Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yusufbilo78

Tren acetat ile büyümek

Önerilen İletiler

Leepriest35    736
Barış06, 15 saat önce yazdı:

Deca ve büyümek .. 😁 kardeşim amacın vücuduna su tutturup 1-2 aylığına ki decanin kas gelismine etkisi yok denecek kadar azdır, deca kullan 1-2 ay büyük ve sulu gezersin. Peki 1-2 ay büyük gezmek tüm cinsel hayatından önemli mı tercih senin . Abicim sizin bilimle alakanız yok mu hiç ezbere kafaya göre ilaç söylemek nedir kim söylüyor bunları size ne yaptığınızin farkında mısınız , boldenon rimobolon duruken , tren deca gibi sadece su tutan ilaçları kullanmak nasil bı mantıktır anlamıyorum ya. Vücudun tuttuğu suyu kas zannetmekten bı vazgeçin artık yazıktır günahtır bilimle tıpla alakaniz yoksa bu ilaçları millete önermeyin kardeşim 

Tren ve decanın kotulendıgınıde ilk defa duyuyorum 😂😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

urci    11

tren için su tutar diye ilk defa duyuyorum 😀😀 tren minimum su tutar kardeşim en güçlü ilaçlardan biri saf kas kütlesi eklemek için bunu alıyo adamlar hiç mi araştırmadın . bu arada boldenon protein sentizini ciddi oranda arttırıyo . ülkemizde rimobolon pahalı olduğu için herkes boldeye yöneliyo . protein sentezini arttırmadan verimli bi kas kütlesi artışı olmaz zaten kürdeki verimi düşürürsün boldenon da bu konuda gayet başarılı . senin mantığınla danabolde kullanılmasın o zaman. bu prolar yanlış yapıyo o zaman . adamlar büyüme dönemlerinde panda gibi suratla geziyo iyice büyümek için . tabikide su tutan ilaçlar kullancaklar hem eklemleri korumak için hemde kütle arttırıp daha ağır kilolarla çalışmak için buda direk olarak kas büyümesine yol açar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
Emrahtkty, 11 saat önce yazdı:

Decada ki anabolik ve androjenik etki hangi ilaçta var başka? Ben söyleyeyim trende var.Deca kas yapmaz ne demek yahu en kuvvetli bulk ilacıdır kendisi :) 

Kardeşim bilindiği gibi en güçlü androjen DHT dir. Boldenon da DHT bazlı çalıştığı için etkisi iyi oluyor deca malesef geri dönüşü çok zor olan bi ilaç özellikle deca dick konusunda yani artısı eksisi bı teraziye konuldu mu eksisi bı erkeğe göre daha ağır basıyor benim görüşüm bu yönde erkek adamız sonuçta inşallah anlatabilmisimdir . Saygılar sevgiler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Barış06, 1 saat önce yazdı:

E.e.

Yani tek bir adamın gorusu dogrumu yapıyor bunu bende sana 5-10 tane ifbb pro adam atıyım yurtdısı kaynaklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

E.e.

Evet reklamları izledik. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838

E.e.

E. E. diye paylaştığın adamın ne sahne başarısı varki bulkta deca kullanmayan adam npc yarışlarında başarı alamaz. anca nac vs :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Yani tek bir adamın gorusu dogrumu yapıyor bunu bende sana 5-10 tane ifbb pro adam atıyım yurtdısı kaynaklı.

Bu adam akademisyen kardeşim üniversitede anatomi ve fizyoloji dersi veriyor bu görüş değil anladın mı 

rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Evet reklamları izledik. 

O sırt resmine göre fazla iddialisin abartma bence 

Askabar, Bir saat önce yazdı:

Ertuğ Evrekli diye paylaştığın adamın ne sahne başarısı varki bulkta deca kullanmayan adam npc yarışlarında başarı alamaz. anca nac vs :D

İyi kardeşim Allah'a emanet olun ne diyim sana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Yahu @Barış06  kardeşim, kaç tane bilimsel makale okudun ? Kaç tane  küre girdin kendi üzerinde kaç ilacı test ettin, hangisinin verisini tuttun ?

Yapmayın yahu, birilerinin dediğine körü körüne inanmaktan vazgeçin artık, bilim bile kendi içinde çelişiyorken, nasıl şahısların dediklerine hiç sorgulamadan, araştırmadan inanıyorsunuz ki ?

Bu yüzden ülke battı be, yazık...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394

Kardeşim bilindiği gibi en güçlü androjen DHT dir. Boldenon da DHT bazlı çalıştığı için etkisi iyi oluyor deca malesef geri dönüşü çok zor olan bi ilaç özellikle deca dick konusunda yani artısı eksisi bı teraziye konuldu mu eksisi bı erkeğe göre daha ağır basıyor benim görüşüm bu yönde erkek adamız sonuçta inşallah anlatabilmisimdir . Saygılar sevgiler

Anladım dostum ama boldenondan bir deca etkisi beklenmez deca da kullandım ayrıca ama dediğin gibi bir götürüsü olmadı şükür ki boldenon bu arada östrojeni sıfırlamaz ama yükseltmezde östrojen üzerinden çalışan bir ilaç değil çünkü orta değerlerde durur e2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Barış06    6
Rdm, 2 saat önce yazdı:

Yahu @Barış06  kardeşim, kaç tane bilimsel makale okudun ? Kaç tane  küre girdin kendi üzerinde kaç ilacı test ettin, hangisinin verisini tuttun ?

Yapmayın yahu, birilerinin dediğine körü körüne inanmaktan vazgeçin artık, bilim bile kendi içinde çelişiyorken, nasıl şahısların dediklerine hiç sorgulamadan, araştırmadan inanıyorsunuz ki ?

Bu yüzden ülke battı be, yazık...

Sevgili kardeşim o paylaştığım resimde yazılanların aksini iddia edecek bir tezin bı açıklaman var mı ? Bu adamın dediği yanlış doğrusu şu diyeceğin , bu arada körü körüne inanmıyorum o forumda TR nin en iyi bodycileri var ve hepsi aynısını söylüyor. Senden istediğim o paylaştığım resime karşı bi anti tezin varsa söyle veya makalen varsa paylaş hayır öyle değil böyle de , bende diyim ki bu adam doğru diyor seni kaale alıyım . Saygılar

Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Anladım dostum ama boldenondan bir deca etkisi beklenmez deca da kullandım ayrıca ama dediğin gibi bir götürüsü olmadı şükür ki boldenon bu arada östrojeni sıfırlamaz ama yükseltmezde östrojen üzerinden çalışan bir ilaç değil çünkü orta değerlerde durur e2

Tabi doğru sonuna kadar ama benim genel olarak küre bakış açım kazanc olarak pctden sonra bana ne kaldığı benim etkiye bakış açım budur. Sende biliyorsun deca nor 19 grubu ilaçdir ve dediğin gibi e2 uzerinden çalışır su tutumu fazladır diğer ilaçlara göre.  Şu konuda hemfikir olalım bizi büyüten ilaç değil yaptığımız sert antreman beslenme ve kardiyo gerisi boş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990

Sen e.e nin sporcularına deca kullandırmadığına nasıl körü körüne inanıyorsun xD Benim arkadaşım kullanıyor kendisi de ondan yarışmacı paketi alan birisi. Noldu şimdi kullandırıyor diye deca senin için en iyi ilaç mi oldu ? Ben decadan almadığım yan etkiyi boldeden aldım.Bu işler basmakalıp bilgilerle olmaz.Bundan 5-6 yıl önce de millet carb yemekten korkuyordu.Suan herkes yüksek carb gidiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
Barış06, 2 saat önce yazdı:

Sevgili kardeşim o paylaştığım resimde yazılanların aksini iddia edecek bir tezin bı açıklaman var mı ? Bu adamın dediği yanlış doğrusu şu diyeceğin , bu arada körü körüne inanmıyorum o forumda TR nin en iyi bodycileri var ve hepsi aynısını söylüyor. Senden istediğim o paylaştığım resime karşı bi anti tezin varsa söyle veya makalen varsa paylaş hayır öyle değil böyle de , bende diyim ki bu adam doğru diyor seni kaale alıyım . Saygılar

Bilimden bu kadar bahsedip, bu kadar bodoslama konuşan sensin be hocam, bilimsel makale dedin, hala bizden bilimsel makale bekliyorsun :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Neyse konu çok saptı ben kendi yorumumu yapayım soruyla ilgili

Mantıken büyürsün evet ancak masteron lean mass kazanmak isteyenlerin ve definisyonda kalori açığı yaratıp deriyi iyice inceltmek isteyenlerin seçtiği türden bir ilaç. Kalorini bulk tarzı şeklinde alırsan masterondan pek etki görmezsin. Trenbolon kullanılabilir ancak kısa esterini kullanırsan hem çok sık enjeksiyon yapmak zorunda kalacaksın hem de uzun estere kıyasla  daha cebinden daha fazla para çıkar. O yüzden bulk kürlerinde genelde uzun ester kullanılır. Yapacaksan testonun uzun esterini ve trenin uzun esterini tercih edebilirsin. Yanına da boldenon eklersin tadından yenmez. (Tabii ki ilaçların orijinal ve steril olması; aynı zamanda kür içinde aldığın kalorinin temiz besin kaynaklarından geldiğini varsayarsak)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.