ettim kilo basina 1 mg gibi dusunebilirsin dozlari

Anladım hocam testo olayına. Ne diyorsun bide ox tümör vesaire yaptırıyor hipofizde mikroadenom  var ondan  dedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
ucantekme1, 13 dakika önce yazdı:

Anladım hocam testo olayına. Ne diyorsun bide ox tümör vesaire yaptırıyor hipofizde mikroadenom  var ondan  dedim 

Senin durumun hakkinda birsey demem dogru olmaz isi bilen doktoruna danis, fakat Oxa yan etki bakiminden oldukca masum bir ilac yani tumore sebep olacak bir ilac degil en fazla hdl ldl oynar, alt ast degerin yukselir. Bana fikrimi soracak olursan Oxa verdigi kazanca degecek bir ilac degil maliyeti cok yuksek, onun yerine daha fazla testo alip kurumu uzatirim yada kurume farkli androjenler eklerim.

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi
yeni bilgi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
kenjirro59, 1 dakika önce yazdı:

Senin durumun hakkinda birsey demem dogru olmaz isi bilen doktoruna danis, fakat Oxa yan etki bakiminden oldukca masum bir ilac yani tumore sebep olacak bir ilac degil en fazla hdl ldl oynar, alt ast degerin yukselir. Bana fikrimi soracak olursan Oxa verdigi kazanca degecek bir ilac degil maliyeti cok yuksek, onun yerine daha fazla testo alip kurumu uzatirim

Hocam peki başta açtığım etki olayına cevabınız nedir bu arada teşekkürler hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Daha henuz kurun basindasin biraz zaman vermeni oneririm. Urunlerin calisip calismadigini anlamanin en iyi yolu kur oncesi kan degeri almak ve kure girdikten 1 ay sonra tekrar kan degeri alip karsilastirmak. Senin yerinde olsam kan degerlerimi cikartirim 3 hafta 4 hafta sonra tekrar cikartip karsilastiririm. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ucantekme1    16
kenjirro59, 8 saat önce yazdı:

Daha henuz kurun basindasin biraz zaman vermeni oneririm. Urunlerin calisip calismadigini anlamanin en iyi yolu kur oncesi kan degeri almak ve kure girdikten 1 ay sonra tekrar kan degeri alip karsilastirmak. Senin yerinde olsam kan degerlerimi cikartirim 3 hafta 4 hafta sonra tekrar cikartip karsilastiririm. 

sağolun hocam tekrar güncellerim

tarihinde ucantekme1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.